Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Syler Creative Commons License 28 órája 0 0 1270

Amióta felépült a III. ütem itt lakom és normál csomagom van a Comunique-nél, de nagyon kevés leállására emlékszem. Rendszerint 20/20 elérhető, percek alatt töltök le 1-2 gigás dokumentumokat. Panasz esetén azonnal intézkedtek, hétvégén is. Azért nincs választási lehetőség, mert ők építették be a kábelezést, meg ők húzták ki a kábelt a néhai kavicskotró területére. 

Előzmény: Straw5370 (1267)
Kelemenj Creative Commons License 30 órája 0 0 1269

TELJES DUNAI PANORÁMÁS LAKÁST VENNÉK MINT MAGÁNSZEMÉLY.

kelemenjanos888@comunique.hu

nikicske1 Creative Commons License 4 napja 0 0 1268

Mi a kezdetektől itt lakunk 2006 óta és még sose volt bajunk az internettel, pedig a párom rendszergazda és itthonról dolgozik. Szintén a legmagasabb internet csomagunk van pedig. 

Előzmény: Straw5370 (1267)
Straw5370 Creative Commons License 4 napja 0 0 1267

Sziasztok,

Kb. 1 éve lakunk a barátommal a Marinán és egyre bosszantóbb a Comunique bénasága. Sose volt még ennyire rossz szolgáltatónk! A legrosszabb a hektikus internetünk (pedig elvileg a legnagyobb csomagra fizettünk elő), amivel minden nap küzdünk, mert váltogatja a normál sávszélességet a használhatatlannal. Nem tudja valaki, hogy sose lesz már itt más lehetőség (eleve nevetséges, hogy nincs választási lehetőség), vagy van erre valami megoldás?

Cvetak Creative Commons License 2015.03.20 0 0 1266

Tároló helyiség kiadó a Marina part III. ütemében (Danubius u. 5.), kizárólag hosszú távra, legalább fél évre. A tároló megtekinthető és bérbe vehető május 12.-től.

A tároló mérete kb. 4 nm.    Bérleti díj: 8.000,- Ft/hó közös költséggel együtt.

A kulcsokért 5.000,- Ft letét fizetendő.

Telefon: 06-20/278-47-90.

Vandula79 Creative Commons License 2015.03.18 0 0 1265

Szép estét mindenkinek!

Kiadó lakást keresnék a Marina Parton, férjemmel költöznénk. Minden lehetőség érdekel, bútorozott gépesített lakást keresünk olyan 120 eFt körül "azonnali" költözéssel. Köszönjük szépen előre is a jelentkezőket. dddbee@freemail.hu

ann125 Creative Commons License 2015.03.16 0 0 1264

Sziasztok!

Nem olyan régen költöztem a Marina-partra és még nem nagyon vannak itt ismerőseim. 

22 éves lány vagyok. Lányokat keresnék, akikkel lehet közös programokat csinálni, összejárni. :)

zsdv79 Creative Commons License 2015.03.02 0 0 1263

Tisztelt Lakosok!

A Marina Parton (Úszódaru u. 4. sz. ) garázshely magánszemélytől kiadó a P-1 szinten - jellegénél fogva - 2 rövidebb, vagy 1 hosszabb autó számára. A garázshely közel helyezkedik el a lépcsőházhoz, valamint a liftekhez / tárolókhoz. 

Ár: 15.000 Ft + rezsi /hó

Érd.: 06 30 327 3083

bokrocska Creative Commons License 2015.02.26 0 0 1262

Kedves Lakótársak!

A Marina Part 3. ütemében tárolót vennék.

Várom megkeresésüket a 06 30 733 3593-as telefonszámon, illetve az erboer2013@gmail.com-on.

Olmer8 Creative Commons License 2015.02.24 0 0 1261

Kedves marina parti lakosok!

Német nyelvvizsgákra, érettségire való felkészítést vállalok.

Anyanyelvi, diplomás tanár, szakfordító vagyok. 

Általam oktatott szakterületek: gazdasági-, jogi szaknyelvilletve irodai kommunikáció.

Ha szeretne gyorsan, beszédspecifikusan megtanulni németül vagy fejleszteni eddigi tudását írjon:tanuljmegnemetul@gmail.com 

898989 Creative Commons License 2015.02.22 0 0 1260

TÁROLÓ ELADÓ a MARINA PART III. ütemben. A tároló mérete 4 m2. Tel.: +36 20 997 2590 egész nap hívható.

Kicsilany! Creative Commons License 2015.02.17 0 0 1259

Kedves Marina Parti Anyukák!

Elindítottunk egy csoportot a környék Anyukáinak.

A célunk, hogy jobban megismerjük egymást, tapasztalatot cseréljünk, programokat szervezzünk.

Keress rá a Marina Mamira a facebookon és csatlakozz a csoporthoz.

Üdv.

zsömle. Creative Commons License 2015.02.13 0 0 1258

Sziasztok!

Elindult a Bajusz Állatőrség a Marina Parton!

http://www.facebook.com/BajuszAllatorseg

Nincs több fejfájás, hova tedd kisállatod! Elutazol? Túlórázol? Mostantól nem kell aggódnod, szemed fényére helyben vigyázunk!

Legyen szó sétáról, etetésről, szeretgetésről, orvoshoz, vagy kozmetikushoz szállításról... Mi megoldjuk! :)

Keresd tavaszi akciós árainkat Facebook oldalunkon!

http://www.facebook.com/BajuszAllatorseg

nikicske1 Creative Commons License 2015.02.13 0 0 1257

Az I. ütemben egy "kapsó tolvaj" garázdálkodik! A mai nap folyamán 2db fehér kaspó és eltűnt. 7 éve lakunk itt de egy télen se loptak el kaspót a folyosóról. :( 

Karastír Creative Commons License 2015.02.13 0 0 1256

Tisztelt marina Part IV. lakótársak

Bizonyára az önök postaládájában is landolt egy levél Szabó Enikőtől a számvizsgáló bizottság elnökétől. hatalmas karakterű ordító betűk egyszerű mondatok. A lényeg Ő egy szuszra megállapította magáról a 2. oldalon "az elmúlt 2 évben olyan mennyiségű információt, tapasztalatot és gyakorlatot / ez utóbbi 3 szó vastagbetűvel még kiemelve/ szereztem a társasház működésében, amellyel egyetlen társasházkezelő profi cég sem rendelkezhet. Ilyen erővel azt is mondhatná magáról, Ő egy mindentudó egy 100 karú Siva istennő. Komolyabbra fordítva egy több száz albetétes társasház szakszerű működtetéséhez az ideális jelölt rendelkezik megfelelő pénzügyi-számviteli, műszaki, szoftver működtetői, társasházi működésben aktuális magas szintű szervezői és kommunikációs végzettséggel. Szükséges az empátia és a megfelelő hozzáállás az emberekhez. Természetesen nem azt mondom, mindegyikkel rendelkezzen, de legalább egy-két területen mutasson igazolható dokumentálható hozzáértést. Mit tudunk meg Szabó Enikő jelentkezéséből? Annyit igen, itt lakik. Talán megtisztelhetne bennünket egy illő bemutatkozással, amiben meggyőz bennünket az alkalmasságáról, mert az a mondat, amit írt az ajánlkozásában komolytalan. Mi az, hogy közös képviselő választás? Van választási lehetőség több képviselő között vagy csak Öt lehetne megválasztani?. Megismertük a jelentkező közös képviselő kvalifikációját, vagy az anyagi kondíciókat? Semmit. Teljesen nevetséges. Mintha az állampárt rendszerben  lennénk amikor párt és káderemberek mindenre jelentkezhettek és alkalmasak lehettek. Abszolút egyetértek sok megállapítással, amit írt a jelentkezésében, vagy pontosabban mondjam az ennek apropójából írt közgyűlési meghívóban, de tessék megérteni ezt így nem lehet csinálni, ha valaki komolyan gondolja. Nincs értelme a társasháznak cseberből-vederbe lépni. Kérem a társasház felelősen gondolkodó lakóit, akik majd pénztárcájukkal fognak fizetni a döntésekért jól fontolják, meg hogyan adnak megbízást a közös képviseletre. Én Szabó Enikőt is támogatom, ha meggyőz az alkalmasságáról a közös képviselői feladat ellátásáról. Sajnos az eddig általa magáról közölt információk alapján nekem teljesen célszerűtlennek a megválasztása.

Ingatlan III. Creative Commons License 2015.02.11 0 0 1255

Kiadó 4 nm tároló helyiség a Marina III. ütemében,2015. május közepétől, hosszú távra! Ár: 45.000,- Ft/ fél év.

e-mail: garage68@freemail.hu

semmiho Creative Commons License 2015.02.09 0 0 1254

Szelektív hulladékgyűjtés.

Lassan 10 éve szelektíven gyűjtjük a hulladékot, nagyon tetszett, hogy a Marina Parton külön erre a célra kialakított sziget található. Aztán múlt csütörtökön, mikor kivittem az ide szánt és külön gyűjtött fém, műanyag, színesüveg és fehér üvegeket, döbbenten tapasztaltam, a szigetet felszámolták. :-(

Lehet, hogy a nem oly rég megtartott lakógyűlésünkön volt erről szó, de sajnos nem tudtam ott lenni. Tud erről valaki információkkal szolgálni? Amennyiben lehetséges, továbbra is szelektíven gyűjtenénk a hulladékot. Nem baj, ha 1-2 utcával errébb kell vinnem, a lényeg, hogy lehetőség szerint újrafelhasználásra kerülhessen!

A másik, hogy ütemünkben ma reggel a saját szememmel láttam, ahogy a kukát elvinni készülő személyzet a külön gyűjtött szelektív papírhulladékot a kommunális kukába dobta be. Nem találtam a szavakat...

gurbincs Creative Commons License 2015.02.06 0 0 1253

!

K0713 Creative Commons License 2015.02.02 0 0 1252

Kedves Fórumozók!

Hosszabb távra kiadó lakást keresek, 50m2 vagy fölötte, lehetőleg gépesítettet, bútor ha van, az jó, de nem feltétel, terasz kellene. Ha van saját pici kert is, még jobb.

Kb kéthavonta egy hétvégén lenne nálam kutya, saját, nem idegené. Ha ez nem kizáró ok, akkor kérem keressenek meg. 

Köszönettel!

donies02 Creative Commons License 2015.01.28 0 0 1251

Kedves Marina- és Prestige Lakók!

kb. 20-25 perce az Úszódaru utcában ápolt(trimmelt) West Highland terrier kinézetű kutyust láttam kutyasétáltatás közben.

Meglátott minket, nem félt de nem is jött közelebb. Gazdit közel s távol nem láttam. Egy ideig figyelt minket, majd "elfutott" az Dunapart irányába. Utána mentünk. De már nem találtuk.

Nem hiányzik senkinek?????? Mivel esett tegnap is ma is. De ő messzebbről tisztának és ápoltnak tűnt így nem lehet kint régóta. Viszont biceg ez egyik lábára, mintha fájlalná.

Ha valaki látja csalja magához, biztosan van chipje. Lehet valaki nagyon keresi. Sok Westis van a környéken....

Remélem meglesz a kutyus és a gazdi is.

fazekas1202 Creative Commons License 2015.01.22 0 0 1250

Kedves Lakástulajdonosok !

Sürgős megvételre keresek 65 - 85 nm 3 szobás lakást 30 - 42 MFt ig

06 309420916 Fazekas László

Olmer8 Creative Commons License 2015.01.13 0 0 1249

Általam oktatott szakterületek: gazdasági-, jogi szaknyelvilletve irodai kommunikáció.

Ha szeretne gyorsan, beszédspecifikusan megtanulni németül vagy fejleszteni eddigi tudását írjon:tanuljmegnemetul@gmail.com :)

Cvetak Creative Commons License 2015.01.09 0 0 1248

Tisztelt lakók!

VENNÉK: tároló helyiséget, saját részre, magánszemély vagyok!

Az e-mail címem:  cvetak@freemail.hu

Radocz Antal Creative Commons License 2015.01.08 0 0 1247

Helló! Aktuális még a lakás?

Köszi! Üdv Anti 

Előzmény: firiem (1237)
Radocz Antal Creative Commons License 2015.01.08 0 0 1246

Helló kedves lakók! 

Párommal keresünk a Marina Parton kiadó lakást bútorozatlanul ha lehet kádast ,de ez nem kritérium! Max 140-150eft ig.

Köszi!

Üdv Anti

spatula.hu Creative Commons License 2015.01.04 0 0 1245

Üdv a lakóknak!
Egy ideje figyelem, ahogy a belső folyosók, lift-előterek műmárvány hatású (fényes-sima) festése kezd leromlani. (maszek belejavítások, cipőtalpnyomok a falon) Csak jelzem, hogy nekem ez a fajta festés a hobbim. (de azért elég nagyfokon űzöm. ...Gresham-palota, Parlament, sok-sok budai villa). A lényeg, hogy a marketingszöveggel ellentétben ezt a fajta festést is lehet olcsón javítani, nem kell az egészet átfesteni. A Kleopátra házat, és korábban a Material Centert is én frissítettem föl. Ha valakit érdekel, keressen bátran! www.spatula.hu Azt mindenképp el kéne kerülni, hogy egy horror árajánlat miatt ezt az esztétikus festéket egyszerűen átgurítsák diszperzittel. Üdv!

Olmer8 Creative Commons License 2014.11.30 0 0 1244

Ha szeretne gyorsan, beszédspecifikusan megtanulni németül vagy fejleszteni eddigi tudását írjon:tanuljmegnemetul@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2014.11.29 0 0 1243

Kiadó Jan 1-től az I. ütemben kis kertes 2 szobás bútorozott lakás, teremgarázzsal. 120 eFt/hó  Érd: Fazekas László 06 30 9420916

Bnagy7506 Creative Commons License 2014.11.29 0 0 1242

Kedves Fórumozók!

Kiadó teremgarázs kisebb vagy közepes autó részére a Marina II. ütemben!

Bérleti díj: 12.000 Ft/hó + közös költség

Ugyanitt kiadó tároló helyiség 4 nm 10 e Ft/hó,

6 nm 12 e Ft/hó!

Tel: 70 555 5510

Mail: bnagy1@icloud.com

Cvetak Creative Commons License 2014.11.27 0 0 1241

VENNÉK: tároló helyiséget és teremgarázs beálló helyet, saját részre, magánszemély vagyok!

Az e-mail címem:  cvetak@freemail.hu