Keresés

Részletes keresés

belido974 Creative Commons License 2011.08.23 0 0 493

Hali ! Jó ez a fórum, csak kár, hogy ilyen régi az utolsó hsz. A facebookon van egy Johnny Depp rajongói oldal , aki idetéved bekukkanthatna oda is. Lelkes csapattagként invitálom a népet !

lorke4 Creative Commons License 2010.09.12 0 0 492
Infók, képek, videók A Karib-tenger kalózai 4-ről itt: http://filmek.s9.hu/a-karib-tenger-kalozai-4/
Agassi Fan Creative Commons License 2009.12.23 0 0 491
Eladó eredeti Johnny Depp aláírás, amit a Public Enemies londoni premierén kaptam tőle személyesen. Ha érdekel, írj: justolder@freemail.hu
Kattrin_ Creative Commons License 2009.12.20 0 0 490
Szerintem Johnny Depp a legjobb színész a világon!

Nekem ő nagyon tetszik, de nem civilben, hanem a szerepeiben. Amikor átmaszkírozzák valamilyen figurává, akit eljátszik, az fantasztikus! Na, így tetszik! De egyébként nem annyira. Azért, mert akiket megformál, azok olyan külünleges figurák! És Depp olyan jól játszik!
Rea1123 Creative Commons License 2008.11.16 0 0 489
Úgy látom nem nagyon van itt mozgás:)
timicsku6 Creative Commons License 2008.08.25 0 0 488
Sziasztok!!!!!! Mit szóltok Sweeney Todd-hoz??? Szerintem nagyon jooooo lett...
Johnny Ismét bemutathatta hogy bármilyen szerepben megállja a helyét. ....
badzsi Creative Commons License 2008.07.11 0 0 487
üdv! nagy szükségem lenne az Ed Wood című filmre szinkronosan, lehetőleg dvd formátumban... neten áthúznám, vagy kifizetném a postaköltséget..

(gondoltam, itt találok olyan fanokat, akiknek ez úgyis megvan a gyűjteményben)

előre is köszi!..
hedge_hog Creative Commons License 2008.04.18 0 0 486
El sem hiszem, hogy idén még nem írt ide senki. Johnny Sweeneyként is zseniális. A film pedig igazi Burton-féle mestermű

http://www.youtube.com/watch?v=MTo0qvNURmo
piratebeatrix Creative Commons License 2007.12.29 0 0 484
Nagyon kivancsi vagyok az új Johnny Depp filmre,remélem sokan elmennek a moziba febfuárban megnézni!!!
Edwigis Creative Commons License 2007.08.07 0 0 483

Sziasztok!

Láttátok, hogy megjelent Johnnyról egy könyv? Jó sok képpel!

Agassi Fan Creative Commons License 2007.07.31 0 0 482
Van pár egész ritka darab is.
Előzmény: Agassi Fan (469)
whisky:) Creative Commons License 2007.05.30 0 0 481
Jajj...Johnny annyira helyes a Karib-tenger kalózai 3-ban:P:D
zenya Creative Commons License 2007.02.09 0 0 480
Keresem a Félelem és reszketés las vegasban c. filmet eredetiben,ha valaki tud vagy megválna tőle megvenném!
nyunyivagyok Creative Commons License 2007.02.04 0 0 479
köszönöm
Richard Gecko Creative Commons License 2007.01.31 0 0 478
Pardon...
Ezen az oldalon: http://johnny-depp.extra.hu
Richard Gecko Creative Commons License 2007.01.31 0 0 477
Ezen az oldalon megtalálod az autogramcímét is
nyunyivagyok Creative Commons License 2007.01.18 0 0 476
:)
nyunyivagyok Creative Commons License 2007.01.10 0 0 475

Na majd én most írok!

Tudja-e vki biztosra johhny depp autogram címét vagy vanessa paradis-ét.

Hálás köszönet érte.

cimpi Creative Commons License 2007.01.05 0 0 474
Mikor ir valaki.Elég régen nem volt hozzászolás.
grem2 Creative Commons License 2006.12.30 0 0 473
,.
janos9 Creative Commons License 2006.12.08 0 0 472

Igen-igen. Mert ami e felett van, az hiábavalóság. Volt egy sanda érzésem, hogy az a lány bizony mégis csak az öröggel "cimborál", mert egyébként honnan tudhatná, hogy az egyik lap másolat, és nem a könyv eredetije. Vagy ő is egy kutató? De miért mást tologat maga előtt, és miért nem teszi meg, amit akar? Viszont miért szőke? Egyételműbb lenne, ha inkább sötétebb tónusú lenne a haja, sőt, az egész megjelenése is sugallhatna valami rosszat. Vagy lehet, hogy sugall is, csak én nem vettem észre. Miért van mindig edzőcipőben és farmerban, és mi az a furcsa zokni rajta? Továbbmenve: A "repülő" színésznő igazi neve Emmanulle, azaz "Velünk az Isten." Miért éppen őt választották ki erre a szerepre?

Vagy - és ezt most a te gondolatod inspirálta - az özvegy is a sátáné, és a szőke hölgy is azé, csak másképp jelennek meg. A céluk ugyanaz, viszont az ahhoz vezető útjuk más. Mindketten nagyobb hatalmat akarnak, mint az átlag halandó, ám más eszközökkel kívánják elérni. A "Zöld szem" miért menti meg Corso-t? Mit akar vele/tőle?

Folyt...

Előzmény: MrsBennet (471)
MrsBennet Creative Commons License 2006.12.07 0 0 471

Eszmét bármikor. :)

Rám nagy hatást tett a film, de nem a részleteivel - azok miatt újra kéne néznem - hanem az általános tartalommal. Én úgy értelmeztem, hogy a film a hatalom megszerzéséről szól. Ahhoz, hogy hatalomhoz jussunk és meg is tartsuk, el kell adni magunkat az ördögnek. De ez se működik ilyen automatikusan, mert az ördög is megválogatja, kit fogad be. :) V(agy ahogy a biblia írja: nem azé, aki fut...) Tehát hiába erőlködsz, erőszakoskodsz, gürcölsz, kaparsz utána, áldozol fel mindent érte, hiába akarod olyan nagyon, esetleg azé lesz, aki csak úgy besétál. Akit az események irányítanak - nem is véletlenül.

A lány maga az ördög, vagy nevezzük úgy, a sors eszköze a hatalom megszerzéséhez vezető úton.

Szigorúan hangsúlyozom, hogy ezt én szűrtem le az egészből, egyáltalán nem biztos, hogy valaki, aki filmesztétikához ért, azt mondaná, hogy "van benne valami". Könnyen lehet, hogy semmi.

Lehet, hogy az ilyesmi mondanivalónak van más, jobb kifejezése is, nekem ez tetszett. Nyilván a könyves körülmények miatt. :)

Előzmény: janos9 (470)
janos9 Creative Commons License 2006.12.07 0 0 470

Helló Mrs!

Régóta próbálok már keresni valakit, akivel lehetne cserélni - mondjuk eszmét - a Kilencedik kapu-ról. Remélem "Ön" partner lenne ebben. Üdvözlettel

János

Előzmény: MrsBennet (463)
Agassi Fan Creative Commons License 2006.10.30 0 0 469
Újult a választék:
www.gportal.hu/portal/posters
Előzmény: Agassi Fan (459)
Edwigis Creative Commons License 2006.08.20 0 0 468
A Kilencedik Kapu nekem se a kedvencem, nem rossz, de vannak sokkal jobb filmjei is. Nemrég láttam a könyvet egy könyvesboltban, érdekes lenne elolvasni...
Edwigis Creative Commons License 2006.08.20 0 0 467

Én is borzasztóan kíváncsi vagyok, hogy fog énekelni, több év énektanulás után nagyon kritikus vagyok e téren, de Johnny kedvéért majd visszafogom magam.

Előzmény: hedge_hog (466)
hedge_hog Creative Commons License 2006.08.20 0 0 466
Sejtettem, hogy erre jelentkezni fogsz :-D Megvan ám nekem is egy halom filmje, csak még nem mindet volt időm megnézni. De most a nyáron végre pótolom óriási filmes lemaradásaimat.
A Kilencedik kapu: így egy nap elteltével is az a bajom vele, hogy többet vártam mondanivaló és kevesebbet a misztikusság terén. De végülis nem volt rossz, csak alulmúlta a várakozásaimat, és nem nagyon tudtam mit kezdeni a kiszámítható történésekkel, kicsit befejezetlennek is érzem, meg túl elnagyoltnak. Bár ez lenne a legrosszabb film, amihez eddig szerencsém volt, akkor nem panaszkodnék :-)) Hm.

A Sweeney Todd pedig egy musical-opera Sondheim tollából, nagyon kíváncsi vagyok, mit alakít majd benne hangilag Johnny, mert még nem hallottam énekelni :-) mindenesetre nagyon bízom az alkotógárdában
Előzmény: MrsBennet (463)
Edwigis Creative Commons License 2006.08.20 0 0 465
Köszi az információt, ez tényleg jó hír! De még annyit kell várni addig!
Előzmény: roux (464)
roux Creative Commons License 2006.08.20 0 0 464

Dead man-t még midig nem láttam sajna, de az tuti, hogy eszméletlenül szép szeme van Johnnynak:):P

Jó hír! Jövőre újra Tim Burtonnel forgat! Még hozzá zenés thrillert, úgyhogy most már nem csak Lily-Rose és Jack élvezheti  Johnny hangját... A sztori tipikusan burtonös, bővebben a www.origo.hu/filmklub-on

MrsBennet Creative Commons License 2006.08.20 0 0 463

Asszem, a Dead Man-t nem ismerem. Viszont van egy halom neked való JD-filmem - leginkább videokazettán, de szinte mindért lehet rajongani. :)) Cserélgethetünk... :)

Hát igen, a szemei... :))

Kilencedik kapu nagy kedvencem, nekem a hatalomról, a hatalom megszerzéséről és egy kicsit arról a bibliai idézetről szól, hogy "Nem azé, aki fut..." Kicsit olyan, mint a HP és a bölcsek köve vége: Harry azért kapja meg a bölcsek kövét, mert nem akarta megszerezni.

Előzmény: hedge_hog (462)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!