Keresés

Részletes keresés

HollyGolightly Creative Commons License 2012.04.14 0 0 45

Nyugatihoz közel, a Visegrádi utcában van egy turi, kb. 1 percre a körúttól. A 2. emeleten rengeteg osztrák népviselet van, férfi és női is.

Előzmény: haaalina (44)
haaalina Creative Commons License 2012.04.13 0 0 44

Sziasztok!

Tudtok nekem olyan turit ajánlani Budapesten, ahol osztrák népviseletet, dirndli ruhát tudnék vásárolni?

Köszi!

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.19 0 0 43

Támogassunk piacvezetőt!

- Hát te meg hova viszed azt a batyut? - Összeszedtük a fölös ruhát és elvisszük a Vöröskeresztnek. - Hova? - A kedvenc szupermarketünk mellett van a konténerük, abba dobáljuk bele és a Vöröskereszt kiosztja a rászorulóknak. - Honnan vetted, hogy a Vöröskereszté a konténer?[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

csipi_ke Creative Commons License 2012.03.08 0 0 42

Szia,

X. Kőrösi csoma sétányon van egy csereberés, azt hiszem a hozodviszed.hu az övéké.

Előzmény: pipifasirt (34)
csipi_ke Creative Commons License 2012.03.08 0 0 41

Sziasztok,

én kőbányán találtam egyet a Sibrik Miklós 30-nál a Family Centerben (interspar) egy héten kétszer cserélnek árut, és kétszer kiárusítanak 100 forintért mindent! 500 forintról indulnak, érdemes az árucserés napokon korán ott lenni, ha jó cuccokat akarsz kifogni, mert ezek nem sajnálnak semmit, a múltkor 2 bőrkabátot vettem 1000 forintért, igaz, meg kellett küzdenem érte :), mert nagy volt a tolongás, egymás kezéből tépték ki az emberek a ruhákat, volt aki zsákot húzott maga után és őrizte mint egy véreb :). EGy ami nem tetszik, h nincs próbafülke és nem lehet próbálni, de láttam egy pasit, aki az üzlet közepén félmeztelenül rohangált és próbálgatta a ruhákat :)) szerintem veri az eddigi turikat, amikbe jártam.

BFanny_ruha Creative Commons License 2011.10.11 0 0 40

Sziasztok!!

 

Mi most költöztünk fel Budapestre és alaposan fel akarjuk térképezni a környéket turi szempontból. Ha valaki tud valami jó kis helyet kérem válaszoljon a hozzászólásomra. Előre is köszönöm!!

 

Akit érdekelnek, nézze meg termékeinket!! Ezt is Köszi!!:)

http://www.vatera.hu/listings/index.php?td=on&us=BFanny&ob=2

 

babigabiba Creative Commons License 2011.07.27 0 0 39

ANGEX nagyon jó ! neten vannak üzleteik címei Angex.hu én a Feenc krt 40 járok.

Előzmény: Törölt nick (38)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.27 0 0 38

üdv

keresek budapesten inkább északpesten - de akár a belvárosban v északbudán - jó turkálót, ami NEM háda. a háda esetenként jó de veszettül drága. 3000ft egy kg ruháért.. na nemár.

szóval max ilyen 1500-2000 forintosak érdekelnének.

köszi

mucura Creative Commons License 2011.01.22 0 0 37

érdemes szerintem megnézni egy két webáruházat is, különösen baba/gyerek ruha témában.

Bárhonnan, bármikor elérhető- otthonról, fektetés után az ágyból is..:)

had ajánljak egyet:

Édi-Bébi webáruház

http://www.edibebi.hu/

 

ringletke Creative Commons License 2010.08.13 0 0 36
Sziasztok!

Cserés használt ruhás: Tetőcsere, Corvin Tető, VIII. ker., Blaha Lujza tér 1-2.
kom24 Creative Commons License 2010.05.23 0 0 35

Gyerekruha turi:

http://www.anyatanya.com/main/rtreq12/483821

pipifasirt Creative Commons License 2010.05.02 0 0 34
sziasztok...

nem tudja véletlenül valaki, hogy hol van Budapesten cserés turkáló? azaz, ahová elviheted a régi ruháidat...

köszi
Grega11 Creative Commons License 2010.02.22 0 0 33
Pesterzsébeten hová érdemes most menni?
..CALA.. Creative Commons License 2010.02.21 0 0 32

 

sziasztok!

Akit esetleg érdekel:

Dark-fétis shop bolt megszünése miatt a meglévõ árukészlet
 kiárusításra kerül. Az árukészlet megtekinthetõ
személyesen Csepelen idõpontegyeztetést követõen.
Egyéni vásárlókat is fogadunk, kedvezõ árak, dark,
 gothic, alternatív, fétis cuccok.

http://s753.photobucket.com/albums/xx176/kareszdm/

 Karesz és Vera:
20-416-0616, 30-944-0950 e-mail: valentin.rita@freemail.hu

n.zs Creative Commons License 2010.02.20 0 0 31
Sziasztok!

A feleségem ezen a héten talált egy jó és nagyon olcsó helyet. (hogy ez a kettő hogy jön össze?!)
Újpesti piacnál van a 147-es megállójánál
katx Creative Commons License 2010.02.07 0 0 30
Amit elfelejtettem! Van egy hátulütő. A holminkra nagyon kell vigyázni. Nekem egyszer ellopták egy egész zsák ruhám. Még olcsón megúsztam. A biztonságiak szerint a válltáskát is érdemes értékmegőrzőbe tenni, ha van még hely...
katx Creative Commons License 2010.02.07 0 0 29
Sziasztok!
A Bosnyákon a Nagy Lajos király úton van egy jó turi. Üres kézzel nem lehet eljönni. http://www.hadakft.hu/dindex.php?id=60
Én csak bálabontásra járok viszont inkább délután 1-2 fele. Délelőtt rengetegen vannak, iszonyat meleg van és az emberek meg vannak őrülve. Egyébként ide járnak a belváros üzletekből is aztán eladják mérge drágán.
Vizet vinni kötelező!!!! Nem vicc.
Az ár 2490/kg, a lakástextil 1700/kg, ez utóbbiban nem vagyok biztos.
Jó turizást! :)
Mizie Creative Commons License 2010.02.04 0 0 28
köszi :)
Előzmény: Zuzmó78 (27)
Zuzmó78 Creative Commons License 2010.02.02 0 0 27
A másik turis fórum szerintem pörgősebb, ott kérdezd meg a pestieket, hátha tudnak segíteni:

Használtruha boltok
Előzmény: Mizie (26)
Mizie Creative Commons License 2010.01.29 0 0 26
Bőrkabátok merre vannak Pesten nagy választékban?
tirtikka Creative Commons License 2009.11.23 0 0 25
én a Nagyvárad térre szoktam járni az angol tudriba... válfás, de viszonylag olcsó
szanncsika Creative Commons License 2009.11.23 0 0 24
egyébként ha tovább mész ott a piacon van arra két háda is, ott is elég jó cuccok szoktak lenni
Előzmény: FENTIPAPA (21)
Gábor1979123 Creative Commons License 2009.11.12 0 0 23

Sziasztok!

SOS!!

 Holnap járok pesten és elnéznék egy jó motoros turkiba.Motoros bőrnadrág kellene.

 

Nagyon köszönöm!

FENTIPAPA Creative Commons License 2009.10.23 0 0 21
A lehel téri templom mellett pedig most nyilt egy ruhacsere turi ahová be lehet hozni a jó minőségű cuccokat.

www.onlineturi.hu/resale
subbee3000 Creative Commons License 2009.04.07 0 0 20
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.23 0 0 19
Pl. itt vannak jó és olcsó turkálók:

Háda Kft.
Bszandra Creative Commons License 2008.11.23 0 0 18

Szia!

 

Én a nemrég nyílt Egerszegi boltjuk voltam, tényleg nagyon jó! Haza is jött velem 2 felső, és egy táska! :)

Egyrészt hatalmas, másrészt rengeteg cucc van! Sőt, nem csak régi, hanem új dolgok is akadnak, főleg lakástextil, pl. rongyszőnyegek, díszpárnák.

 

Örülök, hogy van valaki, aki vidéki turit is említett. Hiányolom, hogy mindenhol csak a pesti üzleteket írják. A másik, ebben a topikban is említett topikban (bocs a szóismétlésért) próbálkoztam pár hozzászólással, de senki még csak a füli botját se... Lehet, hogy az volt a baj, hogy azt írtam, hogy az Egerszegi Háda nekem nem jött be? Hát, tényleg nem volt egy nagy szám, pár hónapra rá be is zárt...Mindkettő.

 

Viszont a Textilia egészen jó, bár mostanában drágított kb. 10 %-ot. Aztán a McDonald's-szal szemben van egy London Shop, ahol tegnap (is) nagyon jó cuccokat találtam, többek között egy padlizsánszínű hosszú pizsamát, és a Tompa utcában is van egy jó, azt hiszem Kavalkád a neve.

 

Szóval, vidéki "turisták" hozzászólásra fel!

Előzmény: jkata (7)
suti79 Creative Commons License 2008.11.23 0 0 17
Sziasztok!

Szeretném megosztani legújabb élményemet veletek.
XVII.-ik kerületiként mondhatom azt hogy végre találtam egy turit nem túl messze.
Eddig legtöbbször kőbányára mentem, de most a másik irányba indultam.
Pécelen van, a barátnőm ott lakik és ő mondta hogy nemrég nyilt, sokáig (20óráig!!!!) van nyitva.
Elmentünk. Fent van egy dombon a 69-es busz végállomásánál (turi-túra ;).
Valami MALINI üzletházban ( gondolom ez lenne a Pécel Plaza)
Nem túl nagy, amolyan butik hangulat, vállfás, áttekinthető darabok, viszont a ruhák kiválóak, márkásak, szinte újak, és kilós áron vannak!!! (2190), női, gyerek és férfi is.






moennigg Creative Commons License 2008.11.02 0 0 16
Kőbányán, Kőrősi Csoma sétány Szent László térhez közelebbi oldalán a legjobb hely. Páholy a neve, nem túl olcsó, elkérnek 1-2ezer forintot egy jobb felsőért, de mindig találni valamit az 500ftos kosárban is. Vettem már ott felsőt, nadrágot, övet, táskát...van sok babaruha is.
bockos Creative Commons License 2005.07.17 0 0 15
Lányok, ugyanitt létezik egy "használtruha boltok" topic, amely már hosszú ideje üzemel, ennek megfelelően telis-tele van jobbnál jobb turicímekkel és kritikákkal ill. dícséretekkel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!