Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Toprongy1 24 órája Creative Commons License 6010

A felszámoló nem csak arra nem veszi a fáradtságot, hogy írjon, hanem már pénzt sem fog adni, olyan olcsón kótyavetyéli el a vagyonunkat.

Megteheti, hiszen mint ahogy az egyesület, és BAUmagnélküli idézet a bírósági ítéletből, a bíróság sem az igazság pártján van, amikor kijelentette, hogy az a pénz, amit az állam segédletével elloptak, az nem minket illet meg, hiszen mi NEM VAGYUNK KÁROSULTAK!

Tetszik érteni? Nem kapjuk vissza a pénzünket, sem kamatokkal, sem kamatok nélkül, mert NEM VAGYUNK KÁROSULTAK!

Ezt egy ország igazságszolgáltatása meri kijelenteni.

Kérdezem, milyen ország az, ahol ilyen megtörténhet?

Nem adják vissza a befektetett pénzt, és még tőlünk követelnek. És aki nem volt hallás közelbe, az még borravalót sem kap, hiszen olyan gyorsak voltak a felszámolásban, hogy negyven napnál többet nem volt szabad megszabni.

Egy olyan rendelet miatt ahol tudtommal nagyságrendben ez a Baumag eset volt az első ahol alkalmazhatták magánszemélyek "ellen" a felszámolást, ami csak az államnak kedvezhetett, és azon belül lehet, hogy sok magánszemélynek is.

Utána már nem volt olyan sürgős, hiszen 11-év telt el. Gondolom, hogy meg van ennek is az oka.

A világon nincs még egy ilyen ország, ahol ezt meg lehetne csinálni! Itt alkalmazzák is rendesen más területeken is.

Szégyellhetnék magukat a politikusaink, akik gyávaságból, érdekből ehhez asszisztálnak már ennyi ideje, és más apró, cseprő dolgokból csinálják a " nagy" ügyeket, félrevezetésből, vagy azért, hogy az embereket fordítsák ellenünk.

Előzmény: fehér andrea (6009)
fehér andrea 4 napja Creative Commons License 6009

Jó lenne, ha az egyesület tájékoztatna mindenkit aki tag, hogy a felszámolás témában hol tart az ügy  valamint sérelem díjas per ügyében.

A felszámolótól aztán várhatunk levelet. Eddig se írt semmit ezután se fog

Előzmény: BAUmagnélküli (6007)
Toprongy1 2015.01.18 Creative Commons License 6008

Köszönöm szépen. Ezt megint a felszámolónak kellene beadagolni nekünk, hogy mire számíthatunk, mert talán van valami közünk hozzá.

De mit várhatunk el egy ilyen felszámolótól, akinek csak a pénzünk kell?

Előzmény: BAUmagnélküli (6007)
BAUmagnélküli 2015.01.18 Creative Commons License 6007

Az Egyesület aktivistái vannak inkább képben. A felszámolónak minden fellelt, fellelhető vagyonelemet elektronikus csatornákon keresztül értékesítenie kell. Még nem lehet megbecsülni a végeredményt. (3 és 30%-on belül minden lehet).

Előzmény: Toprongy1 (6005)
fehér andrea 2015.01.16 Creative Commons License 6006

Erre mindenki kíváncsi lenne, de talán az egyesület tudna rá valaszolni. Úgy  tudom elkezdődött a felszámolás.  Most már csak ezt kellene tudni mit lehet még felszámolni ......Mi maradt még a vagyonból ?

Előzmény: Toprongy1 (6005)
Toprongy1 2015.01.16 Creative Commons License 6005

Kedves BAUmagnélküli! Meg tudod legalább saccolni, hogy a felszámolás befejezése után, ha lesz ilyen, hány százalék kárpótlást kaphatunk a mai állás szerint?

Azt is érdekes volna tudni, hogy a vagyonunk naponta hány ezer forinttal csökken.

Mert, hogy amikor az állam beavatkozott a Baumag ügyeibe, akkor még vissza tudta volna adni a vagyonból a pénzünket, az biztos.

Pedig a felszámoló hogy spórolt! Még arra sem volt pénze, hogy az embereket értesítse személyesen, hogy be kell fizetni  ennyi, és ennyi forintot.

Ehelyett ugye, egy napilapra futotta csak a pénzéből. 

Előzmény: BAUmagnélküli (6004)
BAUmagnélküli 2015.01.09 Creative Commons License 6004
dedicsi 2015.01.09 Creative Commons License 6003

Szervusztok!

Régi olvasó vagyok,bár mostanában nem jelentkeztem,mert nem voltam itthon.

Szeretném megkérdezni,azt a társunkat,aki nem régiben írta,hogy Samodai Úr csűnya pert vesztett,hogy mi volt Samodai Úr kereseti alapja,mivel én is benne vagyok egy Balázs elleni perben és nem szeretnék én is egy rossz jogalap miatt pert veszíteni.Esetleg tudja valaki Samodai Úr elérhetőségét?

Természetesen egyébként mindenben benne vagyok,amit tudunk kollektíven pénzünk visszaszerzésének ügyében tenni!!!!

Köszönöm

jósvafő 2015.01.06 Creative Commons License 6002

Kedves Károsultak, Sajnos én is közétek tartozom és már vagy 3 éve semmiféle hivatalos értesirtést nem kaptam sehonnam. Idáig olvasgattam a hozzászzólásokat, és most jutottam el oda hogy csatlakozom. Nem tudom hogy hol is tart ez az ügy már , és reményem sincs hogy viszont látom a befektetett kis pénzemet. Én is már nyugdijas vagyok és szeretném még megérni hogy valamit visszafizetnek.Sivesen csatlakozom az aláirásokhoz hogy valami már történjen.

BARUKA 2015.01.04 Creative Commons License 6001

Én a magam részéről tudom, hogy mit akarok elérni, és szívesen összejönnék több károsulttal, vidéki vagyok ,nem tudom ez mennyire felel meg azoknak akik tényleg valamit akarnak tenni!? A jogsegélyszolgálatos úr hivatalos formába "önti" elvárásainkat, és ad tanácsot is, ha kell!

Előzmény: jjulika (6000)
jjulika 2015.01.03 Creative Commons License 6000

Nagyon köszönöm,hogy néhányan foglalkozunk vele !  Kérem értesítsetek,mikor- hová-miképpen juthatunk egy kicsit előre! 

Előzmény: BARUKA (5999)
BARUKA 2015.01.02 Creative Commons License 5999

Akarunk beadványt a kormány felé, hogy ügyünket tűzzék napirendre, és más károsultakhoz hasonlóan tisztességes , azonos bánásmódot követeljünk? Tudtommal van jelentés a kezünkben, hogy az állam milyen törvényeket sértett, mit mulasztott ügyünkben. Találtam egy jogász személyt, aki megírja, ill. megfogalmazza amit akarunk!

Toprongy1 2014.12.31 Creative Commons License 5998

Nevetségesen alacsony árak. 

Előzmény: egyesületek (5997)
egyesületek 2014.12.30 Creative Commons License 5997

ELADÓK:  - lehet pályázni

51. szám C É G K Ö Z L Ö N Y [2014. november 20.]

A VIENNA CONSULT Könyvvizsgáló és Adószakértõ Kft. (Cg.: [01 09 161096]; 1119 Budapest, Petzvál József u. 56.), mint a
P.K.S. HOTEL Szolgáltató Kft. „f. a.” (Cg.: [01 09 939405]; 1025 Budapest, Tömörkény u. 28.) felszámolója,
nyilvános pályázat útján értékesíti a felszámolás alatt álló gazdálkodó szervezet tulajdonát képezõ alábbi ingatlanokat:

I. A Parádsasvár belterület, 2. helyrajzi számú ingatlan adatai a következõk:
– Cím: 3242 Parádsasvár belterület, 2. hrsz.
– Ingatlan megnevezése: Ki vett üdülõ épület, udvar
– Ingatlan fekvése: belterület
– Építés éve: 1876–1882
– Átépítés/felújítás éve: 2000
– Telek területe: 2 ha 7206 m2
– Hasznos alapterület: 3.830 m2
– Tulajdoni hányad: 1/1
– Mátrai Tájvédelmi Körzet
– Jogok, bejegyzések:
– Mûemlék (2000. május 17.)
– Zárlatot megelõzõ biztonsági intézkedés. Jogosult: Budapesti Rendõrfõkapitányság (2004.06.18.)
Az ingatlan irányára: 780 000 000 Ft + áfa.

II. A Parádsasvár belterület, 1/2. helyrajzi számú ingatlan adatai a következõk:
– Cím: 3242 Parádsasvár belterület, 1/2. hrsz.
– Ingatlan megnevezése: Kivett beépítetlen terület
– In gat lan fek vé se: bel te rü let
– Telekterülete: 873 m2
– Jogok, bejegyzések:
– Zárlatot megelõzõ biztonsági intézkedés. Jogosult: Budapesti Rendõrfõkapitányság (2004.06.18.)
Az ingatlan irányára: 500 000 Ft + áfa.

III. A Parádsasvár belterület, 13/2. helyrajzi számú ingatlan adatai a következõk:
– Cím: 3242 Parádsasvár belterület, 13/2. hrsz.
– Ingatlan megnevezése: Kivett hétégi ház, udvar
– Ingatlan fekvése: belterület
– Építési év: 2005
– Telek területe: 1.534 m2
– Hasznos alapterület: 471 m2
– Jogok, bejegyzések:
– Jelzálogjog 51 000 000 Ft kölcsön és járulékai erejéig. Jogosult: Csevicevölgy Regionális Turizmus- és Ingatlanfejlesztési
Kft. (2006.06.13.)
– Vezeték jog. Jogosult: ÉMÁSZ Hálózati Kft. (2012.02.08.)
Az ingatlan irányára: 20 000 000 Ft + áfa.

Előzmény: jjulika (5996)
jjulika 2014.12.29 Creative Commons License 5996

http://www.vatera.hu/sztarajanlat/kastelyhotel-sasvar-resort-paradsasvar-dux-1611636534?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=20141229_daily_el&campaignsource=lealkudtuk&bs1=20141229&bs2=napi&tcampaignsource=14    Nem tudom ezzel is mi van,ugye működik most is,és működött végig ,na ez sem minket fizetett ki,ez ment a bűnösök számlájára,miért? Én most is azt tartom,hogy akiket elitéltek az nem véletlen,őrajtuk is be kellene hajtani amit lehet,mert igy csak röhögnek a markukba,még ha egy része börtönben csücsül is,de kiszabadúlnak és volt akit be sem csuktak !!  Boldog újévet kivánok! 

silus2 2014.12.28 Creative Commons License 5995

Toprongy

a tizenkétezerből

mi (kb) tizenketten?

Előzmény: Toprongy1 (5989)
fehér andrea 2014.12.28 Creative Commons License 5994

Hogy állunk össze?  Az egyesületen kívül  tudd valaki jobbat és hogyan ? Akkor azt jelezze ..........

Előzmény: BARUKA (5988)
fehér andrea 2014.12.28 Creative Commons License 5993

Elolvastuk és akkor mi van ?  2015 lesz  és még mindig ott vagyunk ahol a part szakad ...................

Előzmény: egyesületek (5992)
egyesületek 2014.12.21 Creative Commons License 5992

http://www.befszovkare.t-online.hu/gyongyszemek.htm

és ezt az írást is az ő neve fémjelzi.

Előzmény: egyesületek (5991)
egyesületek 2014.12.21 Creative Commons License 5991

http://baulek.tripod.com/tagi.html

e link alatt pedig jónéhény elemzését és véleményét is elolvashatod.

Előzmény: egyesületek (5987)
gondos.bocs1 2014.12.21 Creative Commons License 5990

Üdv!

Mi is érintettek vagyunk .Anno a 100.000,- is befizettük a képviseletért.Egy kontaktot kérnék emailben ,hova tovább?Köszönöm.

email:nagyorsolya@gmail.hu

Toprongy1 2014.12.20 Creative Commons License 5989

Én már annak is örülök, hogy itt valaki hozzászólt a tizenkétezer emberből. 

Nem furcsa?

Előzmény: BARUKA (5988)
BARUKA 2014.12.20 Creative Commons License 5988

Csak úgy önmagától nem fog jelentkezni, hogy ő bizony ki akar állni mellettünk! Talán végre össze kellene állnunk, és közösen kérvényezni amit el akarunk érni. Lehet esélyünk, csak akarat kérdése. A sok félremagyarázó beírásokkal már tele a padlás.

Előzmény: BAUmagnélküli (5986)
egyesületek 2014.12.20 Creative Commons License 5987

"'samodai""   nick név alapján rákereshetsz a beírásaira.

Előzmény: BARUKA (5985)
BAUmagnélküli 2014.12.20 Creative Commons License 5986

Lenkovics Barnabás AB tagként anno kiállt mellettünk. Február 25 után hatékonyabban is érvényre juttathatja a BAUMAG ügy számunkra is megfelelő megoldását:http://www.mkab.hu/tagok/jelenlegi-tagok

Előzmény: BARUKA (5983)
BARUKA 2014.12.19 Creative Commons License 5985

Ő ki, és milyen per volt?

Előzmény: Sopronmg (5984)
Sopronmg 2014.12.19 Creative Commons License 5984

Hallom, tegnap Samodai csúnya pert vesztett. :-(

Előzmény: BARUKA (5983)
BARUKA 2014.12.19 Creative Commons License 5983

Október 1-től megalakult az önálló Igazságügyi Hivatal, főigazgatója Szeiberling Tamás. A nagy kérdés mennyire hiteles a működésük, ki irányíthatja a háttérből? Nem érne meg egy próbálkozást részünkről a Baumag ügyet illetően kárenyhítésért, és jogi segítségért? Mindenre kiterjedő panasszal élhetnénk, aztán meglátjuk a válaszból, hogy kikkel állunk szemben, tényleg önálló és független, vagy ez is csak átverés.

Alonso8y 2014.12.18 Creative Commons License 5982

Már született ítélet a baumag ügyben, akkor a bírósági döntésen kívül lehet ezt intézni?

Előzmény: Toprongy1 (5981)
Toprongy1 2014.12.17 Creative Commons License 5981

Az egyesület jogásza, és elnöke, Szabados András talált egy olyan passzust, ahol talán sikereket lehet elérnie kártalanításunk elmaradása miatt keletkezett kárunkra.

Talán ő tud segíteni, a felszámolóra már nem számítok, mert nem úgy dolgozik, hogy a mi kárunk rendeződjék.

Előzmény: Alonso8y (5980)