Keresés

Részletes keresés

szilkszilky Creative Commons License 2023.04.09 0 0 37

Volna egy kérdésem. Ha Paris Visite bérletet veszek 1-3 zónára, milyen kiegészítő jegyre van szükségem az Orlyra vagy Versaillesbe? Ennek hol tudok utánanézni és hol tudom megvenni? Azt szeretném kiszámolni, h van-e értelme megvenni az 1-5 zónát vagy sem 3 egyéb útért 5 nap alatt? Köszönöm.

Patoche Creative Commons License 2014.08.31 0 0 36

Itt is van egy jó párizsi oldal rengeteg infóval.

http://www.parizsilatnivalok.hu/

TigerTiger Creative Commons License 2014.04.04 0 0 35

sziasztok :)

 

 

 a porte mailott ahová a transzfer visz ,messze van mindentől ? mivel este érkezünk kérnék segítséget egy 7 napos szálláslehetőségre . KÖSZÖNJÜK :)

 Mivel előszőr repülünk Párizsba ,.-vásárolnánk  transzferjegyeket is ha valakinek van 2 db felesleges ... utazási időpont máj 7 vissza  máj 14. Köszönöm 

 

:)

Bilesz Creative Commons License 2014.02.05 0 0 34

Remek Facebook oldal Párizsról, cikkek, képek, érdekességek. Minden, ami Párizs!

Nézzetek be!

 

https://www.facebook.com/love.paris.love

 

 

sugiszofi Creative Commons License 2013.09.29 0 0 33

Hali. Párizsban keresnék szállást egy két éjszakára novemberben milyen árban vannak? valami olcsót keresnék mindenképpen..

Adam Herceg Creative Commons License 2013.04.24 0 0 32

Sziasztok, Párizs szenvedélyesei. Ha már kaptam ilyet gondoltam megosztom
Kedvezményes szállás Párizsban --> itt a promóciós kód hozzá:10OFFPARIS

 

2013.04.22-tól 2013.04.29-ig érvényes bármilyen időszakra.

 

A kód csak ezen az oldalon keresztül működik:http://www.agoda.hu/parisonsale

Rolandoo78 Creative Commons License 2012.03.08 0 0 31

sziasztok,

 

Itt a kisfilmünk, amit a hétvégi Párizsba kirándulásról forgattunk! Majdnem az összes híres épületet meglátogattuk, valamint rengeteg "csak úgy az utcán" jelenet van a filmben, csak hogy átadjunk valamit a hangulatból! Látható az éjszakai város az Eiffel-torony legtetejéről is a filmben!
A legjobb képminőség érdekében javaslom, hogy teljes képernyőn nézzétek és át lehet állítani a youtube lejátszót, hogy 1080p HD minőségben játsza le!
http://www.youtube.com/watch?v=P3WNIUoB4j8&hd=1

 

üdv.: Roland

jguogo Creative Commons License 2011.12.08 0 0 30

Sziasztok!

 

A karácsonyi/szilveszteri időszakra szálláslehetőség Párizs központjában! Felszerelt apartmanlakás, szállodáknál jóval olcsóbban. Akit érdekel, szóljon!

ChrisTaylor Creative Commons License 2011.10.04 0 0 29

Sziasztok!

 

Nekem van egy kiadó lakásom Párizsban, közel a Champs Elysées-hez, 4 főig kényelmes, kis konyha, fürdőszoba, az 1-es metro vonalán (mint Chatelet, Bastille, Champs Elysées, Louvre stb.). Remek lehetőség családosoknak, pároknak, mivel a legbiztonságosabb környék, de közel a központhoz.

 

Itt tudjátok lefoglalni, vagy esetleg továbbítsátok, ha valaki érdeklődik     apartm.paris@gmail.com

 

Szívesen küldök képeket.

 

 

Szép estét:

 

Krisztián

Előzmény: BarbicsQ (28)
BarbicsQ Creative Commons License 2011.06.01 0 0 28

Szia!

 

Megkérdezhetem, hogy a családdal hol szálltatok meg, amikor Párizsban voltatok?

Igazából olyan szállást keresek, ami még megfizethető, és nem esik nagyon messze a centrumtól.

 

Válaszodat előre is köszönöm!

 

üdv,

 

Barby

 

Előzmény: merokanal (6)
szalytogy Creative Commons License 2009.12.21 0 0 27
Sziasztok!

Szeretnék pár fontos információhoz hozzájutni Párizsról, és remélem tud valaki segíteni!

Feb. 13-án a barátnőmet szeretném elvinni Párizsba. A repülőjegyek már megvannak. 13-án délelőtt érkezünk, és 16-án reggel indul vissza a járatunk. Mindkét esetben az Orly repteret vesszük célba.

Szeretném ha ottlétünk alatt nem kellene a belvárosba hosszú utat megtenni, így a szálláshelyünket maximum a 10-11. kerületig tenném. Pont ezekben a kerületekben találtam 2 olyan 2*-os olyan szállodát, amelyek vendégértékelések szerint kifejezetten jónak mondható, és ez mellett a 3 éjszaka kettőnknek benne lenne az erre szánt 50 ezer forintos keretbe.
A problémám az, hogy ha választhatnék, inkább egy apartmant részesítenék előnyben, mivel az ételeinket szeretném én elkészíteni, és ehhez feltétlen szükségem van egy konyhára, de nem igazán találtam olyan linkeket, ami kiadó apartmanokkal foglalkozna (ilyen rövid időre).

Ha valaki tud maximum eddig az összegig a belvárosban egy jó apartmant, annak nagyon örülnék! :)

A másik, amit szeretnék megtudni, az az hogy mennyibe kerülnek az 1-2 zónás CO bérletek (napi, heti), és hogy ez elég e a fontos látnivalók megtekintéséhez?

A válaszok reményében:

Előre is köszönöm a segítséget!

gbianka83 Creative Commons License 2009.12.17 0 0 26

Eladó 2 főre szóló, Párizs BVA (wizzair) reptérről Párizsba, illetve vissza útra szóló transzfer busz jegy. Eredeti ár 13EUR/fő/út (52EUR). 1 évig bármikor felhasználható.

Ár: 40 EUR

érd: gbianka@c2.hu

Bianka
Kisharesz Creative Commons License 2009.10.27 0 0 25
Sziasztok,
megjártam a bringatúrát, francia szakasz is gyönyörű volt:
http://100napbringa.hu
Párizsról képek << itt
szegus Creative Commons License 2009.08.10 0 0 24

Szia!

 

A BVA repterrol busz hoz be a Porte Maillot megalloig, ez 13 euroba kerul egy utra. Kb masfel ora buszut ha nincs dugo. A Porte Maillot-tol az 1-es metrovonallal tudsz tovabb menni. A szallast meg kell nezni, hogy a Pigalle (2-es metro), az Anvers (szinten 2es) illetve az Abesses (12es) megallojahoz van e kozelebb,  azon a kornyeken mindenkepp keruld el sotetedes utan az egyedul maszkalast mert veszelyes... es mindig maradj a foutvonalon ahol sokan vannak, kis, elhagyatott utcakba ne menj be. A legkozelebbi metrot probald meg megtalalni, es ha a keregetok/punkok csoportja kozelit feled, inkabb menj at a masik oldalra.

 

Ha a 2es vonalan vagy, akkor eloszor a Porte Maillot-tol az egyessel Château de Vincennes iranyaba a Charles de Gaulle/Etoile megalloig es ott szallj at a 2esre Nation iranyaba. Kb fel ora metrozas, egy jeggyel megoldhato.

 

Tovabbi infot a parizsi kozlekedesrol itt talalsz: www.ratp.fr

Előzmény: suci111 (23)
suci111 Creative Commons License 2009.08.10 0 0 23
Szeretném megtudni. hogy Párizsba hogy érkezem meg a távoli Wizz Air járattól Szállodám a Moulen Rougénél van, Köszönöm
CarolusT Creative Commons License 2009.05.07 0 0 22

Szia!

Remélem még nem késő, de a reimsi katedrálist feltétlenül nezzed meg. A francia gótika egyik legnagyszerűbb alkotása.

Kisharesz Creative Commons License 2009.02.08 0 0 21
Itt mindenki csak kérdez, hát én is csatlakozom! :)

Májusban Párizsból Luxemburgba fogok biciklizni, de nem tudom eldönteni, hogy

Reims
VAGY
Chalons-em-Champagne

felé tekerjek? Melyik a szebb város, melyik érdemesebb útba ejteni?

Köszi előre is!

Szálláskérdésekre válaszom: couchsurfing.com :)
Üdv,
Rp
eref Creative Commons License 2009.01.12 0 0 20
Ajánlom a másik topikot, ott többen vannak.


http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9010016
pedrojunior Creative Commons License 2008.12.28 0 0 19
Heló Mindenki!
Január elején munkáltatóm jóvoltából 5 hétre Párizsba költözöm... :)
Kérdésem lenne, hogy mit, milyen sorrendben, és hogyan látogassak meg? (tömegközlekedés, bérlet, stb.) Munkanapokon kb. 1/2 6 körül végzek majd, így a elsőre a sötétben is látványos és élvezhető dolgok érdekelnének. Aztán a hétvégékre jöhet a zsúfolt program... Kb. a 3. hét végére várom a nejem látogatását, addigra profinak kellene legyek, hogy mit is érdemes megnéznie!
Gondolom a helyi kollégák is ellátnak majd infókkal, de érdekelnének a Ti tapasztalaitok is.
Ahogy hallottam január végén egész jó leárazások is vannak ott. Erről valami infó?
Várom javaslataitokat! by T
redi01 Creative Commons License 2008.11.17 0 0 18

Kár hogy nem irogattok ebbe a Fórumba.

2009-ben készülünk Párizsba ,sok minden érdekelne.

blaze73 Creative Commons License 2008.06.20 0 0 16
Párizs : halihó. Párizsban kellene jó és elfogadható árban szállás 6-8 éjszakára. eddig ETAP-ban voltunk mindig , de talán van aki tud valami frankót. lehet hotel, panzio, apartman (lakas) is. Köszi :)
Hannah68 Creative Commons License 2008.05.22 0 0 15

Sziasztok,

 

szeretnék segítséget kérni, tudja-e valaki, hogy párizsban a közlekedésnél van-e olyan kedvezmény, mint itthon, hogy az utazás esetleg bizonyos kor felett (65 év) ingyenes?

 

köszönöm a segítséget.

 

 

Sheami Creative Commons License 2008.05.11 0 0 14
Persze Párizsról is szvesen fogadok mindent, ott leszünk 1 hétig, szeretnék mindent látni, amit csak érdemes!

Köszönöm
Sheami Creative Commons License 2008.05.11 0 0 13
Sziasztok!

Kérdésem azokhoz szólna, akik Franciaországban élnek, vagy már voltak ott. E hét végén megyek Bordeaux-ba, a barátom testvérének esküvőjére. Ha valaki járt már ott, meg tudná nekem mondani, hogy mit érdemes ott megnézni? (természetesen a borpincéken és borkóstolókon kívül). Esetleg a Bordeaux-ból Párizsba vezető úton?? Az sem baj, ha egy kis kitérővel jár az autópályáról.

És tippek a cote'd azur-ról? Nizza, Canes, Saint Tropez?
Oda is leautóznánk, ha már ott leszünk.

Kérlek, segítsetek, minden tippet szívesen fogadok. :)

Köszi szépen,
Szép napot,

Sheami
pestikbaba Creative Commons License 2008.05.07 0 0 12
Lenne egy kérdésem. Miért van az, hogyha az "olcsó repjegyekre" kattintok egy old-on, ahova oda is van irva, h fapados, azok is több százezerbe kerülnek! H tud mindenki 40000esekről beszélni? Hol vannak ezek az oldalak? Vmi eldugott helyen?! HELP:)))
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.28 0 0 11
4 db oda-vissza jegy Párizsba az alábbi időpontra eladó 29.000Ft/db

(Ha most foglalnád le erre az időpontra a wizzair oldalán akkor 39650 HUF lenne)

Indulás:
Budapest - Ferihegy 1
14. máj. 2008 12: 00
Párizs – Beauvais
14. máj. 2008 14: 15

Vissza:
Párizs – Beauvais
18. máj. 2008 14: 50
Budapest - Ferihegy 1
18. máj. 2008 16: 55

Érdeklődni:
06308523913
France Paris Creative Commons License 2008.01.14 0 0 9

Nézzétek meg az oldalam és írjatok a FÓRUMBA, ha bármi kérdésetek lenne írjátok be a fórumba és válaszolok! Mivel voltam már Párizsban, szerintem tudok válaszolni!

 

www.parizs.eoldal.hu

 

Írjátok meg a véleményeteket is az oldalról!

 

 

Előzmény: ketti (8)
ketti Creative Commons License 2006.08.03 0 0 8

Én is Korzikával kezdtem a francia föld megismerését.

Beleszerettem. Aztóa sajnos Korzikára nem jutottam még vissza, viszont tavaly júniusban voltunk Párizsban és a Loire völgyében is. Egyszerűen fantasztikus!

A hangulat, a színek, a kavalkád, és persze a látnivalók.

Ismerősöknél laktunk Párizsban, ott töltöttünk 8-9 napot, a végén pedig leutaztunk a Loire völgyébe 5 napra.

Párizsban megnéztük a főbb turistalátnivalókat.

A Loire völgyében Chenonceaux-ban laktunk, ott megnéztük a kastélyt (fantasztikus éjszakai zenével és kivilágításban is!).

Jártunk Bloisban, Amboiseban, Toursban, Orleansban, Chambord-ban. Egyik csodálatosabb, mint a másik! És a nagy kedvenc - főleg a kertek miatt: Villandry.

Előzmény: nagyutazás (7)
nagyutazás Creative Commons License 2006.04.24 0 0 7

 

Sziasztok.

 

Tavaly voltam Korzikán - lásd a CORSE nevű topikot, egyszerűen fantasztikus volt. Azelőtt Franciaországra úgy gondoltam... nem is gondoltam sehogy. A francia filmeket szeretett, és annyi. Korzika után azonban kíváncsi lettem A Franciaországra, és A franciákra, ezért elmentem hát (buszos, csoportos) frankföldre, és meg kell mondjam, kellemsen csalódtam, mi több, rettentő szép, gyönyörű, megkapó, megható, kellems, bohókás, bohém, nyüzsgő - és még sok száz jelzőt lehetne találni, de most nincs időm, ha lesz bővebben beszámolok!

 

Üdv.

 

nagyutazás

merokanal Creative Commons License 2003.11.11 0 0 6
Szia!
Én tavaly voltam a családommal (3fő) 5 napra, magyar idegenvezetővel egy elég jó kis szállodában.
Egészen biztosan kevés rá ennyi idő -szerintem egyszerűen fantasztikus!
Persze fontos a magyar id.vez.
Azt mondják, hogy ha a Louvre-ban miden kiállított tárgyra 20 mp. - et fordítanál akkor éjjel-nappal egyfolytában kettő! hónapig nézelődhetnél!
Ha van kérdésed írj!
m
Előzmény: Anna ) (5)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!