Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Olmer8 7 órája Creative Commons License 1228

Kedves marina parti lakosok!

Német nyelvvizsgákra, érettségire való felkészítést vállalok.

Anyanyelvi, diplomás tanár, szakfordító vagyok. 

Általam oktatott szakterületek: gazdasági-, jogi szaknyelvilletve irodai kommunikáció.

Ha szeretne gyorsan, beszédspecifikusan megtanulni németül vagy fejleszteni eddigi tudását írjon:tanuljmegnemetul@gmail.com

Törölt nick 24 órája Creative Commons License 1227

Tisztelt hozzászólók

Egyetértek azzal aki kritikával illette a lakókat mint  a színvonalat bántóan züllesztő tényezőt.

Én 33 mft-ért vettem a lakásom (51 nm2 + 18 nm2 erkéy) A hely  elhelyezkedés szerint jó, a lakók a közösség botrányos, életem egyik elbaltázott  pénzügyi döntése volt itt ennyiért lakást venni. Igen , nagyon sok itt a maffiozó a ki tudja honan pénzt szerzett akárki és a sok strici meg a felbotoxolt arcú prosti, a szovjet felsöbbrendűségben élő kelet-európai,  politikai pénzcsináló élményhuszárok, de ezzel még nem lenne gond ha tisztelettudóan viselkednének, de nem, mert beülnek a minimum 15 millios  autóikba a böhöm nagy terepjáróikba és mindenkit magas ivben lecsinálnak. Marad egy kevés normális ám ezek közül is 70 % totál hülye sznob felhőkben járó beképzelt majom , ha mondjuk egy 60 éves köszön nekik aki szerintük nem üti meg az emelkedett lelküket, vissza sem köszönnek mert az méltóságon aluli. 

A színvonal

Szerencsére a 13. ker Önkormányzat átvállalt bizonyos munkákat, mert azóta a zöldterület legalább gondozva van, előtte csak egy szégyen volt. 

Végre legalább a szemetet idönként összeszedik és raktak ki a kutyagumik részére tárolókat, kellemes meglepetés a faültetés

A Marina 4-re jellemző amikor a bejáratnál elhelyezett illetéktelen parkolásvédő kőedényeket nézzük. Nyáron kókadozott bennük a gaz, jól illett az automosó elött parkoló és a gyalogos közlekedést lehetetlenné tevő, idönként füstöt okádó valamilyen gép  által alkotott hangulathoz, prémium lakótelep, röhej ! Ha valaki veszi a fáradtságot és elmegy  az újpesti panel lakótelepre állítom különb körülményeket talál.

Közös képviselet! nevetséges!

Ha valakinek gondja van előtte időpontot kell kérni! Felháborító! Ide egy olyan közös képviselő kell aki minimum hetente egyszer fogadást ad legalább 6 órán keresztül itt a helyszínen, elegendő számítógépes ismerettel (wörld , Excell..stb) megfelelő müszaki koordinációs képességgel, könyvelési ismeretekkel rendelkezik. Biztositani kell a jogi és informatikai hátteret elfogadható áron. Pl minden lakó bármikor megnézhesse az interneten a pénzügyi egyenlegét és ha gondja van  betudjon menni a féfogadásra ahol a megfelelően képzett közöas képviselő azonnal a háttértárban biztosított könyvelési adatok segítségévekl naprakészen korrekt tájékoztatást ad.

Arról már ne beszélek mi folyik évek óta a tartozásokkal kapcsolatban, mert az aztán valóban egy külön fejezetet igényelne.

Nemere06 1 napja Creative Commons License 1226

Szívesen segítek ha közös képviselőt keresnek.

Előzmény: dunaaa (1225)
dunaaa 5 napja Creative Commons License 1225

IV.üTEM Közgyűlése mikor lesz ????????????

Május 31 ig kéne megtartani

Már szeptember vége lesz és semmi mozgolódás,

Érdemes lenne elgondolkodnia a közös képviselőnknek,h lemondjon.

Nem tesz semmit csak a pénzünket elviszi.

havasizsófi 6 napja Creative Commons License 1224

Kedves Fórumosok!

A Marina Parton keresek kiadó lakást egy megbízható, külföldi barátom számára.

-60-75 nm

-2-3 szoba

-esetleg kerettel, de nem feltétel

Havasi Zsófia - 06-70/701-7773

Üdvözlettel: Zsófi

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dear Forum Followers!

I am looking for an apartment to rent for a reliable, foreign friend of mine.

Parameters what he is looking for:

-60-75 nm
-2-3 room

-might with garden, but not necessary

Zsófia Havasi - 06-70 / 701-7773

Sincerely, Zsófi

Olmer8 szept. 23. Creative Commons License 1223

Általam oktatott szakterületek: gazdasági-, jogi szaknyelvilletve irodai kommunikáció.

Ha szeretne gyorsan, beszédspecifikusan megtanulni németül vagy fejleszteni eddigi tudását írjon:tanuljmegnemetul@gmail.com

Nemere06 szept. 22. Creative Commons License 1222

Tisztelt Zita!

Én a Marina part II. Társasháznál vagyok SZB elnök. Szeretnék Önnel kapcsolata kerülni, kérem jelentkezzen.

Üdvözlettel:

Torda Edit

Előzmény: Kelemenj (1177)
ann125 szept. 22. Creative Commons License 1221

Másodéves német-magyar tanárszakos hallgatóként különórákat (korrepetálás, pótvizsgára-, érettségire való felkészítés) vállalok.
Németből emelt szintű érettségivel és egy középfokú nyelvvizsgával rendelkezem.
A gyerekeknek szükségük lehet egy türelmes és figyelmes felnőttre, aki segít nekik és motiválja őket a tanulásra.
Sokszor azonban a szülőknek időhiányában nincs lehetőségük annyit foglalkozni a csemetéikkel, amennyit szeretnének - ebben tudnék én segíteni.
Bármely általános iskolai tárgyból korrepetálását, a házi feladat elkészítésében való segítségnyújtást szívesen vállalom.
E-mail: anna1144@citromail.hu

piréztempó szept. 20. Creative Commons License 1220

Nem savanyú szőlő, mert mindig is magasabb presztízsű, mások szerint túlértékelt helyeken éltem eddig. Mindössze leírtam az én személyes élményemet a Marina Parttal kapcsolatban. A Marina Part, mint városrész, lakópark nevezzük bárhogy, a mai napig tetszik egyébként, ha Budáról átjövök az Árpád-hídon gyakran odatéved a szemem. Bocsánat, ha megsértettem volna bárkit.

Mindenesetre kíváncsian várom, hogy hogyan alakul a Marina Part sorsa. Hipp-hopp felnőnek a gyerekek aztán nekik is meg kell majd oldani a lakáskérdést, lehet hogy éppen ott.

Előzmény: Syler (1216)
kpr75 szept. 19. Creative Commons License 1219

Tisztelt Marina parti lakók!

Saját részre keresek megvételre 2 szobás belső kertre és Dunára néző lakást,garázzsal.

E-mail:plaoczzsu@freemail.hu

Törölt nick szept. 19. Creative Commons License 1218

Tisztelt Marina parti lakók!

Saját részre keresek megvételre 2 szobás belső kertre és Dunára néző lakást,garázzsal.

e-mail:plaoczzsu@freemail.hu

ann125 szept. 18. Creative Commons License 1217

Eladó teremgarázst keresek a Turóc utca 5-ben, a -1. szinten.

Telefonsz.: +36307158760

Syler szept. 18. Creative Commons License 1216
Ami az árat illeti: ha nincs pénzed itt lakást venni, akkor nézzél olcsóbbat! Elég "savanyú a szőlő" jellegű az irományod. Az ár pont annyi, amennyire a piac értékeli az itteni lakásokat.

Lakók sértegetése: minden drága környéken vannak sittes arcok, nem hiszem, hogy itt több lenne, mint máshol. Én sok élsportolót, ügyvédet, cégvezetőt, cégtulajdonost ismerek itt.

Patkány, egér: amikor a budai hegyekben laktam a rágcsálók szétrágták mindenemet a garázsomban és a tárolómban egyaránt. Itt ilyen soha nem fordult elő sem velem, sem mással a tudomásom szerint. A Duna parton el tudom képzelni, hogy fel bukkanhat patkány, egyszer már én is láttam egyet az elmúlt 3 év alatt.

Szúnyog: jól lehet nem közvetlen a Duna parton van a lakásunk, de a szúnyogok soha nem jelentettek problémát számunkra. Meg persze fel lehet szereltetni szúnyoghálót is.
Előzmény: piréztempó (1213)
Syler szept. 18. Creative Commons License 1215
"Azért ,vagy büszke ,mert a fővárosban  laksz ?
Én itt is születtem,de még ez nem jutott eszembe :("

Nem azt írtam, hogy büszke vagyok, hanem hogy el tudom fogadni, hogy ha az ember egy 2 milliós városban lakik és szeretne 10 percre lakni a belvárostól, akkor előfordul, hogy pl. egy Szigetfesztivált el kell viselni.
Előzmény: dunaaa (1209)
Cvetak szept. 13. Creative Commons License 1214

Tisztelt lakók!

Kiadó a teremgarázs beállóm a Danubius u. 5.-ben, a -1. szinten. Könnyen parkolható, közel van a bejárathoz és a lifthez.

Bérleti díj: 17.000,- Ft/hó közös költséggel együtt!!!   Egy havi kauciót kérek.

Telefon sz.:  06-20/278-47-90

piréztempó szept. 13. Creative Commons License 1213

50-100 misis lakások patkányokkal. Hadd gratuláljak. Néhány éve nyáron, amikor hazajöttünk Németországból, akkor volt egy kósza ötletünk, hogy esetleg a Marina Parton vegyünk lakást. Nem sok esélyt adtam neki, de a feleségem nyaggatott, hogy nézzünk körül ott is. Az árakon már hátast dobtam, szinte müncheni árszint. Megnéztünk néhány lakást, kicsit felmértük a környezetet is. A lakóközönség a strici-maffiózó vonaltól a nagyravágyó vidéki nincstelen albérlőkig terjedt. A házak külső-belső desingnja tetszett és most is tetszik, de kissé nyomasztóan túlzsúfolt, már ami megépült belőle. A csúcs azonban a szúnyoginvázió volt, az ingatlanos csajszi nem győzött elnézést kérni azért, amiről nem tehetett, tiszta kabaré volt. Hamar lemondtunk róla. Maradtunk a budai zöldövezetnél.

Előzmény: Hannah2014 (1211)
dunaaa szept. 12. Creative Commons License 1212

A Duna miatt , meg a csatorna.

Sajnos nem csak patkány hanem egér is van.

Jönnek irtani ,de nem tudják teljesen kiirtani-

Előzmény: Hannah2014 (1211)
Hannah2014 szept. 10. Creative Commons License 1211

Kedves Lakók!

Ti mit tudtok ezekről az elszaporodott patkányokról a parkolókban, bokrokban (kültéri)?

Mi az elmúlt 3 napban mindig találkozunk velük, ha az autóba ülünk be vagy szállunk ki...

Ez itt megszokott?

Véleményeteket és észrevételeiteket nagyon köszönöm!!!

milanfanatic szept. 6. Creative Commons License 1210

A kutya nem tartható az erkélyen, illetve ha egyéb módon is zavar, birtokvédelmet kell kérni a jegyzőnél, aki intézkedik. A dolog működik, mert a helyi rendelet alapján történik.

Előzmény: dunaaa (1209)
dunaaa szept. 6. Creative Commons License 1209

Szerintem nem a kutya az idióta hanem a GAZDÁJA.

Azért ,vagy büszke ,mert a fővárosban  laksz ?

Én itt is születtem,de még ez nem jutott eszembe :(

Előzmény: Syler (1208)
Syler szept. 5. Creative Commons License 1208
Zavaró a Sziget Fesztivál, de mi úgy vagyunk vele, hogy ez a velejárója, hogy a fővárosban lakunk és egy hét nem a világ.
A sok idióta ugató kutya és a rosszul beállított autóriasztók sokkal nagyobb problémát jelentenek.
Előzmény: dunaaa (1199)
Olmer8 szept. 2. Creative Commons License 1207

marinapartiak aug. 27. Creative Commons License 1206

Az oldalon lejjebb a "Felvásárolták Magyarországot" részből kiderül: nem csak a társasházaknak tartoznak. Egy "kellemes" videó felvétel is látható.

marinapartiak aug. 27. Creative Commons License 1205

Üdv. mindenkinek, minden Marina parti lakónak, és a Marina Part iránt érdeklődőnek ezt érdemes megnézni:

http://alfahir.hu/uj_honfoglalok_es_a_koltai_csalad_a_top_adosok_kozott

Cvetak aug. 24. Creative Commons License 1204

T. lakók!

Kiadó a teremgarázs beálló helyem a Marina part III.-ban (Danubius u. 5.), a -1. szinten. 

A parkoló hely azonnal a bejáratnál van, könnyen parkolható:  2,6 m széles!  Közel van a lifthez.

Gyalog legkönnyebben megközelíthető a: a Turóc utca 3.-ból és a Danubius utca 5.-ből.

Bérleti díj: 17.000,- Ft/hó közös költséggel együtt!!!   Egy havi kauciót kérek.

Telefon sz.:  06-20/278-47-90

milanfanatic aug. 21. Creative Commons License 1203

Földszinten (ha befele néz a lakás) a csúnya barna kerítés lehet probléma. Ennél bármely emelet jobb, hiszen akkor legalább nem azt látom a lakásból. Probléma lakóként nincs, a biztonságiak fura alakok. A rezsi tv-vel, nettel együtt inkább 50 ezer egy másfeles lakásra.

Előzmény: Geza987 (1201)
Kelemenj aug. 21. Creative Commons License 1202

Keresek teljes dunai panorámás lakást megvételre, 2-3 hálószobásat.

M : 20-8058-666

Geza987 aug. 20. Creative Commons License 1201

Sziasztok!

A Marina Parton szeretnénk lakást venni. Pár hasznos információval segítsetek legyetek szívesek.

A II. ütemben még mindig olyan rossz a helyzet, mint a korábbi hozzászólásokban lehet olvasni?

Mi a véleményetek a földszinti lakásokról? Van velük probléma?

A havi 30 eFt-os átlagrezsi reális?

Szerintetek mennyit ér most egy 40-50 nm-es lakás?

Köszönöm,

Géza

196809 aug. 18. Creative Commons License 1200

Nem értem, mitől ázik a -2 szint?

Előzmény: Syler (1198)
dunaaa aug. 17. Creative Commons License 1199

Senkit nem zavar a szigeti lárma???

Láttam h mérik a zajszínt,de nem változik semmi. :(