Keresés

Részletes keresés

dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2012.01.15 0 0 29

Sziasztok!

 

Lesz mostanában valamikor koncert Budapesten?

 

üdv

 

kékvyrág Creative Commons License 2010.11.24 0 0 28

http://bojtorjan.network.hu/    Aki erre jár ide benézhet.

kékvyrág Creative Commons License 2010.11.12 0 0 27

Kedves Új Bojtorján.

Épp idén volt alkalmam ismét hallani ezt a számomra kíválló együttest,zenekart.

És nekem épp olyan élmény volt mint anno 12-13 évesen.

 

kékvyrág Creative Commons License 2010.11.12 0 0 26

Szia

 

Már megbocsás,de miért mondasz ilyeneket?Ha nem tudod mi miért,és hogyan működik?

 

Előzmény: Templimer (23)
perszy Creative Commons License 2010.05.03 0 0 25
Egyébként, hogy időszerű legyek: játszad el az Éjféli gyorsot, és gondolkodj, mit énekelsz, nem tudom, mit gondoltál, mikor írtátok.
Előzmény: perszy (24)
perszy Creative Commons License 2010.05.03 0 0 24
Látom, pörgős a topic!
Zolika!
Régi kocsmazene látogatód voltam, sajna a sok gyerek mellett ez nem igazán működik, meg a mostani zenehelyszíneid, és koncertstílusod nem igazán kedveznek a régi (?) Albatrossos emlékeimnek, lehetőségeimnek, igényemnek. Volt olyan koncertetek, ahol az összes jegyet én vettem meg. Nem akarok dúrva lenni, de nagyon műanyag a zene, elfogyott a régi instrumentalitás, nincs kapcsolat a közönséggel, nincs a közönségre hangolódó lelkesedés. Ha emlékszel, volt olyan hely, ahol a tulajnak Te mondtad, hogy a többi zene ingyenes, ha maradhattok. És volt még, vagy két óra. ?
?
P
Templimer Creative Commons License 2009.12.24 0 0 23

Sépek vagytok Bojtorján!

Ez ígen, a gyerekeknek sem kedveztek, hogy zenét tölthessenek le. Sóvár, pénzéhes banda, reméljük 2010 -ben nem játszotok.

countrygirl Creative Commons License 2007.07.18 0 0 22

Andriska,

 

ha erre jársz:

 

július/augusztusban merre lesztek koncerten?

 

Előzmény: Andriska 25 (21)
Andriska 25 Creative Commons License 2007.05.14 0 0 21
Köszi!
Előzmény: M61021 (20)
M61021 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 20
hát ez a fórum nem megy. Most  már a honlap sem műxik. De a Bojtorján tök jó zene, és nagyon tetszik az új Gitáros srác. Hogy is hívják? Tóth András. Jól nyomod András!
szkitty Creative Commons License 2007.02.26 0 0 19

Szia Zoli!

 

A márc.30-ai szatmárnémeti fellépésetek ugye nem gyerekműsor?...

 

Üdv.: Kitty :)

countrygirl Creative Commons License 2007.02.13 0 0 18

Hát, akkor frissítsük fel ezt a Fórumot... hátha kicsit értelmesebb hozzászólások születnek, mint a 2005-ösök...

 

Gratulálok a megújult Bojti-honlaphoz, remélem - itt is -, hogy sok-sok Szeged környéki időponttal lesz tele a koncertnaptár!!!

 

Puszi!

Timi

Wendelyn Creative Commons License 2005.08.23 0 0 17

Sziasztok!

 

Az "úton vagyok" megjelent a rockfort együttes cd-jén is. Szintén Géczi Erika énekli, ha kell valakinek eladó! 06-205741316, ill. emiltimi@freemail.hu.

 

üdv. 

looksharp Creative Commons License 2005.06.26 0 0 16

Köszi!

Az oldalt nem ismerem, a looksharp@freemail.hu címre elküldenéd a címet meg valami használati utasítást? Nem vagyok nagy net-virtuóz.

 

Előzmény: Davlev (15)
Davlev Creative Commons License 2005.06.22 0 0 15
Az a legkevésbé ismert albumon, a "Fesztivál"-on van rajta. DC-ről le lehet tölteni.
Előzmény: looksharp (14)
looksharp Creative Commons License 2005.06.20 0 0 14

Sziasztok!

 

Melyik albumon jelent meg az "Úton vagyok" című daluk? Le lehet tölteni valahonnan a dalt? Esetleg tudja-e valaki, hogy hol lehetne megtalálni az akkordkíséretét?

 

Köszönöm a segítséget!

Davlev Creative Commons License 2005.05.08 0 0 13

Kár, hogy ilyen kevés hozzászólás van a témában. Pedig a Bojtorján nagyszerű zenekar, mind a régi, mind az új.

 

Van egy jó kis honlapuk, de még fejlesztés alatt áll:

www.bojtorjan.hu

 

Egyébként a Csavargódal tavaly decemberben lett kiadva CD-n, 3 bónusz dallal. Aztán folynak a tárgyalások a Történetek újrakiadásáról, amire szintén kerülnek fel plussz számok.

 

Nincs meg valakinek a "Fesztivál" nevű album bakeliten?

g0oFy Creative Commons License 2005.04.30 0 0 12
Hello, nem tudjatok hol tolthetnem le a Bojtorjan Enekelsz egy regi notat... kezdetu es cimu dalat?? Nekem ez meg ma kellene. Segitsetek!
SKSK Creative Commons License 2004.12.19 0 0 11
Sziasztok! Nagyon kellene nekem egy Csavargódal mp3, tud valaki segíteni?
horsebi Creative Commons License 2004.01.15 0 0 10
Nekem van egy régi LP-m a Bojtorjántól: A négyszögletű kerek erdő, ezen rajta van a magyar népköltés: "Házasodik a lapát..."
Előzmény: F. C. King Bastard (8)
ControlDenied Creative Commons License 2003.12.09 0 0 9
lazíts, ember
Előzmény: KedEmb (4)
F. C. King Bastard Creative Commons License 2003.12.05 0 0 8

jav.:
Nem a sárga madár (az az "Animációk - egyébként azokból is nagyon atom a 2 Kaláka-nóta), hanem a pirossapkás...

Ha valaki meghallgatta, vagy már ismerte a "Házasodik a lapát"-ot, megírhatná (ha tudja), hogy ki énekli...

Előzmény: F. C. King Bastard (7)
F. C. King Bastard Creative Commons License 2003.12.05 0 0 7

Én mostanában fedeztem fel magamnak a Bojtorjánt.
Régen eléggé utáltam őket.
Pár éve valahonnan hozzánk keveredett egy "Boytorian - Live!" c. hangkazetta*, és az egész hallgathatónak bizonyult, sőt, megtetszett. (Talán mert angolul énekelik rajta a countryt?)
De amitől igazán lehidaltam, az a "Házasodik a lapát" kezdetű (szvsz kóló-jellegű) nóta az "Egyszervolt" című ifjaknak szóló oldalon. ("Dalok" menüpont (gy.k.: a sárga madár :->>>>))

Ettől - mondhatni - hívükké szegődtem, bár nem sokat tudok róluk, pl. azt sem, hogy mi ez az "Új" Bojtorján dolog.

_______________________________________
* Ezek vannak a kazettán:
- Who'll Stop The Rain
- Jambalaya
- Daddy's Hands
- Guitars & Cadillacs
- Two More Bottles Of Wine

- Will The Circle Be Unbroken
- Heartbroke
- The Night They Drove Old Dixie Down
- I Saw The Light
- C'est la vie

Előzmény: KedEmb (-)
horsebi Creative Commons License 2003.12.05 0 0 6
Nekem megfelelne a "régi" Bojtorján is, de a WEB elég nyeszlet mind mp3, mind szövegkönyvben.
Az ajánlásokat ezúton is tisztelettel megköszönöm!
KedEmb Creative Commons License 2003.12.05 0 0 4
III. Richard,

a nullázás, bár itt az Indexen nagy hagyománya van, nem más, mint idétlenség, és szerintem legfeljebb a lazább hangvételű témákban van helye. Ez a téma nem az a hely, ahol össze-vissza kell ízléstelenül poénkodni. Ha ennek ellenére mégis megteszed, akkor legalább egy :-) -al jelezd, hogy nem gondolod komolyan amiket írsz, és akkor, ha valaki felemeli szavát az ízléstelenkedésed ellen, joggal védekezhetsz azzal, hogy de hiszen ez csak egy poén volt.

Bizom benne, hogy telik tőled ennél többre, témábavágó szövegre is, és ennek fényében várom további hozzászólásaidat.

Üdv: KedEmb

Előzmény: III. Richard (2)
ControlDenied Creative Commons License 2003.12.05 0 0 3
"Ez a tény mindent megmagyaráz."

De jó egyeseknek!

Előzmény: KedEmb (1)
KedEmb Creative Commons License 2003.12.05 0 0 1
Kedves III. Richard!

Gratulálok a sikeres bemutatkozásodhoz. Olyasvalamit birálsz, amit (saját állításod szerint) nem is ismersz. Ez a tény mindent megmagyaráz. Legalábbis egyeseknek...

KedEmb

KedEmb Creative Commons License 2003.12.05 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Meglepve tapasztaltam, hogy ennek az együttesnek még nincs külön témája. Vagy csak én nem találom... Holott szerintem aligha van olyan ember, aki ne ismerné egy-két zeneszámukat. Szeretném, ha a többi rajongóval közösen elbeszélgethetnénk az Új Bojtorjánnal és a dalaival kapcsolatos dolgokról, megosztanánk élményeinket és ezáltal gazdagítanánk egymást.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!