Keresés

Részletes keresés

Kútásóóó Creative Commons License 20 perce 0 0 211231

"elővett egy 30 centis kést"

Nálunk az a szerencse, hogy én inkább  irgalmas vagyok inkább, mint sem igazságos.

Az én hites feleségemet például a Pajor atya adta össze egy vén buzihoz.... a Hit Gyüliben)

"ha még egyszer meg tudják csinálni

lefogom a  f@szom amputálni"

Előzmény: Báthory Ödönke (211222)
Kútásóóó Creative Commons License 45 perce 0 0 211230

Ödönke!

Mit mond erre a Törvény?

(Már mint mint kellene akkor csinálni,  ha az ember feleségét kúrják?)

Előzmény: Báthory Ödönke (211222)
Kútásóóó Creative Commons License 3 órája -2 0 211229

20.án volt Hitler születésnapja.

Szeretjük.

Luttert is szeretjük.

Sándort is szeretjük,

friss szél Creative Commons License 5 órája 0 0 211228

nem viccelt...

Előzmény: Baráth Endre személyesen (211226)
bujar Creative Commons License 5 órája -1 0 211227

Fake news-al én is tudok szolgálni!

Danny Blue magyar származású mentalista nyilatkozta, hogy a föld belsejében élnek tudattal rendelkező értelmes lények, és ő felkérésre megpróbálta felvenni velük a kapcsolatot, de a vezetőiktől visszautasítást kapott.

"Danny egy megdöbbentő történetet is elmesélt lapunknak. – A munkám nem csupán fellépésekből áll, komoly, de különös megbízásokat is kapok. Van például egy csapat, amelynek tagjai azt gondolják, hogy a Föld belső kérgén él egy civilizáció, de csak az Északi- vagy a Déli- sarkon keresztül lehet hozzájuk eljutni. Megkerestek azzal, hogy vegyem fel velük mentálisan a kapcsolatot. Megtettem, de a vezetőik azt mondták, még fejlődnie kell a mi felszíni civilizációnak ahhoz, hogy kapcsolatba lépjenek velünk – magyarázta a mentalista."

http://www.borsonline.hu/celeb/danny-blue-leleplezi-dynamot-/54829

A hír részben igaz, ki-ki döntse el mennyit hisz el belőle!

Előzmény: Kútásóóó (211221)
Baráth Endre személyesen Creative Commons License 5 órája 0 0 211226

jajjjjjjjj...

ez most komoly? nem csak viccelt?

de én ehhez is jószándékúan állok hozzá: meg akarja nyerni vele a történelmi egyházak tagjait, aztán megtéríti őket :) szerintem ez a titkos cél!

Előzmény: friss szél (211225)
friss szél Creative Commons License 6 órája -1 0 211225

Azt mondja Sándor, hogy hamarosan a Hgy-ben is kitesznek keresztet, ami a kereszténység jelképe, hadd lássák az emberek...

(Nemtom, a dávidcsillaggal vajon mi lesz...?  azt is...? )

Baráth Endre személyesen Creative Commons License 6 órája 0 0 211224

tudom, naív vagyok, de továbbra se vagyok képes elhinni ezeket. FB-n írja valaki hogy kitiltották a hgy-ből mert "nem áll be a sándor mögé" nem a fideszre szavaz...

vfo Creative Commons License 15 órája -1 0 211223

"K.Géza egy már nem túl buzgón járó hitgyülis srác, aki azért szúrta le áldozatát, mert megtudta, hogy a feleségét kufircolja (a ki öt közös gyermeküknek az anyja)"

Ez nem egyedi eset. Én 2002-ig voltam kalocsai pasztőr, aztán pár év múlva értesültem róla, hogy egy már a gyülekezetet elhagyott egyed féltékenységből a nyílt utcán agyonszúrta a feleségét és a gyerekeit.

Báthory Ödönke Creative Commons License 17 órája 0 0 211222

"elővett egy 30 centis kést" -ha valaki csak úgy elővesz egy ilyent, az készült a dologra.

b

Kútásóóó Creative Commons License 17 órája -2 0 211221

https://index.hu/belfold/budapest/2018/04/06/megkeseltek_egy_ferfit_a_11._keruletben/

K.Géza egy már nem túl buzgón járó hitgyülis srác, aki azért szúrta le áldozatát, mert megtudta, hogy a feleségét kufircolja (a ki öt közös gyermeküknek az anyja)

Gáza egy szelíd diplomás polgár, akiről senki sem gondolta volna, előre, hogy ennyire ki lehet belőle hozni az állatot.

-Gilmour- Creative Commons License 18 órája 0 0 211220

A bolitika érdekes téma.

Nincs mire válaszolnod. 

Előzmény: Este +Bánó (211219)
Este +Bánó Creative Commons License 20 órája 0 0 211219

mi benne az érdekes téma? ha mondod akkor talán válaszolok.

Előzmény: -Gilmour- (211216)
Kútásóóó Creative Commons License 20 órája -2 0 211218

Hogy a pénz imádó újgazdag judeo-kereszténység vagy a középkori neopogány-kereszténység a nagyobb utálatosság az Úr szemében, arról akár az ítélet napig is vitatkozhatnánk.

De még azt sem egyszerű eldönteni, még így utólag is, hogy az ember nyertese vagy vesztese volt ennek a "pilóta játéknak".(most a H.Gy. sötét oldalára gondolok)

Egy bizonyos, Jézus Krisztus személy szerint nekem, még ez eddig soha semmi rosszat nem tett.

Sándor szolgálata által pedig közelebb kerültem Ő hozzá, nem pedig távolabb, ezért a továbbiakban is áldani fogom, mint ahogyan az Ervinéket is.

Előzmény: -Gilmour- (211217)
-Gilmour- Creative Commons License 26 órája 0 0 211217

Sajnálom...

Őszintén.

Pénz.

Előzmény: selay (211215)
-Gilmour- Creative Commons License 26 órája 0 1 211216

"Engem sokadjára is felháborított orbán beszéde."

Ez egy érdekes téma.

Előzmény: Este +Bánó (211210)
selay Creative Commons License 29 órája -1 0 211215

Érdekes volt számomra újra látni-hallani a gyülekezetet, ahol megtértem! Köszönöm, hogy feltetted a hivatkozást! A video vége felé, ahol Kerekes Ernő imáját hallhatjuk, megdöbbentő volt számomra a saját megdöbbenésem: nahát, így is imádkozhat nyilvánosan egy presbiter?!

Még egyszer köszönöm, nagyon sokat adott!

Előzmény: hegefeco (211208)
friss szél Creative Commons License 30 órája -1 1 211214

http://hitvedelem.blogspot.hu/

a végefelé mondja el S.P., hogyan is történt a csalás...

Előzmény: Baráth Endre személyesen (211206)
hegefeco Creative Commons License 30 órája 0 0 211213

"Derek Prince is jól meggazdagodott bestsellerré vásárolt könyvkiadásaiból..., "

Nem gazdagodott meg! Különben is minden anyagi javát  szegényekre hagyta...

Előzmény: Paleokrites (211209)
Kútásóóó Creative Commons License 30 órája -1 0 211212

Mondhatnám, bűn a hazudozás, a pénzhajhászás,,,,

Ezekbe általában a gonosz asszony hajszolja bele az embert.

Másfelől pedig az ember "jézabele"  jó tempót diktál.

Előzmény: Paleokrites (211209)
Este +Bánó Creative Commons License 1 napja 0 0 211211

jav. nem splier, hanem sprint monopoly

Előzmény: Este +Bánó (211210)
Este +Bánó Creative Commons License 1 napja 0 1 211210

Engem sokadjára is felháborított orbán beszéde. Már az maga hogy keresztény szó van a pártban és a parlamentben aminek nincs jelentése, inkább betük összeolvasása ez mint szó. Ilyen az Isten is ami betük összeolvasása és nem szó. Emiatt sincs magyar parlament, sőt mi nagyon rosszul állunk. Nem beszéddel és nem írással támadják az ország lakosságát. Nyelvtan könyvet igazán elővehetne a politika. Becstelen hazaárulásról van szó, amit az egész világ tud.Külföldön mindenki a nagyon súlyos elmebetegségben szenvedő Gróf Széchenyi István mellet van, míg a magyar lenézi saját hazájának legkiemelkedőbb alakját, ami a gazdaságunk és pénzünk is. Széchenyi Debrecenben, ami akkor a legnagyobb népességü város volt, találkozott Semsei gróffal és Széchenyi kifizette őt, hogy egész életébe pörgesse az EDM(Electro Dance Music)-t és táncoljon rá, mert ahogy mondás mondja, ahogy Széchenyi fütyül, úgy táncol a magyar. Sokan ezt elutasítják itt Mo.-on és bankhitelből él a régi Osztrák - Magyar Monarchia területének mai országai, ha van olyan, hogy a történelem ismétli magát. Én nem értem miért mondanak mMo.-on monopóliumot, mert szerintem az ilyen nincs. Nekem a kedvencem a Spiler monopólium, de pl. a kőszén monopóium is nemet mond az országnak továbbra is. A felhőkarcolókban van egy golyó a kilengés miatt és az épület írja az x-et hogy nem kap Mo. semmit. És így tovább. Orbán okt.23 mondta hogy a külföldi országokat kényszerzubbonyba kellene tenni, ami felháborító. A világban még nem találtak se dopamin, se szerotonin molekulát, és a tudomány állítja nincs is. Ez pusztán emberölés. Mo.-on ők megtanultak kezet mosni, az orvosok, mert eddig nem tudtak. A Kulturális Antropológia már rég felfedezte elsőként az ember összes molekuláját, majd a lélekről mindent. Ők mondják meg mi az ember és az embernek mit kell csinálni, mi a beszéd, stb. Értelemszerűen azt is mi a hazugság a beszédben és dossziékat lehetne írni a magyar politika hazugságairól. A pszichiáterek csak húznak egy vonalat és megkérdezik hogy van(?), ennél többet nem csinálnak, és ők nem tudják az emberi agytérfogatot, mint a hétköznapi orovosok sem és analfabéta szinten élnek...stb (Kérdés?). DE orbán ölni akar, elkezdte forgalmazni azt a gyógyszert ami 10 éven belül már halálos áldozatokat mutat és nem hagyja abba. Nekik nem jár a megérdemelt emberi méltóságos 100 év. A lakosság 10% mindig pszichiátriai beteg lesz a 21.században, de a következő évszázadban már nem fog létezni pszichiátria és orbán kényszerzubbonya, mert olyan ez mint a templom, kiderül hogy nincs Isten. Szörnyű ahogy még most is pénzelik az egyházat blablabla.

Orbánéknak ekkor, nekem az iskola ezt oktatta kedves elmebajos nagy közösség, kicsavarom a fejükből a levegőt.

Előzmény: Baráth Endre személyesen (211206)
Paleokrites Creative Commons License 1 napja 0 0 211209

ezzel a közhelyképlettel etetik folyamatosan a hívőket... és észre sem veszik, hogy  ez a hit Bermuda háromszöge!

Derek Prince is jól meggazdagodott bestsellerré vásárolt könyvkiadásaiból..., ahogyan a hasonló " hitemberek "vették mint a cukrot a hívek, akik függővé váltak eme szellemi kábszertől...., hisz minden ilyen ehhez hasonló karizmás hantázó mást sem tett, mint kitaláltak sok bizonyságtételeket és felállították a képtelenségek szellemi feredőit! 

Mi a bűn, kérdésre, ami elválaszt Istentől..., lenne a válasz, de se füle se farka, amikor elkezdik magyarázni a TÍZ parancsolatot és beleszövik a mózesi törvényekre épített kereszténység által szabadon értelmezett próféták, apostolok, ismeretlen szerzők könyvei-írásai tanmeséit is...

Jól összetákolt igerészek füzérévé , mint idézetgyűjtemény aranyköpéseivé..., ami igazolvány mindenre!

Semmi valódi személyes Isten ismeret, de valódi szöveggyűjteményismeret értelmezésének önkéntes magyarázatainak vezérlő elveit annál inkább kezdik isteni hatósággá emelni a vallásalapítók isteni kiválasztottságakénti tekintélyt parancsolását!

Istenben nem hinni kell, hanem ismerni az élő Istent, persze aki nem ismer mást csak a bibliai szöveg szántóvető FSZA-k....

Mondhatnám, bűn a hazudozás, a pénzhajhászás, az emberek átverése, szolgaivá tétele, zsarolása, akár szellemileg/lelkileg kihasználása, hitetése..., saját igényekre átalakított bibliaértelmezések..., stb.!

Ha jól cselekszel, emelt fővel járhatsz, mondja Isten Kainnak..., a vétkek is megbocsájthatóak, hetven hétszer is... Tehát ne bélyegeljük le a másikat, se ne törjünk pálcát, mert Istené az ítélet...., ám mivel nem ismerik Istent, felállítottak egy biblikai bálványegyüttest..., ez az ő kis hivatkozási alapjuk arra, hogy megmondják a frankót mindenkinek, akik nem őket követik! :)

Az a két lehetőség sok esetben fonákjai is egymásnak, a bűn és az igazság, mert igazságnak lehet mondani a bűnt, bűnnek az igazságot.... :)

Előzmény: hegefeco (211207)
hegefeco Creative Commons License 1 napja 0 1 211208

1976 novemberében történt események Németh Sándorral kapcsolatosan pár percben 54:50-től és 1:03:20-tól 

https://youtu.be/uZbscQWYDKI?t=3290

hegefeco Creative Commons License 1 napja 0 1 211207

Én úgy látom, hogy e három dolog olyan örök és megváltozhatatlan igazság, melyen minden valódi hitnek alapulnia kell: bűn, igazság és ítélet.
Ha azt kérdezzük, mi a bűn, azt mondja az írás, hogy minden, ami nem igazság, az bűn. Így tehát minden tettünkben és mindenki életében két lehetőség van: bűn, vagy igazság.
Ha pedig egy dolog nem igazságos, akkor az bűnös.
(Derek Prince)

Baráth Endre személyesen Creative Commons License 1 napja 0 1 211206

félig OFF:

jogilag úgy tűnik nem volt csalás. maga a szavazatszámlálás rendben zajlott valszeg.

a trükk ott van, hogy pl. a közmédiát fideszmédiának használták. ez csalás, kaptak is érte egy minimális bírságot (amitől csak nevetségesebb lett az egész). meg hogy felvásárolták a vidéki újságokat és azokból is fideszmédiát csináltak, és ezeket az újságokat állami reklámokból fizették.

csakhogy annak idején a ballib is ezt csinálta... szóval mindkét oldal bulvármódszerekkel vakította a népet. csakhogy a ballib oldal nem nevezte magát isteni akarat megtestesítőjének...

magyarul - és itt jön a nem off - mindkét oldal hazug. a politika alapvetően hazug dolog. és ez logikus is, hiszen nem lehet a világ igazságos.

persze szintek vannak. és talán itt a lényeg. orbánéknak sokmindenben igazuk van - bár ez nem jelenti azt hogy ezt isteni igazságnak nevezzük - és az ellenzéknek is sokmindenben igaza van. csakhogy orbánék kereszténységre (azaz Istenre) hivatkoznak. na ez a sötét benne.

Előzmény: friss szél (211205)
friss szél Creative Commons License 1 napja 0 1 211205

Akkor elég nagy a baj, ha a fidesz valóban csalt, ahogyan sokan állítják... ha ezt Isten szellemének a vezetésének állítják be...

Előzmény: hegefeco (211186)
-Gilmour- Creative Commons License 1 napja 0 0 211204

Igen,és tévesen került a köztudatba,becsapva a tagokat.

Előzmény: hegefeco (211203)
hegefeco Creative Commons License 1 napja 0 0 211203

""Tiszta és szeplő nélkül való istentisztelet az Isten és az Atya előtt ez: meglátogatni az árvákat és özvegyeket az ő nyomorúságukban, és szeplő nélkül megtartani magát e világtó"l

Jakab 1:27

Ez az igazi Istentisztelet!""

Valóban, emiatt írtam olyat, hogy klasszikus értelemben gyülekezeti istentisztelet

Előzmény: -Gilmour- (211201)
Kútásóóó Creative Commons License 1 napja -2 0 211202

több ilyen helyen merészeltek önállóan gondolkodni a hívek.

A házi csoport vezetők "privatizálni kezdték a kenetet" ez volt a baj.

-némelyek, azért,hogy ők is benne legyenek, mint a Sándor az új arisztokráciában.

-mások tovább szerettek volna menni az Úr keresésben (pl: a nyeleken szóláson túl az többi karizmára is vágytak, vagy pedig nagyobb szentségre) ők voltak a kevesebben.

- saját szárnyaikat bontogatták a pásztor céljai helyett.

Abban az időben nekem az volt a véleményem, hogy kár a gőzért mert a Sándor nélkül Sz@rt sem érünk.

Előzmény: Báthory Ödönke (211200)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!