Keresés

Részletes keresés

andika888 Creative Commons License 3 órája 0 0 11466

Szia

Engem érdekel. Csörögj rám 06204982135

Előzmény: rjudit80 (11440)
Milanfan1 Creative Commons License 1 napja 0 0 11465

Ilyet vett már valaki?Megéri?
https://www.getyourguide.com/dubai-l173/city-card-dubai-t53256/

Ha valaki tud jó esti naplementés szafarit jó áron,akkor ne tartsa magába! :)
Köszi!

macacsajszi89 Creative Commons License 1 napja 0 0 11464

Tenyleg nem ugxan az...az F1 palyara is van belepo? Mert az sehol nem talalom irva:(

dundalk Creative Commons License 1 napja 0 0 11463
Előzmény: macacsajszi89 (11453)
Milanfan1 Creative Commons License 2 napja 0 0 11462

Köszi!
Gondolom ez a régi városrészek vmelyikében volt? (Deira?Burj Dubai)

Előzmény: COOP (11461)
COOP Creative Commons License 2 napja 0 1 11461

Pakisztáni kajáldában 3-an innivalóval 33, majd volt, hogy 27 és 42 dirhamért vacsiztunk. Helyiekkel.

Előzmény: Milanfan1 (11456)
macacsajszi89 Creative Commons License 2 napja 0 0 11460

Akkor a gokart nem is veszes,de mennyi a belepo? Es mit takar az az ar?

Milanfan1 Creative Commons License 2 napja 0 0 11459

Köszi!Ferrari world-be nem tudom még megyünk e,elég drága a belépő.
Viszont vmi jó árú kuponos safarit nem tud ajánlani vlaki?

Előzmény: Sheme (11458)
Sheme Creative Commons License 2 napja 0 0 11458

Általában gyorséttermek vannak, majdnem ugyan azok, mint itthon, csak a méretek különböznek egy "kicsit".

Például az Árkádban lévő gyorsétterem-kör, ott lent, nagyjából egy box-nak felel meg a DMallban.

Természetesen van iráni, iraki, görög, olasz és még ki tudja mennyi féle-fajta kaja, többnyire sült krumplival és üdítővel.

20AED a KFC-ben a nagyobb twister, a "normál" úgy 12, szóval nagyjából olyanok az árak, mint itthon, talán átszámolva 200-300Ft-tal magasabbak.

A félliteres palackos víz a sarki üzletben 1AED, szóval nem egy égbe kiáltó ár. A kartonos, 6db-os másfél literes víz, emlékeim szerint 10AED, vagy alatta. Van tusfürdő 5-25AED között.

Amit érdemes kint megvenni, az a 80+ faktoros naptej. 27AED volt, és Sunbreaker-nek, vagy minek hívták.

Ami meglepő lesz, az a kávé, kapucsínó, stb. Az drágább, mint a nagy twister menü a KFC-ben - igaz, nem a gyerekméretet ittam, hanem a Ventit. Ugyan úgy van Costa, Star Bucks Caffe, mint itthon, viszont ízre sokkal jobb, mert arabica kávéból csinálják. Nincs az a fanyar utóíze, lágyabb, selymesebb. Mindegy, majd kipróbálod.

(Ja, a Ferrari World-ben a 3D-s szimulátor 30AED, és csak automata váltós a szimulátor, nincs kézi váltó. 25AED az elektromos gokart, azt is érdemes kipróbálni! A turbo twister, vagy mi a neve, meg csavarodik az égbe, jó móka - ingyenes, akár csak a Flying Fortress. A Formula Rossa akkor nem üzemelt, de ha lehet próbáld ki, kíváncsi vagyok a véleményedre.)

Nibelis.22 Creative Commons License 2 napja 0 0 11457

Mint itthon kb.

Milanfan1 Creative Commons License 2 napja 0 0 11456

Elég sokat fogunk tekregni a városban.Reggelink lesz a szálláson.
Olvastam itt ott,hogy a régi városrészben illetve a nagyobb bevásárlóközpontokban jó áron is meg lehet kajálni ilyen gyorsjellegű kajákat stb. Ez árban kb. mit jelent?Mire kell számítani nagyságrendileg?

Nibelis.22 Creative Commons License 3 napja 0 0 11455

4., Yas Waterworld

6/b., Mindegy

Előzmény: macacsajszi89 (11447)
Nibelis.22 Creative Commons License 3 napja 0 0 11454

De bizony,előfordul, a távolság problémás lehet

Előzmény: Saria (11443)
macacsajszi89 Creative Commons License 4 napja 0 0 11453

köszönöm,elég szépen megválaszoltad:) sajnos mivel az utazást 2 hete nyeretem meg sem jön a hitelkártya így lőve vagyunk a kocsi bérléssel:(

de akkor azért lehet menni busszal is...

nem teljesen állt össze a kép ezzel a Ferrari world dologgal,meg hogy a honlapon feltüntetett camaro autóval tényleg lehet-e menni egy kört a pályán...

Sheme Creative Commons License 4 napja 0 0 11452

Csak címszavakban, de nem mindenre tudok válaszolni:

2. Attól függ, hányan vagytok és hajlandóak vagytok-e alkalmazkodni a menetrendhez. Egyébként az Ibn Butta, vagy mi a neve állomásról megy busz AD-ba. Viszont a busz közvetlen nem áll meg a Yas-nál!

Szerintem egyszerűbb kiváltani a nemzetközi vezetői engedélyt és kocsit bérelni, de ehhez még kell egy hitelkártya is!

4. Mindegyiket. AD-ben a Yas Waterworld van, tőszomszédságában a Ferrari World.

Az Atlantis Waterpark-ba érdemes a monorail-lel menni - oda-vissza út 25AED / kopf.

A Wild Wadi-hoz megy busz is, viszont ingyenes a parkoló, szóval az várjon a buszra...

6. Bankkártyát. Mindenhol - 99%-ban - lehet fizetni bankkártyával. Ha kp kell, akkor kiveszel az automatából, 100, 200, 500 stb AED-et lehet felvenni. Ja, érdemes, mert ha kocsit béreltek, a Burj Al Arab mellett lévő szabadstrandnál a parkolóhelyért fizetni kell, óránként asszem' 2 AED-et. Most nem emlékszem, lehet-e bankkártyával fizetni, de mintha...

macacsajszi89 Creative Commons License 4 napja 0 0 11451

köszi szépen,egész jónak tűnnek:) már csak a többi információm hiányos:(

dundalk Creative Commons License 5 napja 0 0 11450
Milanfan1 Creative Commons License 5 napja 0 0 11449
Milanfan1 Creative Commons License 5 napja 0 0 11448

Abu Dhabi tömegközlekedéssel a legolcsóbb vagy befizettek egy 1 napos városnézésre és akkor átvisznek busszal.
Dollárt.
Jet ski:
https://www.cobone.com/en/deals/activities-dubai/opt1-luxury-yachts-llc-jet-ski-jumeirah-dubai-99/48640
Ez a ferraris dolog engem is érdekelne,bár nem hallottam még ilyenről. :)

macacsajszi89 Creative Commons License 5 napja 0 0 11447

Sziasztok.

Rengetek komment  megy itt,nem győzöm vissza olvasni:)Mi július 4.-én utazunk,tudom hogy brutál meleg lesz de igazából nem választhattunk időpontot:(

A kérdésem az hogy az Al Hamra resdencben lesz a szállásunk,van valami érdekes a környéken?

2,a Dubai Mall-ig visz heti 2x transzfer,onnan hogy tudunk a legjobb áron Abu Dhabiba eljutni?

3. FERRAI Worldben igaz hogy mehetek egy kört a pályán,25.000.-ért,illetve ha valaki próbálta akkor egyedül ment vagy kellett hozzá kísérő?

4.Melyik vízi vidámparkot ajánljátok?

5.Sehol nem láttam a jetski árakat,átlagban mennyi?

6.IMG world vagy a Motion gatet javasoljátok?

6.Dollárt vagy eurót vigyek?

Nagyon megköszönöm ha valaki segít,el az első utam külföldre így már most elveszettnek érzem magam:(

Sheme Creative Commons License 6 napja 0 0 11446

Érdemes, legyen nálad egy ilyen átalakító és javaslom, hogy egy T elosztót is vigyél magaddal, úgy egyszerre tudod tölteni a mobilt, a kamerát és a fényképezőgépet is.

Előzmény: Milanfan1 (11445)
Milanfan1 Creative Commons License 6 napja 0 0 11445

Érdemes beszerezni vagy inkább rá kell kérdezni a szállodánkban?

rjudit80 Creative Commons License 6 napja 0 0 11444

A Kalifaba inkább délutáni órákban érdemes felmenni. Délelőtt nagyon magas a páratartalom, nem sok minden látszódik. 17 óra körül már egészen jó a kilátás.

Saria Creative Commons License 6 napja 0 0 11443

Vajon ez a páradus levegő nem gátolja-e a Khalifából a letekintést?

Milanfan1 Creative Commons License 6 napja 0 0 11442

Szia
Engem lehet érdekelne.Tudsz adni egy elérhetőséget?

Előzmény: rjudit80 (11440)
Sheme Creative Commons License 2017.06.20 0 0 11441

Nincs mit!

Bőven lesz mit nézni, kipróbálni és remélem nem lesz a nappali szaunában részed, mint nekem! :-)

Nem is a 41-43 fok a probléma, hanem a páratartalom!

Ja, a buszon osztogatnak fülhallgatókat, és csillió nyelven megy, éppen mit lehet látni. Jó móka, pl bemegy a busz az Atlantis Hotel-hez, itt is lőttem egy szép képet:

Ezt se hagyjátok ki!

A Turbo Track nagy móka, én előre, középre ültem be, majd háttal és hátra. Nagy élmény, már aki szereti az ilyen "izgalmakat":

(Sajnos nem vihetsz magaddal fel kamerát, megörökíteni a gyorsulás képi élményét.)

Előzmény: p6y8tt (11431)
rjudit80 Creative Commons License 2017.06.20 0 0 11440

Sziasztok! Szombaton érkeztünk meg Dubaiból. Maradt 1270,- dirham-om eladó, ha esetleg valaki érdekel!

COOP Creative Commons License 2017.06.20 0 0 11439

passzolom, autóztunk.

Előzmény: Saria (11437)
Milanfan1 Creative Commons License 2017.06.20 0 0 11438

Nem tudom van e különbség,de nekem vki egyszer azt írta,hogy a kuponos oldalon megváltott (fast track ticket) jegy(ami ugyanannyiba került,mint a hivataloson,sőt neki még picit akkor olcsóbb is volt akcióban) nagyon megérte,mert nem kellett sorban állnia sehol és mindenhol mehetett soron kívül.
írja is vmelyik oldalon:

Skip the line for the box office and the elevator
Most nem tudom ez a normal jegyre is vonatkozik e?

Előzmény: Saria (11435)
Saria Creative Commons License 2017.06.20 0 0 11437

Köszi,Dwcre a Dubai Malltól illetve Jumeirahról mi a legolcsóbb kijutási lehetőség?

Előzmény: COOP (11436)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!