Keresés

Részletes keresés

Saria Creative Commons License 5 órája 0 0 11825

Dwc-én 4.28

Előzmény: recsab (11824)
recsab Creative Commons License 12 órája 0 0 11824

Sziasztok,

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy eurót azt hogy váltják kint?

buborka1 Creative Commons License 14 órája 0 0 11823

Sziasztok!

A reptérnél mire figyeljünk oda a taxi választásnál? Melyiket célszerű választani és melyiket nem annyira? (mert, hogy drágább?)

Másik kérdésem, hogy Abu-Dhabi-ban a központi buszpályaudvaról melyik busszal jutok el az Etihad tornyokig? A 34-essel?  

abdul2 Creative Commons License 26 órája 0 0 11822

Sziasztok,

Van valakinek tapasztalata nagyobb autó bérlésben? 8-9fős kisbuszt szeretnék bérelni a DWC-n, de egyik autóbérlő oldal sem hoz fel ilyen opciót...

Vagy ha van javasolt privát transzferes megoldás, azt is megköszönném. (6felnőtt és 2kisgyerek - reptér és JBR között, normális áron, novemberben)

Köszönöm

reni1973 Creative Commons License 3 napja 0 0 11821

Sziasztok!

Eurot viszek ki mert az van. Hol érdemes váltani -nyilván a hotelen kívül- és hogy váltják?

Köszi szépen. 

bakbel Creative Commons License 3 napja 0 0 11820

Köszönöm 

Előzmény: All that Jazz (11819)
All that Jazz Creative Commons License 3 napja 0 0 11819
Előzmény: bakbel (11818)
bakbel Creative Commons License 3 napja 0 0 11818

Szia. 

A nagymecsettel kapcsolatban kérdeznem, hogy akkor este is lehet menni ? Egy korábbi hozzászólásban olvastam,hogy 1 körül kiküldenek és pénteken pedig be sem lehet menni. Vagy 1 körül valóban kiküldenek és utána valamikor délután újra "nyit"? 

Mert én így délelőttre terveztem délutáni Emirátes-el. De akkor lehet megcserélem, mert jó lenne sötétben is látni a mecsetet.

Köszönöm 

Előzmény: ISIS/002 (11812)
halteperto Creative Commons License 3 napja 0 0 11817

Köszi :)

Szerintem Abu Dhabiban szállunk le, isztambuli átszállással megyünk. Lesz Isztambulban pár óra, azt gondoltam nézek ott valami italt. Holnap utána kérdezek, hogy a mecset benne van e a programban. Az első szállásunktól 6 km-re van, gondolom taxi van ott is.

Szereztem gyorsan dirhamot, gondolom ezer elég ilyen aprópénz szerű dolgokra, mint taxi, víz, kávézás... 

Ez az a mecset ami nem akármikor van nyitva? Csütörtöki napon megyünk, s azt olvastam, péntek-szombat sokminden zárva van.

Burj Khalifa mennyire para? 

Előzmény: ISIS/002 (11812)
bakbel Creative Commons License 4 napja 0 0 11816

Az is itt lesz gyorsan. Emlékszem mikor áprilisban lefoglaltam a szállást olyan távolinak tűnt és most itt van.😊😊😊

Előzmény: buborka1 (11814)
bakbel Creative Commons License 4 napja 0 0 11815

Nem baj. Már mindegy,csak legyen már szombat 😊

Előzmény: Robesz79 (11813)
buborka1 Creative Commons License 4 napja 0 0 11814

Mi november 2-án megyünk, egy hétre. :-) 

Előzmény: bakbel (11808)
Robesz79 Creative Commons License 4 napja 0 0 11813

Szia! Igen, én is úgy olvastam külföldi fórumon is, hogy sajnos már nincs benne.

@többiek:

az Entertainer-hez járó kuponok (buy one get one) használatában tudnátok segíteni?

A 1. jegyet csak az adott helyszínen lehet venni? Vagy vehetjük kuponos oldalon (pl Getyourgide-on) és a bejáratnál kapjuk a másikat az entertainer bemutatásával/voucher beváltásával?

Köszi!

Előzmény: bakbel (11811)
ISIS/002 Creative Commons License 4 napja 0 0 11812

Szia !

Az italt inkább Dibai reptéren vedd meg. Ott is lehet mindent kapni.

Öltözködés: izlésesen, tehát ne pakold ki magad , de nyugodtan fel lehet venni  nyári ruhákat. Short inkább a hosszabb változatban, felűl pedig poló .

Abu Dabi-ban természetesen meg kell nézni a Sheikh Zayed nagy mecsetet. Oda naplemente előtt menj. Hölgyeknek megfelelő ruházatot adnak , csak abban lehet bemenni.

Csodálatos az esti kivilágításban is. 

Előzmény: halteperto (11785)
bakbel Creative Commons License 4 napja 0 0 11811

Igen, szerintem kivettek. Yas és Wald widi van benne,de mi pont atlantist néztük ki 😁

Előzmény: COOP (11810)
COOP Creative Commons License 4 napja 0 0 11810

volt hogy benne volt, lehet kivették volna? elképzelhető...

Előzmény: bakbel (11809)
bakbel Creative Commons License 4 napja 0 0 11809

Akkor neki szaladok még egyszer. Wald widi tudom , hogy van,de ezt nem láttam. Köszönöm 

Előzmény: COOP (11807)
bakbel Creative Commons License 4 napja 0 0 11808

Ti mikor mentek?

Nálunk 11 éves a gyerek 😊 Szerintem elvezni fogják nagyon !

Előzmény: buborka1 (11806)
COOP Creative Commons License 4 napja 0 0 11807

szerintem kell lennie...

Előzmény: bakbel (11803)
buborka1 Creative Commons License 4 napja 0 0 11806

Ezzel nem vagy egyedül, ha ez vigasztal. :-)

Én is izgulok, mert kettesben a 10 éves fiammal vágok neki az útnak, nem a legjobb angol tudással. 

Szóval ezért is várom izgatottan mások beszámolóit. :-)

Régen bárhova elutaztam, de most izgulok én is, hogy minden rendben legyen.

De hát a bakancslistás helyeket ki kell pipálni, és élményekkel gazdagodni kell. :-)

Előzmény: bakbel (11805)
bakbel Creative Commons License 4 napja 0 0 11805

Meglesz 😊

Remélem jól sikerül majd, most úgy érzem minden infó összezavarodott a fejemben amit próbáltam összegyűjteni. Nem vagyunk tapasztalt utazok így kicsit "félek " hogy fog alakulni..

Előzmény: buborka1 (11804)
buborka1 Creative Commons License 4 napja 0 0 11804

Bakbel, az élménybeszámolót várjuk! :-)

Előzmény: bakbel (11803)
bakbel Creative Commons License 4 napja 0 0 11803

Sziasztok!

Valaki megtudja mondani, hogy az Atlantisba van-e kupon az entertiersbe? Én nem láttam, de lehet csak vak vagyok. Most szombaton megyünk, már elég nagy az izgalom :-) 

Nem tudom eldönteni, hogy vegyek vagy ne kuponfüzetet, viszont ha lenne benne Atlantis belépő mindenképp megéri.

Köszönöm szépen!

Robesz79 Creative Commons License 5 napja 0 0 11802

Sziasztok,

Egy kis segítséget szeretnék kérni, amit nem találtam meg a fórumban visszaolvasva.

Ha megvesszük az Entertainer-t, az alábbi helyeken  (Lost Chambers Aquarium, Wild Wadi, Ferrari World) +1 kupon belépőt ad. A kérdésem az, hogy az eredeti jegyet a helyszínen kell venni vagy vehetjük pl Getyourgide-on is? (ebben az esetben van egy jegyem és belépéskor használnám fel a kupont)

Köszönöm,

Robi

COOP Creative Commons License 5 napja 0 0 11801

Dubaiban jobban, AD konzervítívabb szerintem, a Ferrari Worldbe sem engedtek be túl rövid rövidnaciba...

Rövid női sortot kerüljétek, térdgatyó vagy nyáriruha, újjatlan felsővel ok. Sál/kendő mindig legyen kéznél.

A mallokban pedig kb 20 fok van, megfagytunk, ha nem volt nálunk hosszú újjú...

Előzmény: halteperto (11800)
halteperto Creative Commons License 5 napja 0 0 11800

Igen :)) Abu Dhabi, Dubai... Mennyire elfogadott hogy európai, női nyári ruhában közlekedjek?

Előzmény: COOP (11799)
COOP Creative Commons License 5 napja 0 0 11799

Dubaiban?

Előzmény: halteperto (11795)
COOP Creative Commons License 5 napja 0 0 11798

korábban itt is írták, de szerintem mi azt találtuk meg, csak nem engedtek át rajta... vagy egy kicsit még odább kellett volna jönnünk? Nem tudom..ezért is kérdem.

Hattaban viszont jártunk :)

Előzmény: szilisofor (11793)
COOP Creative Commons License 5 napja 0 0 11797

Igen láttam...

Előzmény: szilisofor (11794)
reni1973 Creative Commons License 5 napja 0 0 11796

Köszi szépen Milanfan1  :-)

Előzmény: Milanfan1 (11784)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!