Keresés

Részletes keresés

vasaloboltos Creative Commons License 2018.03.24 0 0 16

Csak megjegyzem a szárazgőzös takaritóval nem lehet takaritani mert nincs annyi nedvességtartalma azzal max vasalni lehet de azt ngyon jól. A nedves gőzös takarítóval lehet takarítani. www.vasalobolt.hu

Előzmény: DömDöDöm (-)
vasaloboltos Creative Commons License 2018.03.16 0 0 15
vasaloboltos Creative Commons License 2017.11.28 0 0 14

Ilyen gépeket a www.vasalobolt.hu oldalon is találtok. 

Előzmény: DömDöDöm (-)
Tiasz24 Creative Commons License 2016.12.05 0 0 13

Mint egy takarító vállalkozásban dolgozó azt tudom mondani hogy minden attól függ mekkora teljesítménye van a gőztisztító gépnek. Szóval az átlagos kisgépek kb 50-60 ezer forintos árkategóriában már egész jók otthoni használatra. Nagyobb területek gőztisztítására csak ipari,erős gépeket érdemes használni. Csodákat nem kell várni, bizony vannak nagyon jó vegyszerek amiket nagytakarításban érdemes bevetni. 

Törölt nick Creative Commons License 2008.07.08 0 0 12
Nekem szintén volt alkalmam megismerni a gőztakaritó berendezést de én csak felsőfokon tudok róla nyilatkozni. Meg is vettem rögtön. Minden koszt eltakarított és csak gőzzel semmi vegyszer semmi hókus- pókusz. Ez ám a gép. Ja és persze fertőtlenít és levegőt takarít  Na fiuk és lányok itt a lehetőség a megismerésre a weplapjuk cime http://www.vasalobolt.hu
Sacyka Creative Commons License 2003.09.09 0 0 11
De ez a gép nem azonos a hómsoppingos gőztisztítóval. Szóval ne keverjük a dolgokat, a cég klasszisokkal komolyabb, mint ezek a noname, egy hónap alatt nyom nélkül eltűnő kis kütyük.
Előzmény: AliceCsodaországban (10)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.09.08 0 0 10
Drága sorstársaim akik gőzzel takarító gépet akartok venni... én már vettem ilyet vagy 10 éve... egy ideig használtam, mert egyszerűen szégyelltem, hogy ennyi pénzt kiadtam olyasmiért amit ne használljak... a most hirdetett kicsit kisebb és kicsit könnyebb...

szóval...

NEM viszi ki a foltokat. (csak ha rögtön utána bekapcsolod éls kitisztítod)
Nem tisztítja ki a szőnyeget. (Csak ha minden nap végigmész rajta, persze először ki kell porszívózni)

Ne higyjetek a tévésoppnak.

Sacyka Creative Commons License 2003.09.08 0 0 9
Nekünk immáron tizenéve van egy ipari porszívónk a cégtől és tökéletesen elégedettek vagyunk vele. Az tény, hogy arcpirító áraik vannak, de be kell vallani, hogy a minőség is akkora eltérést mutat, mint az ár.
Ezt a kütyüt nem ismerem, de az eddigi tapasztalataim alapján biztos megéri. Egyébként szerintem próbálj meg alkudni az üzletkötőnél, mi mindig alkuszunk a cuccokra. :) És legyél kemény! Mondd meg, hogy később más kütyüt is tervezel esetleg tőlük venni. :) Ő meg jutalékot kap érted.
Én egyébként három éve szerelmes vagyok az Assistent N 24 robotgépükbe, amióta nálunk bemutatták. Addig fogok kuporgatni, amíg ki nem tudom fizetni! :)
Aztán mesélj, ha megvetted!
Előzmény: DömDöDöm (-)
DömDöDöm Creative Commons License 2003.07.16 0 0 8
igen. állítólag a 3000-es csak designban különbözik a 8000-től....
Előzmény: Törölt nick (3)
DömDöDöm Creative Commons License 2003.07.16 0 0 7
mármint van hozzá ablakpuceváló szett...
Előzmény: DömDöDöm (6)
DömDöDöm Creative Commons License 2003.07.16 0 0 6
ablakpucolásra is jó (ezt nem próbáltattuk ki), ellenben a dzsuvás (koszos, napszítta, vízköves) műanyag asztalt -néhány dörzsölés után- újra fehérnek láttuk.
Előzmény: Fabyen (5)
Fabyen Creative Commons License 2003.07.15 0 0 5
Állítólag jó ablak pucolásra is. Ez igaz?
Mennyiért árulták?
Előzmény: DömDöDöm (2)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.15 0 0 4
Nme is kell egyben kipengetni az arat! :))
Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.15 0 0 3
http://www.luxh.hu/frames/bel/term3.htm

Ez itt ni?

Eleg meggyozo! Azert nem minden bovli amit nem boltban arulnak. Nekem kis gozvasalom van olyan amit mar harmasaval veszek, tv-shopbol, mert kivallo es mindne rokonom itt kuncsorog erte. :)

Előzmény: DömDöDöm (2)
DömDöDöm Creative Commons License 2003.07.15 0 0 2
ÖKOLUX3000 ill. ÖKOLUX8000 (azt a vízkövet, amit évek óta nem tudtunk eltüntettni kb. 1 perc alatt a szemem láttára felszedte, csak gőzt használt)
kösz:Döm
Előzmény: Szelini (0)
Törőlt_nick Creative Commons License 2003.07.15 0 0 1
múltkor a nejemet hülyítette egy porszívó ügynök. Állítólag egy jó maréknyi szemetet szedett fel egy A4-nyi területről, ami baromi érdekes lehet, mert nálam a szobába cipővel belépni tilos, meg rendszeresn porszívózunk is egy 2 kilówattos géppel, úgy hogy nem tudom honnan szedte a csávó azt a sok dzsuvát...lehet, hogy már eleve a gépbe volt, vagy a csőbe.
Ja a gép 300.000.- forint lett volna!!!
Előzmény: DömDöDöm (-)
Szelini Creative Commons License 2003.07.14 0 0 0
0 ilyen gépről tudok:-( talán ha írnál cégnevet, megpróbálnék segíteni
Előzmény: DömDöDöm (-)
DömDöDöm Creative Commons License 2003.07.14 0 0 topiknyitó
járt nálunk egy EMBER, aki mutatott valamit, ami felkeltette az érdeklődésemet. egy száraz gőzzel működő takarítógépet vett elő a táskájából és néhány -általunk választott- helyen és tárgyon bemutatta a tudományát. meggyőző volt, de amikor kibökte az árát, majd hanyatestem. szétnéztem különböző nagyobb háztartási gépet áruló helyen, de ilyen szerkentyűt nem találtam (a Media Marktban van egy ketyere ami valamiképp hasal erre a gépre, de szerintem komolytalan). tudna valaki segíteni akár géplelőhellyel, akár tanáccsal, akár tapasztalattal? továbbra is érdekel a dolog, de nem akarunk rosszul dönteni, mert ez egy családnál nagyberuházásnak számít.
köszönettel:Döm
ui. nem írtam céget és árat, de nem tudom, hogy így mindenki tudja-e miről beszélek

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!