Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

panizzi2 Creative Commons License 2006.01.11 0 0 10
maradjunk annyiban, hogy ez is hazai kisipari termék
würthkiller Creative Commons License 2005.04.03 0 0 9

nem hiszem, hogy vizeznék, kicserélnék őket. az ablakmosó kivételével - ezeket saját 12 db-os kartondobozában szállítják - mindent lezárt, ellenőrzött csomagban küldenek ki. a vevő csak akkor veszi át az árut, ha sértetlen.

Előzmény: petikeke (8)
petikeke Creative Commons License 2005.03.28 0 0 8

Sziasztok!

Nem lehet, hogy aki kiszállítja ezeket, az vizezi, vagy másikat önt bele?

Benzinkutak híresek erről...

Ha ott veszel ilyen cuccokat, hát azok vizezett, kicserélt, még néha a cola is.

 

petikeke

sPo Creative Commons License 2005.03.28 0 0 7
Érdekes... Hm..... Én is olyat használok 70C-ost 1:1 arányban higítva, és problémám még nem volt vele. Igaz így kb 200/l -re jött ki az abl.mosó ára, de nekem kifejezetten bejött. Mellesleg a Porsce H.-nál mi télen-nyáron ezt használjuk. Ha valahol, hát itt van egy-két elb@tt háklis ügyfél, és eddíg semmi panaszról nem hallottam.
Előzmény: szpidro (6)
szpidro Creative Commons License 2004.02.08 0 0 6
Halihó!

Eltüntek a ráncok a szemem alól. +15 fokban helyreállt a rend.

szpidro

Varshi Creative Commons License 2004.01.22 0 0 5
Oszt ugyanúgy elillan belőle az alkohol a -5°C-os szélvédőre érve, vagy nem?

Az a rulez, ha rögtön tudod fűteni az első szélvédőt is (vagy mert fűtőszál van benne, vagy mert időzített állófűtéssel már rögtön meleg a motor és a befújt levegő), és akkor már nincs ilyen gondod.

Vagy azt is Mercik tudják asszem, hogy nem a (motorműködéstől függő) hűtővízzel melegítik a befújt levegőt, hanem az aksiról elektromos árammal valahogy, és rögtön meleg jön úgy is. (Mondjuk ezt csak olvastam valahol.)

De a "bátrak" szerint meg reggel le kell vinni egy liter kézmeleg vizet, azzal fel lehet oldani a szélvédőre fagyott jeget (és állítólag emiatt még egyetlen szélvédő se repedt meg!!!), majd 5 perc múlva meg már meleg jön a szellőzőből is, és lehet fújatni az ablakra...

Előzmény: kacagógerle (4)
kacagógerle Creative Commons License 2004.01.22 0 0 4

Vegyél mercedest,az f?ti az ablakmosófolyadékot.:)
Előzmény: szpidro (-)
szpidro Creative Commons License 2004.01.22 0 0 3
Negatív.
szpidro Creative Commons License 2004.01.20 0 0 2
Csak ezzel az a problémám, hogy egy ismert bevásárlóközpontban vettem saját nevükön forgalmazott téli szélvédőmosót nagyon olcsón, az bezzeg nem fagy rá, sőt az ablakspriccelőt se tömíti el.

üdv: szpidro
Előzmény: uszobajnok (1)
uszobajnok Creative Commons License 2004.01.20 0 0 1
Bár nem vagyok szakértő a témában, de a téli szélvédőmosóm nekem is ráfagy az ablakra télen, ha még hideg a szélvédő. Szerintem mindez azért van, mert gyorsan elpárolog belőle az alkohol, így a maradék víz megfagy. Csak elindulás után kell várni egy keveset, és utána már lehet is használni.
Előzmény: szpidro (-)
szpidro Creative Commons License 2004.01.20 0 0 0
A Würth egy 0.
szpidro Creative Commons License 2004.01.20 0 0 topiknyitó
No gondolom ez egy egészen rövid életű topik lesz, de ha akár egy valaki lemond eme neves cég akár egyetlen autós-termék vásárlásáról, akkor már elértem a célom.
Történt ugyanis, hogy a munkahelyem szerződése alapján e cég biztosítja a gépjárműparkunk elengedhetetlen ápoló és karbantartó eszközeit, ami most aktuális az a téli szélvédőmosó, jégoldó, gumiápló...
Rideg tények.
-A téli szélvédőmosó -2°C alatt ráfagy a szélvédőre
-A szélvédő jégmentesítő "viráglocsolóspriccnis" csúcs terméke ráfagy a szélvédőre, de úgy, hogy amolyan tejes fehér foltot hagy rajta
-A téli gumiápoló hidegebb éjszakákon ráfagy a gumitömítésre, és nem lehet reggel kinyitni az ajtót

Úgyhogy kedves Würth, ba**d meg a xaros termékeidet!

szpidro

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!