Keresés

Részletes keresés

franciacsibe Creative Commons License 2012.05.27 0 0 29132

nem neztem a datumot, mind1, akkor halott topik :) csak nekem meg a multkorrol a kedvencekben volt.

Előzmény: pearl12 (29131)
pearl12 Creative Commons License 2012.05.26 0 0 29131

Csibe!

Észrevetted, hogy girli egy évvel ezelőtt jelentkezett be? Azóta már biztosan megszült :-)

Pearl

Előzmény: franciacsibe (29130)
franciacsibe Creative Commons License 2012.05.25 0 0 29130

Jovok en is, fogalmam sincs mennyi idos terhes lehetek, nagyon friss meg, ma teszteltem 4 nap keses utan. Jovo heten akarom felhivni a szulesznot, de itt nemigen fogadnak a 12. het elott.

 

Előzmény: girli (29129)
girli Creative Commons License 2011.05.17 0 0 29129

lányok, van kedve valakinek csatlakozni hozzám?

üdv

girli (6+)

macann Creative Commons License 2011.01.19 0 0 29128

nem pörög ez a topic!

Mindenki a 2011 második féléves babásban tobzódik? :)

Előzmény: macann (29127)
macann Creative Commons License 2011.01.03 0 0 29127

Legközelebb a 12. hetes kombinált tesztre megyek a kórházba. Nem tudom ott kapok-e képet. Remélem...

Utánna a magándokihoz 27.-én megyek. Ott biztos kapok képet.

Előzmény: Kokian (29123)
Cserri Creative Commons License 2011.01.02 0 0 29126
Előzmény: Kokian (29124)
Cserri Creative Commons License 2011.01.02 0 0 29125

Tök jó kép, én úgy sajnálom, h nem kaptam a 12 hetesen. :(

Előzmény: macann (29122)
Kokian Creative Commons License 2011.01.02 0 0 29124

Cserri, írtad, hogy nyitottál egy 2011-es topikot. Nem találtam meg, lehet, hogy csak nem vettem észre.

 

Fogár, hogy van a fogad?

Előzmény: Cserri (29106)
Kokian Creative Commons License 2011.01.02 0 0 29123

Gyönyörű kép. Mutattam a férjemnek, összehasonlítottuk a mi felvételünkkel, és milyen érdekes, hogy nálam nennyivel lejjebb van a baba. De mondta is a doki, hogy egész lent van.

Mikor mész legközelebb?

Előzmény: macann (29122)
macann Creative Commons License 2010.12.31 0 0 29122

Sziasztok mindenkinek!

Helyzet:

30. voltam UH-n.

Minden rendben. :)

Párom és hugim is bejöhetett, és nagyon élvezték a helyzetet.

A dokim is rendes volt, mindent elmondott, megmutogatott.

A pici megmutatta összes végtagját, ujjacskáit, hogy már tud rúgni és nyújtózkodni.

 

 

Mindenkinek kívánunk boldog új évet, és eseménytelen gömbölyödést!

Kokian Creative Commons License 2010.12.30 0 0 29121

Úgye milyen jó érzés? Gratulálok. Számomra még most is hihetetlen, hogy ilyen picike és mégis dobog a szíve, van keze, lába. Olyan fantasztikus.

Előzmény: Cserri (29114)
Kokian Creative Commons License 2010.12.30 0 0 29120

Igen, Cronh-om van. Dunaföldváron lakom, és Szekszárdra járok nődokihoz. Ott is szeretnék szülni.

Amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, a nődoki azt mondta, hogy az első trimeszter alatt jó lenne, ha nem kellenne gyógyszert szednem. Mivel jól voltam, gondoltam, hogy kibírom azt a pár hetet. Eddig bírtam. Hétfőn mindenképp megyünk Pestre a gasztós dokihoz, remélem, nem fognak bent, de sajnos számítok rá. Majd kiderül.

Előzmény: Cserri (29115)
Fogár Creative Commons License 2010.12.29 0 0 29119

megjártam ma a 2. fogorvost...aki szintén nem találta a fogfájásom okát :(

gyanús,h vm "régi"-értsd 3éves tömésem alatt fájhat,de azt meg látatlanban nem fúrta ki,mondván nincs rá bizonyíték,h ott fájna...röntgent meg ugye nem lehet még...

jövő héten régi fogdokim...3évvel ezelőtti röntgenből nem tudom mit tud majd kezdeni...

igaz,h nem is fájt már a héten a fogam,de ma ahogy megint ott megpiszkálták,fújkálták,fagyaszották hát most megint érzem...

 

hát magán...én is nagyon ágálltam ellene,de én ezt az sztk túrát nem vagyok képes csinálni...én annyira ideges leszek,hogy az nem egészséges... :)

szerencsére az én dokim "magánja" kórházon belül van...árban nem tudom mennyi lehet...majd ott sokkol...de ugye a 12.hetire tuti menni kell,aztán majd a 18.hetire utána cukros téma 24-25körül és majd a 36.heti...ha problémamentes a terhesség akkor több alkalom nincsen sztem.

A 16.heti vérvétel eredményét sztem ráér a 18.heti genetikai uh-n megtudnom :) és a cukros lötyiset meg úgyis a kórház csinálja,tehát azt én átvehetem személyesen is...

 

ctg meg szerencsére a terhesambulancián van

Cserri Creative Commons License 2010.12.29 0 0 29118

Ja, és a dobogáshoz gratulálok!!!

Sajnálom h rosszul vagy. Én már a 13.ban, de még mindig sokszor... :(

Előzmény: Fogár (29111)
Cserri Creative Commons License 2010.12.29 0 0 29117

Fogár, ez elég elrettentő szotri :(

Jó h nem lesz több ilyened. Bár a magán meg iszonyú drága, de ez van.

Nekem extra drága, vidékről járok most fel a volt pesti dokimhoz. De valahogy ragaszkodom hozzá.

De lehet a végére váltani fogok, mikor már hetente ctgre kell menni..

Előzmény: Fogár (29111)
Cserri Creative Commons License 2010.12.29 0 0 29116

Én imádtam minden pillanatát :) sztem te is fogod.

És most is érzem, bár elég ritkán, meg kicsi még de napi 3-4szer tuti.

 

A furi az, hogy azt hittem ez olyan dolog, amit sosem felejt el az emebr. De pár hónappal a szülés után, már nem is nagyon emlékeztem rá h milyen volt mikor mocorgott....

 

Előzmény: Kokian (29109)
Cserri Creative Commons License 2010.12.29 0 0 29115

Chronod van ugye, jül emlékszem? Szekszárdon kezelnek? Hol laksz?

Anyukám szekszárdi és kolitises :(

Eredetileg én is szekszárdi vagyok, de már jó rég eljöttem.

Szülni hol fogsz?

Milyen gyógyszert szedsz?

Előzmény: Kokian (29108)
Cserri Creative Commons License 2010.12.29 0 0 29114

Én is tegnap voltam a 12 hetesen. 11+6 napon. Kombinált tesztet is levették. Tarkóredő 1,5 mm.

56 mm a popsiig, mocorgott, szívverést hallgattuk, tök jó volt. Apa is bejöhetett szerencsére.

Előzmény: Genie in a battle (29107)
Mieuw Creative Commons License 2010.12.29 0 0 29113

Úgy látszik, nemcsak itt bolondokháza az Sztk :-/  . Bár azért ez szörnyű, hogyha normális ellátást, esetleg nem sok órás várakozást akarsz, akkor lehet fizetni plusszban :-(

Gratula a szívhanghoz:-)

Előzmény: Fogár (29111)
Kokian Creative Commons License 2010.12.28 0 0 29112

Hát ezt én is megtapasztaltam. Tegnap voltam UH-on, volt időpontom, sorra is kerültem 8 perc csúszással. De utánna még megvártam a dokimat, mert nem Ő csinálta az UH-ot, mindenképp beszélni akartam vele. Beszélgettem egy fiatal lánnyal, folyamatossan panaszkodott, hogy Szekszárdon mindig ez van a kórházi ambulancián. Még szerencse, hogy ritkán kell oda mennem, inkább magánrendelés. Bár az meg elég drága. Valamit valamiért.

Azért gratulálok a dobogó szívhez, mielőtt elfelejtem.

Előzmény: Fogár (29111)
Fogár Creative Commons License 2010.12.28 0 0 29111

sziasztok!

 

na végre sikerült elintéznem az orvos kérdést...igaz 3/4 12től 3/4 4ig vártam az SZTK rendelőben...itt-ott majdnem elszakadt a cérnám...sosem tudtam ki miért megy be előttem,vagy ki miért kerül sorra...pl nem értettem,h az aki pl fél3ra ért oda ctg-re miért mehet be előttem miután megcsinálták neki a ctg-t...ilyenek miatt a büdös életben többet ilyen rendelésre nem fogok menni.

Azt sem értettem h az a szakadt nő aki odavergődött 1körül a 3gyerekével miért ott csinált gyermekmegőrzőt a férjével együtt...gyerekek irtó lármát csaptak és végül már nyűgösek is voltak, A-tól Zettig felnyalták-törölték a mocskos padlót...sajnáltam is őket,meg idegesítettek is...ja és természetesen ő is előttem ment be...persze értem én,h gyerekkel volt meg minden...de akkor ha odaviszem a két gyerekem akkor én is előnyt élvezek???

 

Szóval bejárok majd a Baross utcába-az orvosnak van ott magánrendelése-szóval végetért ez az SZTK őrület. Nem tudom mennyibe fog ez kerülni,de mindenesetre ezt a tortúrát én még1x nem vagyok hajlandó végig csinálni.

Ma ránézett az új családtagunkra- 15mm és dobog a szíve, bő 7hetesnek mondta-ami megfelel az adatoknak,mivel holnap leszek betöltött 8hetes.

Pár napja elég tré a közérzetem napközben...émelygek,forog a gyomrom...stb...sok kaját nem kívánok...

Genie in a battle Creative Commons License 2010.12.28 0 0 29110

Elfelejtettem mondani, hogy a múlt heti UH-n a doki fiúnak mondta a kicsit... Persze a saját orvosom helyrerakott, hogy azt még nem lehet tudni úgysem, úgyhogy most csak érdekes lehetőségként kezelem. :)

Előzmény: Kokian (29109)
Kokian Creative Commons License 2010.12.28 0 0 29109

A mocorgáshoz még nem tudok hozzászólni, nincs tapasztalatom, de már nagyon várom.

Ma már beszélgetünk a nevekről, vannak egyezések, de még nincs biztos választás. Úgy szeretném már tudni, hogy fiú vagy lány.

Előzmény: Cserri (29105)
Kokian Creative Commons License 2010.12.28 0 0 29108

Mondta, hogy vegyek a patikában Canesten hüvelytabletát, csak ne használjam a benne lévő applikátort. Majd ma kezdem el, mert tegnap este fellobbant a betegségem és elég cifra dolgokat csinált. Kicsit megijedtünk, de ma már kutya bajom. Két hét múlva megyek a gasztrós dokihoz, majd megbeszélem vele.

Előzmény: Cserri (29104)
Genie in a battle Creative Commons License 2010.12.28 0 0 29107

Szia Mindenki!

 

Mieuw, uuuh, szegény, ez kemény, pont karácsonykor, nagy szerencse, hogy senkinek - de főleg neked és a picinek! - nem esett baja.

 

Kokian, szépe a képed! :) Jó neked, hogy bement vele apa, nálunk sajnos gyakorlatilag soha nem tud, mert ő dolgozik, mire UH-ra megyek... Majd elmegyünk együtt egy fizetős 3Ds-re valamikor.

 

Nálam  amúgy minden rendben, a rosszulléteim is szépen javulnak, múlt hét kedden voltam 12. hetes UH-n, aztán ma is voltam UH-n, mert az integrált szűréshez azt ott speciálisan végzik.

Nem tudtam, hogy ma is lesz UH, azt hittem, csak a vérvétel miatt kell menni. Elégrosszul indult, mert az UH-s azt mondta, alig lát valamit, mert nagyon kemény a hasam, próbálkozott egy darabig, aztán átálltunk hüvelyire. Ott viszont minden OK volt.

Viszont a múlt héten is 12w6d-nek írta az UH és most is... Ugyanúgy.

A mai mérés egyébként éppen időben van, szerintem pontosan ennyinek kell lennie - de nem értem, mi lehetett múlt héten. Persze, tudom, más doki, másként mér, de azért fura.

Mindegy, úgy döntöttem, nem paráztatom magam, a szívhang totál rendben volt, orrcsont látszott, a tarkóredő 16 mm, úgyhogy elvileg minden OK.

 

Legközelebb január 25.-én megyek.

Előzmény: Cserri (29106)
Cserri Creative Commons License 2010.12.27 0 0 29106

Nyitottam egy 2011 második féléves topikot. ha van kedvetek átmehetünk oda is!

Cserri Creative Commons License 2010.12.27 0 0 29105

Hát én esküszöm h a babát érzem. Nem is értem.

az a dörömbölés rém fura volt, mert tényleg oylan érzés volt, mint mikor egy nagyobb baba dörömböl. De persze tudom h nem kehettséges, hisz még csak kb 5,5 cm....

 

Létezhet olyan h "ráng" a méh? Vagy valami ilyesmi? mi okozhat ilyen érzést vajon? Kicsit ijesztő volt, meg az is így visszagondolva, remélem nincs semmi baj, nagyon várom a holnapot.

 

De azóta csak napi 3-4 szer, kis apró bökés 1-2 alkalmanként. Ebben szinte biztos vagyok hogy a baba.

Csak hüledezem h ilyen korán. Pedig vékony sem vagyok....

Az előzőnél nekem is elöl volt a lepény. 18. felénél éreztem biztosra. De végig kicsit tompa volt, főleg kívülről, lefolytotta a lepény.

Előzmény: avoirfroid (29099)
Cserri Creative Commons License 2010.12.27 0 0 29104

kokain, az én babóm is ugyanígy nézett ki múlt héten 11+6on :) És ő is mocorgott hevesen.

Tök jó h bemehetett a férjed! Mi holnap megyünk, jön ő is, de nem tudom, h a kórházban beengedik-e.

Felfázásra kell szedned valamit?

Én az első terhességgel voltam így, hogy állandóan pisiltem. Már akkor, amikor még nem is tudtam h terhes vagyok.

Most szerencsére nem volt ilyen vészes.

Előzmény: Kokian (29096)
Mieuw Creative Commons License 2010.12.27 0 0 29103

Ja, és 10 éve vezetek (a legtöbbet Bp.-en vezettem) a mostani esetig balesetmentesen. Hát ezt szívesen kihagytam volna.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!