Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Szezsy ápr. 21. Creative Commons License 3416

Szegeden hol van RSG oktatás? 6 éves kislányomat szeretném járatni, de csak akrobatikus tornát találtam eddig. köszönöm.

N-Gábor 2013. dec. 9. Creative Commons License 3415

Kedves Hölgyek!

18. életévet betöltött, hajlékony, vékony, szép arcú lányt keresünk táncfotózásra.

A fotózás ingyenes, de az elkészült képeket átadjuk.
Műtermünk a Margit híd Budai hídfőjénél található.

Jelentkezni lehet: nemeth.gabor@photographer.hu címen, egész alakos és arcképpel, elérhetőséggel és méretekkel.

Előre is köszönöm!

DrZse 2013. okt. 7. Creative Commons License 3414

Keresek 10-12 éves leányra, jó állapotú, keveset használt rsg / fitnesz verseny ruhát. Ajánlatokat és képeket ide kérem küldeni, méretekkel együtt: drzse1@gmail.com

Köszönöm!

Előzmény: DrZse (3413)
DrZse 2013. okt. 7. Creative Commons License 3413

Keresek 10-12 éves léányra jó állapotú, keveset haszált rsg / ftiinesz verseny ruhát. Alánlatokat és képket ide kérem küldeni, méretekkel együtt: drzse1@gmail.com

Köszönöm!

Törölt nick 2013. okt. 3. Creative Commons License 3412

Sziasztok!

A 2012-es londoni olimpia óta követem nagyobb figyelemmel ezt a sportot! Régebben unalmasnak találtam, pedig egyáltalán nem az! A fő kedvenceim az orosz lányok lettek! Mind csapatban (Ksenia Dudkina, Alina Makarenko, Uliana Donskova, Anastasia Nazarenko, Karolina Sevastyanova és Anastasia Bliznyuk) és mind egyéniben (Evgenia Kanaeva és Daria Dmitrieva)! De most nemrég felbukkant egy újabb üstökös, ő Yana Kudryavtseva! Ő most az egyik legfőbb kedvencem, mert nagyon ügyes és emellett tehetséges is! Egyébként az orosz lányok a tehetségük mellett szépek is! :) Állítom, hogy a labdagyakorlatban Yana a világ legjobbja! Még jó RG-sek (Margarita Mamun, Alexandra Merkulova és a nagyon fiatal Alexandra Soldatova is).

Yana Kudryavtseva Ball final - World Championships Kiev 2013

rg_fan 2013. máj. 31. Creative Commons License 3411

Van olyan, aki már kipróbálta ezt? http://rgsheet.com

A leírás szerint ritmikus gimnasztika pontozólapot lehet vele létrehozni.

Csinált már valaki ilyet?

Kollárka74 2013. márc. 21. Creative Commons License 3410

Eladnám a lányomnak vásárolt új Rsg versenydresszét. Sikerült 2 helyről rendelnem, így ez felesleges lett. Mérete 158-as. Fekete/fehér rózsaszín flitterezéssel. Kérésre képet küldök. Ár megegyezés szerint.

kollarkakft@gmail.com

Zoe21 2013. febr. 5. Creative Commons License 3409

Sziasztok!

lányom 5 évesm februárban menne először rg versenyre. viszont sehol nem találok neki a 25-26-os lábára forgócipőt, testszínűt és kényelmeset. Ha esetleg valakinek van elfekvőben ilyenje, megvenném!

Köszönöm,

Zoé

xerax 2013. jan. 25. Creative Commons License 3408

Sziasztok!:-)

Versenydresszt vásárolnék 7éves kislányomnak (122-128cm).

Az ajánlatokat ide várom: a.era@freemail.hu

Előre is köszönöm!:-)

ildi_somodi 2012. szept. 25. Creative Commons License 3407

Gyöngyös flitterezést is vállalok, gyorsan, szépen dolgozom! Referenciám van! Ár a ruha méretétől és a flitterezés mennyiségétől függ. Hívj bizalommal! :) Somodi Ildikó 0630 559 1727 (rejtettszámú hívást nem fogadok!!!)

ildi_somodi 2012. szept. 25. Creative Commons License 3406

Eladásra kínálom 500 forintos darabáron a saját készítésű kontyhálóimat. Jó minőségű, pamutfonalból, tetszés szerint színben, edzésre vagy a versenydresszhez, rövid határidővel dolgozom. Rendelés esetén utánvéttel, ajánlottan postázva küldöm vagy személyes átvehető. Somodi Ildikó 0630 559 1727

halkonyat 2012. szept. 1. Creative Commons License 3405

Hello :)

Lenne egy olyan gondom, hogy megpróbáltam kiírni DVD-re az olimpiai buzogány-szalag kvalifikációt..., és hát letöröltem helyette. Meg van valakinek ez a verseny? Küldenék DVD-t postán, és akkor át tudná-e másolni nekem? Nagyon-nagyon hálás lennék... Mindenképpen írjatok! Köszönöm :)

Reni2012 2012. júl. 2. Creative Commons License 3404

MILYEN KRISTÁLYOK?????
KÜldj léccives képet, ha kapsz erre az emailemre: jurimuri@citromail.hu :) 

Előzmény: anyiii (3367)
Reni2012 2012. júl. 2. Creative Commons License 3403

SZia.

Nekem a rózsaszín a kedvenc színem.:)
Érdeklődni szeretnék mennyibe kerül a képen láthtó labda és buzogány????
Ha lehet akkor küldön külön szeretném megtudni.:)
Erre az emailemre a választ+ha vannak képek akkor képeket: jurimuri@citromail.hu

adibaba2001@citromail.hu

Üdv: Jurák Renáta.:)

Előzmény: sziporkaaaaaaaa (3366)
Reni2012 2012. júl. 2. Creative Commons License 3402

Szia. ÉN tudok ajánlani egy jófej, de kemény rg-tanárt.:)
Én rg-zek és én nagyon szeretem az edzőmet:
Ha van facebook-otok akkor jelöljétek be ott: aliczky barbara .

Vagy van rg- kedden fél 3-4-ig

csütörtökön4-től fél 6-ig.:)

és asszem még pénteken de ezt a Barbi fogja nektek elmondani.

Sjanos telefonszámot nem tudok adni.:(

Remélem tudtam segíteni: Jurák Reni 

Előzmény: Utazó_1 (3373)
Reni2012 2012. júl. 2. Creative Commons License 3401

Szia, én tuodk nektek mondani boltot hogy hol tudnátok esetleg venni.:) ;)
www.rgwebshop.hu
vagy com.:)
De itt meglehet rendelni, vagy ott ki is van írva, hogy hol van ez a bolt, és akkor eltudtok oda menni.:)
Mi is ott vettünk a versenyre dolgozak, én ezt egy barátnőmtől tudom ;)

Üdv: Jurák Renáta 

Előzmény: dabaka (3389)
réka2012 2012. júl. 1. Creative Commons License 3400

Tudnál nekem küldeni róla képet a dresszről szucsreka2@citromail.hu köszönöm  ide kérném

Előzmény: elenorkismama (3397)
réka2012 2012. júl. 1. Creative Commons License 3399

tudnál nekem küldeni a kék és fehér labdáról képeket email címem szucsreka2@citromail.hu ide kérném köszönöm mert szeretnék kék és fehér labdát és kérdés? hogy van e pink rg labdátok ? :D

Előzmény: levelibeka (3287)
alsotekeres 2012. jún. 3. Creative Commons License 3398

Bocsánat, csak egy próba

elenorkismama 2012. máj. 3. Creative Commons License 3397

Van egy új dressz eladó 140-es méretben.7000 ft.

Igényesen van díszítve.

ildi_somodi 2012. márc. 30. Creative Commons License 3396

Sziasztok!

Budapesten és környékén gyöngyös flitterezést válallok! Olcsón, gyorsan és szépen dolgozom! Referencia munka van!!!

Somodi Ildikó

csodaelme 2012. márc. 17. Creative Commons License 3395

Sziasztok!

Eladó a lányomm verseny RG dresszei. Képek itt http://aerobic2012.uw.hu/index.html

Érdeklődni: katona.imre.2009@gmail.com

A ruhák Budán XI. kerületben vannak.

molyra 2012. márc. 15. Creative Commons License 3394

Sziasztok! Lányomról is vannak eladó rg versenyruhák, ha valakit érdekel. Mi már kinőttük őket, nem sokat használtuk.

(Kb. 3-4 alkalom)

Piros-arany 8-9 éveseknek                 8.000,-Ft

Narancssárga 10-11 éveseknek       10.000,-Ft

Piros-fekete 10-11-12 éveseknek     10.000,-Ft

Budapestiek vagyunk, próbálni is lehet!

krisztina moza 2012. febr. 28. Creative Commons License 3393

engemet erdekelne de hol tudnam latni

Előzmény: Törölt nick (3340)
krisztina moza 2012. febr. 28. Creative Commons License 3392

szeretnem tudni menyibe kerul  es szeretnek vasarolni dreszt is  aleanyom 9 eves es aprilisban megyen versenyre

Előzmény: sziporkaaaaaaaa (3366)
RGStella 2012. febr. 25. Creative Commons License 3391

Grand Prix Moscow 2012

Junior indulókhttp://www.vfrg.ru/index.php?dn=pages&to=cat&id=242
Felnőtt indulókhttp://www.vfrg.ru/index.php?dn=pages&to=cat&id=243
Nemzetközi verseny indulóihttp://www.vfrg.ru/index.php?dn=pages&to=cat&id=244

Junior videókhttp://orbaneva.csanadi.org/forum/versenyek/grand-prix-moscow-2012/#p43
Aki felismer valakit a videókon, az szóljon! 

halkonyat 2011. dec. 29. Creative Commons License 3390

Sziasztok! Én azt az infót kaptam, hogy a Margit-híd lábánál egy boltban lehet használt RG dresszeket venni. Ti nem tudnátok erről bővebben beszélni, hogy pl. mi a pontos neve, nyitvatartása, honlapja ha van, árak, stb.? Köszönöm :)

dabaka 2011. nov. 24. Creative Commons License 3389

Sziasztok! Lányomnak (7 éves) szeretnék venni rsg karikát, szalagot, esetleg labdát. Kérlek, mondjatok címet, hol találok ilyen boltot Mohácson vagy Pécsett. Neten Dechatl-t találtam, de remélem, van olcsóbb is. Előre is köszönöm!

Zsuzsa1224 2011. nov. 12. Creative Commons License 3388

Szia Sziszi!

Érdeklődni szeretnék,hogy vannak-e még az általad árult dresszekből?Ha még aktuális,szeretnék képeket és árakat kérni!

Előre is köszönöm,üdv.:L.Zsuzsa

Előzmény: ksziszi (3378)
Sajmonka 2011. nov. 5. Creative Commons License 3387

Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni rg dressz varratásával ill. vételével kapcsolatban. Tud valaki web oldal cimet adni, hol találnék ilyen dresszeket. Előre is köszönöm.