Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Eperke1009 15 órája Creative Commons License 271

Délegyházán új családi házat cserélnék pesti lakásra, értékkülönbözettel:

http://ingatlan.com/delegyhaza/elado+haz/csaladi-haz/delegyhaza+europa+utca/20492464?sid=0

tarzans 3 napja Creative Commons License 270

Eladnám Debrecenhez közeli családi házamat.

Akár részletfizetéssel is! 5 millió ft kp,+ a többit havi részletre,csak ügyvédi szerződéssel!

http://olx.hu/hirdetes/3-szobas-csaladi-haz-csendes-kornyeken-reszletre-is-ID2nmxX.html

Am0213 3 napja Creative Commons License 269

Kislakast (34+8 nm) CSERELNENK a belvarosban. VIII. kerulet rehabilitalt, corvin negyed reszen talalhato teljes koruen felujitott, foldszinti lakast cserelnek nagyobbra (minimum 2 szobasra) vagy csaladi hazra pest megyen belul, termeszetesen ar-ertek egyeztetessel!

Műszaki Főiskola a szomszedban, többi egyetem par percre.

erdeklodni: annamaria0213@gmail.com

efuleske 4 napja Creative Commons License 268

Nagyon szépnek néz ki, csak kicsit messze van......sajnos 

Előzmény: Vaczakom (267)
Vaczakom 4 napja Creative Commons License 267

Tasson 3 szobás családi ház budapesti lakásra cserélhető. Részletek az alábbi linken.

http://www.jofogas.hu/bacs_kiskun/Tasson_csaladi_haz_elado_vagy_cserelheto_17888456.htm

efuleske 6 napja Creative Commons License 266

Köszi, e-mailban válaszoltam

Előzmény: macskacsont (265)
macskacsont 6 napja Creative Commons License 265

Üdv! Amennyiben Gyöngyös környéki ingatlan megfelelne, várom válaszát e-amilben: 006unikornis@citromail.hu 

Előzmény: efuleske (264)
efuleske aug. 21. Creative Commons License 264

Látom már nem kapok választ, akkor máshol keresek.....

Előzmény: efuleske (262)
hollai aug. 18. Creative Commons License 263

Hát igen, ez a lakás nekem- nekünk- tökéletesen megfelelne, csak az a baj, hogy hasonló kerületben, tehát a VIII. ban, a Corvin negyed szélén, 50 méterre az Üllöitől,van egy 38m2-es garzonöm, ami nekünk kicsi, de Önnek nem megfelelő, hiszen hasonló kerület.

Én maradnék a VIII.-ban, ha valamivel nagyobbat találnék, az enyémért cserébe ( ráfizetés megoldható)

Hát ennyit.

Ottó bácsi

Előzmény: központ (225)
efuleske aug. 18. Creative Commons License 262

Újpalotai önkormányzati lakásomat /1+2 fél szoba hallos, panelprogram alatt/ elcserélném Budapesthez közeli /3-4 szobás/ kiskertes házra. 1:1-ben

macskacsont aug. 16. Creative Commons License 261

Budapesttől egy órányira található felújított, 4 és félszobás, kényelmes családi házamat elcserélném legalább másfél szobás, erkélyes pesti lakásra. 

Érdeklődni e-mailben: 006unikornis@citromail.hu

kovulet aug. 15. Creative Commons License 260

CSALÁDI HÁZAT CSERÉLNÉK-BELVÁROSI LAKÁSRA

Annak aki megunta a belváros zaját, nyüzsgését és kellemes, nyugodt környezetre vágyik, szeret a kertben üldögélni, van kedve némi zöldséget termelni és virágoskertet gondozni szívből ajánlom családi házunkat.

www.ingatlan.com/20804996

oldalon minden látható, amit kínálok.

Erzsókama aug. 13. Creative Commons License 259

Tisztelt Málnaleves!

Érdekelne minket az Ön hírdetése.

Lakásunk, a XVII.ker.-ben, panelprogramos épület, 3 szobás , ebédlős, erkélyes, zártfolyósos öröklakása. Három külön bejáratú szobával és külön wc-vel rendelkezik.

Amennyiben érdekli ez a cserelehetőség, kérem jelezze az alábbi elérhetőségem egyiként:

E-mail: zserzsi@citromail.hu

Tel.: 06-1-256-53-65

Előzmény: málnaleves (190)
ebnevelde aug. 7. Creative Commons License 258

Lakásomat eladom!

Budapest XXI. kerületében Csepelen 61nm-es, első emeleti, felújított, 2+ fél szobás öröklakásomat, szeretném eladni. A lakásban az ablakok ki lettek cserélve műanyag nyílászárókra, minden ablakon redőny és mobil szúnyogháló található. A szobák eredeti parkettával vannak lerakva, a többi helység járólapozott. A lakás É-D-i fekvésű, vízórás, fűtésmérővel ellátott. Internet, ktv van a lakásban. A ház fel lett belülről újítva, járólapozott, kifestett, nyílászárók cseréje megtörtént. Közelben minden megtalálható, tömegközlekedés kíváló. 

Ir.ára: 9,5 MFt

Tel.: 06-70-211-5253

e-mail: rockanya@gmail.com

képeket megtekinthetik ezen a linken: http://olx.hu/hirdetes/csepeli-felujitott-lakas-elado-IDs3ky.html

Am0213 aug. 1. Creative Commons License 257

Szia!

minket erdekelne, ha mondasz par infot arral kapcsolatban.

koszi, Annamari

Előzmény: hgabi20 (227)
Am0213 júl. 31. Creative Commons License 256

Kislakast (34+8 nm) cserelnek a belvarosban. VIII. kerulet rehabilitalt, corvin negyed reszen talalhato teljes koruen felujitott, foldszinti lakast cserelnek nagyobbra (minimum 2 szobasra) vagy csaladi hazra pest megyen belul, termeszetesen ar-ertek egyeztetessel!

erdeklodni: annamaria0213@gmail.com

Eperke1009 júl. 22. Creative Commons License 255

Én Délegyházán árulok házat. 19 km-re Pesttől. Nem a lánchídi 0-s km-től hanem Soroksártól 19, a Budapest vége táblától. Nekem ne mondják, hogy 40 km-re lakom Pesttől mer' nem.

Előzmény: murray (254)
murray júl. 19. Creative Commons License 254

gyönyörű és jó ez is. de ez nem 20 hanem 40 km-re van pesttől.

nem a BP táblától számolunk hanem a belvárostól.  20km re Budaörs meg Szentendre van 

Előzmény: BigJoe68 (253)
BigJoe68 júl. 19. Creative Commons License 253
murray júl. 14. Creative Commons License 252

milyen szép ház. és mennyire nem ér semmit mert ott van, ahol..szomorú.

Előzmény: Donsanyo (251)
Donsanyo júl. 12. Creative Commons License 251

Ráckeresztúron eladó, cserélhető ingatlan!

http://olx.hu/hirdetes/videki-hazcsere-budai-lakasra-ID1z4r5.html

csere érdekel:

- diósd

- budaörs

- törökbálint

- budai kerületek

- XVIII kerület

BÁRMILYEN ingatlan 35 milló forintig!

hitelkiváltás is mehet!

hívjon, megegyezünk!

KS

donsanyo@gmail.com

06704399000

K Z. jún. 30. Creative Commons License 250

3 szobás családi házamat Ceglédi vagy Budapesti-i lakásra cserélném

Három szobás, összkomfortos, Tehermentes 1994-ben épült családi házamat Tápiószőlős központjában szilárd útburkolat mellett autóbuszmegállótól, orvosi rendelőtől, postától, önkormányzattól 3 percre és ikerház építésére alkalmas építési telkemet elcserélném egy Ceglédi vagy Budapesti háromszobás, vagy kettő + kettő félszobás tehermentes saját tulajdonú lakásra.

Családi házam 3 szobás központi fűtéses összkomfortos ház (külön gáz és külön vegyes tüzeléses kazán) hozzáépített kazánházzal és garázzsal. Elektromos vezetékek, bejárati ajtó redőnyök idén lettek cserélve két szoba parkettázva. Tetőtér beépíthető. A házhoz tartozó telek 1305 M2. Az építési ikertelek 2385m2 nagyságú a telek végével határos, utcafrontja a szomszéd utcára néz.

A ház mellett és az építési telken is fúrott kút is van. és 380V ipari árammal ellátva, Hozzá építve van még 3 karám nélküli szilikátból épült disznó ól is.

A házhoz csatlakozik a kazánház és garázs is 25m2. Együttes területe 110 m2.

http://olx.hu/hirdetes/harom-szobas-csaladi-hazamat-cserelnem-cegledi-lakasra-ID1BJeP.html

Erikamami máj. 30. Creative Commons License 249

Ez  velem is előfordul!! :))))

Előzmény: murray (248)
murray máj. 30. Creative Commons License 248

hát lehet te úgy csinálod hogy biztos értesz hozzá. ha én nekiállnék csak úgy termeszteni ha éppen nem a csiga/vakond/rigó egyebek zabálják meg a termést akkor éppen a szomszéd macskája áldja meg..:-)

Előzmény: Erikamami (247)
Erikamami máj. 29. Creative Commons License 247

Igen a saját termesztésű zöldségről tudod hogy nem agyon permetezett és ha kimész a kertbe leszakítod, ennyi! 

Igen elmész a tescoba és megveszed! De mit? Hogy kezelték, hányszor permetezték, hogy valahogy kinézzen? Milyen az íze? Biztos jártál már úgy hogy nem volt íze a zöldségnek, gyümölcsnek! 

Nálam is most érik az eper isteni finom és minden nap csak kimegyek szedek egy tállal és a teraszon megeszem. 

Előzmény: murray (243)
murray máj. 26. Creative Commons License 246

hát igen.. köszi

Előzmény: tarzans (245)
tarzans máj. 26. Creative Commons License 245

Hidd el a saját vegyszermentes paradicsom,paprika,uborka,hagyma...nekem a szamóca érik most,sokkal finomabb,izletesebb mint a bolti.Nem mondanám hogy sokba kerülnek a magok,a víz az valóban nem olcsó,és ahol nincs fúrott kút,(nekem sincs)kicsit költségesebb,de esőzéskor lehet picit gyűjteni :),na azért egy kis munkát igényel,de hidd el megéri.Én Pesten születtem,1 éve lakunk vidéken,családi házban..Debrecenhez közel,de én nagyon szeretem.Érdekes a férjem itt született,de ő vágyik vissza Pestre.Állatokat nem tartok,szerencsére a szomszédok is csak szárnyast,tyúk,kacsa,liba stb.A tojást is tőlük veszem.

Remélem nem veszed rossz néven az "okoskodásomat",ezt csak a személyes véleményem.:))

márne máj. 26. Creative Commons License 244

Ez most komoly? :-O

https://www.youtube.com/watch?v=Ox3vPsCvjYA

https://www.youtube.com/watch?v=hSthY0DMlFY

Az mondjuk alap, hogy nem a vezetékes vízzel locsolunk!

murray máj. 26. Creative Commons License 243

hát nemtudom én most vettem kertes házat és ezt a konyhakertes dolgot nem értem

megéri megvenni a méregdrága vetőmagot, földet túrni, locsolni a méregdrága vízzel majd reménykedni a jó termésben?  ennyiből megveszem a tescoban és nincs szenvedés az egésszel. még a tyúktartás esetleg (szomszédnak van szenvedek is tőle eleget) a disznó bűdős és ömlik a légy és stb stb

Előzmény: Erikamami (241)
márne máj. 25. Creative Commons License 242

"Tehát majd ha nyugdíjas leszel akkor keressél"

:-)

Jó köszönöm!

Gondolom, Nektek azért kicsivel sürgősebb lenne a csere.

Én azért remélem, hogy nyugdíj előtt összejön a tervem. Főleg, hogy az én korosztályom már nem is biztos, hogy érdemi nyugdíjra számíthat.

Előzmény: Erikamami (241)