Keresés

Részletes keresés

csabnemeth Creative Commons License 18 órája 0 0 12643

Köszönöm szépen, eddig jutottam én is. :) De azt hiszem, ha a vásárlásnál kérsz számlát erre a célre akkor csak megmondják, hogy hol tudod visszaigényelni. Azt is láttam valahol, hogy a nemzeti váltóban talán. Na majd megoldom, azért köszönöm szépen! :)

Előzmény: Tapi11 (12641)
Mónika Létay Creative Commons License 30 órája 0 0 12642

Köszi, de kézipoggyászra gondoltam 😂

Előzmény: Gszil1 (12637)
Tapi11 Creative Commons License 1 napja 0 0 12641

5% az afa. Visszatérítésről nincs infóm.

Előzmény: csabnemeth (12640)
csabnemeth Creative Commons License 1 napja 0 0 12640

Sziasztok

segítenétek, hogy Dubaiban ha vásárolok valamit akkor ott leheteséges tax free? Egyáltalán van ott áfa egy-egy árun? Szeretnék egy iphone t venni, és nem tudom, hogy lehet e számolni valami visszatérítéssel.

Köszönöm!

Csaba

Tapi11 Creative Commons License 2 napja 0 0 12639

Szia! Mi Emirates-el voltunk dubajba, az Atana hotelbe kb. éjjel 1-re értünk, és 2-kor foglaltuk el a szobákat. Induláskor reggel 6 előtt kicsekkoltunk, 6-kor kinyitott az étterem, megreggeliztünk, utána taxival ki a DXB reptérre és a 8;45 Emirates járattal irány haza.

Előzmény: Fagaki (12638)
Fagaki Creative Commons License 3 napja 0 0 12638

Köszönöm a korábbi tippeket és minden hasznos infót! Még mindig a szálláson kattogok,mert kora hajnalban érünk oda és napközben jönnénk mennénk, kora hajnalban vissza a reptérre a 8-as Budapesti géppel haza. Melyik szálláson lehetne korábban lecuccolni és hajnalban kicsekkolni? 1 napról van szó.

Gszil1 Creative Commons License 3 napja 0 0 12637

Szia!

Feladott poggyászban mindenképp hazatudod vinni:-)

A reptéren van egy kimondott szuvenir bolt, mindenféle szépség van!

Előzmény: Mónika Létay (12636)
Mónika Létay Creative Commons License 3 napja 0 0 12636

Sziasztok! Mi épp most vagyunk idekint, ma 43 fok volt napközben, most este 11-kor 36fok. A páratartalom nagyon magas, mintha szauna lenne 🙂

Olyanban tudtok segíteni, hogy ezeket a kis színes homokkal töltött teve figurás kis üvegeket ugye átengedik a reptéri ellenőrzésen? Illetve miket lehet venni a duty free-ben, mert a bőröndök tele vannak, nem igazán tudunk szuveníreket pakolni bele 🙂 Köszi!

kbr00 Creative Commons License 4 napja 0 0 12635

Szia!

Kapok egy mail címet? :) 

Előzmény: caysee (12624)
apache76 Creative Commons License 4 napja 0 0 12634

DWC (Wizz Air járat)

Előzmény: Tapi11 (12633)
Tapi11 Creative Commons License 4 napja 0 0 12633

Melyik reptérről? DXB vagy DWC?

Előzmény: apache76 (12631)
Gszil1 Creative Commons License 4 napja 0 0 12632

Igen, F55 busz megy az IBM Battuta megállóig ,sajnos most itt nem járt a metró, viszont busszal pótolták 2 megálló erejéig és onnan metró. Pontosan nem emlékszem,de szerintem olyan 1 óra ,picit több idő . Az árát nem tudom😐 Tavalyról volt még silver cardunk,azzal mentünk és mi 3an vagyunk. A busz talán 5 Aed,de ezt csak itt olvastam és a metró sem lehet több arra a 3 megállóra.

Taxi 30 perc volt nagy forgalomban, éjszaka gondolom rövidebb valamivel.

Irigykedtem,hogy holnap mentek 😁

Előzmény: apache76 (12631)
apache76 Creative Commons License 4 napja 0 0 12631

Írtad, hogy a repülőtérről a szállodáig tömegközlekedéssel mentetek. Mit vettetek igénybe, és ha még emlékszel rá mennyibe került és mikorra értetek oda? Taxival kb. mennyi idő az út a szálloda és a reptér között? 

Köszönöm.

Előzmény: Gszil1 (12625)
Gszil1 Creative Commons License 4 napja 0 0 12630

Szia!

Igen, a szálloda jönnek érted és oda is visznek vissza. Nem voltunk egyalegyál éhesek ,így az aznapi vacsit mi kihagytuk. 

Azon voltunk ami 95 Aed. Emailben mindent tudtok egyeztetni,meg hívnak is. 

A quadozás nincs benne az árban,mi azt nem próbáltuk,de sokan mentek vele.

Előzmény: apache76 (12627)
Gszil1 Creative Commons License 4 napja 0 0 12629

Igen, nagyon nagyon jó volt 😊

De jó Nektek, mi már mennénk is vissza ha lehetne 😊

Előzmény: Tapi11 (12626)
tkitii Creative Commons License 4 napja 0 0 12628

Sziasztok!

Mi holnap indulunk és először a Bookingon foglaltam szállást az Atanába de több helyen olvastam hogy gond volt a foglalással és pont promóció is volt a saját oldalukon így lefoglaltam náluk is a szállást mielőtt lemondtam volna a Bookingon.
Később a Bookingos lemondás után már nem tudtam belépni a saját oldalas foglalásba (előtte már voltam belépve ellenőrzésként) a linken keresztül amit küldtek mert hibát dob ki. Esetleg volt már valakinek ilyen észrevétele? Kicsit félek hogy mivel egyszerre két foglalásom volt náluk egy ideig így amikor a Bookingon lemondtam akkor lehetséges hogy törölték azt is amit a saját oldalukon foglaltam? Írtam nekik is üzenetet többször is de sajnos nem válaszolnak.

apache76 Creative Commons License 4 napja 0 0 12627

Szia!

Szeretnék kérdezni a sivatagi túrával kapcsolatban. Jól értelmezem, hogy az Atanánál vesznek fel és raknak is le? Elértétek még a vacsorát? Bár nem is biztos, hogy éhesek voltatok hiszen ott is kaptatok vacsit, ugye? Azon voltatok, ami 95 AED-ba került? Ebben nincs quadozás, az külön térítendő talán? Bár ez inkább a páromat érdekelné :) 

Köszönöm.

Tapi11 Creative Commons License 4 napja 0 0 12626

Szia!

Örülök, hogy tetszett a safari. Mi is megyünk megint az Atanába (ha minden jól megy) március környékén).

Gszil1 Creative Commons License 4 napja 0 0 12625

Sziasztok!

Mi most jöttünk haza kedden az Atanából, ha valakinek van kérdése én is szívesen segítek.

Egyébként minden igényt kielégít a szálloda ,a kaja , a személyzet a, a szoba, a medence, a napozó terasz:-) nekünk minden szenzációs volt. Az ingyenes buszok, amivel nagyon sok helyre el lehet jutni, nagyon szuper. Én azt gondoltam nem fogjuk kihasználni, de nagyon jó időpontokban megy/jön, így nagyon sokat használtuk, szerintem negyed annyit nem költöttünk így tömegközlekedésre mint tavaly az időről, ami a közlekedéssel jár ne is beszéljünk.

Ingyenes busz megy a "LA Mar" strandra, azt senki ne hagyja ki :-) Mi idén elmentünk az Al Mamzarra, valóban gyönyörű, de nekünk nem adott többet, mint a la mar.. 

Viszont mi kimentünk az outlet village nevű bevásárló központba,- oda is megy a busz- na ez viszont nekünk teljesen felesleges volt. Egy bolt volt amiben vásárolni tudtunk, én nem éreztem nagyon az outlet árakat:-) és gyakorlatilag egy nap elmegy rá, mert nagyon messze van, és visszafelé úgy jön a busz, hogy elmegy kb 4-5 szállodába, úgyhogy ha nem annyira fontos a vásárlás, akkor én ezt nem javaslom.

Repülőtérre taxival mentünk, 95 AED volt, ha valaki esetleg így tervezi, akkor gondolom a szálloda felé is hasonló költség:) mi oda még tömegközlekedtünk. 

A Dubai Frame-t mindenképp érdemes megnézni, nekünk nagyon nagyon tetszett:-) 

Tapi11 által javasolt Safari eszméletlen jó volt, így ezúton is köszönöm az ajánlást:-) Itt lehet foglalni: 

http://www.gatewaytoursuae.com/tours/

Hirtelen ezek jutottak eszembe, ha kérdés van szívesen segítek!

caysee Creative Commons License 4 napja 0 0 12624

Szia! 

Persze. Írj csak nyugodtan 😊

Előzmény: kbr00 (12621)
apache76 Creative Commons License 4 napja 0 0 12623

Szia!

Mi az Atanába készülünk novemberben. Szívesen látnám a kérdéseket, válaszokat, hátha van benne számomra és más számára is érdekes téma. Végül is ez a lényege a fórumnak.

Köszönöm előre is.

Előzmény: kbr00 (12621)
csavarboltos Creative Commons License 5 napja 0 0 12622

Szeretném kérdezni ,hogy valaki volt e Dubaiban a Sharjah Grand hotelben ,vagy a Sahara Beach Resortban ? Ezek a hotelek Sardzsában vannak. Szeretnék információt beszerezni a hotelekről ,ha valaki tud infókat ,kérem segítsen . Köszönöm. 

kbr00 Creative Commons License 5 napja 0 0 12621

Sziasztok!

Kedves caysee! Családommal novemberben indulok Dubaiba, és pontosan ebben a szállodában foglaltam szobát. Több kérdésem is lenne hozzád a szállodáról, és a kinti lehetőségekről, ezért lehetséges lenne privátban beszélnünk, hogy ne offoljuk szét a topikot? Megköszönném segítséged! Üdv

Előzmény: caysee (12613)
Tapi11 Creative Commons License 5 napja 0 0 12620

Utasokra gondoltam, nagyobb csomag nélkül, a taxik 2-3-2 ülés elrendezessel rendelkeznek (nem mind) Csomagokkal csak kisbuszban fértek el. Mi is 6-an voltunk, felnőttek.

Előzmény: rebkaaa (12619)
rebkaaa Creative Commons License 6 napja 0 0 12619

Oké, de mi már magunk is 6-an vagyunk , 4 lányunk és mi ketten:))

Előzmény: Tapi11 (12610)
rebkaaa Creative Commons License 6 napja 0 0 12618

groupon.com. Feliratkoztam hírlevére, azóta minden nap teleszemetelik a postafiókomat:))

Előzmény: Fagaki (12611)
BrDavid Creative Commons License 6 napja 0 0 12617

Köszönöm szepen az infót ! 

Tapi11 Creative Commons License 2018.09.11 0 0 12616

jav: de ne felejtsd el

Előzmény: Tapi11 (12615)
Tapi11 Creative Commons License 2018.09.10 0 0 12615

Nem tudom, de felejtsd, hogy januárban, 1 hétig van a legnagyobb akció az emirates-nél.

Előzmény: BrDavid (12614)
BrDavid Creative Commons License 2018.09.10 0 0 12614

sziasztok!

Picit off topic de mást nem találtam.

emirates 2019 nyári menetrendje mikoetil elérhető ? 

Jeleleg 2019 augusztus 6 az utolsó foglalható dátum .

koszI előre is ! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!