Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Olmer8 6 órája Creative Commons License 1207

Kedves marina parti lakosok!

Német nyelvvizsgákra, érettségire való felkészítést vállalok.

Anyanyelvi, diplomás tanár, szakfordító vagyok. 

Általam oktatott szakterületek: gazdasági-, jogi szaknyelvilletve irodai kommunikáció.

Ha szeretne gyorsan, beszédspecifikusan megtanulni németül vagy fejleszteni eddigi tudását írjon:tanuljmegnemetul@gmail.com

marinapartiak 6 napja Creative Commons License 1206

Az oldalon lejjebb a "Felvásárolták Magyarországot" részből kiderül: nem csak a társasházaknak tartoznak. Egy "kellemes" videó felvétel is látható.

marinapartiak 6 napja Creative Commons License 1205

Üdv. mindenkinek, minden Marina parti lakónak, és a Marina Part iránt érdeklődőnek ezt érdemes megnézni:

http://alfahir.hu/uj_honfoglalok_es_a_koltai_csalad_a_top_adosok_kozott

Cvetak aug. 24. Creative Commons License 1204

T. lakók!

Kiadó a teremgarázs beálló helyem a Marina part III.-ban (Danubius u. 5.), a -1. szinten. 

A parkoló hely azonnal a bejáratnál van, könnyen parkolható:  2,6 m széles!  Közel van a lifthez.

Gyalog legkönnyebben megközelíthető a: a Turóc utca 3.-ból és a Danubius utca 5.-ből.

Bérleti díj: 17.000,- Ft/hó közös költséggel együtt!!!   Egy havi kauciót kérek.

Telefon sz.:  06-20/278-47-90

milanfanatic aug. 21. Creative Commons License 1203

Földszinten (ha befele néz a lakás) a csúnya barna kerítés lehet probléma. Ennél bármely emelet jobb, hiszen akkor legalább nem azt látom a lakásból. Probléma lakóként nincs, a biztonságiak fura alakok. A rezsi tv-vel, nettel együtt inkább 50 ezer egy másfeles lakásra.

Előzmény: Geza987 (1201)
Kelemenj aug. 21. Creative Commons License 1202

Keresek teljes dunai panorámás lakást megvételre, 2-3 hálószobásat.

M : 20-8058-666

Geza987 aug. 20. Creative Commons License 1201

Sziasztok!

A Marina Parton szeretnénk lakást venni. Pár hasznos információval segítsetek legyetek szívesek.

A II. ütemben még mindig olyan rossz a helyzet, mint a korábbi hozzászólásokban lehet olvasni?

Mi a véleményetek a földszinti lakásokról? Van velük probléma?

A havi 30 eFt-os átlagrezsi reális?

Szerintetek mennyit ér most egy 40-50 nm-es lakás?

Köszönöm,

Géza

196809 aug. 18. Creative Commons License 1200

Nem értem, mitől ázik a -2 szint?

Előzmény: Syler (1198)
dunaaa aug. 17. Creative Commons License 1199

Senkit nem zavar a szigeti lárma???

Láttam h mérik a zajszínt,de nem változik semmi. :(

Syler aug. 16. Creative Commons License 1198
Ott is volt valami beázás, de az nem az, amitől a -2 ázik.
Előzmény: 196809 (1197)
196809 aug. 16. Creative Commons License 1197

Köszi az infót, de ez furcsa...  Mert, a gondnok azt mondta, hogy a javítási munkák már egy ideje folyamatban vannak a -1. szinten, és ezért a beázások hamarosan megszűnnek.

Megnéztem a -1. szintet, és sehol semmilyen "munkát" nem láttam. Egyszerűen, nem történik semmi!

Nem értem, hogy a gondnok miről beszélt.

Előzmény: Syler (1196)
Syler aug. 15. Creative Commons License 1196
A kezdetek óta beázik a -2 szinten több parkoló és mivel a javítás nagyon költséges lenne, ezért nem hiszem, hogy a közeljövőben sor kerülne a javításra. A beruházót kellene elkapni, de erre senki nem képes.

Pár éve, amikor a Duna vízállása extrém magas volt előfordultak beázások a tárolóknál, de ezek valamilyen építési hibából adódtak és el lettek hárítva. Azóta nincs probléma tudtommal.
Előzmény: 196809 (1186)
havasizsófi aug. 12. Creative Commons License 1195

Ajándékba kapott Nespresso De'Longhi Pixie kapszulás kávégépem Elektro-Alumínium színben kihasználatlanság miatt eladó. Tökéletesen működik, nagyon keveset volt használva.
Dobaza nélkül, de az összes papírjával eladó a Marina Parton.

Ár: 25.000Ft

Elérhetőség: 06-70/70177-73, zso.havasi@gmail.com

havasizsófi aug. 12. Creative Commons License 1194

Ajándékba kapott Nespresso De'Longhi Pixie kapszulás kávégépem Elektro-Alumínium színben kihasználatlanság miatt eladó. Tökéletesen működik, nagyon keveset volt használva.
Dobaza nélkül, de az összes papírjával eladó a Marina Parton.

Ár: 25.000Ft

havasizsófi júl. 22. Creative Commons License 1193

KERTES lakást keresek a Marina Parton!

Kerttel rendelkező 45-60m2 közötti lakást keresnék megvételre a Marina Parton.

Havasi Zsófia - 06-70/701-7773

havasizsófi júl. 22. Creative Commons License 1192

Kedves Fórumozók!

Kiadó a Q-lépcsáház liftbejáratával szemben lévő P73-as parkolóhelyem. Nagyon jól parkolható a hely és közel van a lift.

Ár: 15.000Ft/hó + 3.600Ft/hó közös költség

Érdeklődni: 06-70/701-7773

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dear Members!

My parking place the P73place which is really close to the Q-building elevator entrance is for rent . You can park it easily and it is close to the elevator.
Price: 15.000Ft/month + 3.600Ft/month common costs

SanyiKJ júl. 18. Creative Commons License 1191

Tárolót VÁSÁROLNÉK a III. ütemben.

Bármilyen kisméretű elég lenne. Előny ha közel van az Úszódaru 4-hez.

E-mail: marina2014 kukac mpp pont hu

196809 júl. 14. Creative Commons License 1190

Tisztelt lakók!

A tároló helyiségemet kedvező áron hosszú távra kiadom a Marina Part III. ütemében!

Érdeklődni a: 06-20/278-47-90 tel. számon lehet, hétvégén is, egész nap!

funhouse júl. 13. Creative Commons License 1189

Jó napot mindenkinek!

Marina parton,vagy Duna teraszon keresek , kiadó,2 szobás vagy 1 nappali+ amerikai konyhás és külön hálós lakást. Bútorozatlan,vagy részben bútorozottat. 90 ezer/hó+rezsiért.

Előre is köszönöm: Ajtai Ági: 06 30 3 76 30 67  email: tct@citromail.hu

XXXXXX. ker. júl. 11. Creative Commons License 1188

Kedves Lakók!

Eladó tároló helyiséget keresek a Marina Parton, kb. 3 - 5 nm-ig (kettő kerékpár tárolására).

Csak eladó érdekelne!   e-mail címem:  garage68@freemail.hu

Cvetak jún. 26. Creative Commons License 1187

Tisztelt lakók!

Teremgarázs beállómat hosszú távra kiadom a III. ütemben, könnyen parkolható, jó helyen, mérete 2,5 m x 5 m!  Rezsivel együtt a bérleti díj: 16.000,- Ft/hó.

Ugyan itt kiadom a kb. 3,4 nm tárolómat: 6.000,- Ft/hó áron.     Az e-mail címem:  cvetak@freemail.hu

196809 jún. 17. Creative Commons License 1186

Érdeklődni szeretnék, hogy tud-e valaki tájékoztatni a Marina III.-ban, a  -2.  szint parkoló beázásairól?

A víz szivárgása a -1 parkolóból történik, a téli időszakban, amikor a gépjárművek behozzák a havat.

Tud-e valaki pontos információt arról, hogy ez a probléma meg lesz-e valamikor szüntetve?

A tárolókban is láthatók ugyanilyen beázások nyomai, több helyen is, és nem értem hogy miért, mert állítólag a -2 szint tárolói felett nincsenek parkolók.  Itt miért történt beázás?

A kérdésemet elküldtem a közös képviselő marina.uzemeltetes@gmail.com címére, de nem kaptam választ.  Lehet, hogy nem jó a cím?  A tel. számát nem tudom, megköszönném, ha valaki meg tudja adni!

mrluigi jún. 13. Creative Commons License 1185

Marina Parton bútorozatlan, 47 nm-es amerikai konyhás nappali + 1 hálószobás lakás hosszútávra kiadó július 1-jétől. Kilátás részben dunai panoráma, nagy terasz!

95.000 Ft + rezsi

Érd: +3630-420-2306

nikicske1 jún. 11. Creative Commons License 1184

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy '.ütem C lépcsőházban másnál működik-e a klima? Jelenleg nem működik, bár tegnap minden okés volt vele... 

Aaaaaa123 jún. 3. Creative Commons License 1183

Sziasztok, egy franciaágynak keresnék tárolóhelyet  2 hónapra. Fizetnék érte, ha valaki tud segíteni, kérem hívjon fel: 70 642 0507. 

XXXXXX. ker. máj. 31. Creative Commons License 1182

Tisztelt lakók!

Eladó teremgarázs beállót keresek a Marina Parton, elsősorban a III. ütemben (de bármelyik ütem szóba jöhet, és esetleg a Duna Terasz is).

Tárolót is keresek, de ez nem feltétel.

Kérem, ha valaki szeretné eladni a parkolóját, írjon erre az e-mail címre:

garage68@freemail.hu

Köszönöm!

Nyugdíjas hölgy máj. 30. Creative Commons License 1181

Marina Parton élő nyugdíjas hölgyként gyermekfelügyeletet tudok vállalni, XIII. kerületben. Jogosítványom van, német középfokú és angol alapfokú nyelvtudással rendelkezem. Elérhetőségem nardaianiko@gmail.hu

Mária21 máj. 28. Creative Commons License 1180

Kedves lakotársak! Az I-es ütemben keresek gépkocsibeállót a garázsban. Esetleg tároló is érdekelne. Sürgős, mert most ajánlottak nekem jó áron felszíni parkolóhelyet, de jobb lenne akár a földszinti, akár a mélygarázsban. Ugyanakkor ha mégsem találnék, nem akarnám elszalasztani a felajánlott lehetőséget. Telefonom: 06/20)258-3186 kérem szíves értesítésüket. Mária

Aaaaaa123 máj. 27. Creative Commons License 1179

Kb. 2 hónapra keresek tárolóhelyet egy franciaágynak. Tudna valaki segíteni ebben? 

forgozsolt máj. 25. Creative Commons License 1178

Szb ELNÖK is..benne volt mindenbe....számlái is gond nélkül kerültek kifizetésre.... volt lakó/dolgozó