Keresés

Részletes keresés

Satinette Creative Commons License 2006.11.11 0 0 17

szerinztem se vásárolj ott...

 

Sziasztok,

ezt a pofátlanságot, amit ma csinált a TESCO (Campona), csak Mo-on engedhetik meg, azt hiszem...

 

Ma este ide mentünk vásárolni, agyobb bevásárlást tervezve.

Köbö másfél órán át nézekődtünk, válogatttunk, vásárolni akartunk már karácsonyra, díszeket, ajándékokat, mindenféléket.

 

A pénztárnál is elég sokáig rakodtunk, tele volt a bev.kocsink.

 

Amikor kipakoltunk, mosolyogva közölte a pénztáros kislány, hogy sajnos, van egy rossz híre, nem tud adni ingyenes zacskókat, csak 50 ft-ért műanyag zacskót.

Tudjátok, azt a fajtát, amibe alig raksz valamit, és valahol szétszakad.

 

Ránéztünk a kirakott árumennyiségre, és azt mondtuk, nem.

 

Kértem a főnököt és a vásárlók könyvét.

 

1. Évek óta megszokott dolog, hogy kapjuk a kis vacak műanyag izéket, tehát mi nem hoztunk magunkkal semmit.

 

2. Amikor bementünk a Tesco-ba, SENKI nem figyelmeztetett, hogy most éppen pénzért kell megvennük a zacsikat.

 

3. Még akkor sem szóltak, amikor a pénztárnál kirakodtunk.

 

Ezek nálam elvek.

Igen, van 5-600 ft-om zacskókra, ha már 50-60 ezret otthagyok,  de erre ne KÉNYSZERÍTSENEK,  akkor megoldom másképp.

Vagy legyenek a zacskók is visszaválthatók, mint az üvegek....

 

Természetesen hívtam a főnöknőt, ifjú lányka elrebegte, hogy egyszer már kiraktak egy táblát a bejárathoz, hogy nem jár az ingyen zacskó, de a főnök bevetette velük. Mondtam, okos főnök, akkor vele szeretnék beszélni.

 

Érdekes módon, mire a beszélgetésünkben idáig jutottunk, és több érdeklődő is helyesen bólogatott, továbbá feltartottuk a sort, illetve közöltük, hogy akkor üssék be a pénztárgépbe, és utána majd lesztornózzuk, amit nem tudunk kézben elvinni, valahogy minden pénztárba visszakerültek az ingyenes tescos zacskók. Igen rejtélyes módon....

 

Tudom, bunkóság volt ezt csinálni, hiszen ugyan már, mit nekem 600 ft, de nem.... ezek elvek...

 

És azokat sajnálom, akik előttünk megvettek több vacak zacsit, mert valami reklám volt rajta, 50 ft-ért...

 

 

 

akottyabotko Creative Commons License 2004.12.01 0 0 16

Lassan halad a sor? Most majd tévézhetsz! (Ja, hogy háttérreklám? És?)

 

Tesco TV

Előzmény: csmiklos (-)
tomp Creative Commons License 2004.01.10 0 0 15

hello,
nem tudom újat mondok-e neked, szerintem már mások is leírták a fórumban, hogy a bevásárlóközpontoknál az a divat, hogy a karácsonyi roham előtt november-december tájékán felvesznek egy rakás pénztárost, raktárost stb próbaidőre, hogy legyen aki kiszolgálja a rohamot, majd január elején kivágják őket. Ez így működik. Ugyanezt kisüzletekben is megcsinálják, nem csak nagy helyeken. Parasztabb helyeken még a leltárt is levezénylik velük és csak ezután repülnek.
Előzmény: csmiklos (-)
Kilakay Creative Commons License 2004.01.10 0 0 14
Sok rosszat hallottam a Tescorol, de most en is megtapasztaltam...
Azt mar hallottam, hogy a penztarnal beutogetnek plusszban egy-ket dolgot de nem hittem el. Altalaban nem neztem meg a blokkot vasralas utan eddig....
Nem nagy tetel de peldanak jo:
Vettem kenyeret, tejet+aprosagokat...
hazaerek akkor valahogy kezembe akdat a szamla, mondom megnezem. Erre rajta volt ket dolog is amit nem vettem.
Almaspite 70Ft
Rozskenyer: 170Ft (Tesco kenyeret vettem 90Ft-ert).........
Persze a belk en vagyok mert nem neztem meg, de ekkora pofatlansagot!!!
Ja amugy engem is erdekelne 10eFT-ert biztonsagi oros tv es gaztuzhely... :o)
csogu Creative Commons License 2004.01.09 0 0 13
IIIIgen:o))
Bár, nekem vannak érdekes megoldásaim:))

23.-án kb. 13 órakor, 12 perc alatt vettem 2 játékot...ebben benne volt a bejutás kosárnélkül, a játék kiválasztása (ez vette el a legtöbb időt) és a fizetés, majd a távozás:o)))

Előzmény: eMM (12)
eMM Creative Commons License 2004.01.09 0 0 12
Ez a gyakorlatban azt jelenti hogy akkor még kettőt bezárunk.
Előzmény: csogu (11)
csogu Creative Commons License 2004.01.09 0 0 11
Tudod a reklámban...amennyiben ketten állnak ön előt újpénztárat nyitunk...
Nem láttad??
Szerencsés:o))

Esztergályos Chiccholina:DDD

Előzmény: Bukshi (10)
Bukshi Creative Commons License 2004.01.09 0 0 10
Ki az az Esztergályos?
Előzmény: csogu (7)
csogu Creative Commons License 2004.01.09 0 0 9
Ez nem Tscos ötlet...a kereskedelmben 20 éve így megy...sajna, hogy van aki még megeszi:)
Előzmény: haromh (8)
haromh Creative Commons License 2004.01.09 0 0 8
Az árakat manipulálják: az árleszállítás úgy történik, hogy az "alap" árat felszorozzák 110-140 %-ra, amiből adjáka 10-40% engedményt. Ezzel az "AKCIÓS" címkével takarják le az "alap" árat, elmozdításával könnyen meggyőződhetsz róla,hogy az "alap" ár és az akciós ár egyenlő.
csogu Creative Commons License 2004.01.09 0 0 7
20 perc, 20 perc...mert kezdők vagytok, én mindig elkezdem hangosn keresni az Esztergályost....ez 1 kivételével mindig használt:o)))
eMM Creative Commons License 2004.01.09 0 0 6
De legalább egységáron dolgoznak az őrök:)
Előzmény: sansan (5)
sansan Creative Commons License 2004.01.09 0 0 5
Kedves Miklós!
És Te még csak azt láttad,amit a vevő vehet észre.
El tudod képzelni,a másik oldalán mi lehet...?
Ahol csak lehet ostorozom a tesco-t(direkt kisbetűvel),annyi kárt okoznak a beszállítoknak(mi is azok vagyunk).
Biztonsági őrök:
Na azok is megérik a pénzüket!
(két éve egy csomó műszaki cikket vásárolt egyik ismerősöm az őröktől,valamelyik dunántúli áruházból:szines tv10e,tűzhely 10e,...)
Előzmény: csmiklos (1)
eMM Creative Commons License 2004.01.09 0 0 4
Énse vártam de az zárás előtt volt 20 percel.
Egyébként az ósenban is marha nagy sorok vanna ám!
Előzmény: csmiklos (1)
Zsupák Creative Commons License 2004.01.09 0 0 3
Igen a Tescoba ez a trendi, hogy a munkaerővel spórolnak. Ha meg nincs elég pénztáros, akkor a többi területről ültetik be az embereket a kasszába....de így ugye meg az osztályokon nincs eladó....ehhh...nem véletlenül olyan nagy a fluktuáció a Tescokba!!!!!!
Koloman Creative Commons License 2004.01.09 0 0 2
A szaros biztonsági öreiken gondolom nem spórolnak. Ugyan semmit sem tesznek a vásárlókért, legfeljebb zaklatják öket, ök lihegnek a nyakadba, másrészt ök lopnak a legtöbbet.

A pénztárosból viszont ugy vélik tul sok van.

csmiklos Creative Commons License 2004.01.08 0 0 1
Pár napja voltam az Auchanben, 2 percet nem vártam a pénztárnál. Máskor sem.

Ha ennyire akar pénzt spórolni a Tesco az én időmet rabolva, akkor nem megyek oda és kész.

A választék, meg az árak is szinte egyek az összes nagynál.

M.

Előzmény: WSOM (0)
WSOM Creative Commons License 2004.01.08 0 0 0
Cseberből vederbe? :-)
Előzmény: csmiklos (-)
csmiklos Creative Commons License 2004.01.08 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Nagyon berágtam a TESCO-ra. Karácsony után kirúgtak 40 vagy mennyi pénztárost a spórolás végett. Ennek az lett az eredménye, hogy jó, ha minden ötödik pénztár müködik és ma is 20 percet álltam sorba a pénztárnál (M5-ös). De ez megy már hetek óta.

Elhatároztam, átszokok az Auchan-be, végül is egykutya a kettő.

Akartam írni egy mailt a Tesconak, hogy értesítsenek, ha már 10 perc alá hullott a várakozási idő ("Ha ketten állnak Ön előtt, új pénztárt nyitunk" Hehe... tizenvalahányan álltak szvsz.). De még egy vacak weboldaluk sincs egy mail címmel.

Szóval, ha drága az időd, válassz szerintem másik áruházat, úgyis van még bőven.

Miklós

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!