Keresés

Részletes keresés

Big (the real) Creative Commons License 26 órája 0 0 70875

nagytudású gréczy zsótika, és a meccsre járó családok :)

http://sztarklikk.hu/greczy_blog/nyilt-level-kubatov-agnesnek/199981

welcome_holm Creative Commons License 1 napja 0 0 70874
Bidee Creative Commons License 5 napja 0 0 70873

Szegények valami zavarban szenvednek . :)))

Együtt bárkit legyőzünk! Creative Commons License 5 napja -2 0 70872

hihihi

Mivel a magyar ultráknak nincs jelenleg Facebook oldala, ezért indítottunk egy újabb oldalt. Teljesen független adminokkal, akiknek semmi köze az eredeti, 70+ ezer fős, törölt Ultras Liberi oldalnak. Az oldalon semmi helye nincs faji megkülönböztetésnek, gyűlöletbeszédnek, valamint egyéb dolgoknak, ami sérti a Facebook szabályzatait. Ha a kedves kommentelő olyat ír, ami sértő, hozzászólása törölve lesz, valamint többszöri figyelmeztetés után ideiglenesen, egy kis időre kitiltásra kerül oldalunkról. Itt csak focival és a szurkolással kapcsolatos dolgokat szeretnénk megosztani. Szeretnénk, hogy a magyar szurkolótársadalomnak legyen egy saját, egybekötött, és egy közös oldala. Köszönjük. 
Az adminok.

https://www.facebook.com/Uliberi

Templomos Zoli Creative Commons License 5 napja 0 0 70871
Előzmény: welcome_holm (70870)
welcome_holm Creative Commons License 5 napja 0 0 70870
welcome_holm Creative Commons License 5 napja 0 0 70869

DVSC - Skonto Riga

welcome_holm Creative Commons License 6 napja 0 0 70868

Hackett, te vagy az?

Előzmény: Burberry Brit (70867)
Burberry Brit Creative Commons License 6 napja 0 0 70867

Csak leoltottam a villanyt. As usual...

Előzmény: __Feyd (70866)
__Feyd Creative Commons License 6 napja 0 0 70866

Csak miattad jöttem :)

Előzmény: Burberry Brit (70859)
Bulibáró Creative Commons License 6 napja 0 0 70865

Mondjad még.Kezdek egyre jobban szórakozni.:D

Előzmény: Burberry Brit (70862)
Burberry Brit Creative Commons License 6 napja 0 0 70864

Micsoda riposzt, Száti. Fantasztikus. Lenyűgöző, ne hagyd abba.

Előzmény: Bulibáró (70863)
Bulibáró Creative Commons License 6 napja 0 0 70863

Na,még egy halmozottan hátrányos helyzetű..

Előzmény: Burberry Brit (70861)
Burberry Brit Creative Commons License 6 napja 0 0 70862

A neten éled az életet, nyomorultm, ott is csak másokét és tudod miért: mert nincs sajátod. Nincs életed, te szánalmas nyomorék.

Előzmény: Bulibáró (70860)
Burberry Brit Creative Commons License 6 napja 0 0 70861

Csita,

Linkeljem a fotód, Csita?

Előzmény: Bulibáró (70860)
Bulibáró Creative Commons License 6 napja 0 0 70860

Miért,mi a különbség a két nyomorék között?

Előzmény: __Feyd (70858)
Burberry Brit Creative Commons License 6 napja 0 0 70859

Szia, Feyd!

Egy Aston Villa-szimpatizáns az ultrák topikjában? Ja várjál, a Honvéd. A klotyó rugdosás megvolt?  

Előzmény: __Feyd (70858)
__Feyd Creative Commons License 6 napja 0 0 70858

Na, azért Hackettet és Kétrudast ne keverjük össze!

Előzmény: Bulibáró (70856)
Burberry Brit Creative Commons License 6 napja 0 0 70857

Nem voltam Miskolcon Fradi-meccsen soha. Mire akarsz kilyukadni, te csöves?

Előzmény: Bulibáró (70856)
Bulibáró Creative Commons License 6 napja 0 0 70856

Te nem az a fazon vagy,akinek összekötötték a cipőfűzőit Miskolcon az egyik Fradi meccsen?

Előzmény: Burberry Brit (70852)
Burberry Brit Creative Commons License 6 napja 0 0 70855

Egyébként semmi baj az ultrákkal, egészen addig a pontig, amíg igényt nem tartanak mások elismerésére. Sajnos a tegnapi akció is ennek a geci igénynek állít mementót.

Nincs tisztelet. Senki részéről.

Előzmény: Big (the real) (70853)
Burberry Brit Creative Commons License 6 napja 0 0 70854

Hát persze. Brit huligán vagyok. Meg szabadkőműves. Meg zsidó. És cigány, és buzi, és travi. Kihagytam valamit? Várjál: menekült is vagyok. Most másztam át hozzátok, szakadt kis hazámból. Ide vágyom. Ebbe a káprázatos, pazar, csillogó luxusba.

Előzmény: Big (the real) (70853)
Big (the real) Creative Commons License 6 napja 0 0 70853

akkor te biztos egy brit huligán vagy, igaz?

Előzmény: Burberry Brit (70852)
Burberry Brit Creative Commons License 6 napja 0 0 70852

Nem. Elnézést. Már megint sztereotipizáltalak benneteket, ultrákat. De; mert írtad, hogy kemények, meg minden, talán mégsem ok nélkül feltételeztem. A szubkultúrán belül nyilván egy kis elismerésre vágytak, ezért a tegnapi szervezett akció. Ahogy a Leeds-fórumokon olvasom: ütöttek ezek mindenkit válogatás nélkül. Gyáva szarok.

Ultrák. Nincs bennük semmi, amit tisztelni lehet(ne). Egyik-másik még az arcát sem vállalja. Teljesen komolyan vehetetlenek. A semmit érő mozgalmukkal együtt.

Előzmény: Pajszer Művek (70851)
Pajszer Művek Creative Commons License 2015.07.22 0 0 70851

Írtam volna olyat hogy tisztelni kell őket?

Előzmény: Burberry Brit (70850)
Burberry Brit Creative Commons License 2015.07.22 0 0 70850

Kösz az infókért. A kérdés az, hogy abból a 700 leedsiből mennyi volt az aktív arc.

Másrészt az információs világháló hogy információkat szerezzünk, íme:

Yeah all good...I kept well away from it! It was all planned by a band of so called Frankfurt Ultras who stormed their way in. Poor security in that respect. It was quite nasty but riot police eventually got a grip and seem to have arrested about 17 ultras. They arrived in balaclavas and armed with chains and batons....bit like a trip back in time!

Ezeket a felfegyverzett szarokat kellene tisztelni? Nem gondolod komolyan.

Előzmény: Pajszer Művek (70849)
Pajszer Művek Creative Commons License 2015.07.22 0 0 70849

Itt azt írják 700 leedsi volt és 200 német.

http://www.goal.com/en-gb/news/3349/pre-season/2015/07/21/13780412/leeds-eintracht-frankfurt-fans-clash-at-pre-season-friendly

A németek megpróbáltak behúzni egy leedsi drapit ebből lett a boksz. A bunyó későb  a városban is folytatódott végül 20-nál is több előállítás lett. 

A videón szerintem azt látod hogy a rendőrök elől futnak a friccek. Egy angolt és egy "officert" el kellett látni.

A daily mail szerint is a németek támadtak.

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-3170079/Leeds-United-supporters-clash-Eintracht-Frankfurt-fans-ugly-scenes-following-pre-season-friendly-Austria.html

Előzmény: Burberry Brit (70846)
Bulibáró Creative Commons License 2015.07.22 -2 0 70848

Ahol a labdarúgó szövetség szinte már úgy működik,mint egy bűnszövetkezet - ami pl a pillanatnyi érdekeiért,no meg gondolom megfelelő ellenszolgáltatásért még a saját maga által hozott szabályokat is felrúgva kénye-kedve szerint zár ki illetve tart bent csapatokat az nb1-ben,ami kvázi önjelölt hatóságként sarcol több millió forintra különböző klubokat mindenféle mondvacsinált okokkal,ami az alkotmányt és az emberi jogokat magasról leszarva sorra hozta a szurkolókat megalázó rendszabályokat,ami évekig szemet huny az egész magyart futballt megfertőző fogadási csalások fölött és még sorolhatnám napestig - ott szerintem semmi meglepő nincs abban,hogy egyes biztonsági szolgálatok szemrebbenés nélkül alkalmazhatnak gyilkosokat és egyéb köztörvényes bűnözőket.

Előzmény: Fatboy Slim (70845)
Burberry Brit Creative Commons License 2015.07.22 -1 0 70847

Szépen futottak a frankfurti faszszopók. Egyértelmű Leeds-győzelem. Köszi a linket.

Előzmény: Bulibáró (70844)
Burberry Brit Creative Commons License 2015.07.22 0 0 70846

Elnézést Pajszer,

A fotókon, amiket linkeltél, többszörös a német létszám. Hozzászoktam már, hogy erre felé releváns pár szaros képtöredékből következtetéseket levonni.

Tévedtem. Van ilyen.

Kemények ez a németek na, én elhiszem ha mondod. A csatornán túl sajnos kevés lenne ez, banning orders & football intelligence ide vagy oda. Ezt meg te hidd el.

Előzmény: Pajszer Művek (70843)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!