Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

murray 23 órája Creative Commons License 298

majd megunod a várost tíz év múlva, az összehúgyozott  kapualjakat, a hűlyéket, a falszomszédokat, az embereket.  a közös költséget és minden ami közös.

nekem kb 13 km a lehel tér pont elég is minden nap.

Előzmény: Eperke1009 (297)
Eperke1009 1 napja Creative Commons License 297

Nekünk új a ház, baromi kevés a rezsi. Medence nekünk is volt felfújós tök jó :) meg trambulin a kölyöknek. De nem érte meg a napi 80km vezetést pláne télen sötétben, ködben. Többet nem mennék kia  városból.

Előzmény: murray (296)
murray 1 napja Creative Commons License 296

óbudán lakunk békásmegyer ófalú. ez egy ilyen speciális környezet. van a lakótelep (onnan jövünk) majd van egy modern újépítésű rész (erre nincs pénzem , esélytelen) meg az ófalú. itt a budai településeken (üröm, stb) mindenhol így van kb.   eredetileg négyemeltes panelt néztünk mert nagyobb kellett az 57es panel után de olyan drágák (13-15m!) voltak hogy bedurrantam vettem egy öreg házat az ófalúban.  ez itt full vidéki élet a városban. lapát, ásó, hideg, kérges kéz, beton, cement, meló. 

gyalog elérhető a hév onnan a körút 20-30perc. csúcsban is. 

még nem tudom hogy megérte-e..nyáron szeretem h meló után van egy kis gagyi medence oda behuppanok. ez a panelban nem vót. de a tél kemény, itt. rezsi a duplája.

Előzmény: Eperke1009 (295)
Eperke1009 1 napja Creative Commons License 295

Hol laktok most helyileg?

Előzmény: murray (293)
Eperke1009 1 napja Creative Commons License 294

Anyu panel lakásában nálunk is őrültek laknak alattunk (tesóm lakik most ott) - az állandóan radiátor-verős mindenkit feljelentős típusok.

Nekem csak egy fiam van, ketten vagyunk, 3 szobás lakásban, teljesen jó. A házunk 4 szobás, még sok is.

Dráva utcában lakunk, ismerős lakása, így potom pénzért bérlem, megvenni nagyon drága lenne, igen. Ha majd elkel a ház sem fogok tudni errefelé lakást venni, mert kicsit nem akarok. Valszeg Újpest lesz belőle. Meg van kilátásban (volt, ősszel, aztán nem tudom tavasszal tényleg visszatérnek-e) csere a Ferencvárosba a Lurdyhoz. Meg még ki tudhatja mit hoz az élet, hol fogunk kikötni:)

Előzmény: murray (293)
murray 1 napja Creative Commons License 293

én is 13 kerben dolgozom sztem is jó környék a váci út és a duna közötti rész. de szörnyen drága is, egy 60 -70nmes lakás 15m felett is lehet. a bérleti ipar megdobta az árakat.

az a baj hogy a 3 gyerek megnő és kicsi lesz a lakás.  én 10 év panel után a szomszédoktól menekültem el a házba. bár itt se semmi.. csak más..

Előzmény: Eperke1009 (292)
Eperke1009 1 napja Creative Commons License 292

Egyem a szívét... :) Mondjuk tehervagonokat én se szeretnék hallgatni, de Délegyházáról (egyelőre albérletbe) a XIII.ker-be költöztem panelba, troli és metróközelbe és rettentő tetszik. Tudtam, hogy tetszeni fog, ezért is akartam cserélni (vagy eladni és venni), meg persze azért mert a XIII.kerben dolgozom, oda jártam 3 éve nap mint nap be dolgozni kisgyerekkel.

Én amúgy is pesti vagyok, erzsébeti, nekem sokkal inkább hazám a város meg a panellakás mint a "de jó levegő van itt' Délegyházán, mondjuk az van, de semmi más... Ja meg csend:)

Előzmény: Pocok75 (291)
Pocok75 2 napja Creative Commons License 291

Van ilyen is. Nálunk olyan volt, aki a körvasút melletti lakását akarta velünk cseréni Gárdonyban lévő patentül felújított házunkra. Bár mi nem akartunk cserélni lakásra. Ha valaki nyugis helyen lakik nem akar tehervagonokat bámulni az ablakból, meg hallgatni a kattogást. :)

Volt olyan is aki úgy jött, hogy a feléből szeretne alkudni, de KP-ba fizet. Én tudok várni 1 hónapot amíg hitelt vesz fel! 9-10M pluszt simán megér az 1 hónap türelem! :D

Előzmény: Eperke1009 (290)
Eperke1009 2 napja Creative Commons License 290

Én 18,3-ért árultam a házunkat, ehhez képest simán felhívtak lakástulajdonosok a 9m-t érő lakásukkal, hogy akkor egy az egyben vagy 1-2m ft-ja van ráfizetni mert "a maga háza kicsit túl van árazva".

Akkor minek hívtál fel? Ne fizessek még én rá???

Előzmény: murray (289)
murray 2 napja Creative Commons License 289

hát igen. nem kell egy panelt túlértékelni mert ez a 9,5 ra kirakottat is max 8ért viszik el ha elviszik

én is 8mért adtam el a kb hasonló panelom és a szomszéd is árulta és árulja az övét 10ért mert szte annyit ér. ja.  és hozzáraktam még 10m-t hogy házam legyen a BP táblán belül.

tehát a panel  -  téglaház (bp közelében) egyben csere egy röhejes álom

Előzmény: Eperke1009 (288)
Eperke1009 2 napja Creative Commons License 288

Én ezen egyáltalán nem lepődöm meg. Én Pest megyéből, 19km Bp-től, szeretnék egy 100m2-es önálló családiházat pesti panelra + kp-ra cserélni. És az, hogy a panel tulajdonosa sokszor ezt pont fordítva gondolja - de minima egy az egyben.

Előzmény: murray (287)
murray 2 napja Creative Commons License 287

nézzük ezt:

a megtörtént felújitást nemtom hogy gondolja de az eredeti panelajtók és nagyszoba ajtók vannak a képen. talán a járólap marad a többi felújitandó.

és akkor ebből szeretne egy házat vagy téglát BP 20kmen belül és még ráfizetést...hogy is van ez?

hol? mit?

Előzmény: ebnevelde (283)
murray 2 napja Creative Commons License 286

hát most mit mondjak.. pár szóban, csak:

"Budaörs központi , csendes részén lévő családi házamat eladnám vagy elcserélném!
Az ingatlan amit kínálok : 218nm telken 68nm - es házrész amely külön bejárattal rendelkezik !"

NEM HÁZ, hanem házrész. ez a nem mindegy!

"Tetőtér beépíthető!!!!!!!!"

ja persze. mivel társasház ezért a tető közös, többi lakóval is meg kell egyezni. sanszos.

25 gurigáért önálló házat kapok még budaörsön is.

Előzmény: Eperke1009 (285)
Eperke1009 2 napja Creative Commons License 285

Miből látod ezt? Milyen álomra gondolsz?? :)

Előzmény: murray (284)
murray 2014.12.11 Creative Commons License 284

ez a topic ilyen álmodozós topic? a hirdetésekből eléggé ezt látom. :-)

ebnevelde 2014.12.10 Creative Commons License 283

Lakásomat elcserélném vagy eladnám!

Budapest XXI. kerületében Csepelen 61nm-es, első emeleti, felújított, 2+ fél szobás öröklakásomat, szeretném eladni. A lakásban az ablakok ki lettek cserélve műanyag nyílászárókra, minden ablakon redőny és mobil szúnyogháló található. A szobák eredeti parkettával vannak lerakva, a többi helység járólapozott. A lakás É-D-i fekvésű, vízórás, fűtésmérővel ellátott. Internet, ktv van a lakásban. A ház fel lett belülről újítva, járólapozott, kifestett, nyílászárók cseréje megtörtént. Közelben minden megtalálható, tömegközlekedés kiváló. 

CSERÉLNÉM Budapest 20 km-es körzetében lévő 2 + félszobás kisebb értékű családi házra vagy lakásra. Ráfizetést kérek. 

Ir.ára: 9,5 MFt

Tel.: 06-70-211-5253

e-mail: rockanya@gmail.com

képeket megtekinthetik ezen a linken: http://olx.hu/hirdetes/csepeli-felujitott-lakas-elado-IDs3ky.html

animani0126 2014.12.08 Creative Commons License 282

Budaörs központi , csendes részén lévő családi házamat eladnám vagy elcserélném!
Az ingatlan amit kínálok : 218nm telken 68nm - es házrész amely külön bejárattal rendelkezik !
1 + 2 fél szobás , fürdőszobás ,amerikai konyhás -nappalis.
A ház belülről teljes átalakításon esett át! Déli fekvésű!
Új villany , víz vezetékek ,új nyílászárók és új fűtésrendszer lett kialakítva .
A fűtés gázkazánnal van megoldva amely nem házon belül van hanem az udvaron lévő helyiségben lett elhelyezve! + tartozik még az ingatlanhoz egy 15nm - es és egy 8nm-es tégla építésű tároló helyiség is .
Tetőtér beépíthető!!!!!!!!
Alacsony a ház rezsije , amely 40eFt/hó jelenleg !

Irányár: 25.000.000Ft

Amit keresek:Budaörsi lakótelepen 1 + 2fél szobás lakást (erkélyes előny) + készpénz (értékegyeztetéssel)!

Amennyiben felkeltettem az érdeklődését várom jelentkezését!

klara44 2014.12.07 Creative Commons License 281

Budapesttől 2o km-re levő két szobás 4o négyzetméteres összközműves (víz, gáz, csatorna, villany ásott kút 2oo négyzetméteres gondozott kert, a közelben horgásztó) tehermentes ingatlanomat budapesti kislakásra cserélném.

Érdeklődni lehet az alábbi telefonszámon: 0620 2611165

klara44 2014.11.26 Creative Commons License 280

Kedves Annamaria!

Érdeklődöm, hogy aktuális-e a csereajánlat, vagy már megoldódott?

Üdv.

Klara44

Előzmény: Am0213 (269)
BigJoe68 2014.11.19 Creative Commons License 279

Engem érdekelne a csere, ha még aktuális.

Van egy Dunához közeli, nagyon szép házunk.

http://olx.hu/hirdetes/budapest-tol-20km-re-a-os-csaladi-haz-elado-cserelheto-ID1oK51.html

Előzmény: Lucca30 (210)
Reanult-rajongó 2014.10.27 Creative Commons License 278

matrózban közös ktsg 48 m2= 10500,-

3 szobásoknál 14 000,-

röhej, mi? .-))))

cserélek én bárkivel, még akkor ha békáson van

Előzmény: murray (277)
murray 2014.10.27 Creative Commons License 277

ismerem a matróz utcát azt a panelsort. nem törvényszerű hogy a nagyobb panel drágább mert qrva sok a közösktsg már egy 66nm-es lakásnál. nekünk a békási  57nm-es lakásnál már 13e volt a közösktsg a végén. meg persze panelprogramos a ház vagy nem az is +1m az árban. sztem kaszást és a pók utcát felejtsd el de ha jól hajlandó vagy békásra kimenni ennek az árából kapsz egy 66nm-est.

vagy esetleg a bécsi út végén még talán abban a panelsorban hátul

Előzmény: Reanult-rajongó (276)
Reanult-rajongó 2014.10.22 Creative Commons License 276

Ez mind jól hangzik, amit írsz, csak azt meg már sajnos készpénzzel nem fogjuk felérni. Minden az anyagin múlik.

Előzmény: murray (275)
murray 2014.10.22 Creative Commons License 275

én azt mondom az 57 nmes  1+2 félszobás panelt hagyd, keress 66nm-est ha ennyire kell a hely

Előzmény: Reanult-rajongó (274)
Reanult-rajongó 2014.10.21 Creative Commons License 274

Üdv Mindenkinek ,

III. kerületi matróz utcai lakásunkat ( 7. emeleti, 48 m2, 2 szobás ) nagyobb, szintén III. kerületi panel lakásra cserélnénk. muszáj, hogy a panel ennél nagyobb legyen, vagyis 3 szobás, vagy 1+2 félszobás vagy valami ilyesmi. Minden megoldás érdekel. 1 milliót tudunk ráfizetni. Ha érdekel, írjál.

ebnevelde 2014.10.07 Creative Commons License 273

Lakásomat elcserélném vagy eladnám!

Budapest XXI. kerületében Csepelen 61nm-es, első emeleti, felújított, 2+ fél szobás öröklakásomat, szeretném eladni. A lakásban az ablakok ki lettek cserélve műanyag nyílászárókra, minden ablakon redőny és mobil szúnyogháló található. A szobák eredeti parkettával vannak lerakva, a többi helység járólapozott. A lakás É-D-i fekvésű, vízórás, fűtésmérővel ellátott. Internet, ktv van a lakásban. A ház fel lett belülről újítva, járólapozott, kifestett, nyílászárók cseréje megtörtént. Közelben minden megtalálható, tömegközlekedés kiváló. 

Ir.ára: 9,5 MFt

Tel.: 06-70-211-5253

e-mail: rockanya@gmail.com

képeket megtekinthetik ezen a linken: http://olx.hu/hirdetes/csepeli-felujitott-lakas-elado-IDs3ky.html

bokacsizma 2014.09.01 Creative Commons License 272

Pécsi felújított garzonomat budapestire cserélném értékegyeztetéssel. Ideiglenes csere is érdekel (Pécsen tanuló egyetemistával).

Eperke1009 2014.08.28 Creative Commons License 271

Délegyházán új családi házat cserélnék pesti lakásra, értékkülönbözettel:

http://ingatlan.com/delegyhaza/elado+haz/csaladi-haz/delegyhaza+europa+utca/20492464?sid=0

tarzans 2014.08.25 Creative Commons License 270

Eladnám Debrecenhez közeli családi házamat.

Akár részletfizetéssel is! 5 millió ft kp,+ a többit havi részletre,csak ügyvédi szerződéssel!

http://olx.hu/hirdetes/3-szobas-csaladi-haz-csendes-kornyeken-reszletre-is-ID2nmxX.html

Am0213 2014.08.25 Creative Commons License 269

Kislakast (34+8 nm) CSERELNENK a belvarosban. VIII. kerulet rehabilitalt, corvin negyed reszen talalhato teljes koruen felujitott, foldszinti lakast cserelnek nagyobbra (minimum 2 szobasra) vagy csaladi hazra pest megyen belul, termeszetesen ar-ertek egyeztetessel!

Műszaki Főiskola a szomszedban, többi egyetem par percre.

erdeklodni: annamaria0213@gmail.com