Keresés

Részletes keresés

Ammandina Creative Commons License 2007.04.04 0 0 1114
Ha tudsz egy picit németül, itt van róla info: http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DEU/DisplayProductInformation-Start;sid=LU6M2Se3cx992GGks4fu0Sa9Ex_SveZsRs0=?ProductSKU=de_DE-1581601
Ammandina Creative Commons License 2007.04.04 0 0 1113
Nekünk maxi cosi mózesünk volt, de passzol rá a quinni is. Tényleg érdemes használtan beszerezni, semmi baja sem lesz 5 hónap alatt. Szerintem szuper, 1 kattintással a vázra lehet kapcsolni a mózest vagy a hordozót. Nekem fonotos volt, hogy a 2. emeletre fel tudjam vinni a kicsit, ha elaludt a kocsiban, a vázat lent hagytam (lift nincs).
Előzmény: Újonc Leonos (1104)
SebeokSarolta Creative Commons License 2007.04.04 0 0 1112
Eladó egy kifogástalan állapotban lévő Quinny freestyle 3 XL háromkerekű jogger babakocsi, hozzátartozó mózeskosárral:

 

 

- fújható kerekek(eredeti pumpa van hozzá)

- rezgéscsillapítás

- állítható magasságú kar

- alu váz

- 5 pontos öv

- karfán kézifék, csengő

- könnyen irányítható első kerék, mely bolygósítható és fixálható is

- 4 fokozatban dönthető háttámla

- nagy, cipzáras alsó kosár

- hátul cipzáras zsebek, mobiltelefon-tartóval

- huzata könnyen tisztítható, fényvisszaverő betétekkel

- napfényvédő tető

- könnyen összecsukható (100x69x39 cm)

- egy mozdulattal levehető, felrakható kerekek

- 20 kilóig használható

- téli quinny lábzsák

- adapter tartozék, mellyel mózeskosár vagy maxi cosi bébihordozó csatlakoztatható a vázra

- szín: homok

 

 

Mózeskosár

esővédővel, felcipzározható szúnyoghálóval, könnyen levehető mosható belső huzat. Belső mérete 76 x 33 cm , 9 kg-ig.

 

Irányár: 85.000Ft (bolti ára minden kiegészítővel együtt kb. 140.000 Ft) Megegyezünk!

 

Érdeklődni: s.sarolta@rubicom, vagy telefonon lehet: 06-20/331-3171

Törölt nick Creative Commons License 2007.04.04 0 0 1111

Szia!

 

ABC Design Handy Plus a márkája. Ennek a modellnek is emelhető a lábtartója (szerintem szinte mindegyik fektethető kocsinak emelhető) és van középső felálló kicsúszásgátlója :-))

 

Mi anno a Bébiker-ben vettük, ez a Brendonnak volt a diszkontja, elsősorban kifutó modelleket árultak, azóta sajnos megszűntek. Kerestem a Handy Plust az ABC Design oldalán, de nem találtam, pedig anno egész pofás ismertetőt töltöttem le PDF-ben, az alapján döntöttünk végül emellett (messze ez volt a legolcsóbb a kategóriájában).

 

Ana

Előzmény: sysco (1109)
sysco Creative Commons License 2007.04.03 0 0 1110

Bolyongtam még egy kicsit, és azt hiszem megtaláltam azt a kocsit, amin van olyan lábaközti bigyó. Van valakinek tapasztalata ilyennel?

Az ára nem horror, lábzsákos, kíváncsi vagyok, milyen lehet.

 

http://www.bambino.hu/kicsikepek/sport/200703/qx-109-3-2.jpg

 

Pikolo

Termékszám: 109-3
Fogyasztói Bruttó ár: 24.990 Ft helyett 21.990 Ft

  • Esernyõ alakúra csukható

    Háttámlája 175 fokban dönthető Újszülött kortól használható Hátsó kerekei fékezhetõek Tartozéka a lábzsák Elsõ kerekei bolygósíthatóak 5 pontos biztonsági öv súlya 10 kg

Színkód:

  • N: narancs
  • B: bordó
  • Z: zöld
  • P: pink

sysco Creative Commons License 2007.04.03 0 0 1109
köszönöm, most csak újban gondolkodnék egyelőre. milyen márkájú egyébként ez a kocsi?
Előzmény: Törölt nick (1075)
sysco Creative Commons License 2007.04.03 0 0 1108

igazad van, sajnos hajlamos vagyok nem bírni az ordítást. Autóban nincs apelláta nálunk. Tegnap felállt, zsenge kora ellenére, úgyhogy nem viccel a mozgásfejlődéssel, tehát jó lesz vigyáznunk tényleg.

 

A PP plikon kívül van még olyan, aminek emelkedik a lábtámlája? Fontos lenne, hogy ne csússzon ki alul, ha alszik, amíg ilyen kicsi. Ezért keresnék ilyen lábaköztiset speciel.

 

Előzmény: Lucilla (1076)
sysco Creative Commons License 2007.04.03 0 0 1107

köszi az ajánlást:-))

én láttam olyan esernyőkocsit már, amin volt olyan lábaközti bigyó, csak sajna nem jegyeztem meg, hogy melyik volt.

 

Előzmény: Almi602 (1073)
sysco Creative Commons License 2007.04.03 0 0 1106

Szívemből szóltál, maximálisan egyetértek!

Nálunk megvan az első kettő,

- tesótól örökölt 6 éves Roan, nagy kerekű mózeses, a célra szuper volt, én meg vagyok már annyira nem mai csirke, hogy nem zavar, ha nem vagyok annyira trendi:-),

- Osann hordozó + váz, az egyik legjobb találmány szerintem, kár, hogy nem elterjedt még itthon. Még a lakásban is abban tologattam a bébit, közlekedni, meg egyenesen fantasztikus!

 

meg a megértő férj és a garázs is!!!

 

Szóval ezért keresem bőszen a hat és fél hónaposomnak a megfelelő esernyőkocsit!

 

Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat. Mai kutatásom eredménye a mellékelt Pikolo Club, amit vízszintesre dönthetőnek írnak.

 

Erről valami infótok van??

 

Előzmény: Törölt nick (1097)
Zorka_ Creative Commons License 2007.04.03 0 0 1105

www.recontra.hu 

A mózeskosár hozzávaló, most Quinny Dreami néven fut, olyan 40e körül van, de érdemes használtat keresgélni, mert nem nagyon nyűvik szét a bébik:).

De azt kapsz itthon, bár gondolom, külföldről olcsóbb.

 

 

Előzmény: Újonc Leonos (1104)
Újonc Leonos Creative Commons License 2007.04.03 0 0 1104

Köszi az infokat. Az általad említett forgalmazó melyik cég? A lentebb írt weboldalon található céggel megegyezik? A mózeskosár ami passzol hozzá az is Maxi cosi? Azt itthon vetted? Kb mennyiért?

Bocs a sok kérdésért.

Előzmény: Zorka_ (1103)
Zorka_ Creative Commons License 2007.04.03 0 0 1103

Megnéztem, itthon 52e volt míg lehetett kapni, de az még a tavalyi modellekre vonatkozik. Az újakból még nem hoztak, nekem telefonban május közepére mondták a következő szállítmányt, én ezért rendeltem meg külföldről.

Ausztriában mindig láttam egyébként, ha bababoltban jártam, ott nagyon népszerű kocsi.

Zorka_ Creative Commons License 2007.04.03 0 0 1102

Szia,

én is ilyen kocsit vettem nemrég az ebay-n, mert itthon épp nincs egy árva darab sem belőle:(.  Van már egy Maxi-Cosim, de az nagy, 3 kerekű terepkocsi ezt pedig autózós-rohangálósnak vettem, mert kompatibilis a már meglévő cuccokkal. (mózeskosár, bébiülés), és mert nagyon meg vagyok elégedve a meglévő kocsink minőségével.

A súlya 10.5 kg, ára postázással együtt (Németországból) 180 Euro volt. (itthon a forgalmazónál 57e HUF, ha jól tudom)

Kupola benne van az árban, lábzsákot külön vehetsz, a kocsi színében. Bevásárlórekesz van, de nem egy nagybevásárlós:).

Összecsukva a méretei 41.5x33.5x85 (ezt a dobozáról puskáztam)

Az enyém ilyen színű:

 

 

Előzmény: Újonc Leonos (1101)
Újonc Leonos Creative Commons License 2007.04.03 0 0 1101

Köszönöm.

Mégis nagyságrendileg mennyi lehet kb? 50e 100e?

Semmi leírást nem tettek a képek mellé:( Tudnál valami infot mondani róla? Azt már tudom, hogy 170 fokig dönthető és hogy mózest vettetek hozzá. Hozzá valót vagy valami noname-et ami belepasszolt?

Téli lábzsák, kupola van hozzá? Milyen nehéz?

Bevásárlórekesz van? Ha ige, mekkora?

Ja, és nem tudod véletlenül, hogy összecsukva mik a méretei cm-ben?

Előre is köszi

 

 

 

Előzmény: Ammandina (1100)
Ammandina Creative Commons License 2007.04.03 0 0 1100

Itt kapható, az árát nem írták.

http://bababolt.echt.hu/babakocsi/maxicosi

Előzmény: Újonc Leonos (1099)
Újonc Leonos Creative Commons License 2007.04.03 0 0 1099
Ha jól láttam már nem kapható sehol vagy tévedek?
Hol vetted, mennyiért?
Előzmény: Ammandina (1096)
henn Creative Commons License 2007.04.03 0 0 1098

és mindehhez kell egy pasi, aki tolerálja, hogy 3 babakocsi áll a garázsban :)))

 

Meg egy garázs. Nálunk pl. ezen bukik minden...

Előzmény: Törölt nick (1097)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.03 0 0 1097

a babakocsi vásárlásnál kompromisszumot kell kötni

 

ha kis méretűre összecsukhatót akar az ember, akkor az bizony nem olyan tágas, kicsik a kerekei, ebből adódóan nehezebb vele kanyarodni, nehéz navigálni, nem olyan masszív, stabil

 

Nekem a Veneziával ez az egy bajom volt, nem volt olyan könnyű tolni

Az Atlanticoval meg az a bajom, hogy nem lehet a tolásirányát megváltoztatni és éppenogycsak befér a kocsinkba (mazizba sztem nem férne bele)

 

Sztem a megoldás (De ez csak szvsz) a következő:

 

1/ van egy masszív nagy kocsi, mózessal, nagy kerékkel, amit tologat az ember a háza körül, és amit csak akkor használ, ha nem kell buszozni, autóba ki-berakosgatni napjában többször

 

2/ van egy hordozó + hozzá váz, ha autóval megy valahová (A BébéConfort nagyon klassz, meg a Nannia is ilyen azt hiszem)

 

3/ majd van egy harmadik kiskocsi a gyerek 6-8 hós korától kezdve, amikor a hordozót már kinőtte és ez a harmadik kocsi lenne az autós/buszos babakocsi

 

és mindehhez kell egy pasi, aki tolerálja, hogy 3 babakocsi áll a garázsban :)))

Ammandina Creative Commons License 2007.04.03 0 0 1096
170 fokig dönthető az sportkocsi része. Mi vettünk hozzá merev falú mózest, azt használtuk öt hónapig. Sokan feleslegesnek tartják a mózest, mi nagyon szerettük. A következő gyerkőcnek is lesz.
Előzmény: Újonc Leonos (1095)
Újonc Leonos Creative Commons License 2007.04.03 0 0 1095
Köszönöm.
Ha jól tudom a Maxi Cosi city nem újszülöttkortól jó. Jól tudom?
Előzmény: Ammandina (1094)
Ammandina Creative Commons License 2007.04.03 0 0 1094
A Matizba biztosan belefér a Maxi Cosi city, mert nagoyn picire csukható, sokkal rövidebb összecsukva, mint egy esernyőköcsi. De elég drága.
Előzmény: Újonc Leonos (1089)
Babapiskóta Creative Commons License 2007.04.03 0 0 1093

Jane-t lehet kapni a Camponában lévő bababoltban is, illetve több helyen is az országban. Viszont mindenhol ugyanolyan drága :-(

 

Előzmény: Újonc Leonos (1089)
kismica Creative Commons License 2007.04.03 0 0 1092

Ebben a hónapban "akciós" a Venezia a Brendonban, 70e

kismica Creative Commons License 2007.04.03 0 0 1091

szóval:

mindenkinek máS jó :)))

Előzmény: kismica (1090)
kismica Creative Commons License 2007.04.03 0 0 1090

Szia, nekünk a 6. babakocsink van a 14 hónapos fiunknak...

Az első 2-t kinőtte (Graco QT-t széltében, PC 923-t hosszában), volt 1 melléfogásom a BBC Allegro Plus személyében, aztán BBC Trophy (ezt imádtuk, de Matizba tuti nem fér be), BBC Loola (esernyő, túl nehéz), most egy Maclaren, ezt is nagyon szeretem, de ez járó babával jó....

 

Ennyi tapasztalat után azt tudom mondani, mindenkinek már jó :) És nagyon függ a babádtól is, nálunk Matyi nagyon gyorsan nőtt, ezt nem lehet előre tudni...

 

Esetleg olvasgass itt is:

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=122542;BXID=BA9F30B3-75B53052-D889AF9D-151660BB

 

Ha most terhes leszek, én val. 2007-es Veneziát veszek majd, mert kicsi lesz a liftünk, ha nagyobb lenne, akkor mindenképp BBC Trophy vázat vennék mózessel, sportrésszel (viszont ez tényleg széles, bár a kerekek levehetők.)

Előzmény: Újonc Leonos (1089)
Újonc Leonos Creative Commons License 2007.04.03 0 0 1089
A nlcafé fórumban valaki azt írta, hogy nekik is Matizuk volt és a csomagtartóba egyetlen egy babakocsi fért el: valamelyik Jané. Hogy melyik, nem tudom, de állítólag az Új udvarban lévő babacenterben kapható csak. Nos, ez a Jané olyan, hogy a mózeskosár és az ülőrész levehető és a váz olyan kicsire csukható, hogy épp befér a Matiz csomagtartójába. Gondolom, ezzel mi úgy oldhatnánk meg a dolgot, hogy a vázat a csomagtartóba dobnánk, a mózeskosarat az anyósülésra, a bébit pedig a már meglévő hordozónkba hátra tennénk. Csakhogy ez állítólag 130e M.o.-on. De még mindig olcsóbb lenne, mint a babakocsihoz autót cserélni:)))
Lemértem és sajnos a Top 3 váza sem fér be a csomagtartóba, csak úgy ha félig a gyermek mellett az utastérben lenne. Ráadásul azt olvastam a neten valahol, hogy erősen ajánlott csak 6 hónapos kortól használni.
Caitlin Creative Commons License 2007.04.03 0 0 1088
tenyleg nem tudom mennyi a vazas megoldas, ezt vedd figyelembe. de nem lehet, h hosszu tavon jobb egy vazas kocsi + egy utazoagy?
.
hehehe.. sokmindenhol lesz csak ott nem :) nagyszulok kezeben, a nagyagyon a haloszobaban, a kanapen, foldon stb:)
Előzmény: Újonc Leonos (1085)
Újonc Leonos Creative Commons License 2007.04.02 0 0 1087

Na megyek aludni, remélem holnap folytatjuk.

Jó éjszakát mindenkinek!!!

Almi602 Creative Commons License 2007.04.02 0 0 1086
az első 2-3-4 hónapban én is szerettem, ha felém figyelt Bebe. Aztán már tojt rám, a világ jobban érdekelte. Amúgy szerintem jó dolog, ha átfordítható a kar.
Előzmény: Caitlin (1084)
Újonc Leonos Creative Commons License 2007.04.02 0 0 1085
A kérdésedre a válasz: kimozdulni is + hétvégenként lemenni szülőkhöz vidékre egy napra, ahol gondolom babakocsiban lesz.
Előzmény: Caitlin (1079)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!