Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Janibacsi Creative Commons License 2003.12.02 0 0 8
Sott!!

Nemely esetben sokat segithet az asszony fiatalabb es konnyebb verziojura cserelese:o))

Jano

Előzmény: tourist (6)
AstraF16v Creative Commons License 2003.12.02 0 0 7
Én tudom a tuti módszert, nem kerül sokba, bármelyik autóban alkalmazható:

aki spórolni akar a benzinnel, emelje fel a jobb lábát!

Ps: mégis mi a francot kéne mágnesezni a benzinben hosszú szénláncokból (apoláris molekulákból) áll.

tourist Creative Commons License 2003.12.01 0 0 6
Hali!

Helyes guminyomás, jó olaj, gyertyák, szürök stb. csomagtartó kipakolása:) sokkal többet számít. Az AutoBild közölt le nemrég egy tesztet, -számszerüsitve- érdekes eredményekkel.

Szvsz ezek a mágneses kütyük lotuszt sem érnek, ráadásul bezavarhatják az injektorok mágnesszelepeit.
Nagy humbug csatasorba állított "benzinmolekulákról", megtáltosodott öreg szekerekröl:)
tourist

Előzmény: S.Zola (1)
GyPetya Creative Commons License 2003.12.01 0 0 5
"Valamelyik autósújság letesztelhetné ezeket a "csodakészülékeket" ..."

Lehet kívánni pl a totalcar-tól vajon? Egy pozitív teszt után ez jó lenne a forgalmazóknak is...

"de ha tényleg jó volna, minden autón ilyen volna"

Igen, tekintve az állítólagos károsanyagkibocsájtási csökkenést

Előzmény: S.Zola (1)
GyPetya Creative Commons License 2003.12.01 0 0 4
Hello Focus!

Na, most jól beégtem, tényleg. Kerestem én hasonlót, de így: "fogyasztáscsökkenés", nem pedig így: "fogyasztás csökkentő...". Mindegy, legalább 2 év fórumozás után én is (újra)indítottam egy topicot..:)
Amúgy ne adjátok fel, továbbra is érdekelne valaki tapasztalata, aki ki is próbálta ezt az izét...

"Eddig csak a bűvös mlm rendszerekben láttam árulni..."

Ezen először én is meglepődtem, na mondom, ez kamu. De így csak a pattintós fajtákat adják. A benzinvezetékbe építhető nem így "terjed", márha terjed egyáltalán.

"Szabadalom nuku?"

Ez is furcsa, de ha egyszer olyan hihető a működési elv...:)

OFF
"Amúgy hogy megy az autód?"

Most volt váltó + kuplungcsere...nyár végén meg benzinpumpák(! - a drágábbik feleslegesen) no comment. A saját érdekében remélem egy darabig nem szopat meg újra.

"Az enyém szarakodik, lengéscsillapító a napokba ugrik bele hátra."

Van már mit beletenni? Nekem van 2 gyári felújítva magnumék 2-es fokozatára. K...a kemény volt. Terhelve jó volt, de üresen lerázta a vesémet. Mondjuk nekem +1 rugólap van hátul, lehet, h Neked nem lenne ilyen rossz.
Egyébként mi van a díszrácsoddal? Csináltál vele vmit? Nekem még aktuális lenne az alu...bár lehet, h inkább majd tavaszra marad...

ON

Előzmény: FOCUS (2)
Hörbi Creative Commons License 2003.12.01 0 0 3
Az 1991-es ADAC katalógus magyar kiadásában is hírdették már. Nem vált be, inkább mentális fogyasztáscsökkenést okozott, mert aki berakta, az óvatosabban nyomta neki.
Előzmény: FOCUS (2)
FOCUS Creative Commons License 2003.12.01 0 0 2
Szia Petya!

Igazán rákereshettél volna kb 2 hónapja indítottam egy 15 hozzászólást megélő topicot hasonló címmel :) ejnyemegbejnyena

Szerintem egy átb*szás.
1. Miért nem szerelnek ilyet gyárilag az autókba?
2. Hogy lehet, hogy több különböző cég gyakorlatilag ugyanazon az elven működő készüléket gyárt? Szabadalom nuku?
3. Kiváncsi lennék a fogyasztóvédelem álláspontjára.
4. Eddig csak a bűvös mlm rendszerekben láttam árulni...
5. Van ilyen hasonló elvű eljárás a víz polarizálására, ami megakadályozza a vízkő lerakódását pl. a mosógépben, de a kémiához értők szerint ilyen kis teljesítményben nem működik, pedig nagy teljesítményű (ipari)kazánokhoz használják.

Amúgy hogy megy az autód? Az enyém szarakodik, lengéscsillapító a napokba ugrik bele hátra.

Előzmény: GyPetya (-)
S.Zola Creative Commons License 2003.12.01 0 0 1
Valamelyik autósújság letesztelhetné ezeket a "csodakészülékeket", mert én nem nagyon tudom elhinni amiket leírnak. Lehet hogy van valami minimális hatása, de ha tényleg jó volna, minden autón ilyen volna. Annyi különféle módon működő fogyasztáscsökkentő van, egyszer ki kéne próbálni, hogy ezeket egy autóba beszerelni, és mennyit javítana a fogyasztáson meg a károsanyagkibocsátáson. Miért nem én nyertem a lottóötöst, minden feltalálónak adnák két esélyt.
Előzmény: GyPetya (-)
GyPetya Creative Commons License 2003.12.01 0 0 0
Szerepeljen itt egy képecske a könnyebb érthetőség érdekében:

GyPetya Creative Commons License 2003.12.01 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Lenne itt egy érdekes dolog, mellyel állítólag növelhető a teljesítmény. Elég hihetően hangzik, sőt... már több félét láttam belőle, de kiváncsi lennék mások tapasztalataira is, mielőtt kipróbálom.

Több link:
fuelcat
Magnetic Fuel Saver
Super Tech

Szerintem a gagyibb kisebb "teso":
Petrol/Turbo Booster

Szerintem leginkább a fenti, az üzemanyagrendszer megbontásával szerelhető érdemes említésre, a másikról (csak a csőre kell pattintani) már van egy beszámolóm (Lada -3dl fogyi csökkenés + érezhetetlen teljesítményváltozás). Tehát inkább a fentiekkel kapcsolatban érdekelnének a tapasztalatok, annak hatása inkább hihető.

Üdv,

Peti

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!