Keresés

Részletes keresés

balas Creative Commons License 2003.08.06 0 0 13
Csak jelzem, hogy kikiserleteztem azt a modot, hogy milyen hozzaszolasokra marad csondben zsigabubus. :-)))
Az o hasonlo topikjaban lehet latni, ketszer hozzaszoltam. Sem ki nem tiltott, se nem valaszolt csunyan, semmi. Csond. Na, ezt csinaljatok utanam!
:-DDD
Előzmény: HGyuri (12)
HGyuri Creative Commons License 2003.08.05 0 0 12
egyébként maximálisan igazad van.
De jó, az én etikus topikomban mindenkinek igaza van? :-D
Előzmény: _Felhasználónév_ (10)
HGyuri Creative Commons License 2003.08.05 0 0 11
jajjjj nem érted....
Most ez a divat.. Fotós etikáról topikokat nyitni :)

Előzmény: _Felhasználónév_ (10)
_Felhasználónév_ Creative Commons License 2003.08.05 0 0 10

Gyuri, én ezt most komolyan nem értem.
Mi köze ennek az egésznek az etikához? Szvsz nem az különböztet meg egy fotóst a másiktól, hogy kit rekeszt ki vagy kit nem rekeszt ki, ki melyik szövetség, társaság, párt stb. tagja hanem hogy milyen képeket csinál, milyen világot tár a nézők elé.

Ha valaki küzdeni akar az menjen a küzdőtérbe. A művészet, hobbi, érdeklődés nem a vita területe. Valakinek tetszik valami vagy nem, ez nem etikai kérdés.
szkd

Előzmény: HGyuri (-)
HGyuri Creative Commons License 2003.08.05 0 0 9
nem, de ez nem is lényeges :-D
Előzmény: Venyerin (8)
Venyerin Creative Commons License 2003.08.05 0 0 8
Vajon etikus-e ilyen topicot nyitni? ;-P
Előzmény: HGyuri (-)
HGyuri Creative Commons License 2003.08.05 0 0 7
asszem mindenben egyetértünk. Mélmegy
Előzmény: rgb99 (6)
rgb99 Creative Commons License 2003.08.05 0 0 6
HGyuri:
Nem tudom pontosan idézni, de mikor közös "barátunk" megjelent a fórumon az volt az első közlendője, hogy itt mindenki amatőr (ez részben rendben), barbár, kontár, akiket ő lenéz, gyűlöl és megvet.
Aki ilyen hangnemben indít egy bemutatkozás jellegű írásban az az etikával egy napon nemigazán emlegethető!
Nemigazán értek a moderálási elvekhez, de ilyen mentalitás nem közénk való!
Károsabb a fórumra mint a káromkodás, amit joggal kimoderálnak.
Más egyéb fórumokkal összehasonlítva a vegyessége ellenére ez itt egy toleráns, jóindulatú társaság volt. Egy két nemidevaló elem jelenléte elég felbolydulást okozott. Két mód van ellene (-ük): Ha nem reagálunk rá (Én ezt tettem kb egy hónapig), vagy a moderátor fáradtságos munkával összkép és durva antiközösségi megnyilvánulásai miatt kimoderálja.
Etikáról egyébként önkontrollal bíró egyének esetében lehet csak beszélni. A lelki sérültek klinikai esetek (nem vicc!). Velük érdemi vitát folytatni úgyis reménytelen. Erre már mindenkinek rá kellett volna jönnie. Úgyanúgy, ha egy kiszabadult elmebeteg kötekedik, nem az a jó megoldás, ha felveszed a kesztyűt, hanem vagy figyelemre sem méltatod (ha nem közveszélyes), vagy az arra illetékeseket értesíted, hogy zárják vissza oda ahonnan megszökött.
Elnézést, ha nyers voltam, de mindenki (remélem) azt szeretné, hogy ne főleg ilyesmiről szóljon a fotós topicok legtöbbje.
(rgb99)
Előzmény: HGyuri (-)
HGyuri Creative Commons License 2003.08.05 0 0 5
:)

Kérek mindenkit akinek nincs hozzászólása a címben vázolt témához, az sziveskedjen visszatartani magát, mert a moderátorok segtségét leszek kénytelen igénybe venni. És az tetszene.

Előzmény: NJani (4)
NJani Creative Commons License 2003.08.04 0 0 4
Értettem. Nem szeretném, ha Zsigu bácsi eldádázna és a sarokba állítana, mert rossz kisfiú voltam. ;-)

Egy bűnbánó

Előzmény: HGyuri (3)
HGyuri Creative Commons License 2003.08.04 0 0 3
nemröhög, mert felírlak valahová... pl. a sulinetes ellenőrződbe! :)

Szeretném lekerülni az ilyan és ehhez hasonló megtévesztö csúsztatásokat.
Kérésem fenntartva.
Period

(szupermenek kíméljenek)

Előzmény: NJani (2)
NJani Creative Commons License 2003.08.04 0 0 2
Hangosan röhögök !!!! :-))
Előzmény: HGyuri (1)
HGyuri Creative Commons License 2003.08.04 0 0 1
Off:
Módfelett hálás lennék, ha:
zsigubabi
ZsigaS
Ragika
Képkavics
Ds37
a sulinetes infantilitásukat más topikokban élnék ki.
Felettéb boldog lennék, ha Százbalhé is távol tartaná magát. Minnél messzebb annál jobb.

Adults Only!!!

Majdnem Creative Commons License 2003.08.04 0 0 0
Plán-Paralel
HGyuri Creative Commons License 2003.08.04 0 0 topiknyitó
Itt az itthonról elszármazott fotósokra vonatkoztatott emberi etikára terelném a szót. Bármelyik szakmára, bármerlyik hivatásra lehet vonatkoztatni.
Az utóbbi honapokban egyre rosszabb stílusú amerikai magyar fotós adta az ötletet, hogy ezt a témát feszegessem profi és amatör fotósokra vonatkoztatva.
Etikusak-e ezek a messziről bekiabáló emberek? Hiszen az amatőr fotósok kirekesztésére, meggyalázására jönnek az effélék a netre, kiélni olthatatlan mocskolódó, vagy éppen nagyotmondó münchauseni hajlamaikat.
Hazug möson hirdetik az etikát pedig csak öncélú magamutogatásról van szó.
Létezik-e itt az Indexen szakmai fétékenység?
Vitakultúra?
Nyilvános rágalmazások, támadások, befeketítések.
Cinizmus.
Lenézés, kipellengérezés...
Emberi tulajdonságok-e ezek? Jobb vagy rosszabb-e a helyzet a fotósok között?
Milló és egy kérdés van amiröl lehet vitázni, a döntés kényszere nélkül.

Nullások jöhetnek! ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!