Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

frycz 2012. jan. 9. Creative Commons License 27

Szia,

Megvan még A Polip 6-10 évadja? Mennyiért adod az összeset???

Üdv.: Ferenc

Előzmény: biagio78 (26)
biagio78 2008. febr. 22. Creative Commons License 26

HÁTHA VALAKIT ÉRDEKEL! felvettem az összes KIADATLAN (!) POLIP részt eredeti magyar szinkronnal DVD-re! Eredeti DVD kiadáson hozzáférhető az első négy széria, melyek főszereplője Cattani felügyelő, a további hat kiadatlan szériáról (összesen 44 rész) van szó.

5. széria: 5DVD (10rész)
6. széria: 6DVD (12rész)
7. széria: 6DVD (12rész)
8. széria: 2DVD (4rész)
9. széria: 2DVD (4rész)
10. széria: 2DVD (2rész)

Az ötödik, hatodik, hetedik sorozat Conti bírónő a Cattani gyilkossággal összefüggő nyomozásairól szól, aki az ötödik  és hatodik szériában egy Amerikából hazatért nyomozóval Davide Licataval dolgozik, akit Vittorio Mezzogiorno alakít. A hetedik szériában társa egy fiatal szicíliai nyomozó lesz akit pedig Raoul Bova játszik, ismét feltűnik Camastra grófnő is... A nyolcadik és kilencedik széria a múltban játszódik Szicíliában a századforduló után (kicsit olyan, mint a Keresztapa 2.-részében a fiatal Vito Corleone szicíliája). Ennek a két szériának nincs "igazán" köze a többi sorozathoz csak annyi, hogy a kamasz Tano szerepel bennük. Itt is Raoul Bova alakítja a nyomozót (de nincs köze a hetedik széria szerepéhez). A tizedik széria ismét folytatja Tano és Silvia Conti történetét.

Az e-mail címemen keressetek (biagio@chello.hu) ha érdekel valamelyik kiadatlan széria!

biagio78 2008. jan. 27. Creative Commons License 25

HÁTHA VALAKIT (MÉG) ÉRDEKEL felvettem az összes KIADATLAN (!) POLIP részt eredeti magyar szinkronnal DVD-re (nem VHS-ről digitalizált, hanem mozicsatornáról egyenesen DVD-re felvett)! Eredeti DVD kiadáson hozzáférhető az első négy széria, melyek főszereplője Cattani felügyelő, a további hat kiadatlan szériáról (összesen 44 rész) van szó.

Az ötödik, hatodik, hetedik sorozat Conti bírónő a Cattani gyilkossággal összefüggő nyomozásairól szól, aki az ötödik  és hatodik szériában egy Amerikából hazatért nyomozóval Davide Licataval dolgozik, akit Vittorio Mezzogiorno alakít. A hetedik szériában társa egy fiatal szicíliai nyomozó lesz akit pedig Raoul Bova játszik. A nyolcadik és kilencedik széria a múltban játszódik Szicíliában a századforduló után (kicsit olyan, mint a Keresztapa 2.-részében a fiatal Vito Corleone szicíliája). Ennek a két szériának nincs "igazán" köze a többi sorozathoz csak annyi, hogy a kamasz Tano szerepel bennük. Itt is Raoul Bova alakítja a nyomozót (de nincs köze a hetedik széria szerepéhez). A tizedik széria ismét folytatja Tano és Silvia Conti történetét.
Az e-mail címemen keressetek (biagio@chello.hu) ha érdekel valamelyik kiadatlan széria!

biagio78 2007. dec. 16. Creative Commons License 24

HÁTHA VALAKIT ÉRDEKEL! felvettem az összes KIADATLAN (!) POLIP részt eredeti magyar szinkronnal DVD-re (nem VHS-ről digitalizált, hanem mozicsatornáról egyenesen DVD-re felvett)! Eredeti DVD kiadáson hozzáférhető az első négy széria, melyek főszereplője Cattani felügyelő, a további hat kiadatlan szériáról (összesen 44 rész) van szó.

Az ötödik, hatodik, hetedik sorozat Conti bírónő a Cattani gyilkossággal összefüggő nyomozásairól szól, aki az ötödik  és hatodik szériában egy Amerikából hazatért nyomozóval Davide Licataval dolgozik, akit Vittorio Mezzogiorno alakít. A hetedik szériában társa egy fiatal szicíliai nyomozó lesz akit pedig Raoul Bova játszik. A nyolcadik és kilencedik széria a múltban játszódik Szicíliában a századforduló után (kicsit olyan, mint a Keresztapa 2.-részében a fiatal Vito Corleone szicíliája). Ennek a két szériának nincs "igazán" köze a többi sorozathoz csak annyi, hogy a kamasz Tano szerepel bennük. Itt is Raoul Bova alakítja a nyomozót (de nincs köze a hetedik széria szerepéhez). A tizedik széria ismét folytatja Tano és Silvia Conti történetét.

Steffi21 2007. nov. 4. Creative Commons License 23
Amúgy van egy másik Polip topik is.-)
szücsi.csepel 2007. nov. 4. Creative Commons License 22
Ha valakit érdekel a Polip zenéje,töltse le innen:

rapidshare.com/files/22303838/lapiovra.zip

Ez nem a 2006os album.Sajnos azt még nem találtam meg.
biagio78 2007. okt. 17. Creative Commons License 21

HÁTHA VALAKIT ÉRDEKEL!!!: felvettem az összes KIADATLAN(!!!) POLIP részt eredeti magyar szinkronnal DVD-re (nem VHS-ről digitalizált, hanem mozicsatornáról egyenesen DVD-re felvett)! Eredeti DVD kiadásban hozzáférhető az első négy széria, melyek főszereplője Cattani felügyelő, a további hat szériáról (összesen 44 rész) van szó!

Az ötödik, hatodik, hetedik sorozat Conti bírónő a Cattani gyilkossággal összefüggő nyomozásairól szól, aki az ötödik  és hatodik szériában egy Amerikából hazatért nyomozóval Davide Licataval dolgozik, akit Vittorio Mezzogiorno alakít. A hetedik szériában társa egy fiatal szicíliai nyomozó lesz akit Raoul Bova játszik. A nyolcadik és kilencedik széria a múltban játszódik Szicíliában a századforduló után (kicsit olyan, mint a Keresztapa 2.-részében a fiatal Vito Corleone szicíliája). Ennek a két szériának nincs igazán köze a többi sorozathoz, csak annyi, hogy a kamasz Tano szerepel bennük és a maffia kialakulásának időszakában játszódik. Itt is Raoul Bova alakítja a nyomozót (de nincs köze a hetedik széria szerepéhez). A tizedik széria ismét folytatja Tano és Silvia Conti történetét.
Az e-mail címemen keressetek ha érdekel valamelyik kiadatlan széria!

biagio78 2007. szept. 24. Creative Commons License 20

HÁTHA VALAKIT ÉRDEKEL!!!: felvettem az összes KIADATLAN(!!!) POLIP részt eredeti magyar szinkronnal DVD-re (nem VHS-ről digitalizált, hanem mozicsatornáról egyenesen DVD-re felvett)! Eredeti DVD kiadásban hozzáférhető az első négy széria, melyek főszereplője Cattani felügyelő, a további hat szériáról (összesen 44 rész) van szó!

Az ötödik, hatodik, hetedik sorozat Conti bírónő a Cattani gyilkossággal összefüggő nyomozásairól szól, aki az ötödik  és hatodik szériában egy Amerikából hazatért nyomozóval Davide Licataval dolgozik, akit Vittorio Mezzogiorno alakít. A hetedik szériában társa egy fiatal szicíliai nyomozó lesz akit Raoul Bova játszik. A nyolcadik és kilencedik széria a múltban játszódik Szicíliában a századforduló után (kicsit olyan, mint a Keresztapa 2.-részében a fiatal Vito Corleone szicíliája). Ennek a két szériának nincs igazán köze a többi sorozathoz, csak annyi, hogy a kamasz Tano szerepel bennük és a maffia kialakulásának időszakában játszódik. Itt is Raoul Bova alakítja a nyomozót (de nincs köze a hetedik széria szerepéhez). A tizedik széria ismét folytatja Tano és Silvia Conti történetét.

biagio78 2007. aug. 25. Creative Commons License 19

Az ötödik, hatodik, hetedik sorozat Conti bírónő a Cattani gyilkossággal összefüggő nyomozásairól szól, aki az ötödik  és hatodik szériában egy Amerikából hazatért nyomozóval Davide Licataval dolgozik, akit Vittorio Mezzogiorno alakít. A hetedik szériában társa egy fiatal szicíliai nyomozó lesz akit Raoul Bova játszik. A nyolcadik és kilencedik széria a múltban játszódik Szicíliában a századforduló után (kicsit olyan, mint a Keresztapa 2.-részében a fiatal Vito Corleone szicíliája). Ennek a két szériának nincs igazán köze a többi sorozathoz, csak annyi, hogy a kamasz Tano szerepel bennük. Itt is Raoul Bova alakítja a nyomozót (de nincs köze a hetedik széria szerepéhez). A tizedik széria ismét folytatja Tano és Silvia Conti történetét.

biagio78 2007. aug. 13. Creative Commons License 18
biagio78 2007. aug. 7. Creative Commons License 17

Olaszországban megjelent a teljes POLIP széria csomag (I.-X.)!

Magyarországon is hozzáférhető az első négy széria.

Ha érdekel a további hat széria - eredeti magyar szinkronnal - akkor írj az e-mail címemre!

biagio78 2007. júl. 25. Creative Commons License 16

Az ötödik, hatodik, hetedik sorozat Conti bírónő a Cattani gyilkossággal összefüggő nyomozásairól szól, aki az ötödik  és hatodik szériában egy Amerikából hazatért nyomozóval Davide Licataval dolgozik, akit Vittorio Mezzogiorno alakít. A hetedik szériában társa egy fiatal szicíliai nyomozó lesz akit Raoul Bova játszik. A nyolcadik és kilencedik széria a múltban játszódik Szicíliában a századforduló után (kicsit olyan, mint a Keresztapa 2.-részében a fiatal Vito Corleone szicíliája). Ennek a két szériának nincs igazán köze a többi sorozathoz, csak annyi, hogy a kamasz Tano szerepel bennük. Itt is Raoul Bova alakítja a nyomozót (de nincs köze a hetedik széria szerepéhez). A tizedik széria ismét folytatja Tano és Silvia Conti történetét.

biagio78 2007. máj. 20. Creative Commons License 15
biagio78 2007. máj. 9. Creative Commons License 14
biagio78 2007. ápr. 19. Creative Commons License 13

HÁTHA VALAKIT ÉRDEKEL!!!: felvettem az összes POLIP részt eredeti magyar szinkronnal DVD-re (nem VHS-ről digitalizált, hanem mozicsatornáról egyenesen DVD-re felvett)! Eredeti DVD kiadáson hozzáférhető az első négy széria, melyek főszereplője Cattani felügyelő, a további hat szériáról (összesen 44 rész) van szó.

Az ötödik, hatodik, hetedik sorozat Conti bírónő a Cattani gyilkossággal összefüggő nyomozásairól szól, aki az ötödik  és hatodik szériában egy Amerikából hazatért nyomozóval Davide Licataval dolgozik, akit Vittorio Mezzogiorno alakít. A hetedik szériában társa egy fiatal szicíliai nyomozó lesz akit pedig Raoul Bova játszik. A nyolcadik és kilencedik széria a múltban játszódik Szicíliában a századforduló után (kicsit olyan, mint a Keresztapa 2.-részében a fiatal Vito Corleone szicíliája). Ennek a két szériának nincs igazán köze a többi sorozathoz, csak annyi, hogy a kamasz Tano szerepel bennük. Itt is Raoul Bova alakítja a nyomozót (de nincs köze a hetedik széria szerepéhez). A tizedik széria ismét folytatja Tano és Silvia Conti történetét.

biagio78 2007. márc. 26. Creative Commons License 12

Néhány kép a POLIP V. és VI. szériájának főszereplőjéről: VITTORIO MEZZOGIORNO-ról

biagio78 2007. márc. 16. Creative Commons License 11

A külföldi POLIP DVD kiadások borítói... Ha érdekelnek a kiadatlan szériák lentebb olvashatóak infók róluk!

lapiovra 2007. márc. 6. Creative Commons License 10
Szia
Engem érdekelne a 7 évad 1 lemeze mert lemaradtam róla müszaki hiba miatt.
Üdv :gyuri
Előzmény: biagio78 (8)
biagio78 2007. márc. 5. Creative Commons License 9

biagio78 2007. febr. 25. Creative Commons License 8

HÁTHA VALAKIT ÉRDEKEL!!!: felvettem az összes POLIP részt eredeti magyar szinkronnal DVD-re (nem VHS-ről digitalizált, hanem mozicsatornáról egyenesen DVD-re felvett)! Eredeti DVD kiadáson hozzáférhető az első négy széria, melyek főszereplője Cattani felügyelő, a további hat szériáról (összesen 44 rész) van szó.

Az ötödik, hatodik, hetedik sorozat Conti bírónő a Cattani gyilkossággal összefüggő nyomozásairól szól, aki az ötödik  és hatodik szériában egy Amerikából hazatért nyomozóval Davide Licataval dolgozik, akit Vittorio Mezzogiorno alakít. A hetedik szériában társa egy fiatal szicíliai nyomozó lesz akit pedig Raoul Bova játszik. A nyolcadik és kilencedik széria a múltban játszódik Szicíliában a századforduló után (kicsit olyan, mint a Keresztapa 2.-részében a fiatal Vito Corleone szicíliája). Ennek a két szériának nincs igazán köze a többi sorozathoz, csak annyi, hogy a kamasz Tano szerepel bennük. Itt is Raoul Bova alakítja a nyomozót (de nincs köze a hetedik széria szerepéhez). A tizedik széria ismét folytatja Tano és Silvia Conti történetét.

biagio78 2007. febr. 9. Creative Commons License 7

Az első négy széria (fsz: Michele Placido - Cattani) megjelent 10 DVD-n. Mozicsatornáról magyar nyelven vettem fel a további kiadatlan részeket DVD-re, eredeti szinkronnal.

23 DVD az összes rész (5.-10. szériáig).

Pluto_d 2004. jan. 13. Creative Commons License 6
Holnaptól adják az mtv-n a Polip legújabb sorozatát, este 8kor.
Lamarck 2003. dec. 19. Creative Commons License 5
Én a kazaa-n rákerestem a "la piovra" kifejezéssel, és kb 15 mp3 találat jött ki
Előzmény: I.Blasius (4)
I.Blasius 2003. dec. 19. Creative Commons License 4
Nekem a zenéje kéne MP3-ban. Nem tudja valaki, honnan lehetne letölteni?
Előzmény: ATTIS 54 (-)
terminator x 2003. dec. 19. Creative Commons License 3
Az 1-2. sorozat meg volt vidokazettákon, de széthordták a kedves barátaim. Ha vissza tudom szerezni, akkor értesítelek. Eddig nem nagyon érdekelt, mert már évek óta nincs videomagnóm, de most majd utánanézek.
Pluto_d 2003. dec. 18. Creative Commons License 2
Licata halála után is készült egy sorozat, amit le is adtak a TV-ben.
Fido Dido 2003. okt. 13. Creative Commons License 1
Az orr, fül, gégészeten sokan várnak olyannal!:)

Fido

Előzmény: Timna (0)
Timna 2003. okt. 13. Creative Commons License 0
p0lip, sose néztem :)
viszont nem is enném meg, minden viziállatot utálok :))
ATTIS 54 2003. okt. 13. Creative Commons License topiknyitó
Sziasztok!

Ha már van egy ilyen Bangkok Hiltonos (kiváló sorozat, szerintem is) fórum, én is segítséget kérnék. Nekem a Polip a kedvenc sorozatom, és régóta szeretném megszerezni vagy inkább csak kölcsönkérni (nincs pénzem ennyi VHS-re:), egészen Cattani Palermoba érkezésétől, Davide Licata haláláig. Előre is köszi

És persze várok minden Polip rajongót a topicba!