Keresés

Részletes keresés

maffika06 Creative Commons License 2012.01.26 0 0 694

szia írtam emilt jó?mert ide én nemigazán jövök fel!!

Előzmény: szafika77 (693)
szafika77 Creative Commons License 2012.01.25 0 0 693

szia.erdekelnek a rucik,probaltam mailt kuldeni,de nem sikerult.valamier nem engedi.nincs meg hama,a heten veszek neki,es akkor minden adatot leirok.egyebkent kisfiu.

Előzmény: maffika06 (689)
pipacs_ Creative Commons License 2012.01.25 0 0 692

szerintem ezek nemes egyszerűséggel MINDENT felzabálnak, amit ehetőnek gondolnak.

akinek kényes a gyomra, ne olvasson tovább!

 

2 napja este Balambér, az egerészünk, megevett valami tápot a szomszédban, majd persze itthon a kertben szabadult meg tőle (kirókázta). amikor később kivittem Meerit, első dolga volt felenni... volt ott minden: konzervkaja, száraztáp, gyomornedvek... nyami! fincsi előemésztett, könnyű kis vacsora. pedig ha már Balambér gyomra sem bírta :S böeeee.

 

jómultkoriban meg pizzát ettünk, és a "héját" oda szoktam adni Fantának (szetter). természetesen a kicsi úgy küzdött az ajtónál, hogy ki akar jutni, mintha az életéről lenne szó, pedig csak egy darab száraz, íztelen tésztadarabról volt szó...

 

Dönci különben válogatós, a tányérokat szereti kinyalni (meg a kivajazott tepsit, ami pogácsának van odakészítve... no comment), még a brokkolikrémleves után is : ) a husit is megköszöni, de egy csomó kajával nem tud mit kezdeni. kis béna : ) a macskáim életképtelenek, 2 nap alatt éhen halnának, ha nem lenne whiskas.

Előzmény: qkszi (691)
qkszi Creative Commons License 2012.01.24 0 0 691

A csivik nagyon szeretik a házi kosztot még jobban mint Döncid, az enyém minden féle főzeléket meg egyebeket megevett, sőt egyszer szilveszterkor még egy kis pezsgőt is kapott, hát nem becsicsentett a kis szemtelen. Na soha többet nem kapott csak vizet meg tejet.

Előzmény: pipacs_ (690)
pipacs_ Creative Commons License 2012.01.23 0 0 690

akkor tényleg az a biztos, ha megkapja inkább még egyszer.

(én is láttam már 1-2 "érdekes" dolgot oltási könyvben, pedig még nem fejeztem be a sulit, sz'al nem praktizálok, csak besegítek rendelőben)

 

ma maradt ebédről egy kis rizi-bizi, próbaképp odaadtam a töreterroristának, és így, natúr is megette : )))) ez a legbelesebb kutya a világon! :D (na meg a szetterünk... 8 éves és őt se láttuk még jóllakottan :D)

Előzmény: szafika77 (687)
maffika06 Creative Commons License 2012.01.23 0 0 689

szia újak !van sokféle ruha még ha érekel akkor emailben érdeklödj kérlek ,jó? a kutyusod nemét ill derék és háméretével! Olcsón adom  , a kutyus a képen az enyém csk fotozni vette fel a rucikat.

Előzmény: szafika77 (688)
szafika77 Creative Commons License 2012.01.23 0 0 688

Szia. ujjak a rucik,vagy hasznaltak?es milyen arban vannak?

Előzmény: maffika06 (686)
szafika77 Creative Commons License 2012.01.23 0 0 687

3 oltas volt a konyvben.Az elso 2 oltas mellett igen,ott az allatorvosa neve volt pecsettel,a harmadik oltas mellett csak az o neve van.Amikor elvittem a kicsit a sajat dokinkhoz,o is meglepodott. vagyis o szolt hogy ez erdekes,es hogy szerinte kapja meg megint a kombinaltat az a biztos.

Előzmény: pipacs_ (685)
maffika06 Creative Commons License 2012.01.23 0 0 686

sziasztok! Elnésért a zavarásért!! ha valakit érdekel kutyaruha cicaruha olcsón akkor írjon emailt!  zsana31@indamail.hu 

pipacs_ Creative Commons License 2012.01.21 0 0 685

van matrica meg pecsét az oltási könyvben?

Előzmény: szafika77 (684)
szafika77 Creative Commons License 2012.01.19 0 0 684

Hat a tenyesztot inkabb foljelentenem,mert a harmadik kombinalt oltasat szerintunk alahamisitotta.az allatorvos szerint is.meg szaraz kohogese van a kicsinek.tehat igy fbruarban meg kell hogy kapja megint,vagy lehet hogy nem is kapta meg meg.ezt csak vervetelbol lehetne kideriteni azt mondta a dokink.hat tegnap ette a kezembol a szaraztapot,ma meg beaztattam neki,igy is megette.probalkozom meg.koszonom

Előzmény: pipacs_ (682)
qkszi Creative Commons License 2012.01.15 0 0 683

Szerintem soha nem látott ez a kicsi kutya tápot különben szívesen enné. Hallgas Pipacsra Ő szakértő és igaza van rendszeresen kell etetni a kutyát és soha nem az asztalnál és kunyizni sem szabad engedni, nekem 16 évig volt csivim és nagyon rendes kis kuty volt, mindent megevett imádta még a főzelékeket is. Szerintem is főzzél neki rizst és abba tenyél husit meg répát és azt add neki, az való a kis kutyának napi 1 alkalommal meg kináld meg táppal, ha ezt betartod hamarosan rendesen fog enni és nem fog éhen halni.

Előzmény: szafika77 (681)
pipacs_ Creative Commons License 2012.01.12 0 0 682

nincs mit!

de amit a szigorú etetési időpontokról írtam, meg hogy nuku nassolás, próbáld betartani. ne a kutya dirigáljon, mikor akar enni, Te vagy a gazda, Te mondod meg, mikor van kajaidő! : )

 

amikor főzök, az enyém egyfolytában a lábam körül pattog, mancsol, minden, csak adjak neki egy falatot. de sose gyengültem el. ha akarok neki külön adni egy kis főtt husit, azt is mindig a táljába teszem, és akkor adom oda, amikor úgy döntök, sose akkor, amikor hisztizik.  főzésnél szerencsére már elég hamar feladja a nyaggatásom, mert szerintem lassan leesik neki a húsz fillér, hogy hiába kunyizik.

családdal nem könnyű különben ezt megértetni... amikor szüleimnél vagyunk vendégségben, mindig etetni akarják _az asztalnál_!!! mert milyen cuki, hogy néééééz, milyen kicsi, satöbbi... falnak megyek ezektől :S persze megkaptam, hogy éheztetem a kutyát... pfff.

 

pedig kicsi korában kell a legkövetkezetesebbnek lenni, mert amilyenre nevelődik, olyan lesz 15 évig...

 

még az jutott eszembe, a tenyésztőt nem próbálod meg felhívni, neki van-e ötlete, javaslata?

 

szia!

pipacs

Előzmény: szafika77 (681)
szafika77 Creative Commons License 2012.01.12 0 0 681

A tenyesztonel allitolag szaraztapot evett,adott is,de elkapta tole a feujet.a fot repat sem eszi,rizst sem.azt gondoltam ki,mert ugyebar eheztetni nem lehet,mert leesik a vercukor szintje,meg fejlodesben van meg,hogy varok meg par honapot,addig is probalkozok be cserkeszni a husi koze a beaztatott tapot,aztan megprobalom majd kesobb,hogy semmi mast nem adok neki,csak a tappal fogom megkinalni.Sajna nem jol erzem magam,ha meg csak 1 etkezest is kihagy a kis rafnaltam.De koszonom a tanacsodat.

Előzmény: pipacs_ (679)
pixyke83 Creative Commons License 2012.01.11 0 0 680

Sziasztok!

 

Nekem sajnos nincs csivám, de nagyon tetszenek. Olyan kis édesek!

A családomban mindenki a nagyobb kutyákat szereti, így valószínű be kell érnema képekkel, mások élményeivel. :(

 

Van azonban nekem is egy kiskutyám. Ő 12 éves lesz 20-án. Kislány. Pöcök a neve. Imádom!

 

 

pipacs_ Creative Commons License 2012.01.10 0 0 679

Szia!

"tankönyv szerint" úgy kell etetni a kutyát, hogy elé teszed a kaját mondjuk negyed órára, utána elveszed előle, mindegy, mennyit evett belőle. és minden étkezésnél ezt kell csinálni, az etetési időpontokat pedig pontosan be kell tartani. etetések közt meg nem szabad nassoltatni a kutyát.

ha nem csont és bőr a kutyusod, szerintem csináld így, előbb-utóbb olyan éhes lesz, hogy megeszi a szárazat is, és ha következetesen elrakod előle, amit meghagy, szépen meg fogja enni egyben az adagját.

különben az én kölyköm 5 hónapos lesz egy héten belül, 3x eszik egy nap (szárazat), de folyamatosan éhen tudna halni : ))) nálunk nincs ilyen probléma, hogy nem akarna enni... mindent felporszívózna. : )

 

mivel etették, mielőtt hozzád került? csirkemájat ne adj neki rendszeresen, mert abban rengeteg az A-vitamin, túl lehet így adagolni neki, ami csontkinövéseket okoz az ízületeken. (macskán láttam ilyet, a nyakcsigolyáin olyan durva kinövések lettek, hogy alig tudta mozgatni a fejét.)

ha nagyon nem hajlandó tápot enni, szerintem egy ilyen kicsi kutya otthoni etetése sem lehet hatalmas összeg meg idő. főtt csirkehús (csont és bőr nélkül), rizs, némi zöldség (főtt répa) és vitamintabletta v. por (útmutató szerint adagolva).

 

sok sikert, majd számolj be kérlek a tapasztaltaidról!

tökjó lenne a chihukról értekezni itt, de úgy látszik rajtunk kívül nincs itt senki : (

 

üdv,

pipacs

Előzmény: szafika77 (678)
szafika77 Creative Commons License 2012.01.09 0 0 678

Sziasztok.  Nekem van egy 4 honapos kan csivavam, 3 honapos koraban kerult hozzam. az a problemam,hogy nagyon valogatos,ra szeretnem szoktatni a szaraztapra.Neha megeszi,par szemet szarazon,probaltam mar beaztatva is,ugy is csak neha eszi. A sult csirkemajat enne allandoan! Tudna nekem valaki tanacsot adni? Elore is koszonom

pipacs_ Creative Commons License 2011.11.08 0 0 677

van itt még valaki, akinek van chihuja? hozzánk most került egy kiskuty. élménycserélnék :-)

Levendula78 Creative Commons License 2010.10.17 0 0 676
Bocsi a zavarásért,szeretném figyelmetekbe ajánlani a következő iwiw-es oldalt,ahol nagyon jó minőségű korrekt áron lévő ruhákat készítünk!
Ha valakinek van kedve,érdekli a dolog akkor nézze meg:
Köszii
http://iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?userID=15206408
geda1 Creative Commons License 2010.10.14 0 0 675
.
Előzmény: geda1 (674)
geda1 Creative Commons License 2010.10.14 0 0 674
1.5 kg körül van a súlya ,de ráférne némi plusz súly.Viszont nem tudom milyen kaja lenne neki a legjobb.Érdemes megvenni a fajtatápot?
Előzmény: geda1 (673)
geda1 Creative Commons License 2010.10.14 0 0 673
Szia.
Nekem először van csivim.Egy szaporítótól vásároltam ki egy kis szukát kb 1 hete.
Sajnos eddigi életéből adódóan(egy melléképületben lakott ketrecben) viselkedési problémái vannak.
Fél tőlünk,kitér előlünk,nem szereti,ha hozzáérünk, megsimogatjuk.Nevére nem hallgat és sajnos nem is szobatiszta.
Ja és sokat remeg.Egy infra lámpa szolgált fűtésként a ketrecében és gondolom most szobahőmérsékleten fázik.
Próbálunk vele türelmesek lenni,de minden tanácsnak nagyon örülnék mit,hogyan csináljunk,hogy igazi, vagány kiskutyát tudjunk faragni belőle:)
Előzmény: NaNa100 (672)
NaNa100 Creative Commons License 2010.10.14 0 0 672
Szia!

Nekem volt és van is csivavám. Tüneményes kis élőlények. Pacsika az első kutyám sajnos meghalt. Nagyon hiányzik. Fifikét fájdalomdíjként kaptam a családtól. Féltem nem tudom majd megszeretni, de imádom őt is. Ird meg mi érdekel a csivavákkal kapcsolatba. Ha tudok szívesen válaszolok
geda1 Creative Commons License 2010.10.10 0 0 671
Hali.
Van itt valaki?
Jó lenne feléleszteni a topikot!
Írjon akinek van,volt vagy éppen lesz csivije!
osztin Creative Commons License 2010.09.09 0 0 670
hello


csak nem megszünt mire nekem is lett egy csivim áááááááááááááá
Töti77 Creative Commons License 2010.04.13 0 0 669
A május 2-i csivava találkozó részleteit itt találhatod: www.csivava.net
sappi Creative Commons License 2010.04.12 0 0 668
Csivi találkozó május 2-án lesz a Római parton.
serjani Creative Commons License 2010.03.18 0 0 667
.
serjani Creative Commons License 2010.03.18 0 0 666
..
serjani Creative Commons License 2010.03.18 0 0 665
Szotyika vagyok!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!