Keresés

Részletes keresés

laki2 Creative Commons License 2009.06.10 0 0 29

Laki2.

A fiam HP635-ös gépével a következő a helyzet.

 

 

Fényképezés közben egyszer csak kiirt valami hiba üzenetet( error saving). Utána bekapcsolás után a fényképezőgép megáll a HP nyitóképernyőnél, és nem megy tovább. Semmilyen gombra nem reagál, kikapcsolni is csak ugy lehet ha kiveszem az elemet.

Hp szerviz nem foglalkozik vele mert nem garanciális, szerintetek érdemes javitatni egyáltalán foglalkoznak ilyennel?

 

Valaki jutott már valamilyen szerviz megoldásra?

Vagy mint a HP termékek közül soknál "vékony olajfilm és a 45fokban való elküldés " a megoldás? Sajnálnám.

 

 

Előzmény: lacif69 (28)
lacif69 Creative Commons License 2006.06.01 0 0 28

Hasonlo problémám van nekem is:

Fényképezés közben egyszer csak kiirt valami hiba üzenetet( error saving). Utána bekapcsolás után a fényképezőgép megáll a HP nyitóképernyőnél, és nem megy tovább. Semmilyen gombra nem reagál, kikapcsolni is csak ugy lehet ha kiveszem az elemet.

Hp szerviz nem foglalkozik vele mert nem garanciális, szerintetek érdemes javitatni egyáltalán foglalkoznak ilyennel?

 

Előzmény: ripper (6)
feribacsi Creative Commons License 2004.09.20 0 0 27

Köszönöm! Ez működik!

Van akkum 2100, de szívja mint egy ribi. :)

Szerinted milyen gépet érdemes venni, ami rossz fényviszonyok közt is munkaképes?

Na meg lehet manuálisan is bizgálni. És nem drága. Olyan max 120E ig?

Előzmény: arnyekxxx (26)
arnyekxxx Creative Commons License 2004.09.19 0 0 26
Arra gondolsz, hogy beálltasz egy csomo mindent a menüben és kikapcsolás után alapállapotba áll vissza? Nekem 935 van, de azon az ok gombot nyomvatartva kell bekapcsolni és az kikapcsolás elötti beállitásokkal kapcsol be. (elötte 320 volt, ott is ugyanez müködött, gondolom a 635ben is van ilyen) Azt komolyan mondtad, hogy elemcsere? Mert akkor gyorsan vegyél pár akkumlátort bele amig nem fizetted rá az alsonemüd elemre...
Előzmény: feribacsi (25)
feribacsi Creative Commons License 2004.09.19 0 0 25

Sziasztok!

 

Ennek a 635 -nek nem lehet konfigurálni valahogy a fényerő + telítettség beállításait? Arra gondolok, hogy a gyárilag beállított értékeken módosítani valahogy? Mert kikapcsolás utánn visszaáll a gyári értékre minden, és ez nagyon idegesít! Óránként kell elemet cserélni, és kellemetlen a dolog.

fireman111 Creative Commons License 2004.09.14 0 0 24
Sajna a 635-nek nincs TV kimenete.
Előzmény: Zedowits (23)
Zedowits Creative Commons License 2004.09.10 0 0 23

Hp géphez lehet (elvileg) venni gyári TVkébelt, de ha van egy sztereo minijack(2,5-es) dugód 2 RCAd és egy kábeled, magad is megcsinál6od! Én is most fogok csinálni a 735ösömhöz so még nemtom melyik pólusa mi de majd próbálgatással:)

Esetleg a 2 RCAt le lehet cserélni SCART csatira...

Üdv

Előzmény: fireman111 (19)
gomaster2 Creative Commons License 2004.08.06 0 0 22

Üdv Mindenkinek!

 

Kaptam egy HP635-ös gépet vettem hozzá egy Sandisk 128MB SD kártyát.

 

A gép már 2. alkalommal rontotta el a kártyát, ezek után ha bekapcsolom a gép lefagy, kikapcsolni csak teljes áramtalanítással lehet.

Kártya nélkül ugyanez a gép tökéletesen működik.

 

A bátyámnak ugyanilyen gépe van ugyanekkora kártyával csak az Kingston és ilyen gondja sose volt.

 

A Hama Kft. szervizese azt mondta hogy 10 visszavitt 128 as kártyából 8 HP635-ben volt és ez típushiba.

 

A HP szerviz szerint a HP által adott gyári kártyával is ugyanezek a bajok!

 

A gépet kicseréltettem egy újra a HP-vel és most várom vissza a Hama-tól a kártyát.

És imádkozom.....

 

Kinek van tapaszalata Sandisk SD kártyával (v. más márkával ) a HP635 gépben.

 

Minden tapaszatlatot előre is köszönök

 

Varga Csaba

Neo002 Creative Commons License 2004.05.12 0 0 21
Sziasztok!
Az én 635-ösömmel addig nem volt semmi gond, amíg nem vettem hozzá memóriakártyát(HP 64MB). Ha teleraktam a kártyát képpel, akkor kb 2-3 kép mindíg hibás volt. Visszaküldtem és küldtek egy 64 MB-os Verbatim-ot. Ezzel a kártyával mégfurcsábban viselkedik - 50képből kb. 10 hibás. Ha a jókat letörlöm és a hibásakat rajtahagyom és újabb képeket készítek, akkor azok között is lesz nem megjeleníthető kép. Bár a HP kártya a nyomtatóm memóriakártya-olvasójával is rosszul működött de a Verbatimmal nincs probléma, ha a gépről másolok rá képeket és ezeket a fényk.gépen hibátlanul meg lehet nézni.
A kérdésem az lenne, hogy: Lehetséges-e az, hogy a legelsó(HP) igazán hibás kártya valamit elrontott a gépben?
Ha valaki találkozott már ilyen problémával, az írjon!
Kinek van ötlete?
hegli Creative Commons License 2004.04.29 0 0 20
Sziasztok!
Kb 2 hónapja vettem a gépet s én teljesen meg vagyok vele elégedve! Az igazat megvallva az elemet tényleg nagyon zabálja, ezért én is akkut használok(2100 mA).
fireman111 Creative Commons License 2004.04.01 0 0 19
Sziasztok!
Ha valaki esetleg tudja,hogy lehet e és milyen módon a HP635-öt közvetlenül TV-re kapcsolni,közzé tehetné.
fireman111 Creative Commons License 2004.03.25 0 0 18
SZiasztok!
1 hónapja használom a gépet,eddig semmi problémám nem volt vele szerencsére.Valoban sokat fogyaszt,ezért 2200-as GP akkukat használok.Tudja-e valaki ,hogy lehet-e valamilyen módon TV-re kötni dokkoló nélkül,közvetlenül?
Előzmény: fiatalsag (-)
F. C. King Bastard Creative Commons License 2004.03.18 0 0 17
OFFT.
Bocs', hogy elfeledkeztem a bojkottról (illetve későn jutott eszembe)... :-(
ONT.
F. C. King Bastard Creative Commons License 2004.03.16 0 0 16

Ha a firmware verziószáma érdekel, a következő képpen tudsz belépni a szervíz-menübe:

a vaku gombot lenyomva tartván kapcsolod be a gépet!

F. C. King Bastard Creative Commons License 2004.03.16 0 0 15

Ide dugták el a reset gombot:

:-)

Itt van leírva, hogy hogyan ne nyomd le... :-)

Ez pedig a "fagyizással" foglalkozó support-oldal:

Camera Hangs or Locks up

F. C. King Bastard Creative Commons License 2004.03.16 0 0 14

Közben azt veszem észre, hogy a (HP-akcióban ajándékba kapott opcionális) SD kártya a kerékkötő: ha kiveszem, műxik, ha visszateszem, nem.

A HP support bár bőséges, azért elég idegesítő: az egyik oldal szerint a firmwarecseréhez kell kártyaolvasó vagy SD kártyás nyomtató, az (általam már letöltött) 1.58.38 verziójú firmware-hez tartozó "Update Instructions* viszont nem tesz említést ilyenről. :-o

Az egyik leírás szerint vegyük ki a reset-hez az opcionális memóriakártyát, a másik nem említi...

_________________________________________
*Nota bene: "HP Photosmart 935 Firmware Update Instructions" a becsületes neve a fejlécben... :-))

Előzmény: F. C. King Bastard (13)
F. C. King Bastard Creative Commons License 2004.03.16 0 0 13

Ugyanúgy jártam, mint itt a legtöbben. (Totális lefagyás "PC-connection"-t követően.) Lehet, hogy belejátszik, ha nagyon kimerült már az elem?

Jött ki nemrég új firmware, ami akár a képminőségnek is jót tehet _állítólag_.

(Itt lehet software ügyben körülnézni.)

Vajon ilyen "tetszhalott" állapotában lehet -e még firmware-t frissíteni rajta? :-o :-(

lbence Creative Commons License 2004.02.17 0 0 12
Hi!

Van, aki sima (nem tölthető) elemet használ a gépéhez? Meddig bírja úgy?

werw0lf Creative Commons License 2004.01.03 0 0 11
hi! Nekem van egy hp635öm kb 2hete és még semmi gond nem volt vele, pedig nyúztam eleget. Viszont számomra nagy negativum, hogy nagyon sötéten veszi fel a beltéri videókat és,hogy nem lehet vele 1024*768-as képeket készíteni, ami nagyon helytakarékos és tökéletesen megfelelö lenne. Ha valaki tudna segíteni abban, hogyan lehet megnézni a szoftver verziószámát, lesz-e újabb szoftver, fog-e javitani a fent emlietett apró hibákon és házilag le lehet-e majd tölteni azt megköszönném. BUÉK, Wolf.
berest Creative Commons License 2004.01.02 0 0 10
Hello mindenki!
Én kb 1hónapja vettem ezt a "csodát"! Csak ennyi gond van vele:
-ha nézegetem a rajta lévő képeket, egyszer csak lefagy, semmire nem reagál, villog az LCD, és csak az elemkivétel segít rajta.
-többször előfordult, hogy elemcsere után nem kapcsolt be, vagyis sokszori nyaggatás után (30x nyomtam a bekapcsoló gombját)
-végül:
Úgy néz ki, soha többé nem kapcsol be. 6-án viszem vissza a kicsikét :(
ripper Creative Commons License 2003.12.31 0 0 9
Azt hiszem lemondom a 635-ről. Megint ugyanaz a hiba jött elő egy másik ilyen típusú gépen.
A boltos hülyének fog nézni, megint én, megint ugyanaz a gép, megint ugyanaz a hiba.
És pont szilveszter napján. fakk.
Előzmény: ötödik (7)
kergemokus Creative Commons License 2003.12.20 0 0 8
helló!
Tegnap ota nekem is van egy hasonlo szornyusegem. elso meglepetes az elem volt.. kb 15 foto vakuval es kilehelte a lelket (mp3 lejatszomban meg 3! orat mukodott!!!). nekem is PII-es gepem van a csatlakozasa USB 1.0-assal tokeletesen meg semmi gond nincs vele, bar a fent emlitett szoveg elougrott 1-2x, eddig meg nem fagyott.

Esetleg valakinek van otlete hogy lehetne webkamerakent hasznalni?

kergemokus

Előzmény: fiatalsag (-)
ötödik Creative Commons License 2003.12.07 0 0 7
Üdv. mindenkinek!

Szerintem én csúcstartó vagyok ebben a témában!
Már a harmedik HP 635-t kaptuk a boltban, ahová minden alkalommal visszavittük a gépet két nap után! Mostmár "kissé" elbizonytalanodtam. Már álmomban is az "Establis connection with computer..." képernyőjű lcd jelenik meg. Ha van valami okos tanácsa valakinek sürgősen tudassa velem! Előre is kösz!

Előzmény: ripper (6)
ripper Creative Commons License 2003.11.17 0 0 6
Üdv!
Nemrég vettem egy HP635-öst.
Minden szép is volt, szedtem le a gépre a képeket, míg egyszercsak gépre csatlakoztatás és bekapcsolás után a fényképező megállt a HP nyitóképernyőnél, és nem ment tovább. Semmilyen gombra nem reagált, csak az elemkivétel segített.
Azóta sajna Nem lehet bekapcsolni a masinát, az előbb jelzett helyen mindig megáll. Próbáltam új elemmel, régivel, reseteni, de nem reagál semmire.
Szoftveres gond lehet?

Találkoztatok már ilyennel? Csak a szervíz a megoldás?

Előre is köszi!

bye

iscsu Creative Commons License 2003.11.10 0 0 5
Majd írd le, hogy mi lett...
Előzmény: fiatalsag (4)
fiatalsag Creative Commons License 2003.11.10 0 0 4
szeva!
köszi!
már a szervízben várja az új szoftvert... én is erre gyanakodtam... igenytelen HP...
helló
Előzmény: iscsu (3)
iscsu Creative Commons License 2003.11.05 0 0 3
OFF: Utálom az index fórummotorját. ON
Tehát másodjára leírva:

Nem tudom, mennyit tudnék segíteni, annyira nem vagyok jártas a témában. Inkább csak tippem lenne, most csak egy:

Próbáld meg kikapcsolva rádugni USB-re, és csak utána bekapcsolni. Nekem A70 van, és ez néha okozott nekem gondot (igaz, ott az XP nem ismerte fel).

Vagy esetleg egy szoftverfrissítés (gari?)?

Nálam esetleg többet tudnak segíteni a digitfotó főtopicjában.

Azért sok sikert! :c))
-iscsu

Előzmény: fiatalsag (2)
fiatalsag Creative Commons License 2003.11.04 0 0 2
szervusz!
win98-am van, a HP gyári CD-jéről raktam fel a software-t hozzá, valamint a winfos is azt mondja az usb-re, hogy "ez az ezkösz működik".
kiprobáltam egy másik gépen is, usb 2.0-val, XP-vel, de ott se ment, arra gyanakszom, hogy a HP 635 szoftware bugos, mivel amikor kiirja, hogy
"estabilishing connection to computer" /ekkor felismeri, hogy az usb be van dugva/, utána totál lefagy a kamera, még kikapcsolni sem lehet, csak "elemes" módszerrel.
segítségedet előre is köszönöm.
Előzmény: iscsu (1)
iscsu Creative Commons License 2003.11.02 0 0 1
Grrr... és nem nulláztam...
Előzmény: fiatalsag (-)
iscsu Creative Commons License 2003.11.02 0 0 0
Rendszered?
Nem ismerem a fgépet, ehhez nem kellene esetleg driver?
Szvsz biztosan nem az 1.1 - 2.0 USB lesz a gond.
Előzmény: fiatalsag (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!