Keresés

Részletes keresés

[fidelio] szentesine Creative Commons License 27 órája 0 0 12266

A bookingos kupont ,kedvezményt hány fő hasznâlhatja? 3- an  megyünk. 

[fidelio] szentesine Creative Commons License 27 órája 0 0 12265

Azt meg tudja valaki mondani,hogy a booking hová, milyen kedvezményeket ad? Mert mi csak szeptemberbe megyünk ,tehát én még sokára fogom megkapni. De jó lenne tudni ,mert akkor nem veszek máshol kupont azokra a helyekre.

[fidelio] szentesine Creative Commons License 27 órája 0 0 12264

Lehet hogy ,vicces, de egy fontos kérdésem lenne. Aki volt sivatagi safarin,attól kérdezném.Ezeken a túrákon ,ami fél ,egész napos , hogy oldhatò meg ha mondjuk wc -re kell menni valakinek ? Van valahol erre lehetőség? Köszi 😁

asztalosistvan2 Creative Commons License 29 órája 0 0 12263

Szerintetek szukseg lesz napolajra vagy hasonlora? Mintha azt olvastam volna valahol, hogy 1-10es skalan 6os az UV sugarzas. Elore is koszonom :)

rebkaaa Creative Commons License 30 órája 0 0 12262

Kedves Fórumtársak,

Tudna valaki segíteni, hogy körülbelül milyen árban lehet taxissal megegyezni egy gyors kb 3-4 órás városnézésre? Bankokból jövök majd hazafelé, este érkezem és pár dolgot megnéznék amit tudok.

szilisofor Creative Commons License 1 napja 0 1 12261

Biztonsági kódot soha ne add ki senkinek!!!!

Előzmény: asztalosistvan2 (12259)
BorsónéVica Creative Commons License 1 napja 0 0 12260

Sajnos mi már 24-én itthon leszünk:-(

Mi nem megyünk jeep safarira, de itt a forumon volt róla szó, ajánlatok is, keress rá itt oldalt a keresőbe.

Fogalmam sincs mi ez a qr kod a booking részéről? Én nem kaptam, pedig régóta náluk foglalok.

Ha, lesz időm, s nem leszek annyira fáradt, meg irom milyen az idő.

Jó készülődést.

Előzmény: asztalosistvan2 (12259)
asztalosistvan2 Creative Commons License 1 napja 0 0 12259

En egyelore ugy tervezem hogy vasarnap megyunk jeep safari-ra (ha szeles is lesz kicsit de melegebb lesz mint tobbi ejszaka), valamint 24et mondanak ujabban maximum nappal a tobbi napokra. Hetfo szerintem idealis lesz Atlantis Aquapark-ba menni (ez szamomra a lenyeg, Magyarorszagon is Hajduszoboszlot, pontosabban az AquaPark-ot imadom). 

Kerdes : Jeep Safari-t honnan erdemes foglalni? Lehet a legjobb ha elmegyunk a Dubai Mall-ba es a helyszinen a Rayna Tours-nal pl foglalunk vagypedig jo tripadvisor-on keresztul is?

Meg 1 erdekes kerdes : a booking kuldott volt nekem egy mailt hogy kedvezmenyeket kapok HA QR kodot kuldenek nekem. Ehhez szuksegesek a hitelkartya adataim...meg a biztonsagi kod is. Kerdes : vajon baj lesz ha megadom vagy inkabb fizessek normalis arat mindenhol es nem lesz baj?

Előzmény: BorsónéVica (12254)
BorsónéVica Creative Commons License 2 napja 0 0 12258

Köszönöm szépen.

Előzmény: neomedia (12257)
neomedia Creative Commons License 2 napja 0 0 12257

1 van es vihetsz BUD-rol piat

Előzmény: BorsónéVica (12255)
BorsónéVica Creative Commons License 2 napja 0 0 12256

Itthoni duty-ból lehet vinni egy ü piát?, vagy csak a kintiben lehet venni?

BorsónéVica Creative Commons License 2 napja 0 0 12255

DWC-én honnan ind.vissza a wizz A.B?, vagy itt csak egy van? 

BorsónéVica Creative Commons License 2 napja 0 0 12254

Remélem a hő érzet több lesz:-)

Előzmény: asztalosistvan2 (12250)
abdul2 Creative Commons License 2 napja 0 1 12253

Walk sétányt ki ne hagyjátok (mi ezen a részen szoktunk megszállni mindig). Nagyon jó és hangulatos a kiépített tengerpart, a szemben lévő hatalmas óriáskerék már össze van rakva (de nincs megnyitva) és az étterem választék is nagyon rendben van. Az Original Falafelt próbáljátok ki, teljesen normális áron van, nekem a kedvencem. És ahogy említették előttem, érdemes összevonni a Marinával. Tehát délután Walk és este Marina.

Replay Creative Commons License 2 napja 0 0 12252

A Marinába este  érdemes elmenni sétálni összekötve Dubai the walk résszel, ami a Marinával párhuzamos a part felé, mert ott is nagy nyűzsi volt esténként.

asztalosistvan2 Creative Commons License 2 napja 0 0 12251

Bocsanat, 9 ora napsutes (nehezen megy a matek ebben az oraban...) A lenyeg hogy vasarnap ejjelre mondanak 10% valoszinuseggel csapadekot (egesz biztos szinte hogy nem lesz semmi belole)

asztalosistvan2 Creative Commons License 2 napja 0 0 12250

Mi szombaton (20.an) indulunk Dubai-ba Bukarestbol. Hat sajnos idojaras szempontbol nem a legbiztatobbak a hirek : szombat este 21 fok meleg var majd este 10kor, de vasarnap is ugyanez a homerseklet marad napkozben. Vasarnap szelet mondanak (45 km/h is lehet), viszont naplementekor 30 km/h lesz csak, tehat idealis egy esti jeep safari-ra. A tobbi napokon 23 fok lesz az arnyekban, delben 12 es d.u. 4 ora kozott es a szel sem lesz tul eros, tehat elvileg 1 Aquapark belefer (remelem)

Aki esetleg szeretne otletet adni, este hol lehet setalni? A Burj Khalifa kozeleben van a hotelunk de barhova elmegyunk ha megeri (pl. Dubai City Walk vagy Dubai Marina). Esetleg volna mas hely is ahol van "ejszakai elet" ?

Reggel 7kor kel most a nap Dubai-ban es este 6kor megy le...tehat elvileg 11 ora napsutes var

Előzmény: BorsónéVica (12247)
BorsónéVica Creative Commons License 2 napja 0 0 12249

"Eléggé dobál, kapaszkodni kell"

Na, akkor már nem is bánom, hogy meggondoltam.

Nem gerincprobl.miatt:-)

Először látva annyira, de annyira vonzott, mindenképp akartam, de viziszonyom van, eléggé félek már a derékig érő vizben is. De, nagy élmény lehetett.

Előzmény: Replay (12248)
Replay Creative Commons License 2 napja 0 0 12248

Én tavaly voltam a sárga "gumicsónakkal" (tényleg gumi). Eléggé dobál, kapaszkodni kell, mondták is, hogy akinek gerincproblémája van, az ne menjen, amúgy  egy jó program volt. Nem tudom most mikor sötétedik, november végén voltam, 1/4 6-kor indultunk, mert akkor már nem volt olyan meleg, 90 perc végére már besötétedett, így a kivilágított Marinába értünk vissza. Útközben jópár helyen megálltunk fotózni, a "kapitány" ilyenkor magyarázott. Szerencsénk volt, mert csak hatan ültünk a hajón és mi mind együtt voltunk.

Előzmény: BorsónéVica (12247)
BorsónéVica Creative Commons License 2 napja 0 0 12247

Jó lenne személyes friss infó az időjárással kapcs. 

Bár, én már félig be is pakoltam nyár cuccokat:-) bizakodom

Hajókázás nekem is tervben, először a sárga "gumicsónakra" gondoltam, aztán berezeltem sokat nézve videón.

Akkor már Ti is a finischben:-)

Jó utat!

Előzmény: abdul2 (12246)
abdul2 Creative Commons License 2 napja 0 0 12246

Hátha valaki kint van most és tud biztatót mondani... mi is most 20án szombaton megyünk.

Illetve van valakinek tapasztalata ezzel? Marinából induló turista körre beneveznénk.

http://www.dubai-ferry.com/routes/ 

Előzmény: BorsónéVica (12245)
BorsónéVica Creative Commons License 3 napja 0 0 12245

Köszönöm, hm marad a medence.

Előzmény: abdul2 (12244)
abdul2 Creative Commons License 3 napja 0 0 12244

Nem tudom hol mérik pontosan, de sekélyebb részen lehet ennél kicsit több. Illetve nekem az volt a tapasztalatom, hogy a medencéket kicsit fűtik (vagy hűtik), időjárás függvényében.

https://www.seatemperature.org/middle-east/united-arab-emirates/dubai.htm

Előzmény: BorsónéVica (12243)
BorsónéVica Creative Commons License 3 napja 0 0 12243

Nem tudom 24-25 C fok elég e fürdeni, a viz vajon milyen meleg? Nem találom.

Nyári ruha, papucs, vagy tavaszias kell?

Előzmény: Klári80 (12242)
Klári80 Creative Commons License 3 napja 0 0 12242
Előzmény: BorsónéVica (12239)
neomedia Creative Commons License 3 napja 0 0 12241

pont nincs metro

"The Roads and Transport Authority (RTA) is operating a free circular bus route as an alternative service following the full closure of the rail track of the Dubai Metro Red Line between Jumeirah Lakes Towers (JLT) and Ibn Battuta stations. The shuttle service starts from today, January  5, 2018 and continue up to the middle of 2019."

Előzmény: Kata0921 (12240)
Kata0921 Creative Commons License 3 napja 0 0 12240

Kérj wizz transzfert (kétszer mentem velük, pontosak és megbízhatók) vagy reptéri busz az IBN Battutaig és onnan metró. Metrón csak kártyát tudsz használni, ezüst (Silver Nord Card) a legegyszerűbb és legolcsóbb 4-5 napra :)

Előzmény: Hkriszti76 (12238)
BorsónéVica Creative Commons License 4 napja 0 0 12239

http://www.bbc.com/weather/292223

Nem fürdibündi az idő:-((

Hkriszti76 Creative Commons License 4 napja 0 0 12238

Tudtok abban segiteni h a szállodában milxen konektor van?ha nem európai akkor itthonról ajánlatos vinni atalskitot ,vagy a hotel tud biztosítani?jan.18an wizz el megyunk eloszor dubai ba.a reptérről van a taxin kívül mas transzfer lehetőség ?a metró jegynélkül Melyik színűt erdemes megvenni  amit 4-5napig szertnenk hasznàlni?

p6y8tt Creative Commons License 4 napja 0 0 12237

Akkor ez más, a miénk "Ha ma foglal Bookingon Dubajban ingyen belépő jár Önnek Dubaj nevezetességeihez" Ez 100 EUR értékű volt és Burj Khalifa, mindkét aquapark, Polar Pass, Legoland, városnézú túrák stb.

Előzmény: Klári80 (12234)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!