Keresés

Részletes keresés

szasza1981 Creative Commons License 2015.02.14 0 0 314


Mi egy nagyobb lakás keresünk vagy pest környékén családi házat.

Nekünk egy jelenleg még hitel alatt álló 11 kerület fegyvernek utcai ,53 négyzetméteres klímás,riasztóval és távfelügyelettel ellátott, barátságos 1+2 fél szobás 9. emeleti, rendezett , szép környéken fekvő panel lakásunk van, szép kilátással jó közlekedéssel. érték 11 Millió

hollersandor@gmail.com

Németh Barina Edina Creative Commons License 2015.02.14 0 0 313

Szolnoki 3 szobás családi házam elcserélném budapesti lakásra értékegyeztetéssel. Érd: manocska31@gmail.com

fontsara Creative Commons License 2015.02.10 0 0 312

Kedves timilu!

 

Balatonfüreden keresek lakást és van egy szintén 55 nm-es lakásom Budapesten. Megtennéd kérlek, higy felveszed velem a kapcsolatot a font.sara@outlook.com e-mail címen? Köszönöm!

Előzmény: Törölt nick (310)
cori777 Creative Commons License 2015.01.29 0 0 311

Üllőn,a városközpontban lévő 72 nm-es, 2 szintes sorházi lakásomat, 40 nm-es saját kerttel, külön autóbeállóval, elcserélném Üllői, vagy Pest megyei tömegközlekedéssel jól megközelíthető nagyobb kerttel rendelkező, kb. hasonló nagyságú családi házra.

Törölt nick Creative Commons License 2015.01.28 0 0 310

Balatonfüredi, extrán felújított, tégla társasházban lévő, első emeleti, 55nm-es lakásomat budapestire cserélném. 

 

 

bazsua Creative Commons License 2015.01.27 0 0 309

Kedves Animani0126!

 

Budaörsön lakunk és házat keresünk. Jelenleg egy 53 m2-es, 1+2 félszobás lakásban lakunk a Szivárvány u.-i 3 emeletes házak egyikében. Minket érdekelne esetleges csere.

 

Ha még aktuális, szívesen megnéznénk a házrészt. Jelezd kérlek a továbbiakat!

 

Üdv: Zsuzsanna

Előzmény: animani0126 (282)
céklalé Creative Commons License 2015.01.17 0 0 308

Pogányi családi házunkat cserélnénk, pécsi lakásra / társasházi tégla, esetleg panel.kb. 65-70 m2 ,garázsos

lakásra / Ketten maradtunk a ház már így nagy lett nekünk./ 80 +40 m2 tetőteres+ kis házzal nyári konyha, garázs/ 900m2 gondozott szép kert,kiépített kerti grillezővel, konyha ,étkező, két fürdőszoba,cirkó, vegyes kazán a szuterénben,ugyanitt kis boros pince-bulizó hellyel,  kandalló az étkezőben. Érdemes megnézni.

Képeket tudok küldeni. E- mail : dino50@freemail.hu

vidröl Creative Commons License 2015.01.10 0 0 307

Sziasztok! 

Hajdúszoboszló melletti szeretett családi házam cserélném el Szigethalmira vagy környékire. Munkahely miatt cserélek. Ha valaki gondolkodik ilyen megoldásban kérem jelentkezzen, mindent meghallgatok.

K Z. Creative Commons License 2015.01.02 0 0 306

Három szobás, összkomfortos 1994-ben épült családi házamat Tápiószőlős központjában szilárd útburkolat mellett autóbuszmegállótól, orvosi rendelőtől, postától, önkormányzattól 3 percre és ikerház építésére alkalmas építési telkemet elcserélném Budapesti vagy Ceglédi  Egy+ két fél szobás  tehermentes saját tulajdonú lakásra.

Családi házam 3 szobás központi fűtéses összkomfortos ház (külön gáz és külön vegyes tüzeléses kazán) hozzáépített kazánházzal és garázzsal. Elektromos vezetékek, bejárati ajtó redőnyök idén lettek cserélve két szoba parkettázva. Tetőtér beépíthető. A házhoz tartozó telek 1305 M2. Az építési ikertelek 2385m2 nagyságú a telek végével határos, utcafrontja a szomszéd utcára néz.

A ház melett és az építési telken  is fúrott kút is van. és 380V ipari árammal ellátva, Hozzá építve van még 3 karám nélküli szilikátból épült disznó ól is. .

A házhoz csatlakozik a kazánház és garázs is.

enpesta Creative Commons License 2015.01.02 0 0 305

Üdvözletem mindenkinek! 87 nöles telken levő, 1 sz. 2 hálófülkés, beépített teraszos, 48 nm-es, a Velencefürdői szabadstrandtól 50 m-re levő nyaralómat cserélném Bp-i másfél sz-komfortos lakásra, értékegyeztetéssel. Érd.: Szabára Vilmosné, 4134867, harmincas körzetszámú telefonon.

 

Iduska76 Creative Commons License 2014.12.27 0 0 304

Elsősorban XVIII,XX,XXI kerület érdekelne panel.1 +2 fél szobás. 

Iduska76 Creative Commons License 2014.12.27 0 0 303

Szep napot mindenkinek! :)

Szeretnék cserére kinalni egy 65 nm-es rackevei kertes házat. A hazon hitel van ezért szeretnénk cserélni. A ház csendes kis utcaban van,2 +1/2 szobás,nagy konyhás ,fürdőszobás. A fűtés gazcirko.A hazon némi kisebb javitasokat kell vegezni.

Törölt nick Creative Commons License 2014.12.26 0 0 301

Lehet igazad van... Gondolja, hogy a maradék kb 7 millióról lemondok, mert merész?? :)

Előzmény: eekeili (300)
eekeili Creative Commons License 2014.12.21 0 0 300

....-'hogy akkor egy az egyben vagy 1-2m ft-ja van ráfizetni mert "a maga háza kicsit túl van árazva".'

 

 

 

 

 Mert vannak  merészek/vagy pofátlanok / akik gondolják hátha bejön.

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (290)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.21 0 0 299

Az első 28 évemet a városban töltöttem mielőtt kiköltöztünk. Aztán laktam másfelet megint Erzsébeten és megint ki. Mindig visszasírtam. Nem a hugyos VI-VII-VIII.kerületet, de Erzsébet hiányzott és most Angyalföldön még jobb. Nem megyek innen ki többet:) Nekem nem jött be. Nekem a kert nem ér ennyit, az csak nyáron öröm, télen csak a macera.

Előzmény: murray (298)
murray Creative Commons License 2014.12.19 0 0 298

majd megunod a várost tíz év múlva, az összehúgyozott  kapualjakat, a hűlyéket, a falszomszédokat, az embereket.  a közös költséget és minden ami közös.

nekem kb 13 km a lehel tér pont elég is minden nap.

Előzmény: Törölt nick (297)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.18 0 0 297

Nekünk új a ház, baromi kevés a rezsi. Medence nekünk is volt felfújós tök jó :) meg trambulin a kölyöknek. De nem érte meg a napi 80km vezetést pláne télen sötétben, ködben. Többet nem mennék kia  városból.

Előzmény: murray (296)
murray Creative Commons License 2014.12.18 0 0 296

óbudán lakunk békásmegyer ófalú. ez egy ilyen speciális környezet. van a lakótelep (onnan jövünk) majd van egy modern újépítésű rész (erre nincs pénzem , esélytelen) meg az ófalú. itt a budai településeken (üröm, stb) mindenhol így van kb.   eredetileg négyemeltes panelt néztünk mert nagyobb kellett az 57es panel után de olyan drágák (13-15m!) voltak hogy bedurrantam vettem egy öreg házat az ófalúban.  ez itt full vidéki élet a városban. lapát, ásó, hideg, kérges kéz, beton, cement, meló. 

gyalog elérhető a hév onnan a körút 20-30perc. csúcsban is. 

még nem tudom hogy megérte-e..nyáron szeretem h meló után van egy kis gagyi medence oda behuppanok. ez a panelban nem vót. de a tél kemény, itt. rezsi a duplája.

Előzmény: Törölt nick (295)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.18 0 0 295

Hol laktok most helyileg?

Előzmény: murray (293)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.18 0 0 294

Anyu panel lakásában nálunk is őrültek laknak alattunk (tesóm lakik most ott) - az állandóan radiátor-verős mindenkit feljelentős típusok.

 

Nekem csak egy fiam van, ketten vagyunk, 3 szobás lakásban, teljesen jó. A házunk 4 szobás, még sok is.

 

Dráva utcában lakunk, ismerős lakása, így potom pénzért bérlem, megvenni nagyon drága lenne, igen. Ha majd elkel a ház sem fogok tudni errefelé lakást venni, mert kicsit nem akarok. Valszeg Újpest lesz belőle. Meg van kilátásban (volt, ősszel, aztán nem tudom tavasszal tényleg visszatérnek-e) csere a Ferencvárosba a Lurdyhoz. Meg még ki tudhatja mit hoz az élet, hol fogunk kikötni:)

Előzmény: murray (293)
murray Creative Commons License 2014.12.18 0 0 293

én is 13 kerben dolgozom sztem is jó környék a váci út és a duna közötti rész. de szörnyen drága is, egy 60 -70nmes lakás 15m felett is lehet. a bérleti ipar megdobta az árakat.

az a baj hogy a 3 gyerek megnő és kicsi lesz a lakás.  én 10 év panel után a szomszédoktól menekültem el a házba. bár itt se semmi.. csak más..

Előzmény: Törölt nick (292)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.18 0 0 292

Egyem a szívét... :) Mondjuk tehervagonokat én se szeretnék hallgatni, de Délegyházáról (egyelőre albérletbe) a XIII.ker-be költöztem panelba, troli és metróközelbe és rettentő tetszik. Tudtam, hogy tetszeni fog, ezért is akartam cserélni (vagy eladni és venni), meg persze azért mert a XIII.kerben dolgozom, oda jártam 3 éve nap mint nap be dolgozni kisgyerekkel.

Én amúgy is pesti vagyok, erzsébeti, nekem sokkal inkább hazám a város meg a panellakás mint a "de jó levegő van itt' Délegyházán, mondjuk az van, de semmi más... Ja meg csend:)

Előzmény: Pocok75 (291)
Pocok75 Creative Commons License 2014.12.17 0 0 291

Van ilyen is. Nálunk olyan volt, aki a körvasút melletti lakását akarta velünk cseréni Gárdonyban lévő patentül felújított házunkra. Bár mi nem akartunk cserélni lakásra. Ha valaki nyugis helyen lakik nem akar tehervagonokat bámulni az ablakból, meg hallgatni a kattogást. :)

Volt olyan is aki úgy jött, hogy a feléből szeretne alkudni, de KP-ba fizet. Én tudok várni 1 hónapot amíg hitelt vesz fel! 9-10M pluszt simán megér az 1 hónap türelem! :D

Előzmény: Törölt nick (290)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.17 0 1 290

Én 18,3-ért árultam a házunkat, ehhez képest simán felhívtak lakástulajdonosok a 9m-t érő lakásukkal, hogy akkor egy az egyben vagy 1-2m ft-ja van ráfizetni mert "a maga háza kicsit túl van árazva".

Akkor minek hívtál fel? Ne fizessek még én rá???

Előzmény: murray (289)
murray Creative Commons License 2014.12.17 0 0 289

hát igen. nem kell egy panelt túlértékelni mert ez a 9,5 ra kirakottat is max 8ért viszik el ha elviszik

én is 8mért adtam el a kb hasonló panelom és a szomszéd is árulta és árulja az övét 10ért mert szte annyit ér. ja.  és hozzáraktam még 10m-t hogy házam legyen a BP táblán belül.

 

tehát a panel  -  téglaház (bp közelében) egyben csere egy röhejes álom

Előzmény: Törölt nick (288)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.17 0 1 288

Én ezen egyáltalán nem lepődöm meg. Én Pest megyéből, 19km Bp-től, szeretnék egy 100m2-es önálló családiházat pesti panelra + kp-ra cserélni. És az, hogy a panel tulajdonosa sokszor ezt pont fordítva gondolja - de minima egy az egyben.

Előzmény: murray (287)
murray Creative Commons License 2014.12.17 0 1 287

nézzük ezt:

 

a megtörtént felújitást nemtom hogy gondolja de az eredeti panelajtók és nagyszoba ajtók vannak a képen. talán a járólap marad a többi felújitandó.

és akkor ebből szeretne egy házat vagy téglát BP 20kmen belül és még ráfizetést...hogy is van ez?

hol? mit?

Előzmény: ebnevelde (283)
murray Creative Commons License 2014.12.17 0 0 286

hát most mit mondjak.. pár szóban, csak:

 

"Budaörs központi , csendes részén lévő családi házamat eladnám vagy elcserélném!
Az ingatlan amit kínálok : 218nm telken 68nm - es házrész amely külön bejárattal rendelkezik !"

 

NEM HÁZ, hanem házrész. ez a nem mindegy!

 

"Tetőtér beépíthető!!!!!!!!"

 

ja persze. mivel társasház ezért a tető közös, többi lakóval is meg kell egyezni. sanszos.

25 gurigáért önálló házat kapok még budaörsön is.

 

 

Előzmény: Törölt nick (285)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.17 0 0 285

Miből látod ezt? Milyen álomra gondolsz?? :)

Előzmény: murray (284)
murray Creative Commons License 2014.12.11 0 0 284

ez a topic ilyen álmodozós topic? a hirdetésekből eléggé ezt látom. :-)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!