Keresés

Részletes keresés

Corvette22 Creative Commons License 2023.07.19 0 0 37

Hogyan kell bekötni ezt a villanymotort? 

https://kepkuldes.com/image/BMWU75

 

220V

zolist1 Creative Commons License 2020.12.17 0 0 36

Sziasztok!

 

Hátha jár még itt vki. Zanussi villanysütővel lenne gondom. Az alsó fűtőszál néha működik néha nem. Bekapcsoláskor mindíg elkezd melegedni, aztán sütés közben néha mégsem megy.

Kb ugyanez a helyzet a grill résszel is. Illetve a belső világítással is. Tekerőgomb, termosztát cserélve, helyzet ugyanaz. Fűtőszálak elvileg jók, ellenállásuk van. Ha vki tud segíteni megköszönöm.

Kologarn Creative Commons License 2018.11.13 0 0 35

ÜDV!

AEG 47036IU-MN szabadon álló kerámialapos tűzhellyel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Köszi!

ásítósmacska Creative Commons License 2016.01.10 0 0 34

Hány fokon sütsz...???

 

Előzmény: vargafoto1970 (33)
vargafoto1970 Creative Commons License 2016.01.10 0 0 33

Sziasztok!

Van egy új elektromos sütőnk, egy gorenje. De sajna mindent megéget.... Előtte egy másik elektromos sütőnk volt azzal minden úgy ment mint a mesében, ez viszont mindent megpirít. Szenesre. Mint ha nem szabályozna azonnal, vagy nem lenne jól kalibrálva. Van valakinek ötlete?

köszönöm: Gyuri

vargagyuri70@gmail.com

BorsónéVica Creative Commons License 2014.09.27 0 0 32

Már nem aktuális, kösz.

Előzmény: ásítósmacska (31)
ásítósmacska Creative Commons License 2014.09.25 0 0 31

Linkelj legalább egy képet, hogy mire gondolsz...

 

 

 

Előzmény: BorsónéVica (30)
BorsónéVica Creative Commons License 2014.09.24 0 0 30

Sziasztok!

Új vagyok itt. Mini sűtővel kapcsolatos információkat keresek. Tud valaki segiteni ez ügyben?

 

sickamic Creative Commons License 2014.09.15 0 0 29

Természetesen előbb a villanyórát lekapcsoltuk.

sickamic Creative Commons License 2014.09.15 0 0 28

A mi öreg Elekthermaxunkat el kellett húzni és a hátlapot lecsavarozni, innen lehet hozzáférni az izzóhoz.

Előzmény: poloska irto (27)
poloska irto Creative Commons License 2014.09.13 0 0 27

Próbálnék, de jelenleg esélytelennek tűnik, hogy megmoccanjon a búra (és egybe is maradjon).

Előzmény: sickamic (26)
sickamic Creative Commons License 2014.09.13 0 0 26

Izzót akarsz cserélni?

Előzmény: poloska irto (22)
vulkanus2013 Creative Commons License 2014.08.27 0 0 25

A kalapács féig vicc, a másik fele nem hülyeség.

Gumi kalapács, vagy guminyelű csavarhúzóval óvatosan kopogtatni több irányból.

Utána tekerni!

Előzmény: poloska irto (24)
poloska irto Creative Commons License 2014.08.27 0 0 24

Tekerném én, tekerném, ha moccana :-)

Sajnos a pozíciójából következően (középen, fejjel lefelé) arra sincs sok esélyem, hogy zsíroldóval vagy vmi hasonlóval körbefújkáljam a menetes részt, a kalapácsot meg kihagynám a búra árára tekintettel.

Előzmény: vulkanus2013 (23)
vulkanus2013 Creative Commons License 2014.08.26 0 0 23

Menetesnek tűnik... :)

Tekerd!

Vagy kalapács! :)

Előzmény: poloska irto (22)
poloska irto Creative Commons License 2014.08.23 0 0 22

AEG Competence 5100e sütő világítás.

Van valami trükkje a világítás búrájának kivételéhez? Első probálkozásra meg sem tudtam moccantani.

 

panellakó haspók Creative Commons License 2014.06.27 0 0 21

Villanysütőnél több beállítás van, az alul-felül süttős beállítást választottad?

Előzmény: kattantyú (20)
kattantyú Creative Commons License 2014.05.23 0 0 20

Sziasztok!

 

Remélem olvasni fogja ezt valaki.

Nem rég vettünk egy indesit márkájú kombiánlt gáztűzhelyet és nekem nem sül meg benne rendesen a süti alja.

Felül látom a fütőszálat szépen süt de alul ugye lemez van és azalatt lehet a fűtőszál, a lemez forró pedig mégis kicsit nyers marad a süti alja pedig tök sokáig sütöm és nem is jön fel annyira nekem a süti magasra.

Mi lehet a gond? A régi gázsütőmet azért cseréltem le mert az égette a süti alját dehát ez meg nem süti meg nyers marad hát most nem tudom mi lehet a baj vele.

valaki?????

maszek23 Creative Commons License 2012.11.14 0 0 19
Sziasztok ! segítséget kérnék, azt hallottam valahol h beépített elekrtomos sütőben nem szabad sütőzacskóban sütni ? Butaságnak hangzik erősícsétek meg légyszi, hogy így is van.
TTNora Creative Commons License 2011.10.24 0 0 18

Kb 8-10 éve vettünk egy Beko márkájú kombinált tűzhelyet. Noname, azért vettük, mert olcsó volt, és sokat tudott. A gép azóta is hibátlanul működik, amiatt voltam csak szervízben anno, mert az üvegtető műanyag zsanérjai elöregedtek és eltörtek. Azokat kicseréltük és azóta már többet kibírtak, mint az eredetiek.

A légkeverés funkciót ugyan utálom, mert mindent kiszárít, de a grillt rendszeresen használom. Nemrégiben (először) kipróbáltuk a grillnyársat is: a csirke szűk két óra alatt ropogós, pirosra forgolódott benne.

 

PPJL Creative Commons License 2011.10.19 0 0 17

Tisztelettel köszöntök minden Topictársat!

Kicsit OFF leszek, de segítségre van szükségem: vettem nemrég egy ORION elektromos minikonyhát - két különféle főzőlap és egy többfunkciós sütő. A problémám az, hogy a főzőlapok fokozatai wattra vannak megadva és ezek így semmit sem mondanak nekem. Tud-e valaki valami táblázatot, ökölszabályt, hogy hogy tudnék valami C°-os adatot kapcsolni a teljesítményekhez. A "gyárnak" már írtam, eddig semmi válasz. Hálás lennék, ha valamelyikőtök segíteni tudna, kszönöm előre is - üdvözlettel - PPJL

Mérnökjelölt Creative Commons License 2011.06.10 0 0 16

Én értem mire gondol.

 

Lehetséges, előfordul hogy a gáznál alacsonyabb a max hőmérséklete. Panírozott kaja pl nem süthető jól ilyenkor. Típusfüggő, de azért eléggé sok helyen nincs ilyen gond avillanysütővel.

Előzmény: magyar bucó (15)
magyar bucó Creative Commons License 2011.04.16 0 0 15

Olyan érzésem van mindha alacsonyabb hőfokon sütne.

 

Mihez képest?

Előzmény: cseter (14)
cseter Creative Commons License 2011.04.16 0 0 14

Nem vagyok egy nagy sütő, de a villanysütővel nem vagyok kibékülve. Olyan érzésem van mindha alacsonyabb hőfokon sütne. Létezhet ilyen? Tapasztalt már valaki ilyet?

nappapa Creative Commons License 2009.01.19 0 0 13

égek, mint a rongy....most itt olvastam róla először, de kipróbáltam azonnal, és tényleg szuper....többször lesz sülthusi kompletten körettel, stb....

csoda ez a sütőzacsi...(mert nem fröcsög, kevesebb a mosogatnivaló...

Előzmény: hublot fox (12)
hublot fox Creative Commons License 2009.01.18 0 0 12

1991 óta használom teljes megelégedéssel Gorenje villanysütőmet + kerámialapot. Teljesen hibátlan. A légkeveréses funkció segítségével alacsonyabb hőfokon, takarékosan is jól lehet sütni.

A sütőzacskó is régi ismerős: egybesült karaj, tarja, sőt még a 4,5 kg-os karácsonyi sült pulyka is ebben készült (persze, ez utóbbi extra méretűben). Lehet a zacskóba tisztított egész burgonyákat is tenni a hús mellé - így a körítés is elkészül - ez volt ma ebédre...

nappapa Creative Commons License 2009.01.17 0 0 11
...ja, bocs, ez kombinált vill sütő....kever is, és lehet hagyományos is...én a légkeverést választottam...utólsó tíz perc grillsütés keverve...
Előzmény: nappapa (10)
nappapa Creative Commons License 2009.01.17 0 0 10

...későn érő típus vagyok....kipróbáltam a sütőzacskót...szenzációs....ha nem olvasom a beírásod, e nélkül dobom fel a talpam...kipróbálva, szuperjó...

mindent úgy csináltam....

hali

Előzmény: Beebite (5)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.25 0 0 9

Sziasztok!

Holnap szállítják az új sütőt: Gorenje K 775 E.

Ez lesz az első villany sütőm. Tudtok valami általános tanácsot adni, hogy min változtassak a gázsütőhöz képest?

háj bye Creative Commons License 2007.10.03 0 0 8
Kinek milyen villanysütője van? Elégedettek vagytok a márkával? Azokat a márkákat keresném, amelyek 5 évnél többet is kibírnak (merthogy állítólag ennyi időre tervezik a működtetésüket), szervízelés, alkatrészellátás...?

Nagyon sok márka kapható, szeretnék minél kisebbet tévedni a vásárlással...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!