Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

marinapartiak 7 órája Creative Commons License 1206

Az oldalon lejjebb a "Felvásárolták Magyarországot" részből kiderül: nem csak a társasházaknak tartoznak. Egy "kellemes" videó felvétel is látható.

marinapartiak 7 órája Creative Commons License 1205

Üdv. mindenkinek, minden Marina parti lakónak, és a Marina Part iránt érdeklődőnek ezt érdemes megnézni:

http://alfahir.hu/uj_honfoglalok_es_a_koltai_csalad_a_top_adosok_kozott

Cvetak 3 napja Creative Commons License 1204

T. lakók!

Kiadó a teremgarázs beálló helyem a Marina part III.-ban (Danubius u. 5.), a -1. szinten. 

A parkoló hely azonnal a bejáratnál van, könnyen parkolható:  2,6 m széles!  Közel van a lifthez.

Gyalog legkönnyebben megközelíthető a: a Turóc utca 3.-ból és a Danubius utca 5.-ből.

Bérleti díj: 17.000,- Ft/hó közös költséggel együtt!!!   Egy havi kauciót kérek.

Telefon sz.:  06-20/278-47-90

milanfanatic 6 napja Creative Commons License 1203

Földszinten (ha befele néz a lakás) a csúnya barna kerítés lehet probléma. Ennél bármely emelet jobb, hiszen akkor legalább nem azt látom a lakásból. Probléma lakóként nincs, a biztonságiak fura alakok. A rezsi tv-vel, nettel együtt inkább 50 ezer egy másfeles lakásra.

Előzmény: Geza987 (1201)
Kelemenj 6 napja Creative Commons License 1202

Keresek teljes dunai panorámás lakást megvételre, 2-3 hálószobásat.

M : 20-8058-666

Geza987 aug. 20. Creative Commons License 1201

Sziasztok!

A Marina Parton szeretnénk lakást venni. Pár hasznos információval segítsetek legyetek szívesek.

A II. ütemben még mindig olyan rossz a helyzet, mint a korábbi hozzászólásokban lehet olvasni?

Mi a véleményetek a földszinti lakásokról? Van velük probléma?

A havi 30 eFt-os átlagrezsi reális?

Szerintetek mennyit ér most egy 40-50 nm-es lakás?

Köszönöm,

Géza

196809 aug. 18. Creative Commons License 1200

Nem értem, mitől ázik a -2 szint?

Előzmény: Syler (1198)
dunaaa aug. 17. Creative Commons License 1199

Senkit nem zavar a szigeti lárma???

Láttam h mérik a zajszínt,de nem változik semmi. :(

Syler aug. 16. Creative Commons License 1198
Ott is volt valami beázás, de az nem az, amitől a -2 ázik.
Előzmény: 196809 (1197)
196809 aug. 16. Creative Commons License 1197

Köszi az infót, de ez furcsa...  Mert, a gondnok azt mondta, hogy a javítási munkák már egy ideje folyamatban vannak a -1. szinten, és ezért a beázások hamarosan megszűnnek.

Megnéztem a -1. szintet, és sehol semmilyen "munkát" nem láttam. Egyszerűen, nem történik semmi!

Nem értem, hogy a gondnok miről beszélt.

Előzmény: Syler (1196)
Syler aug. 15. Creative Commons License 1196
A kezdetek óta beázik a -2 szinten több parkoló és mivel a javítás nagyon költséges lenne, ezért nem hiszem, hogy a közeljövőben sor kerülne a javításra. A beruházót kellene elkapni, de erre senki nem képes.

Pár éve, amikor a Duna vízállása extrém magas volt előfordultak beázások a tárolóknál, de ezek valamilyen építési hibából adódtak és el lettek hárítva. Azóta nincs probléma tudtommal.
Előzmény: 196809 (1186)
havasizsófi aug. 12. Creative Commons License 1195

Ajándékba kapott Nespresso De'Longhi Pixie kapszulás kávégépem Elektro-Alumínium színben kihasználatlanság miatt eladó. Tökéletesen működik, nagyon keveset volt használva.
Dobaza nélkül, de az összes papírjával eladó a Marina Parton.

Ár: 25.000Ft

Elérhetőség: 06-70/70177-73, zso.havasi@gmail.com

havasizsófi aug. 12. Creative Commons License 1194

Ajándékba kapott Nespresso De'Longhi Pixie kapszulás kávégépem Elektro-Alumínium színben kihasználatlanság miatt eladó. Tökéletesen működik, nagyon keveset volt használva.
Dobaza nélkül, de az összes papírjával eladó a Marina Parton.

Ár: 25.000Ft

havasizsófi júl. 22. Creative Commons License 1193

KERTES lakást keresek a Marina Parton!

Kerttel rendelkező 45-60m2 közötti lakást keresnék megvételre a Marina Parton.

Havasi Zsófia - 06-70/701-7773

havasizsófi júl. 22. Creative Commons License 1192

Kedves Fórumozók!

Kiadó a Q-lépcsáház liftbejáratával szemben lévő P73-as parkolóhelyem. Nagyon jól parkolható a hely és közel van a lift.

Ár: 15.000Ft/hó + 3.600Ft/hó közös költség

Érdeklődni: 06-70/701-7773

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dear Members!

My parking place the P73place which is really close to the Q-building elevator entrance is for rent . You can park it easily and it is close to the elevator.
Price: 15.000Ft/month + 3.600Ft/month common costs

SanyiKJ júl. 18. Creative Commons License 1191

Tárolót VÁSÁROLNÉK a III. ütemben.

Bármilyen kisméretű elég lenne. Előny ha közel van az Úszódaru 4-hez.

E-mail: marina2014 kukac mpp pont hu

196809 júl. 14. Creative Commons License 1190

Tisztelt lakók!

A tároló helyiségemet kedvező áron hosszú távra kiadom a Marina Part III. ütemében!

Érdeklődni a: 06-20/278-47-90 tel. számon lehet, hétvégén is, egész nap!

funhouse júl. 13. Creative Commons License 1189

Jó napot mindenkinek!

Marina parton,vagy Duna teraszon keresek , kiadó,2 szobás vagy 1 nappali+ amerikai konyhás és külön hálós lakást. Bútorozatlan,vagy részben bútorozottat. 90 ezer/hó+rezsiért.

Előre is köszönöm: Ajtai Ági: 06 30 3 76 30 67  email: tct@citromail.hu

XXXXXX. ker. júl. 11. Creative Commons License 1188

Kedves Lakók!

Eladó tároló helyiséget keresek a Marina Parton, kb. 3 - 5 nm-ig (kettő kerékpár tárolására).

Csak eladó érdekelne!   e-mail címem:  garage68@freemail.hu

Cvetak jún. 26. Creative Commons License 1187

Tisztelt lakók!

Teremgarázs beállómat hosszú távra kiadom a III. ütemben, könnyen parkolható, jó helyen, mérete 2,5 m x 5 m!  Rezsivel együtt a bérleti díj: 16.000,- Ft/hó.

Ugyan itt kiadom a kb. 3,4 nm tárolómat: 6.000,- Ft/hó áron.     Az e-mail címem:  cvetak@freemail.hu

196809 jún. 17. Creative Commons License 1186

Érdeklődni szeretnék, hogy tud-e valaki tájékoztatni a Marina III.-ban, a  -2.  szint parkoló beázásairól?

A víz szivárgása a -1 parkolóból történik, a téli időszakban, amikor a gépjárművek behozzák a havat.

Tud-e valaki pontos információt arról, hogy ez a probléma meg lesz-e valamikor szüntetve?

A tárolókban is láthatók ugyanilyen beázások nyomai, több helyen is, és nem értem hogy miért, mert állítólag a -2 szint tárolói felett nincsenek parkolók.  Itt miért történt beázás?

A kérdésemet elküldtem a közös képviselő marina.uzemeltetes@gmail.com címére, de nem kaptam választ.  Lehet, hogy nem jó a cím?  A tel. számát nem tudom, megköszönném, ha valaki meg tudja adni!

mrluigi jún. 13. Creative Commons License 1185

Marina Parton bútorozatlan, 47 nm-es amerikai konyhás nappali + 1 hálószobás lakás hosszútávra kiadó július 1-jétől. Kilátás részben dunai panoráma, nagy terasz!

95.000 Ft + rezsi

Érd: +3630-420-2306

nikicske1 jún. 11. Creative Commons License 1184

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy '.ütem C lépcsőházban másnál működik-e a klima? Jelenleg nem működik, bár tegnap minden okés volt vele... 

Aaaaaa123 jún. 3. Creative Commons License 1183

Sziasztok, egy franciaágynak keresnék tárolóhelyet  2 hónapra. Fizetnék érte, ha valaki tud segíteni, kérem hívjon fel: 70 642 0507. 

XXXXXX. ker. máj. 31. Creative Commons License 1182

Tisztelt lakók!

Eladó teremgarázs beállót keresek a Marina Parton, elsősorban a III. ütemben (de bármelyik ütem szóba jöhet, és esetleg a Duna Terasz is).

Tárolót is keresek, de ez nem feltétel.

Kérem, ha valaki szeretné eladni a parkolóját, írjon erre az e-mail címre:

garage68@freemail.hu

Köszönöm!

Nyugdíjas hölgy máj. 30. Creative Commons License 1181

Marina Parton élő nyugdíjas hölgyként gyermekfelügyeletet tudok vállalni, XIII. kerületben. Jogosítványom van, német középfokú és angol alapfokú nyelvtudással rendelkezem. Elérhetőségem nardaianiko@gmail.hu

Mária21 máj. 28. Creative Commons License 1180

Kedves lakotársak! Az I-es ütemben keresek gépkocsibeállót a garázsban. Esetleg tároló is érdekelne. Sürgős, mert most ajánlottak nekem jó áron felszíni parkolóhelyet, de jobb lenne akár a földszinti, akár a mélygarázsban. Ugyanakkor ha mégsem találnék, nem akarnám elszalasztani a felajánlott lehetőséget. Telefonom: 06/20)258-3186 kérem szíves értesítésüket. Mária

Aaaaaa123 máj. 27. Creative Commons License 1179

Kb. 2 hónapra keresek tárolóhelyet egy franciaágynak. Tudna valaki segíteni ebben? 

forgozsolt máj. 25. Creative Commons License 1178

Szb ELNÖK is..benne volt mindenbe....számlái is gond nélkül kerültek kifizetésre.... volt lakó/dolgozó 

Kelemenj máj. 22. Creative Commons License 1177

Kedves Lakók

Marina I ben nagy lehet a baj Biztos hogy mindent jól csinál a Valkó? és ki ellenőrzi őt- azok akiknek kedvez?

Egy nekem írt lakó levele a sok közül, jó volna már tisztán látni.

Ő is az I ütemben lakik,  SZVB elnök

Tisztelt Kelemen János Úr!

Tőlem eddig senki nem kapott kör e-mailt, mert nem ismerem a tulajdonosok e-mail címét. Az elmúlt 1 évben eléggé beleástam magam a társasház ügyeibe. Nagyon sok probléma van, a közös költséget tavaly emelte a közös képviselő, de most megint akarja. Gyakorlatilag nincs gazdálkodás, a számlákat valódi teljesítés igazolás nélkül fizeti. A hasonló méretű társasházakhoz képest kb. 30 %-kal magasabb költségszinten működik a ház.

A társasház gyakorlatilag csődben van, a pereket első fokon elveszítette a jogi képviselő. A kompenzációs ingatlannal kapcsolatos megállapodással nem tudunk mit kezdeni, mert nem lépett időben az ügyvédünk. A közös költség kintlévőség egyre növekszik, még egy ügyvédi felszólítást sem küldtek ki. A szervezeti és működési szabályzatot 1,5 év alatt nem készítette el a közös képviselő, sőt sok albetét tulajdonos kiléte sem ismert. Sorolhatnám a problémákat napestig. Kicsit olyan érzésem van, hogy csöbörből vödörbe kerültünk.

Az Ön garázzsal kapcsolatos problémájáról nem hallottam. Az eredetileg felfestett határokat nem hinném, hogy önhatalmúlag meg lehetne változtatni.

Ha végre megkapom Valkó Judittól a végleges beszámolót, és költségvetést, akkor véglegesítem a számvizsgáló bizottság beszámolóját, és megküldöm a tulajdonosoknak.

Még egyszer köszönöm, hogy visszajelzett, üdvözlettel:

Szekuleszné Ortó Zita