Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Szongcen Galpo 15 órája Creative Commons License 70578
Szongcen Galpo 15 órája Creative Commons License 70577
Özséb atya 16 órája Creative Commons License 70576

BKV pálya gondnoka 1 napja Creative Commons License 70575

Te melyikben jeleskedtél szép ecsém, hogy így felkérdezel mindenkit ?

Előzmény: keletbuszkesege80 (70574)
keletbuszkesege80 1 napja Creative Commons License 70574

"Azok,akik nem állnak ki: kurvák."

"Az első fordulót szeptember 30.-ig míg a második fordulót február végéig kell lebonyolítani."

http://ultrasliberi.hu/ustawka-sorsolasime-a-parositas/

a nagy magyar huligánok :))

Paparazzo 2 napja Creative Commons License 70573

Videoton - DVTK 14/15

ingersheim 3 napja Creative Commons License 70572
Vicenza Merda 1 4 napja Creative Commons License 70571

A  DERBI  !

https://www.youtube.com/watch?v=dYbOZBJQJUw

M tiszteletes 5 napja Creative Commons License 70570

én 2100-2500-ra saccoltam

Előzmény: Big (the real) (70559)
márk,R.B.D. 5 napja Creative Commons License 70569

erre ki fogunk találni vmi megoldást! (az a helyzet, h a táboron/csoporton kívüli emberek korábban nem okoztak problémát azok a dolgok, amik nekünk igen: drapik, zászlók, kiírások, piró, stb. 

Aztán az mlsz rendelkezéseinek "hála" egyre több csoporton kívüli embernek vannak gondjai, utaztatás, kártya, beléptetés, stb. Nekem a Vidi-szurkolók közül egyre többen írnak le problémákat, keresnek meg, h mi lesz a jövőben, stb, stb. Olyanok, akik nem csoporttagok, és korábban nem érezték a negatív hatásokat.

Most már ők is haragszanak a szövetségre.

Előzmény: No good ticket (70568)
No good ticket 5 napja Creative Commons License 70568

Köszi a választ!

Egyébként nem ismerem, mivel nem vagyok táborlakó, csak szóbeszédek vannak, nyilván ki tudnám deríteni, hogy valóban az-e az, akit hallottam, de ennek nem szájhagyomány útján kellene terjednie. Nem értem, miért nem lehet leírni, hogy itt hozzá, amott meg hozzá lehet fordulni, ha bajod van.

Előzmény: márk,R.B.D. (70567)
márk,R.B.D. 6 napja Creative Commons License 70567

akkor megválaszoltam a dolgot.

a gmail-es cím az ultrashopos csávók csinálják, de természetesen ismerjük egymást... az én elérhetőségeim is megvan nekik...

szal a lényeg.

minden táborban meg van az az ember, akihez fordulhattok SZI-s kérdésben. nálatok zöldeknél is. biztosan ismered te is. (kivétel eto,pápa, puskás :),)

a kispestiekkel is van kontaktunk.

mlsz.szurkoloibizottság(kukac)hotmail.com címre is lehet írni - ez még akkor lett létrehozva, amikor azt hittük, h egy bizottságon belül lesz a szurkolóknak helye az mlsz-ben. személyi fenntartások miatt nem így lett...

most is azon dolgozunk, h közös akciók - lásd fehér poló, közlemények - üzenetek kerüljenek megfogalmazásra, és hogy eltöröltessük a szurkolói kártya kötelező jellegét.

Előzmény: No good ticket (70566)
No good ticket 6 napja Creative Commons License 70566

"rbdultras@gmail.com - az RBD weboldalon található egyetlen email cím (az ultra shop alatt, ha jól emlékszem). Innen jött a válasz, hogy ezt Márk nem olvassa és ezutáni kérdésemre írták azt, hogy az elérhetőségét sem tudják. Viszont Márk email címét másól megkaptam, és válaszolt is."

Előzmény: márk,R.B.D. (70564)
No good ticket 6 napja Creative Commons License 70565

Megkérdezem és megírom, amint van válasz!

Előzmény: márk,R.B.D. (70564)
márk,R.B.D. 6 napja Creative Commons License 70564

Kinek írt az ismerősöd az RBD-ből?

mert benne vagyok mind a honlap, mind a facebook oldal kezelésében, biztos ismertem volna magamat...jó, ez a story, csak sántít egy kicsit...

Szurkolói Iroda - Debrecenből 2 élég ismert név, az itt nyilatkozók egyike, Fradinál is egy elég ismert személy, aki most egyeztetett ezzel az FSE-s képviselővel. Újpestről az a személy, aki anno a Kovács -féle mlsz-ben a szurkolói koordinációs irodának volt a tagja... szintén ott volt ezen az egyeztetésen.

meg van a diósgyőri kontakt, a nyíregyházi, a pécsi, és stb,stb.

minden tábor tudja az elérhetőséget, ki-kit képvisel. ezért is furcsa ez a story.

Előzmény: No good ticket (70563)
No good ticket 6 napja Creative Commons License 70563

"Elmondták neki, hogy most is van egy Szurkolói Iroda, ami majd minden jelentős hazai tábort képvisel, csak ez a szervezet nem kívánatos az MLSZ számára, mert egyre határozottabban fejezi ki a szurkolók nemtetszését."

Ez tök jó, hogy van, de ennél többet nem is tudunk róla. Ja de, annyit hogy Márk a tagja. Kéne valami kontakt, megjelenés, akármi. A legjobb sztorim erről, amikor egy ismerősöm írt az RBD-nek, hogy a Szurkolói Iroda képviselőjét keresi, ők meg nem tudták megadni Márk elérhetőségét! :-D

Előzmény: Paparazzo (70562)
Paparazzo 6 napja Creative Commons License 70562
rich.mond 6 napja Creative Commons License 70561

No, egy új sorozatot indítottunk - pontosabban a futballtörténelemben igen járatos személy, Szegedi Peti. Avagy régen kik miatt nem jártak a családok meccsre? (Jé, vagyis jártak. Vajon miért?) Balhék a pályán és a nézőtéren Magyarországon már 1896-tól! Első rész.

„A football durva és veszedelmes valami”

Az elmúlt években sokszor hallhattuk, hogy a szurkolók tartják vissza a családokat, „békés polgárokat” a magyar bajnoki mérkőzések látogatásától. Sorozatunkban korabeli tudósításokra támaszkodva mutatjuk be, hogy az erőszak a kezdetektől fogva része volt a magyar[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

vespa23 szept. 23. Creative Commons License 70560

Sziasztok! Bocs az offért de hátha valakit érdekel egy Dinamo Bad Blue Boys baseballsapka. Gyűjtőknek kurizórium. http://www.jofogas.hu/somogy/bad_blue_boys_dinamo_sapka_19029490.htm?ma=1 Szeptemberben ingyen posta. Ingyen posta csak a jófogáson keresztül. Üdv!

Big (the real) szept. 23. Creative Commons License 70559

ez nagyon komoly!

3-4 ezer?

Előzmény: M tiszteletes (70558)
M tiszteletes szept. 22. Creative Commons License 70558
márk,R.B.D. szept. 22. Creative Commons License 70557

ez nagyon-nagy :)

http://amigeleken.hu/botrany

M tiszteletes szept. 21. Creative Commons License 70556

Előzmény: M tiszteletes (70555)
M tiszteletes szept. 21. Creative Commons License 70555

Előzmény: M tiszteletes (70554)
M tiszteletes szept. 21. Creative Commons License 70554

1-1 után a sasnál...

anti627 szept. 21. Creative Commons License 70553

DVTK vs. Bp. Honvéd – Káosz a beléptetésnél

http://www.boon.hu/dvtk-vs-bp-honved-kaosz-a-beleptetesnel/2658022

Kolompár Leonszió szept. 15. Creative Commons License 70552

"..a nézőszám növekedését célul kitűző MLSZ-nek tehát sikerült elérnie, hogy még azokat is távol tartsa a mérkőzésektől, akik még a minősíthetetlen színvonalú labdarúgás ellenére is minden hétvégén a lelátókon voltak, hogy győzelembe hajszolják csapatukat." http://alfahir.hu/ujabb_szog_a_magyar_foci_koporsojaba

Fatboy Slim szept. 15. Creative Commons License 70551

10/10 :))))))

Előzmény: Özséb atya (70550)
Özséb atya szept. 15. Creative Commons License 70550

Száműzni kell a politikát a lelátóról...

... a bejárat elé...

ljudski vrt szept. 14. Creative Commons License 70549

:D:D:D

Előzmény: Özséb atya (70548)