Keresés

Részletes keresés

kalandor123 Creative Commons License 2 órája 0 0 6589

Az AGENDA H is Baumag befektetők tulajdona. Mi részarány tulajdonosok vagyunk, ezt ne feledjük el.

Előzmény: kalandor123 (6587)
BARUKA Creative Commons License 4 órája 0 0 6588

Sőt, van olyan nyilatkozata is, hogy miként, és miért pakolták át a pénzt és vagyont más helyekre, azaz átmentették! Igen, arról is egyértelműen és többször nyilatkozott amit írtál.

Előzmény: kalandor123 (6587)
kalandor123 Creative Commons License 8 órája 0 0 6587

Balázs László kérdésekre adott válaszában többször kijelentette, hogy a Baumag vagyont azért iratta saját nevére, mert a törvény tiltja a szövetkezetek vagyonszerzését. Ezt irásban tudom bizonyitani. Elismerte, hogy a magánvagyon a Baumag vagyona.

Előzmény: BAUmagnélküli (6586)
BAUmagnélküli Creative Commons License 29 órája 0 0 6586

http://lehetmas.hu/hirek/198418/az-lmp-mentesitene-a-banktitok-alol-a-fizeteskeptelen-penzintezet:

"...Schmuck Erzsébet azt tette szóvá, hogy miközben megkezdődik a Quaestor ügyfeleinek kártalanítása, hiába várnak más ügyfelek. Példaként hozta a 12 évvel ezelőtti Baumag-ügyet, a Hungária Értékpapír Zrt. és a Buda Cash ügyfeleit. Azt is kifogásolta, hogy utóbbiak 6 millió forintig juthatnak hozzá pénzükhöz, míg a Quaestor esetében 30 millió forint az értékhatár. Az LMP országgyűlési képviselője a megkülönböztetett figyelem mögött kormányzati kapcsolatokat feltételezett..."

A BAUMAG vezére 2003 harmadik negyedévében szintén értesítette politikai és pénzpiaci "tanácsadóit", hogy vegyék ki a pénzüket, mert a befektetők gyanút fogtak, ezért a "piramis" hamarosan össze fog omlani...itt is nyilvánossá kell (kellett volna) tenni, hogy 2003 augusztusában-szeptemberében (október 09-ig) kik jutottak a pénzeikhez!!?...     

BAUmagnélküli Creative Commons License 1 napja 0 0 6585
tüskéskaktusz Creative Commons License 1 napja 0 0 6584

Ki tud a Magdi Fábiánról? Élérhetőségéről?  Nagyon jó lenne ha jelentkezne. Nagyon sokan segítenénk neki, de nem tudja senki elérni. Én a felhívást  a Baumag tüntetésre kiposztoltam a facebookra és a Magdinak irt válaszomat is. A július  7 -e nagyon gyorsan eljön, és nagyon frappánsan ütőképesen kell megrendezni, mert akkor a tömeget nem lehet mozgatni, és nem tudunk ütőkepések lenni.

Kedves Magdika! Itt állunk jó egypáran tettre készen, hogy segítsünk. A médiát és az embereket is kimozdítsuk. Mindenki aki él és mozog a tüntetésen legyen. Nagyon nagy visszhangja legyen. Ha nem igy lesz, akkor semmit nem ér az egész.Ezért kell egységesen összefognunk. Kérünk jelentkezz!!!!!

nyakfogom Creative Commons License 2 napja 0 0 6583

Gabi, ennek ellenére Dobrossi a gazember balázs magánvagyona
elleni első tárgyalás után több károsult jelenlétében azt ígérte,hogy
segít bennünket.Erről hangfelvétel is van.
Ezután felhívott Feketéné,aki mindezt tudatta velem,és mondta nekem,hogy a Dobrossi talán megfogalmazza az
aláírásgyűjtő ívek bombabiztos fejlécét/ez nagyon fontos,mert
csak egyszer lehet ezt a nagy munkát elvégezni/.Feketéné megadta az
ügyvéd debreceni telefonszámát.Dobrossi nekem tett ígéretét én is
felvettem a telefonomba.Azóta nem értem el.
Jön a második tárgyalás/időpontot nem ismerem/,lesznek ott
károsultak is, mondják el Dobrossinak,hogy az ígéret szép szó.....
Ő a Wortmann ügyvédjeként elejétől kezdve tud mindent,
gondolom a fejlécet is ő tudja leginkább, bombabiztosra megírni,amire
nekem 3 hete ígéretet is tett az ügyvéd.Elkérte minden eléhetőségemet,
azóta néma csend.

nyakfogom Creative Commons License 2 napja 0 0 6582

Az elmúlt 3 héten hatszor kerestem Dobrossit/Debrecenben
van az irodája/,titkárnőjének is
beszéltem főnőke igéretéről,ő is igérte,hogy visszahív,de sehol semmi.

A balázs gazember magánvagyona ellen most folyó pertben
is Dobrossi az ügyvéd.Hamarosan a fővárosban lesz e per
második tárgyalása.Ott személyesen kérdezzék meg az oda
látogató károsultak/akik az első tárgyaláson is ott voltak,és akiktől telefonon értesültem az első tárgyalás után tett, minket segítő ügyvédi ígéretről/ Dobrossit,
hogy mi a helyzet az igérete ügyében,amit nekem is tett 3 hete telefonon.
Én Zalaegerszegen lakok.
Kérem kedves Hlavac hívjon a 92 320 427-en.

nyakfogom Creative Commons License 3 napja 0 0 6581

Dobrossi István/kezdettől a Wortmann ügyvédje/ szerint az EU-ban létezik a

tisztességes eljáráshoz fűződő jog,ami azt jelenti,hogy 3 év alatt ítéletet kell hozni a peres ügyekben.

Ez lehet ügyünk nagy ágyuja az ügyvéd szerint.

A magyar állam nem tartotta be ezt az EU törvényt,pedig az EU jog szerint a baumag ügy végére

már 2006-ban pontot kellett volna tennie az államnak.

Ezt a tisztességes eljáráshoz fűződő EU jogunkat az aláírásgyűjtő íveken is fő érvként kell szerepeltetnünk Dobrossi szerint.

Egyébként a balázs gazember magánvagyona ellni mostanában indított perben is

Dobrossi az ügyvéd.

Dobrossi telefonon 3 hete azt ígérte,hogy e-mailban megadja a gyüjtőívek  fejlécében szerepeltetendő

bombabiztos szöveget.A mai napig nem érkezett meg a beigért e-mail.

Emiatt nem tudom indítani az aláírásgyűjtést.

nyakfogom Creative Commons License 3 napja 0 0 6580

Dobrossi István/kezdettől a Wortmann ügyvédje/ szerint az EU-ban létezik a

tisztességes eljáráshoz fűződő jog,ami 3 év.

Ez lehet ügyünk nagy ágyuja az ügyvéd szerint.

A magyar állam nem tartotta be ezt az EU törvényt,pedig az EU jog szerint a baumag ügy végére

már 2006-ban pontot kellett volna tennie az államnak.

Ezt a tisztességes eljáráshoz fűződő EU jogunkat az aláírásgyűjtő íveken is fő érvként kell szerepeltetnünk Dobrossi szerint.

Egyébként a balázs gazember magánvagyona ellni mostanában indított perben is

Dobrossi az ügyvéd.

Dobrossi telefonon 3 hete azt ígérte,hogy e-mailban megadja a gyüjtőívek  fejlécében szerepeltetendő

bombabiztos szöveget.A mai napig nem érkezett meg a beigért e-mail.

Emiatt nem tudom indítani az aláírásgyűjtést.

BARUKA Creative Commons License 3 napja 0 0 6579

Esetleg még Lenkovics Barnabás akkori szakvéleményére is lehet hivatkozni, melyben nevesíti, hogy mely állami szervek milyen mulasztást, hiányosságot követtek el!

Előzmény: tüskéskaktusz (6578)
tüskéskaktusz Creative Commons License 3 napja 0 0 6578

Kedves Magdika!

Ott leszek én is és még jó páran a tüntetésen.Egy két kérdésem, és javaslatom is lenne hozzád:

Ezt kiposztolok a Facebook Baumag oldalra is hogy többen lássák.

Kérdés:1./ Ki szervezi, publikus e?

2./ Van-e engedély a tüntetésre?

3./  média jelenléte: rádió TV újságírók. Ez nagyon fontos. Lássa ország világ milyen diszkrimináció van.

Javaslat: Ha már a kúria előtt tüntettünk, akkor beadhatnánk, mint a Kúriának címezve, meg ott van a legfelsőbb ügyészség is egy petíciót.

A petícióba bele lehetne írni. a./ Miért diszkriminálják a Baumagosokat.

b./ hova lett az a pénz amiről a rendőrség tájékoztatott bennünket, ami külföldön volt.

c./ miért tart 12 éve befejezetlenül a Baumag ügy.

d./ miért vették ki a csalást a tárgyalási anyagból

e./ miért kellett három felszámolást engedélyezni.

De van még ötletem amit le lehetne írni. Vagyunk többen. Segítünk, csak add meg az élérhetőséget.

Forr a vérünk ekkora igazságtalanság és szemétség láttán.

Előzmény: Magdi Fábián (6575)
cp75pp Creative Commons License 4 napja 0 0 6577

Tisztelt Sorstársak! Szerintetek elég lesz a Lillafüredi villa a Wortmann-nak, vagy még nekünk kell fizetnünk. Esetleg behajtó céget fog ránk küldeni? Vagy inkább lecserélnek benünket néhány szudáni menekültre, mert értük legalább kapnak pénzt az EU-tól? A Balázs tettesnek a testvére államtitkár volt az mszp érában. Az a baj, hogy látom a pszichopata köztörvényes politikai elitünk közömbös képét. De nagyon tetszi az a gondolat, hogy legalább harc nélkül nem adjuk fel. Istenem, de megérdemelnénk a sikert! Bár sikerülne!

cp75pp Creative Commons License 4 napja 0 0 6576

Mikor lesz? Egyébként, mi nem tartoztunk egyik köztörvényes korrupt kormány haveri körébe. Szerintem, mi baumagosok képviseljük a kisemmizet prolikat. Don Quijote harc, de jobb, mint a semmi.

Magdi Fábián Creative Commons License 5 napja 0 0 6575

Figyelem!

Kedves Baumag károsultak!

A mindenkori kormányok segítségével a Baumagból ellopott pénzünk miatt, tüntetést szeretnénk tartani

2015. július 7-én 15 órakor a Markó utcában, a Kúria épülete előtt.

Nagyon szépen kérünk mindenkit, aki él és mozog, és valamikor szeretné viszont látni az ellopott pénzét,

szóljon ismerőseinek, barátainak, rokonainak is, hogy vegyék a fáradtságot és jöjjenek el, hogy minél többen legyünk.

A biróságokat 11 éven át irányították. 2014. nov. 22-i tárgyaláson a Kúrián a biró elmondta, hogy a Baumag

1995-ben eleve tőkebefektetési csalásként indult. Azt is mondta, hogy a Rendőrségnek és a PSzÁF.nek is

nagy a felelőssége. De a pénzek visszaadásáról egyetlen szó sincs. Ezzel szemben a pártatlan magyar biróság

az irányításnak megfelelően mindíg kimosta őket.

Orbán Viktor, ha a Baumag szót hallja, úgy viselkedik, mintha ebolásak lennénk.

A leveleinkre soha nem válaszoltak.

Nagyon jó lenne, ha minél többen lennénk a tüntetésen, mert akik ellopták a pénzünket, már régen leírtak

bennünket.

GabiZepter Creative Commons License 5 napja 0 0 6574

GabiZepter Creative Commons License 6 napja 0 0 6573
nyakfogom Creative Commons License 2015.06.22 0 0 6572

A nemzeti konzultáció is egy aláírásgyűjtés.Az állam is a  tömegek támogatásának erejét használja

fel célja eléréséhez.Ez is eredményes lesz,és célba is juttatja az állam akaratát,amivel egyet is értek.

nyakfogom Creative Commons License 2015.06.19 0 0 6571

Ez ügyben nincs a kezemben semmi.

Ha Te,vagy valaki az internetes aláírást meg tudja szervezni úgy,hogy

az jogilag is megállja a helyét,én azt messzemenőkig támogatom.

Előzmény: BAUmagnélküli (6567)
nyakfogom Creative Commons License 2015.06.19 0 0 6570

Most viszont jöhet a főpróba.

Az állam megtapasztalta,hogy az Altusz elleni szövegelés az EU felé nulla.

Most kipróbálja az aláírások erejét,összegyűjtött 10 ezret.

Nekünk ez nagy támogatás lehet,ha ezzel ér célba a kormány.

nyakfogom Creative Commons License 2015.06.19 0 0 6569

Úgy gondolom,hogy a beadvány,és az ívek együtt, kézen fogva  masíroznak 100 helyre.

Ha úgy gondolod hívj a 92 320 427 -en.

Ez az oldal önmagában olyan ,mint a fehér  botos ember járása,tapogatózni jó,

de megbeszélésre alkalmatlan.Akik felhívtak ezt igazolhatják.

Előzmény: kalandor123 (6565)
kalandor123 Creative Commons License 2015.06.19 0 0 6568

Ez a válasz nagyon biztató. Ha az AB nak is ez az álláspontja, nyert ügyünk van.

Előzmény: BAUmagnélküli (6566)
BAUmagnélküli Creative Commons License 2015.06.19 0 0 6567

Internetes aláírásgyűjtéshez egy titkosított oldal létrehozásához (http://....../login/) és személyenkénti sorszám szerint  felhasználónévre és személyenként eltérő jelszavakra van szükség...kell egy informatikus közülünk aki ezt létrehozza... akik megadták e-mail címüket, azoknak ezeket az adatokat meg kell küldeni...(mobil aláírás is megoldható egyszer használatos azonosítóval mint pl. internetbankoknál)...

Előzmény: bauszivacs (6562)
BAUmagnélküli Creative Commons License 2015.06.19 0 0 6566

Az Alkotmánybíróság még nem tűzte ki a Tanácsülés időpontját az OTP beadványa alapján. A Bankszövetség álláspontja szerint alkotmányos jogokat sért a kárrendezési alap (QA) létrehozására hozott törvény, és a bankok kötelezése (OTP 40%) a károk megtérítésére, hiszen a mi kártalanításunk sem maradhat el, ha a kártalanítási törvény a jelenlegi formájában kerül végrehajtásra! Ez a Napnál is világosabb. Az Alkotmánybíróság vagy elutasítja a törvényt és akkor elmarad a nem védett befektetések kifizetése (ez esetben a kormányszerveknek is vissza kell fizetniük az ebben az évben jogtalanul kifizetett összegeket!) vagy az AB a törvényt módosítása után úgy fogadja el, hogy az minden korábbi károsultra is vonatkozzon, így elsősorban a BAUMAG károsultjaira is. Tehát globális, jogegységi döntést kell hozzon az AB, így kiegészülhet a törvény úgy, hogy a kárrendezési alapból a BAUMAG károsultjai is részesülhessenek. Annak van értelme, hogy ilyen irányban adjunk információkat az AB-nek. Az ellen is fel kell lépjünk, ha a törvényalkotók nyomást akarnak gyakorolni az AB-re, abban az irányban, hogy csak a hatalmi szervezetek és a politikai kapcsolatokkal bíró személyek kártalaníthassák önmagukat...

Előzmény: kalandor123 (6565)
kalandor123 Creative Commons License 2015.06.19 0 0 6565

Az aláirás gyüjtésnek akkor van értelme, ha azt az ALkotmánybiróság döntése előtt megkapja. Ha a döntés elutasitó, minek az aláirás?

Előzmény: nyakfogom (6560)
nyakfogom Creative Commons License 2015.06.18 0 0 6564

Kedves bauszivacs üdvözöllek köreinkben,ami mostanában uborkaszezonát éli.

A 87-es sorszám a tiéd.Ha gondolod hívjá a 92  320  427-en.

nyakfogom Creative Commons License 2015.06.18 0 0 6563

AZ ALÁÍRÁSGYŰJTÉST TÁMOGATJÁK:

1.Toprongy 1

2.mama 35

3.Fehér Andrea

4.Baruka

5.10 R

6.BAUmagnélküli

7.Kres 58

8.tegzi 235

9.okoskodó

10.jjulika                                                                        

11.mező

12.Mindmegette +6

13.fószer 57

14.baumagkirálylány

16.baumagkár

17.juhlaci

18.F.zoltán

19.Nanderzon

20.Baumagoss

21.Kempf Gyula

22.FA 18

23.bassus

24.micimackó

25.GabiZepter

26.Az elnök

27.Anna Sashegyi

28.Alfina 63

29.Aron Nagy 007

30.cp75pp

30.kalandor 123

31.tüskéskaktusz

32.magg 73

33.pumukli 1948

34.Reinkarnált

35.jósvafő

36.Törpefenyő +100 fő

37.egyesületek

38."666"

39.micimackó 513

40.bassus

41.Balambér 02

42.tegzi 235

43.Bawa Hé

44.208 D

45.károsult 2015

46.Whale

47.Sopronmag 

49.nyakfogom

50.Füredi Nándorné

51.Vörös Lajosné

52.Simon Sándorné és családja

53.Varga József

54. k i a d ó           

55.Csendes lívia

56.Csendes András

57.Varga Miklós

58. Tóthné Kovács Krisztina és családja is csatlakozik

59.Arató János

59.Horváth Tihamér +100 fő

60.Gimesi Györgyi és családja

61.Szántai Klára

62.Tóthné Kovács Krisztina és caládja

63.Magg 73  plusz 53 fő

64.Juhász Barnabás  6 fő 

64.Ivék Gyuláné
65.Szántai Istvánné és családja
66.Füredi Nándorné
67.fazekas Mihály
68. Judit Kisné Vörös
69. Dr. Rédei József
70. Dr. Rédei Józsefné

71.Barabás Józsefné +800 fő Zala és környéke  

72.P.Ferenc és neje

73. Csáti Margit és népes családja

74.Aratóné Krausz Éva                                                                 

75.Radóné Hohner Mária 1 fő

76. Papp György

77. Papp Györgyné

78.Németh Zoltánné

79.Németh Tamás

80.Németh Dánielné

81.Keglovics Zoltánné

82.Mágel Györgyné

83.Dedici+6 fö

84.Fekete Nándorné + 500 fő

85.Niederkirchner István

86.Latyák Anikó

87.bauszivacs

bauszivacs Creative Commons License 2015.06.17 0 0 6562

Az internetes aláírásgyütés mikéntjét nem ismerem, de lehetne készíteni itt egy nyomtatható A5-ös meghatalmazás űrlapot, amit mindenki kitölt és közülünk egy valakinek postán elküldi. Így egy kézben lehet az összes aláírt meghatalmazás. Tudom, ez kilóra is sok, de hirtelen nincs jobb ötletem.

Előzmény: nyakfogom (6560)
bauszivacs Creative Commons License 2015.06.17 0 0 6561

Üdv mindenkinek

Az aláírásgyüjtést támogatom.

Én annak idején lemaradtam a felszámolásba való bejelentkezésről. Ha az aláírásgyüjtés eredményeképpen készül egy beadvány a követelésünkkel kapcsolatban, akkor abban csak azok vehetnek részt akik bejelentkeztek a felszámolásba, vagy pedig ez a felszámolótól független lenne?

nyakfogom Creative Commons License 2015.06.17 0 0 6560

Ki kellene találni az interneten történő aláírásgyűjtést úgy,hogy a jogilag is
jó legyen. Ez kényelmes,gyors,és eredményes lehetne.
Találjunk egy embert,akinek  a fejében megvan a megoldás.