Keresés

Részletes keresés

senior71 Creative Commons License 2014.09.14 0 0 25136

Hát, ez érdekes! Az országban összesen négy tízezren felüli település van (Dunaharaszti, Sárospatak, Kiskőrös, Solymár), ahol a polgármesternek nincs kihívója, egyedüli jelölt a választáson.... 

Kerekhegyi másodrangú Creative Commons License 2014.09.13 0 0 25135

Na ha ezt te írtad, akkor meg is kapod a válaszom:

 

Nincs semmilyen kompromisszum senkivel.

Előzmény: Törölt nick (25134)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.13 0 0 25134

na, bekerültem, írtam is vlmit , most kiderül ki vagyok :D

Előzmény: Kerekhegyi másodrangú (25131)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.13 0 0 25133

másképp nem lehet (megint mobil) az előző hozzászólásban

Előzmény: Törölt nick (25132)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25132

Elvileg, hozzá is adnak valamikor, nem látszik kívülről a group úgyhogy másképp nem kell

 

ex-Fixpont-főszerkesztő : csak ha ismerős vagy akkor látszik...

Előzmény: Kerekhegyi másodrangú (25130)
Kerekhegyi másodrangú Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25131

Lehet, mert én nem vagyok és nem is kívánok face-s lenni.

Adnék egy linket, ha itt beregisztrálsz, akkor ingyen töltögethetsz fel annyi képet, amennyit akarsz és jobb oldalon ott lesznek a beillesztési lehetőségek. Akár könyvtárszerűen is felépítheted, és a több képet diavetítés formájában is lejátsza.

http://photobucket.com/

 

Hasznos lehet máskor is.

Előzmény: ex-Fixpont-főszerkesztő (25129)
Kerekhegyi másodrangú Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25130

:-)))))))))))))))))))))))

 

Forró, forró, forró...

 

Na azon a kapcsolaton keresztül, ahonnan ezt kaptad, visszagöngyölíthető a groups, sőt kérik, hogy szóljon szomszédnak, ismerősnek mindenki, hogy hova jelentkezzen. ;-)

Az én 25127-es beírásom is erről szólt, csak egy kicsit(jóval) burkoltabban.

 

Az accountodat nem tudom, hogy tudom megnézni, ha felszabadítod is, mert mióta itt az index fórumon felületi változások történtek, azóta ne találok oda. Régen elég volt ráklikkelni a nickre, azt dobta hányat szólt, hova, mikor, elérhetőség, ha publikus stb. Most már nem így működik.

Előzmény: Törölt nick (25128)
ex-Fixpont-főszerkesztő Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25129

Elnézést. Lehet, hogy az kell a megtekintéséhez, hogy be légy jelentkezve a facebookra, de lehet, hogy ismerősnek is kell lennünk hozzá? Na mindegy, lehet, hogy még megpróbálok egy-két fotót ide is feltenni, képként.

Előzmény: Kerekhegyi másodrangú (25124)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25128

Viszont:

 

Ma fél kilenckor ment le a feleségem a kocsival. Majdnem tragédia lett. A vizelnyelőkből 1 méter magas vizsugarak lövelltek, ott ahol az a nagy rész kivan vágva az aszfaltból, és ezzel párhuzamosan vékony sár réteg borította az aszfaltot, amin a 2km/órás sebességgel haladó autó kormányozhatatlanná vált....

Csak a jószerencse mentette meg... 

 

Ma érdekes módon estére a betonkockák eltűntek. (mármint az út mellet sincs már) Bár a google groupba még nem vagyok benne, de kaptam infot, hátha másnak is jó lesz. (az olyan számkivetett mint én is :-D)

 

Örömmel tájékoztatlak Benneteket a legújabb fejleményekről.

 Jegyző Úrral egyeztettem a budaligeti  átkötő úttal kapcsolatban. A Hivatal a mai napon megküldte levelét a Nemzeti Közlekedési Hatóságnak (III-011/29/2014.), melyben részletesen leírja, hogy a  Solymár Nagyközség Tanácsának 3/1988.számú rendelete alapján gyűjtőút a Budaligeti út. Ez szerepelt már az akkori rendezési tervben is. Ezt  Budapest jóváhagyta. Azóta sem érkezett Solymár Önkormányzatához semilyen észrevétel ezzel kapcsolatban. 
A 110/2010 (IX.24) sz. határozattal elfogadott Solymár Nagyközség Településszerkezeti Terve alapján is az "út" kivett saját használatú út ingatlan, kiemelt lakóutca.
A KDV-KTVF az eljárásban nem emelt kifogást, a tárgyaláson nem jelent meg.
 Ez alapján kértük az NKH támogatását az ügyben.

 

 

Előzmény: Kerekhegyi másodrangú (25127)
Kerekhegyi másodrangú Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25127

Ha higgadtan nézzük a dolgokat, akkor még meg is köszönhetjük az agresszív viselkedését - a II. kerület jóváhagyásával - az útzárakat, beton-klocnikat kihelyező kivitelezőnek.

Ha ez nincs, szép csendben elmegy a vonat, azt csak leshettünk volna a peronon.

Így legalább a kalauz füttye után még néhány ember fel tud ugrálni és berántani a vészféket. Másnak meg előre szaladni a mozdonyvezetőhöz, hogy rossz az irány.

Vannak erre utaló, biztató jelek.

Mondjuk Ordódy úr még mindig a restiben egyezkedik a krampácsolóval, de ez legyen az ő baja. :-PPPPPPPP

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25126

francba ez most hogy jött vissza a régi nick na mind1

Előzmény: Törölt nick (25125)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25125

2 Motortartó gumibakom és és 2 első lengőkarom bánta már..... de hát ezt nem igazán lehet bizonyítani hangja volt csak az viszont nagyon

Előzmény: Kerekhegyi másodrangú (25123)
Kerekhegyi másodrangú Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25124

"Ez a tartalom jelenleg nem érhető el

A keresett oldal nem jeleníthető meg. Az okok a következők lehetnek: az oldal ideiglenesen nem érhető el, megtekintése nem engedélyezett, vagy a hivatkozás hibás/már nem létezik."

 

?

Előzmény: ex-Fixpont-főszerkesztő (25122)
Kerekhegyi másodrangú Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25123

Strigulázzuk már, mennyi kocsi szenved balesetet a Koppány Márton boulevardon a kíválló állapota miatt!

Eső felhordta kőzúzalék hegyek, mely csúszik, mintha csapágygolyókon közlekednél, útpadka helyén ad hoc vizesárok, hogy nincs hova lehúzódni.

Eddig ma kettő...

 

Többre-többre...

ex-Fixpont-főszerkesztő Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25122
Előzmény: ex-Fixpont-főszerkesztő (25120)
Kerekhegyi másodrangú Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25121

Szépen néz ki, most jártam arra, egy órája talán a Bécsi úti riasztóboltban volt dolgom.

Nem semmi ahogy kinéz.

Előzmény: ex-Fixpont-főszerkesztő (25119)
ex-Fixpont-főszerkesztő Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25120

Most látom, hogy már a Várkapu.info is megírta... http://varkapu.info/erdo-mezo/20140912/kiontott-az-aranyhegyi-patak

Előzmény: ex-Fixpont-főszerkesztő (25119)
ex-Fixpont-főszerkesztő Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25119

Más: azt hallottam, hogy az eperföldeknél átszakadt az Aranyhegyi patak gátja a sok eső miatt, és kiöntött a víz a környező mezőgazdasági területekre, állítólag mintegy 4 hektárt elöntve. Mindjárt elnézek arrafelé...

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25118

ÉS ELEGEM VAN A SOK BALFEK.....  Aaaa áááá .  tudom már hogy mi lesz a következő lépése az ügyvéd úrnak. 

Még eszembe jut az építkezéskori ügyintézés.... 

Előzmény: Törölt nick (25117)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25117

Voltam az onkorinál háááááááát. Folyt köv szerdán. Miután elég nagy ferdítés volt a múltkori kerekhegyi megbeszélésen már nem nagyon hiszek a képviselőknek.

Csak az adott ügyintézőnek. Aki akar csatlakozni, és első kézből tudni infokat jöjjön szerda reggel....

Ha gondolod megnyitom a profile-omat ideiglenesen, ha fel akarod venni a kapcsolatot velem

Előzmény: Kerekhegyi másodrangú (25116)
Kerekhegyi másodrangú Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25116

Ja és ott szűrnek rendesen, eléggé egyirányú a publicitás.

Előzmény: Kerekhegyi másodrangú (25115)
Kerekhegyi másodrangú Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25115

tényleg össze kéne futnunk, ...megalakult a Solymár-Kerekhegy googlegroups.

Csak hogy első kézből kaphasd a híreket, ne a Kerekhegyinfón kullogj egy nappal az események után. ;-)

Előzmény: Törölt nick (25109)
Kerekhegyi másodrangú Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25114

Jól látod, Ordódy képviselő úr le van maradva vagy két kanyarral.

Sőt nem is a jó irányba halad. :-)

Avagy tisztában van mindennel, csak választási látszat-tevékenykedik, most hogy borul a bili, merthogy ebbe bele is lehet bukni.

Meglásd át is fog itatódni ez a történet politikai adok-kapokra rövid időn belül.

Nem ám kéz a kézben mennének és próbálnák menteni ami menthető és visszahozni a történetet a sírból.

Nem, játszák az értetlent és arcoskodnak helyben ki mekkora király.

A narancszászlós politikai csatahajó farvizén evezve próbálnak révbe jutni a József Attila utcába újabb 4 év semmittevésre.

 

Ezért is üvöltöztem, két nappal ezelőtt a 25090-es beírásomban. :-)

Előzmény: Törölt nick (25113)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25113

De úgy látom a képviselők nem értik teljesen a problémát,  nem csak a jelenlegi helyzetet kellene megoldani:

 

Kedves Mindenki!

2014.szept.10-én egy felelős főművezetővel sikerült beszélnem, aki a csatornázás felelőse. Elmondása szerint nekik legkésőbb okt.4-én le kell vonulni a munkaterületről, de hozzátette,hogy az esőzések miattt ez inkább okt.10.lesz. Miután folyamatosan felfelé jönnek már a Zerind vezér úton a cstornával, az eddigi 7,6,5 m helyett jelenleg már 4 méters mélységben dolgoznak, tehát gyorsulhat a tempó! A csatornázó cég levonulása után útjavítás kövezkezik,ami 14 napra van tervezve. Megpróbáljuk elérni, hogy 2 irányból ideiglenes lámpa legyen, és az egyik sávon közlekedni tudjunk.Jelenleg ennyi az új információm.Amennyiben további értesüléshez jutok, közlöm Önökkel. Tisztelettel: Ordódy GyörgyképviselőOrdódy György Kerekhegy képviselőjének tájékoztatása Publikálva: 2014. szeptember 10. (szerda) 10:50Kedves Mindenki!
Természetesen naponta foglalkozom  a Zerind vezér út problémájával, de megvártam, amíg beérkezik többféle vélemény és javaslat.Holnap, azaz csütörtökön egy profi ügyvéddel megfogalmazunk egy feljelentést, több száz ember közlekedéssel kapcsolatos veszélyeztetése ügyében. Miután a mentőautó, a tűzoltóság, stb. nem tud normálisan Kerekhegyre jönni (pl. csúcsforgalom idején a Koppányon le-vagy föl a megkülönböztetett jármű beszorulhat a dugóba).A fentieken kívül felvettem a kapcsolatot a vállalkozóval - Hajdú úrral - vele pénteken találkozom személyesen. A heti munka eredményét a jövő hét elején közzé teszem. 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25112

Na,  azért hogy csökkenjen a forgalom,  és ne csesztessenek minket a zerind vezér utca lakói.  Másik nick is én voltam,  de töröltem mert véletlenül mindig ott írtam,  telefonon alig látszik.  Grrr

Előzmény: Kerekhegyi másodrangú (25111)
Kerekhegyi másodrangú Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25111

Gondolkodom még a beírásaidon...

 

...mert lehet, hogy egy szimpla provó vagy :-)

 

...miért is kellene egy közforgalmú úton korlátozni az arra járókat?

Ki a faßommal is kéne kompromisszumot kötni?

Előzmény: Törölt nick (25108)
Kerekhegyi másodrangú Creative Commons License 2014.09.12 0 0 25110

Továbbra is várjuk az illetékesektől ezeket a dokumentumokat a témában:

 

Hol vannak a határozatok, hol van az esetleges fellebbezés, hol az állítólagos határidőn túli benyújtás miatti elutasítás?

 

Mert azt hiszem ezzel a hivatalos beton-klocni tologatással végleg kilépett a hallgatás medréből a folyó.

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.11 0 0 25109

Amúgy pedig ez a keresés szakmába vág,  de már illene összefutnunk,  ha már ilyen jól keresünk a neten :D

Előzmény: Kerekhegyi másodrangú (25106)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.11 0 0 25108

Hát nem tudom mennyi ideig lesz ott tábla.... 

De lehetne kulturáltan is,  pl behajtási engedély a helyi lakosoknak.  De hogy ez még lent nem jutott még eszébe senkinek.  Azt gondolom hogy a második kerületieknek is elfogadható lenne. 

Előzmény: Kerekhegyi másodrangú (25107)
Kerekhegyi másodrangú Creative Commons License 2014.09.11 0 0 25107

Nem adok ötleteket, tudják a furfingot maguktól is.

 

Nem csak a 157-es busz járhat át majd rajta, hanem a megkülönböztetett jelzésű gk.-is.

A szél a vitorlából már ki is vagyon vonva,

te meg csak sasolhatsz, amint a Rózsika utca, Hidegkúti út reggeli gigadugójában araszolsz.

 

Még egy brigád ki van vonva a forgalomból, - a "hidegkúti lámpa" ezentúl téged is visszafog az agglomerációs övezetből koordinálatlanul Bp-re beszivárgók köréből a reggeli órákban. :-OOOOOOOOOOO

Előzmény: Törölt nick (25105)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!