Keresés

Részletes keresés

vjv1 Creative Commons License 2021.01.01 0 0 30

Buék.

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

:))))

KE80 Creative Commons License 2019.07.09 0 0 29

Ha nagydij részvételre gondolva akkor még Barrichello de Raikkonen jövöre még versenyez akkor már ő a FORMA-1 szolga

Előzmény: morpholog (28)
morpholog Creative Commons License 2018.09.26 0 0 28

A címben szereplő állítás lassan átruházódik Valtteri Bottasra.

Törölt nick Creative Commons License 2013.01.25 0 0 27

 

utolso 2kőr és podium, sajtotájékoztatto.

Törölt nick Creative Commons License 2013.01.25 0 0 26

 

ez a csapat utasitás volt 2002 Osztrák GP Rubens (2) ellengedte M.Schumacher (1)

Törölt nick Creative Commons License 2013.01.23 0 0 25

Rubenc Barrichello

 

Német-GP 2000

nézzatükörbe Creative Commons License 2012.04.18 0 0 24

Ja, és még valami...

Az a motorhang, ami ott van...

Nagyobb élvezet, mint a szex...

nézzatükörbe Creative Commons License 2012.04.18 0 0 23

Akkor jöjjön egy kis frissítés erre a szerencsétlenül igaztalan című topikban...

 

1: Rubens 325 versenyt jegyezve hagyta el (meggyőződésem szerint csak ideiglenesen)

a f1-et, vagyis a forma1 történetének a legtapasztaltabb pilótájaként, miután a h.lye és faragatlan willi a pénzt választotta inkább, mint a felvirágozás zálogát...

 

2: Barrichello nem áztatgatja a tökeit, mint pl. anno sumáker, de nem is nyomorgatja a mogyoróit kétkerék nyergében, mint pl. anno sumáker, hanem beíratkozott az

Indybe rúkinak, miután életében először ülve egy sevimotoros dögbe, olyan időt repesztett a kv racingnél, hogy a fejük mellett a levegőt is kapkodta a csapat.

Elfogadva az egészidényes felkérésüket, élve a lehetőséggel, aláírt az idei szezonra.

 

3: Vasárnap immár a 3. versenyén is túlvan és az összetettben az első 10-ben tanyázik úgy, hogy - az autót és a versenyeket mégcsak szokogatva - egyre jobb.

Jelenleg a csapatában a 3 pilóta közül a legeredményesebb.

 

és ráadásnak a magyar igazság:

 

Elmúlt vasárnap a 22. helyről rajtolva egy lityi benzinen múlt, hogy nem állt föl a dobogó 3. helyére...

(mert az a qrva nafta elfogyott és mégegyszer be kellett mennie tankolni...)

 

Így is szép!

Nagyon is!

 

És nemsokára jön az Indy500 is...

 

:)

 

Az is igaz, hogy a forma1-hez képest leginkább gőzöm sincs még arról, hogy mi is történik a pályán, de majd mi is igyekszünk okosodni, mire Rubens elkezdi ostromolni az ormokat.

 

 

TheRainbowGirl Creative Commons License 2010.10.27 0 0 22
Ez a cím nem igaz.
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.17 0 0 21
Meg van a 300futama Rubens Barrichellonak gratuálok neki.
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.17 0 0 20
Williams
Rubens Barrichello-BRA
Nico Hülkenberg-GER

Ujonc lesz a csapat társa.
Előzmény: Törölt nick (19)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.05 0 0 19
Williamshez mén majd.
Előzmény: edward.teach (18)
edward.teach Creative Commons License 2009.12.01 0 0 18
Szegény meg is kapta a magáét, mehetett új csapathoz.
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.26 0 0 17
Barrichello egyáltalán nem szolgalelkű, elég szépen kiállt az igazáért a Brawnnál.
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 15

még egyszer most a rekordok jönnek:GYÖZELMEK -MICHAEL SCHUMACHER 91

                                                          POLPOZICIOK-MICHAEL SCHUMACHER 68

                                                 LEGGYORSABKÖRÖK-MICHAEL SCHUMACHER 76

                                                LEGTÖBB NYADIJRAJT-RUBENS BARRICHELLO 270

       

MICHAEL SCHUMACHER -RUBENS BARRICHELLO páros  legg jobb volt  jo volt nézni a forma-1et. ezek a rekordok 15-20 évmulva dölnek majd meg szerintem.

                                                       

Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.05 0 0 14

SZIASZTOK!

 

Legnagyobb szolga a forma-1 íránt legjobb versenyzö aki már sokat tet a sportágnak. Mint 270forma-1es rajtja minden el árul meg elözte RICCARDO PATRESE 256 rajt. Ha jövöre is indul akkor meg lehet a bövös 300rajtja. Én nagyon szurkolok hogy meg legyen a 300versenye és a 10gyözelme.  1994 San Marinoi nagydijon pénteki napján balesette volt utána pokoli hétvégelet. 2000-töl kezdöen szép évek voltak MICHAEL SCHUMACHER árnyékában ott volt a nehéz pilanat amikor átkellet adni az utolso kanyarjában 1helyet Osztrákoknál. HAJRÁ RUBENS BARRICHELLO

Lándzsa Erőskar Creative Commons License 2005.07.24 0 0 13
Ja, és hétszeres, nem hatszoros
Előzmény: keleti topicnyitó (-)
Lándzsa Erőskar Creative Commons License 2005.07.24 0 0 12
Michael 63-nál tart a pólokat tekintve, úgyhogy simán meg lehet Senna rekordja. Már, ha a pontosság egyáltalán számít, mikor közösen utáljátok MS-t... 
Wyse Creative Commons License 2005.07.20 0 0 11

Hy!

Rubinho... Számomra a F-1 legnagyobb pancsere. Behódolt, nem mer ellenkezni. Olyan, minrt ahogy Coulthard viselkedett eddig. Aztán jött neki egy csapat váltás és most szárnyal (önmagához képest), és azt nyilatkozza, hogy megbánta a McLaren-t.

Nem tudom elképzelni, hogy egy sportember hogy lehet ilyen megalkuvó, gerinctelen. Azt elnézem, ha egy-egy versenyen valaki elenged, segít valakit. Az még szimpatikus is lehet... De ha valakinek ebből áll a karierje....

Nekem nagyon ellenszenves ez a viselkedés.....

Kilana Creative Commons License 2004.05.04 0 0 10
Ne bántsátok! Ő egy baromi rendes fickó. Én birom! Van benne igazság amit irtatok róla...De akor is! :) Tök rendes ember. Ez a tipikusan szimpatikus valaki.
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.21 0 0 9
sajnálatos, de igaz
Kilana Creative Commons License 2003.10.15 0 0 8
Gondolom azért nem hagyja ott őket, mert hiába mellékszereplő, azért mégis csak a Ferrari. :)
Egyébként meg egyetértek! Tényleg egy roppant szimpatikus fickó...
A pole-t Michael szerintem sem dönti már meg. Legyen neki ennyi is elég. :)
Előzmény: hakkinenfan (7)
hakkinenfan Creative Commons License 2003.10.14 0 0 7
Senna 65 pole-ját viszont SOHA nem fogja megdönteni MS!!!!

Most 55 van neki asszem, de 10-et már NEM szerez hozzá!

Barri maga is tehet róla, h. csak mellékszereplő. Mért nem hagyta ott már őket?!
Pedig szimpi ember, de így nem tudok drukkolni neki.

Amúgy sumák viszont tényleg jobb pilóta nála; vhol megértem, h. a taljánok ráépítenek..

Előzmény: Kilana (6)
Kilana Creative Commons License 2003.10.13 0 0 6
Én nem hiszem, hogy Michael nélküle nem tartana ott ahol.Bár a fene tudja....Mindenesetre azt nagyon sajnálom, hogy tényleg csak "mellékszereplő" lett a Ferrarinál. Mert többet is érdemelne. De ott tényleg mindent Scumira építettek az elmúlt években. Ez van! Most MS volt a menő.Őt nyomták előrre, igen, sokszor még "cselek" álltal is. Mindenki más mellékes lehetett mellete. Azért gratulálok Schuminak is! Legalább rekorder lett! - igaz nem neki drukkoltam, dehát ez van.
Előzmény: keleti topicnyitó (-)
Kilana Creative Commons License 2003.10.13 0 0 5
Gratulálok neki a futam-győzelemhez! Ezt tényleg szépen csinálta!
Pistike Nyúz Creative Commons License 2003.10.13 0 0 4
Pistike Nyúz Creative Commons License 2003.10.12 0 0 3
Pistike Nyúz Creative Commons License 2003.10.12 0 0 2
Alpári Gnác Creative Commons License 2003.10.12 0 0 1
Nem értek egyet veled.
Sajnálatos számomra, hogy éppen Sumi lett a F1 legeredményesebb versenyzője, mert az elmúlt 10 év alatt elkövetett aljasságai miatt nekem minden idők legellenszenvesebb versenyzője.
Azonban azt objektíve el kell ismerni, hogy kiemelkedik a mezőnyből, legalábbis egyelőre.
Éppen ezért nem lett volna szüksége azokra a gusztustalan húzásokra, amiket éppen az Index is felsorolt.
Viszont Rubinnyó sajnos nem egy megbízható pasi.
Inkább hangulat-embernek mondanám, akinek néha kicsúszik valami, máskor nem.
Az emlékezetes osztrák versenyen kívül nem emlékszem, hogy a csapata ne hagyta volna menni, egyszerűen csak nem tudott.
Szóval szerintem összeteheti a két kezét, hogy egy jó Ferrariban ülhet, számosan vannak nála lényegesen jobb kezű autóversenyzők, akiket hagytak elkallódni, soha nem kapták meg a lehetőséget.
Kihozta megából és pályájából a legtöbbet erkölcsileg és anyagilag egyaránt, hálás lehet a menedzserének!
Előzmény: edelbrock (0)
edelbrock Creative Commons License 2003.10.12 0 0 0
ez van

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!