Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

ann125 16 órája Creative Commons License 1217

Kedves marina parti lakosok!

Eladó teremgarázst keresek a Turóc utca 5-ben, a -1. szinten.

Telefonsz.: +36307158760

Syler 22 órája Creative Commons License 1216
Ami az árat illeti: ha nincs pénzed itt lakást venni, akkor nézzél olcsóbbat! Elég "savanyú a szőlő" jellegű az irományod. Az ár pont annyi, amennyire a piac értékeli az itteni lakásokat.

Lakók sértegetése: minden drága környéken vannak sittes arcok, nem hiszem, hogy itt több lenne, mint máshol. Én sok élsportolót, ügyvédet, cégvezetőt, cégtulajdonost ismerek itt.

Patkány, egér: amikor a budai hegyekben laktam a rágcsálók szétrágták mindenemet a garázsomban és a tárolómban egyaránt. Itt ilyen soha nem fordult elő sem velem, sem mással a tudomásom szerint. A Duna parton el tudom képzelni, hogy fel bukkanhat patkány, egyszer már én is láttam egyet az elmúlt 3 év alatt.

Szúnyog: jól lehet nem közvetlen a Duna parton van a lakásunk, de a szúnyogok soha nem jelentettek problémát számunkra. Meg persze fel lehet szereltetni szúnyoghálót is.
Előzmény: piréztempó (1213)
Syler 23 órája Creative Commons License 1215
"Azért ,vagy büszke ,mert a fővárosban  laksz ?
Én itt is születtem,de még ez nem jutott eszembe :("

Nem azt írtam, hogy büszke vagyok, hanem hogy el tudom fogadni, hogy ha az ember egy 2 milliós városban lakik és szeretne 10 percre lakni a belvárostól, akkor előfordul, hogy pl. egy Szigetfesztivált el kell viselni.
Előzmény: dunaaa (1209)
Cvetak 5 napja Creative Commons License 1214

Tisztelt lakók!

Kiadó a teremgarázs beállóm a Danubius u. 5.-ben, a -1. szinten. Könnyen parkolható, közel van a bejárathoz és a lifthez.

Bérleti díj: 17.000,- Ft/hó közös költséggel együtt!!!   Egy havi kauciót kérek.

Telefon sz.:  06-20/278-47-90

piréztempó 6 napja Creative Commons License 1213

50-100 misis lakások patkányokkal. Hadd gratuláljak. Néhány éve nyáron, amikor hazajöttünk Németországból, akkor volt egy kósza ötletünk, hogy esetleg a Marina Parton vegyünk lakást. Nem sok esélyt adtam neki, de a feleségem nyaggatott, hogy nézzünk körül ott is. Az árakon már hátast dobtam, szinte müncheni árszint. Megnéztünk néhány lakást, kicsit felmértük a környezetet is. A lakóközönség a strici-maffiózó vonaltól a nagyravágyó vidéki nincstelen albérlőkig terjedt. A házak külső-belső desingnja tetszett és most is tetszik, de kissé nyomasztóan túlzsúfolt, már ami megépült belőle. A csúcs azonban a szúnyoginvázió volt, az ingatlanos csajszi nem győzött elnézést kérni azért, amiről nem tehetett, tiszta kabaré volt. Hamar lemondtunk róla. Maradtunk a budai zöldövezetnél.

Előzmény: Hannah2014 (1211)
dunaaa 6 napja Creative Commons License 1212

A Duna miatt , meg a csatorna.

Sajnos nem csak patkány hanem egér is van.

Jönnek irtani ,de nem tudják teljesen kiirtani-

Előzmény: Hannah2014 (1211)
Hannah2014 szept. 10. Creative Commons License 1211

Kedves Lakók!

Ti mit tudtok ezekről az elszaporodott patkányokról a parkolókban, bokrokban (kültéri)?

Mi az elmúlt 3 napban mindig találkozunk velük, ha az autóba ülünk be vagy szállunk ki...

Ez itt megszokott?

Véleményeteket és észrevételeiteket nagyon köszönöm!!!

milanfanatic szept. 6. Creative Commons License 1210

A kutya nem tartható az erkélyen, illetve ha egyéb módon is zavar, birtokvédelmet kell kérni a jegyzőnél, aki intézkedik. A dolog működik, mert a helyi rendelet alapján történik.

Előzmény: dunaaa (1209)
dunaaa szept. 6. Creative Commons License 1209

Szerintem nem a kutya az idióta hanem a GAZDÁJA.

Azért ,vagy büszke ,mert a fővárosban  laksz ?

Én itt is születtem,de még ez nem jutott eszembe :(

Előzmény: Syler (1208)
Syler szept. 5. Creative Commons License 1208
Zavaró a Sziget Fesztivál, de mi úgy vagyunk vele, hogy ez a velejárója, hogy a fővárosban lakunk és egy hét nem a világ.
A sok idióta ugató kutya és a rosszul beállított autóriasztók sokkal nagyobb problémát jelentenek.
Előzmény: dunaaa (1199)
Olmer8 szept. 2. Creative Commons License 1207

Kedves marina parti lakosok!

Német nyelvvizsgákra, érettségire való felkészítést vállalok.

Anyanyelvi, diplomás tanár, szakfordító vagyok. 

Általam oktatott szakterületek: gazdasági-, jogi szaknyelvilletve irodai kommunikáció.

Ha szeretne gyorsan, beszédspecifikusan megtanulni németül vagy fejleszteni eddigi tudását írjon:tanuljmegnemetul@gmail.com

marinapartiak aug. 27. Creative Commons License 1206

Az oldalon lejjebb a "Felvásárolták Magyarországot" részből kiderül: nem csak a társasházaknak tartoznak. Egy "kellemes" videó felvétel is látható.

marinapartiak aug. 27. Creative Commons License 1205

Üdv. mindenkinek, minden Marina parti lakónak, és a Marina Part iránt érdeklődőnek ezt érdemes megnézni:

http://alfahir.hu/uj_honfoglalok_es_a_koltai_csalad_a_top_adosok_kozott

Cvetak aug. 24. Creative Commons License 1204

T. lakók!

Kiadó a teremgarázs beálló helyem a Marina part III.-ban (Danubius u. 5.), a -1. szinten. 

A parkoló hely azonnal a bejáratnál van, könnyen parkolható:  2,6 m széles!  Közel van a lifthez.

Gyalog legkönnyebben megközelíthető a: a Turóc utca 3.-ból és a Danubius utca 5.-ből.

Bérleti díj: 17.000,- Ft/hó közös költséggel együtt!!!   Egy havi kauciót kérek.

Telefon sz.:  06-20/278-47-90

milanfanatic aug. 21. Creative Commons License 1203

Földszinten (ha befele néz a lakás) a csúnya barna kerítés lehet probléma. Ennél bármely emelet jobb, hiszen akkor legalább nem azt látom a lakásból. Probléma lakóként nincs, a biztonságiak fura alakok. A rezsi tv-vel, nettel együtt inkább 50 ezer egy másfeles lakásra.

Előzmény: Geza987 (1201)
Kelemenj aug. 21. Creative Commons License 1202

Keresek teljes dunai panorámás lakást megvételre, 2-3 hálószobásat.

M : 20-8058-666

Geza987 aug. 20. Creative Commons License 1201

Sziasztok!

A Marina Parton szeretnénk lakást venni. Pár hasznos információval segítsetek legyetek szívesek.

A II. ütemben még mindig olyan rossz a helyzet, mint a korábbi hozzászólásokban lehet olvasni?

Mi a véleményetek a földszinti lakásokról? Van velük probléma?

A havi 30 eFt-os átlagrezsi reális?

Szerintetek mennyit ér most egy 40-50 nm-es lakás?

Köszönöm,

Géza

196809 aug. 18. Creative Commons License 1200

Nem értem, mitől ázik a -2 szint?

Előzmény: Syler (1198)
dunaaa aug. 17. Creative Commons License 1199

Senkit nem zavar a szigeti lárma???

Láttam h mérik a zajszínt,de nem változik semmi. :(

Syler aug. 16. Creative Commons License 1198
Ott is volt valami beázás, de az nem az, amitől a -2 ázik.
Előzmény: 196809 (1197)
196809 aug. 16. Creative Commons License 1197

Köszi az infót, de ez furcsa...  Mert, a gondnok azt mondta, hogy a javítási munkák már egy ideje folyamatban vannak a -1. szinten, és ezért a beázások hamarosan megszűnnek.

Megnéztem a -1. szintet, és sehol semmilyen "munkát" nem láttam. Egyszerűen, nem történik semmi!

Nem értem, hogy a gondnok miről beszélt.

Előzmény: Syler (1196)
Syler aug. 15. Creative Commons License 1196
A kezdetek óta beázik a -2 szinten több parkoló és mivel a javítás nagyon költséges lenne, ezért nem hiszem, hogy a közeljövőben sor kerülne a javításra. A beruházót kellene elkapni, de erre senki nem képes.

Pár éve, amikor a Duna vízállása extrém magas volt előfordultak beázások a tárolóknál, de ezek valamilyen építési hibából adódtak és el lettek hárítva. Azóta nincs probléma tudtommal.
Előzmény: 196809 (1186)
havasizsófi aug. 12. Creative Commons License 1195

Ajándékba kapott Nespresso De'Longhi Pixie kapszulás kávégépem Elektro-Alumínium színben kihasználatlanság miatt eladó. Tökéletesen működik, nagyon keveset volt használva.
Dobaza nélkül, de az összes papírjával eladó a Marina Parton.

Ár: 25.000Ft

Elérhetőség: 06-70/70177-73, zso.havasi@gmail.com

havasizsófi aug. 12. Creative Commons License 1194

Ajándékba kapott Nespresso De'Longhi Pixie kapszulás kávégépem Elektro-Alumínium színben kihasználatlanság miatt eladó. Tökéletesen működik, nagyon keveset volt használva.
Dobaza nélkül, de az összes papírjával eladó a Marina Parton.

Ár: 25.000Ft

havasizsófi júl. 22. Creative Commons License 1193

KERTES lakást keresek a Marina Parton!

Kerttel rendelkező 45-60m2 közötti lakást keresnék megvételre a Marina Parton.

Havasi Zsófia - 06-70/701-7773

havasizsófi júl. 22. Creative Commons License 1192

Kedves Fórumozók!

Kiadó a Q-lépcsáház liftbejáratával szemben lévő P73-as parkolóhelyem. Nagyon jól parkolható a hely és közel van a lift.

Ár: 15.000Ft/hó + 3.600Ft/hó közös költség

Érdeklődni: 06-70/701-7773

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dear Members!

My parking place the P73place which is really close to the Q-building elevator entrance is for rent . You can park it easily and it is close to the elevator.
Price: 15.000Ft/month + 3.600Ft/month common costs

SanyiKJ júl. 18. Creative Commons License 1191

Tárolót VÁSÁROLNÉK a III. ütemben.

Bármilyen kisméretű elég lenne. Előny ha közel van az Úszódaru 4-hez.

E-mail: marina2014 kukac mpp pont hu

196809 júl. 14. Creative Commons License 1190

Tisztelt lakók!

A tároló helyiségemet kedvező áron hosszú távra kiadom a Marina Part III. ütemében!

Érdeklődni a: 06-20/278-47-90 tel. számon lehet, hétvégén is, egész nap!

funhouse júl. 13. Creative Commons License 1189

Jó napot mindenkinek!

Marina parton,vagy Duna teraszon keresek , kiadó,2 szobás vagy 1 nappali+ amerikai konyhás és külön hálós lakást. Bútorozatlan,vagy részben bútorozottat. 90 ezer/hó+rezsiért.

Előre is köszönöm: Ajtai Ági: 06 30 3 76 30 67  email: tct@citromail.hu

XXXXXX. ker. júl. 11. Creative Commons License 1188

Kedves Lakók!

Eladó tároló helyiséget keresek a Marina Parton, kb. 3 - 5 nm-ig (kettő kerékpár tárolására).

Csak eladó érdekelne!   e-mail címem:  garage68@freemail.hu