Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.08.18 0 0 1397
Nem egyedül kirándulok vele, a férjem is velem van :) Legutóbb úgy vigyorgott rá mint a vadalma a hátamon :)

Sajna nem lett jó Melimeli babakocsija :( Vagyis a kocsi az szuper, az az igazi törhetetlen, sok gyereket kiszolgáló fajta, amivel nagyon jól jár majd az új tulaja... csak rá kellett jönnünk, hogy a kereke pont olyan nagy mint a mostani Römerünké így nem sokat nyernénk vele :(

Bementünk utána a Brendonba és körülnéztünk... Hát... Maradjunk annyiban, hogy nem volt olyan kocsi ami jó lett volna. Kezdem UFO-nak érezni magam...

(ma megnéztük a Bébé Go-t is még kora délután... az a kocsi hatalmas volt, viszont nagykerekű - és a babyweltnél jöttünk rá, hogy ha kiskerekűre vadászunk akkor nem leszünk beljebb, mert nekünk ez a kocsi nem a tömegközlekedéshez kellene hanem kifejezetten kiránduláshoz - szóval marad a dilemma)
Előzmény: mercedes1111 (1396)
mercedes1111 Creative Commons License 2007.08.18 0 0 1396
Nagyon édes, ahogy kukucskál kifelé : )
És tök szuper ez a kenguru tényleg! Nem is hallottam még róla... Monnyuk húzós az ára...
Megértelek, h városban nem viszed így a bébit... És ilyenkor, mikor kirándultok nem zavarja, h nem lát téged?
Tálca: nekünk az első gyereknél az első bkocsin volt. Semmi értelme nem volt... nekünk nem jött be. A játékokat ha nem kötöttem ki, lehajigálta róla, a kaját, innivalót szintúgy, v. felborította. Menet közben meg nem lehetett ott tartani az innivalóját, mert leborult/leesett. Inkább le is szedtem.
Előzmény: Törölt nick (1394)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.18 0 0 1395
Aha. Tálca. Na ez már sok a jóból.. ilyet tényleg nem fogok találni :( Szerintem marad a kompromisszum - ld. tálca nélküliség - aztán meglátom.
Előzmény: caixa (1390)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.18 0 0 1394
Tényleg jó :)

Itten vannak képek

+ Lilla a kenguruban (a hátamon ahol elvileg csak 1 hónap múlva hordozhatnám de hosszabb távon kényelmesebb, úgyhogy már most hordom... de városban ezt nem szívesen játszanám el)

Előzmény: mercedes1111 (1389)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.18 0 0 1393
Köszi!

Írtam mailt!
Előzmény: melimeli (1391)
jufok Creative Commons License 2007.08.18 0 0 1392
Én tök megértem az átfordítható karos problémát. Nagyon sokszor az esernyőkocsin is kellett volna, mikor hülyén sütött a nap.
Nekünk van BébéGo-nk, szerintem szuper minőség a kategóriájában.
melimeli Creative Commons License 2007.08.18 0 0 1391
Szia csakegy,

írtam neked a Feleslegesbe is, de úgy látszik elsikkadt a sok építő hozzászólás között...

Van egy ilyen kocsim:
Eladó a képen látható Babywelt márkájú német babakocsi. Ajándékba kaptuk, a mózeskosár rész egyszer sem volt használva, a kocsi kb. két alkalommal, illetve nagymamánál lakásban. A tolókar magassága állítható, átfordítható, a háttámla háromfokoztaban állítható, vízszintesig dönthető. A mózeskosarat ebbe lehet beletenni. Külön lábzsák tartozik mindkét felépítményhez, alul bevásárlóháló, az első kerekei bolygósíthatóak.
A kocsi nagyon könnyű, viszonylag keskeny, tehát tömegközlekedve is jól használható, egy mozdulattal lapra csukható!

8 ezer ft-ot szeretnék érte kapni.

Heady jelentkezett rá feltételesen, úgyhogy kérelk szólj, ha Neked kellene! :-)

melimelikukacfreemailponthu
Előzmény: Törölt nick (1327)
caixa Creative Commons License 2007.08.18 0 0 1390

még egy babakocsi-keresési szempontot hozzátennék: tálca

 

a kislányom most egy éves és szeret bele kapaszkodni, elvenni a pohártartóból az italát, néha rágcsálnivaló kenyeret is teszek neki oda

 

a szülői oldalon is hasznos a pohártartó, én legalábbis naponta használom, fóleg nagy melegben

 

mi egy használt Peg Perego Milano XL járgánnyal indítottunk, ott a méret volt a gond illetve a tálca/pohártartó hiánya, és persze hogy nagyon nehéz volt összecsukni (azért megtartottam a ház körüli, játszóteres utakra, újszülöttnek tökéletes védelem)

 

most Graco Metrolite kocsit használunk, ez sem átfordítható, amúgy ódákat zengek róla mindenkinek....mondjuk a kölök csak előre szeret nézelődni kb. 7 hónapos korától, úgyhogy nálunk sem volt szempont, mert tombolt, hogy előrefele fordítsam (még a Peg Perego-ban)

 

 

mercedes1111 Creative Commons License 2007.08.18 0 0 1389
Ilyen kengururól még nem is hallottam... biztos jó lehet akkor : ))
Előzmény: Törölt nick (1382)
mercedes1111 Creative Commons License 2007.08.18 0 0 1388
Igen még el is vitték neki házhoz. Annyi volt, h más színű kocsit kapott, mint amit megvett, és nyári tető nélkül, de mivel tetszett neki, átvette, kifizette, meg az eladó megígérte, h lesz hozzá tető is. Szóval kedvesnek meg normálisnak tűnt az eladó, meg még házhoz is szállította, szóval először nem gondolt semmi rosszra csaj. de aztán, h csak nem akart megérkezni a nyári tető, kezdett idegeskedni, mert mentek volna nyaralni (mentek is, tető nélkül) meg az eladó is egyre gázosabban viselkedet, bunkó leveleket irogatott, stb...
Sztem lehet, h ő volt, akit nézegettél... Bár ez az ominózus csaj állítólag külföldre ment a sztori után/közben...
De van olyan is, aki hivatalosan bizományosan csinálja a boltot, ők is sok bkocsit hirdetnek, aztán ember legyen a talpán, aki kiszűri ezek közül a csalót... de az mindenesetre gyanús, ha vki több nicknévvel, ugyanazon a néven, vagy más néven is, de ugyanazon a tel.számon hirdet, nem csak bkocsit, akármit. Meg a hirdetés stílusából, bizonyos helyesírási hibákból is rá lehet jönni...
Előzmény: vojudit79 (1383)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.18 0 0 1387
ja. értem.

Mondjuk csodálkozok is mindig amikor valaki 200 féle használt kocsit árul egyszerre...
Előzmény: mercedes1111 (1381)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.18 0 0 1386
senkinek sincs ilyen... meg hát az átfordítható kar nekem tényleg fontos lenne...
Előzmény: mercedes1111 (1380)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.18 0 0 1385
ez a kenguru baromi jó mert háton akár 20 kilóig is cipelheti a gyerkőcöt az ember (na jó, én max. 10 kilóig fogom asszem bevállalni... de most 6 kilósan még egész jól le lehetett vele nyomni egy 6km-es gyaloglást)
Előzmény: vojudit79 (1374)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.18 0 0 1384
mi volt a botrány lényege? (ld. mire figyeljek?) (én is a Babaszobán szoktam vadászni - is)
Előzmény: mercedes1111 (1375)
vojudit79 Creative Commons License 2007.08.18 0 0 1383

de gondolom babakocsit személyesen vesz át az ember, nem postán. Akkor nem látta a gebaszt?
AMúgy pont ma néztem a babaszobán, volt valaki aki rengeteg használt babakocsit hirdetett, csodálkoztam is. Lehet, hogy ő volt az. Nem semmi.

 

Előzmény: mercedes1111 (1381)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.18 0 0 1382
Ergo kengurum van, az jobb mint a kendő... (ezzel kirándulni is lehet menni viszont a melegben ugyanúgy összeizzadunk - ha egyedül megyek valahová akkro egyértelműen ezzel megyek a jövőben is, a babakocsi akkor kell amikor a férjemmel megyünk vásárolni vagy pl. sétálni).. most speciel a nyaraláshoz kellene de szerintem nem lesz belőle addigra semmi...
Előzmény: mercedes1111 (1375)
mercedes1111 Creative Commons License 2007.08.18 0 0 1381
Vmi drága kocsiról volt szó, megvette a csaj a kép alapján, nyári tetővel, és tökre nem azt kapta, ráadásul nyári tető nélkül volt, amit megígért az eladó, h szerez neki, de hosszas levelezgetés/telefonálgatás után se jutottak dűlőre... végül vmi elhasznált, elrongyolódott c*art akart neki adni 2ezerért nyári tető helyet... állítólag másokat is becsapott, a Bsz-en az Apróhirdetések között hirdet, sok néven, de rájöttek egy páran, h ugyanaz a személy lehet. Sok bkocsit hirdet, valszeg nem az övéké volt mindegyik, felmerült a gyanú, h tárolókból lopták/lopják őket, majd eladják jóhiszemű anyukáknak : o : ((((
Előzmény: vojudit79 (1378)
mercedes1111 Creative Commons License 2007.08.17 0 0 1380
ÉS azt nem lehetne, h kölcsönkérj egy Citisportot, vagy ami még van ismerősök körében, akár csak egy-fél napra is? Csak h kipróbáld...
Előzmény: Törölt nick (1372)
mercedes1111 Creative Commons License 2007.08.17 0 0 1379
Köszi : ) nézd meg az én GebeMancimat, sztem mellette nem tűnik szűknek a kocsi : ) Ja, és ő valszeg azért utálja a nagykocsinkat (Hauck Jogger) mert túl széles, tágas neki. A Citisport jobban körülöleli : ))) Tényleg nem rábeszélni akarlak, de akinek volt/van ismerősőmnek, senki nem csalódott még benne...
A nagyobb csajszié volt újként, aki az egyik képen van : ) 5 éves, utána bnőméknél volt kölcsön, és most az én másodszülöttem nyúzza : ) és elrakom a köv. bébi(k)nek is : ))) Anno Pesten laktunk, felraktam simán buszra, villamosra (na jó, a hannoverire brutál volt) vittem emeletre, megpakolva alul is, most vidéken lakunk, itt is jól teljesít : ) Már régesrégen behozta az árát : ))
Előzmény: Törölt nick (1372)
vojudit79 Creative Commons License 2007.08.17 0 0 1378
ne má!, mi volt az? Most csak 3an vagyunk, mesélj:)
Előzmény: mercedes1111 (1375)
vojudit79 Creative Commons License 2007.08.17 0 0 1377
Hauck?
mercedes1111 Creative Commons License 2007.08.17 0 0 1376
Szia Judit : ))
Előzmény: vojudit79 (1369)
mercedes1111 Creative Commons License 2007.08.17 0 0 1375
Figyi, és a kendőt nem próbáltad kenguru helyett? Nagyobb gyereknél is használható majd, és jobban eloszlik a súly, mint a kenguruban.

Ja, még annyit akartam, h nem tudom, ismerős vagy e a Babaszobán, ha ott akarnál esetleg venni bkocsit, vigyázz, mert van(nak) csaló(k), volt nemrég egy bkocsis csúnya sztori... : (
Előzmény: Törölt nick (1371)
vojudit79 Creative Commons License 2007.08.17 0 0 1374

23ért kenguru???Te jó ég, miből van az, aranyból?:) Én 9ezerért vettem Chiccot, hordtuk is vagy háromszor. Mire odajutottunk, hogy belerakhatom már, addigra olyan nehéz volt, mint a só.

 

 

Előzmény: Törölt nick (1372)
vojudit79 Creative Commons License 2007.08.17 0 0 1373
mondjuk nekem is az volt az egyik szempont, ami miatt ma kiesett:) Az én Zorkám kb még 2 hónapig üldögélhetne benne, aztán azt is kinőné:)
Előzmény: Törölt nick (1372)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.17 0 0 1372
:))) aranyos :)))) (élőben már láttam ilyen kocsit de nekem elég szűknek tűnt... vagy csak a benne ülö gyerek volt duci?:)))
Előzmény: mercedes1111 (1366)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.17 0 0 1371
20e :( annyit nem ér... nekem legalábbis (már a 15e is foghúzós... anno azért adtam ki 23e-t a kengurura, mert - idézem - "nem költök majd babakocsira" :))))))
Előzmény: vojudit79 (1368)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.17 0 0 1370
nem feltétlenül :) (lehet pl. hogy kevés fut belőle és az emberek a neten talált árak alapján tájékozódnak stb.)

Mindenesetre a top rider bekerült a levadászandó kocsik listájába :)
Előzmény: vojudit79 (1367)
vojudit79 Creative Commons License 2007.08.17 0 0 1369
Hello!:)
Itt sem menekülhetsz előlem:)
Előzmény: mercedes1111 (1366)
vojudit79 Creative Commons License 2007.08.17 0 0 1368

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!