Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Enzio2 2011.06.12 Creative Commons License 39

Van-e azok számára reménysugár, akik az alvás közbeni izgatást

nagyon ki szeretnék próbálni, de úgy, hogy a csaj ne ébredjen fel?

Minden éjjel lerúgja magáról a takarót, én pedig megbolondulok a látványtól!

Én lennék a legboldogabb, ha megérinthetném ott...   

Mennyire érzékenyek erre a lányok?

A legkiseb érintéstől is felébredhet?

vasgyári capriccio 2006.11.06 Creative Commons License 38
a legjobb egy laza szaxira ébredni:)))
Szexofon 2006.09.10 Creative Commons License 37

na éppen tegnap olvasgattam és már éjjel ontopiccá váltam :-)

Tegnap vendégek voltak nálunk, a vége előtt a kedvesem felment aludni én még az utolsó távozókat megvártam és elpakoltam, aztán csatlakoztam hozzá.

Mire felértem, persze mélyen aludt (majd egy órával előttem tért nyugovóra).

Hanyat fekve aludt (mindig meztelenül alszunk, mindketten) így kézenfekvővé vált az ontopic tényállás :-)

Finom simogatásra félálomban válaszolt, engedte, de nem tért magához. Aztán amikor csókolgatni, nyalogatni kezdtem "ott", váltakozva zárta össze a lábait vagy feszült meg a teste kéjesen.

Végül a kezével eltolta a fejemet, én símogatva szétnyitottam a lábait és óvatosan behatoltam. Összekulcsolta a lábaival a derekamat és félálomban szeretkezett velem.

reggel - úgy láttam - tudta, hogy valami volt (ezt azért a belőtt anyagból tudni szokták) de a részletekre nem emlékezett.

Én inkább arra lettem volna kiváncsi, ilynkor mit is álmodik :-)

egyébként ez a műfaj az egyik kedvencem

Story 2006.09.10 Creative Commons License 36

aszt, mesztelen ... csak, hogy a legszebbeket kiemeljem : )

ne kapkodj, olvass sokat, tanulj : )

Előzmény: ideisodais (35)
ideisodais 2006.09.10 Creative Commons License 35
Javitás? ?? Grécsi nem vagy aszt látom denekem legaláb mondatokból áll a mondanivalom.
Előzmény: Story (31)
Story 2006.09.10 Creative Commons License 34
te, baze' ilyen helyesírással inkább ne írj! én se vagyok egy grécsilászló, de ez fizikai fájdalmat okozott ...
ideisodais 2006.09.09 Creative Commons License 33
Nekem hasonló élményem volt .
A nagynéném vigyézotrám 16 éves voltam igen ittas álapotban érthaza.Mirefelért a szobályába végigszorta a lakást a ruháival. Márcsak a polo és a nadrág maratrajta.Énsegitetem kibulyni belöle neki teljessen levetköztetem meztelenre. Az egyenletes szuszogás arra biztatot, hogy simogassam .Elöször csak a hátát szinte remeget a kezem az ujjajim vége hideglett elkeztem dörzsölni.Nehogy a hideg kezemtöl felébredjen. Majd egyre bátrab lettem és megforditotam,elébem tárult teljessen mesztelen teste a szörös puncija Remegökézzel érintetem meg.Ahogy a szörökközöt matatam éresztem valami nedvességet egyretöblet.Lábait mintha jobban széttete vélna .Nagyob bátorságot vettem magamon és az ujjammal benyultam 1 majd 2 is becsuszot.Eközben a dákom majd szét robbant a nadrágomban.Levetköztem behoztam egy törölközöt.Mire vissza értem hasra fordult,lábai terpeszben feneke a menyezet felé meret.Remegö kézzel smitotam meg a derekát,semmi mocanás benyultam a lábaközé és simogatni kezdtem a mégmindig nedves puncit.A farkam majdszét robbant.
Közelbhuzodtam ülve vékony alkatarévén ez igen könnyen ment.Ö hasalt lábai szét én közéültem dákom lenyomtam két ujjamal és lassan erraszoltam be a nedves réssen,Teljessen tövig nyomtam.Mindenporcikámban remegtem mint aki nagyon rosszat csinál.
Egyszercsak a punci megszoritota a dákom lüktetnikezdet odaben kis idömulva megint éreztem a szoritást. Már aktiv maszturbáloként ,jöt az ismerös érzés nagynéném felnyögöt de nem foglalkoztam vele nagyob volt már a kielégülés vágya mint a félelem
de még mindig remegtem .Egyszercsak elérkezet .Hatalmas kélyeltört fel ki belölem a geci töb összehuzodással a punci szinte pumpálta ki belölem.
Majd lassan kihuztam csörgedezet kifelé a geci a puncibol. Kimentem megmosni mire vissza értem nagynéném az jobb oldalára volt fordulva jobb lába felhuzva ,szinte végig hasitot azérzés dákom ismét kökeményen meret .Már bátrabban érintetemmeg gecivel ásztatot punciját szinte lüktetet mikor meg fogtam .Lábam közévettem lábát megint rám tört a remegés meredezö dákom rácsuztatam lucskos puncijára még játszottam vele vagy csak a rést kerestem és lassan tövig nyomtam az is merös érzést kezdtem érezni a punci elkezte maszirozni a farkam.Majd abbamaradt énlassan mozogni kesztem majd megáltam ismét jött a maszirozás és hirtelen rámtort ismét a kélyes érzés .Nagynéném egy resürübben vete a levegöt nyögdécselt de nem ébretfel.majd is mét telelöttem a punciját .
Nekem igy eset meg a többit majd legközelebb
Előzmény: halacska23 (29)
gattonegro 2006.08.25 Creative Commons License 32

sziasztok!

Nekem ezzel kapcsolatban az élményem a következő.

Általában én alszom el hamarabb. A párom szeret úgy eleludni, hogy a mellemen, combomon, szeméremdombomon pihenteti a kezét. Először, mikor arra ébredtem, hogy a párom keze a szeméremdombomon van és Ő mélyen alszik nagyon felizgatott. Mivel bugyi nélkül alszom elkezdett forrósodni a bőrom és lüktetni az egész altestem. Hosszú percekig tobzódtam, nem mertem mozdulni, sem hangot adni. Álmában aztá néha meg-megrezzent a keze, amitől rövidesen természetesen némán elélveztem.

Story 2006.05.29 Creative Commons License 31

mostani kedvesem végre az a nő, aki értékeli, ha ilyesmire ébred az éjszaka közepén : )

de volt már precedens arra is, hogy reggel nem tudtuk eldönteni, ki kezdte éjszaka a másikat izgatni. valószínűleg félálomban (vagy teljeseben) kezdődött, aztán mire felébredtünk már mindketten alaposan benne voltunk a dologban.

angel9 2003.12.22 Creative Commons License 30
Minden elalvás előtt olvasok egy kicsit, férjem rendszerint egyből elalszik mert nagyon fáradt és álmos. Kedvence, hogy olvasás után ébresszem fel, addig ő alszik kb. fél-egyórát és nagyon szeret "arra" ébredni, hogy még teendője van. :-))
halacska23 2003.12.22 Creative Commons License 29
egyszer az albárlőhölgy nálunk eléggé részeg állapotban támolygott haza.
Még az ágyig is alig tudott elmászni.
Olyan 38-40 körülis csaj.
Miközben mélyen aludt én megszabadítottam a kényelmetlen nadrágjátol é.Nembirtam ki kivéncsiságból és félrehúzva bugyiját, belefurtam az orrom a punciba. Isteni nőstényillat arra késztetett hogy magamhoznyúljak.
Remek élmény volt. Néha még a nyelvem is becsúszott a barlangba.
Valakinek hasonló élménye?
Hal
y191 2003.11.26 Creative Commons License 28
Ez velem is így van!:-)
Előzmény: Jégvirág80 (22)
Latrinaszerelő 2003.11.26 Creative Commons License 27
Fontos kellék ilyenkor a vazelin vagy ricinusolaj, de ha nincs, gépzsír is megfelel.

Alvó egyedek ellen kiválóan hasznosítható az orvosis cimboráktól beszerzett, mandolaműtéteknél annyira megszokott ún. "szájterpesz". A későbbiekben kívánt deep throat (mélytorok) technikát használt endoszkópcsövekkel is lehet gyakorolni, mink is találunk ilyet néha a melóhelyen.

Előzmény: karl malone (26)
karl malone 2003.11.26 Creative Commons License 26

Barátnőm mélyen aludt, én meg egyáltalán nem, sőt. Nem akartam felébreszteni, de kellett egy élvezet a nyugodt alvásomhoz. A keze éppen megfelelő helyen és tartásban volt, így beillesztettem oda. Kicsit meg is fogtam, hogy legyen szoratás. Háát, végígcsináltam. Izgalmas volt, és úgy tűnt, nem ébredt föl.
Törölt nick 2003.11.26 Creative Commons License 25
Ez teccik. :-))
Mi lehet az okat, ha a páromnak az ilyen nem tetszik, csak ha ébren van, és aktív?
Előzmény: Secret_Soul (23)
Törölt nick 2003.11.26 Creative Commons License 24
Szerintem is jó... :-))
Most irigykedem... :-)
Előzmény: Jégvirág80 (22)
Secret_Soul 2003.11.26 Creative Commons License 23
Erről a topic címről egy nagyon szép élmény jut az eszembe. Pár hónapja történt. A barátom felébredt és miközben én aludtam elkezdett izgatni engem (szájjal és kézzel). Én mindebből reggel csak annyira emlékeztem,mintha egész éjjel folyamatosan az orgazmus állapotába lebegtem volna. Egybefolytak az élmények... Nehéz megfogalmazni szavakkal:)) Nem aludtam mélyen,hanem az ébrenlét és az alvás közt voltam vhol,szal nem voltam magamnál. De fantasztikus élmény volt. Sajnos ez csak egyszeri alkalom volt,azóta nem volt benne részem;)
Jégvirág80 2003.11.26 Creative Commons License 22
Jó dolog örömet szerezni a másiknak, és amikor látom, hogy tetszik neki, akkor engem is felizgat még jobban. És ez jóóóóóóóóó :)
Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick 2003.11.25 Creative Commons License 21
Ezért én sem haragudnék meg. :-))
Előzmény: Jégvirág80 (12)
Törölt nick 2003.11.25 Creative Commons License 20
Ez jó, ettől még hamarabb el fogok aludni és elégedetten fogok felkelni.
Jöff...jöff...
:))
Előzmény: SumQuiSum (19)
SumQuiSum 2003.11.25 Creative Commons License 19
Igen Drágám, persze Drágám :)
Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick 2003.11.25 Creative Commons License 18
Ha velem fogsz aludni, majd megvakargatod a hátam, amíg alszok?
Jöff...
Előzmény: SumQuiSum (14)
Törölt nick 2003.11.25 Creative Commons License 17
Cati : a kesztyűskezű :o)
Előzmény: Catkiller (16)
Catkiller 2003.11.24 Creative Commons License 16
többször arra ébredtem mellette, hogy épp bedugja.
Az ilyet azonnali hatállyal kirúgnám az ágyamból.

Finom ébresztgetés jöhet.

Előzmény: erika.83 (10)
Törölt nick 2003.11.24 Creative Commons License 15
off
Szijjja!!!
on
Előzmény: SumQuiSum (14)
SumQuiSum 2003.11.24 Creative Commons License 14
Malacka! Mail! :)
Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick 2003.11.24 Creative Commons License 13
Akkor jó, ha megfelelő befejezése is a dolognak.
:o)
Jégvirág80 2003.11.24 Creative Commons License 12
hmmmm....én jobban élvezem, ha én ébresztem a párom, mint azt amikor engem ébreszt így...
ő gyakran hamarabb elalszik, mert mondjuk én még tanulok, de nagyon szereti, ha úgy ébred, hogy a számban a fütyije....és sose haragudott meg még érte
Törölt nick 2003.11.24 Creative Commons License 11
Nemcsak, hogy alvásközben, de ténylegesen álmomban.
Jó volt.
Nyoma is lett. :-)
Az érdekes, hogy Ő is erről álmodott. :-)
erika.83 2003.11.22 Creative Commons License 10
Na ez az amit nem tudok megállni.
Ha úgy ébredek az éjszaka közepén, akkor semmi nem tart vissza. Gyakran előfordult, hogy arra ébred a párom, hogy simogatom, vagy szopogatom.

Első pasimnál alakult ki a dolog, mert ha csak úgy felébresztettem, akkor mindig lerázott, de ha jól felhúztam még álmában, akkor már nem tudott ellenálni.

Sajnos fordítva csak egyvalaki tett velem hasonlókat, bár ő meg túlzásba is vitte, mert többször arra ébredtem mellette, hogy épp bedugja.