Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

jackie k 2013. júl. 7. Creative Commons License 48

en cassiaval, hennaval es indigoval festem a hajam szep fenyes es termeszetes hatasu, nameg nem hasznalok sampont, hanem termeszetes anyagokbol keszult szappannal mosom a hajam es utana ecetes oblites olyan szep fenyes tole

Sulczné Nagy Éva 2013. júl. 3. Creative Commons License 47

én magamnak világosítottam most a hajam, egy holland natúr terméknek ( Fuente ) a szőkítő porát használtam és nagyon meg voltam elégedve, a figaroshop-ból lehet rendelni és minden káros anyagtól mentes. ami lényeges, hogy a hajam nem roncsolódott és nem sárgás szőke lett

Előzmény: h.alexa (38)
Bencsik Szabi 2012. jún. 8. Creative Commons License 46

Ismeritek az ombre hajfestést? A hollywoodi sztárok között már végigsöpört. Drew Barrymore, Fergie, Ashley Simpson, Isabel Lucas, hogy csak párat említsek közülük. A lényeg, hogy a haj úgy van festve, mintha le lenne nőve, de nagyon. Satírozással, színátmenettel világosodik a hajvég felé. Ha érdekel az ombre hajfestés, nézd meg az ombrehaj.blogspot.com oldalt, vagy írj privit.

elpontel 2012. márc. 27. Creative Commons License 45

Sziasztok! 

Lehetséges, hogy nem jó helyen járok, de ebben a témában itt láttam friss hozzászólásokat.

Érdeklődni szeretnék, hogy használtátok- e már a Loreal Casting Creme Gloss mézszőke (8304), vagy a napszőke (903) árnyalatát? Ha igen, akkor kérhetnék véleményt, esetleg képet? 

(Ugyanis, sajnálattal tapasztaltam, hogy a kedvenc Garnier árnyalatom lassan lekerült a polcokról és már sehol nem találok, így szeretnék szép szőke festéket találni...) Megköszönném a segítségeteket.

Üdv: Lilla

Gyuri1027 2012. jan. 16. Creative Commons License 44

Üdv. kékes fekete "festett" hajat ha hamvasító samponnal mossuk milyen színü lessz??????:)

csuporka22 2011. máj. 20. Creative Commons License 43

Nyár van, bizony! ^^

Én nem használok semmilyen hajfestéket, mert a természetesség hívve vagyok. :) Az egyik barátnőm viszont nagyon rá van mozdulva erre a moussera, miután ő is kipróbálta. Mondjuk neki alapból a hajfestés az egyik lételeme. Kb kéthavonta más haja van, és időnként elég extrémek. Néha méég a habba is kever valami elmebeteg színű hajszínezőt, ami nem tudom, mennyire tesz jót neki. :D Megszállott...

Az ingyenes hajvágás meg tényleg egy menő dolog. Kár, hogy nekem rövidebb hajam van, és lehet, hogy a felnyírásban is benne tudnék lenni. Szóval sajna pont nem engem keresnek már megint... :D

Előzmény: merivan (42)
merivan 2011. máj. 20. Creative Commons License 42

Sziasztok!

Most, hogy jön a nyár, ezzel együtt én is szerettem volna kicsit megújulni, és mivel a hajam formája most nagyon tetszik, ezért a színváltoztatás mellett döntöttem. Több helyen ajánlották a Perfect Mousse-ot és ki is próbáltam. Nekem bejött, szép, fényes, mogyoróbarna hajszínem lett :) Teljesen meg vagyok elégedve! A csomagban tényleg meglehetősen sok van, szóval nekem sem kellett a két csomag, pedig általában szokott.
Annyira feldobott most a megújulás - vágjatok bele a nyáraba, lányok! : )

Egyébként ez az ingyenes hajvágás nagyon tetszik - ha nem növeszteném lázasan, akkor jelentkeznék is :/

zsofi.vajda 2011. máj. 18. Creative Commons License 41

INGYEN HAJVÁGÁS! Budapesten. Mesterfodrász felügyelete és irányítása alatt, mert 2 hét mulva vizsgázom, ugyhogy írjatok bátran. Középhosszú haj kell amiből vállig vagy kicsit váll fölé érőt szeretnék vágni, totál egyenes forma ( semmi fellnyírás...) a frufru lehet egyenes vagy ferde amelyik szimpatokusabb :)

Kleopatra stílusnak is hívják.

(A képeken lévőknél vághatok hosszabbat is, vállig érőt és mint mondtam az egyenes frufruhoz sem ragaszkodom.)

Aki szeretne jönni: írjon az  atomanti.zs@gmail.com - ra és megbeszéljük :)

Vampira99 2011. máj. 18. Creative Commons License 40

Igazából márkanevet nem említettünk. Van több márkának is hab állagú festéke, én a Perfect Mousse-t használtam a Schwarzkopftól. Ez volt az első ebben a kategóriában, és a többi meg a sikerén felbuzdulva kezdett ilyet csinálni. Nincs összehasonlítási alapom, de a másolat általában rosszabbul sikerül, mint az eredeti. :)

A világosításról nincsenek személyes tapasztalataim, de nyilván nem te leszel az első, aki megpróbálja házilag. Szerintem simán jó lehet. Amúgy arról hallottam, hogy vannak olyan festékek, amik egyben le is szívják a hajad színét vagy mi...

Előzmény: Gizi010101 (39)
Gizi010101 2011. máj. 18. Creative Commons License 39

Amúgy melyik hajfestékről beszéltek? :) Vagány lehet, ha ilyen sokan kipróbáltátok már. Nekem sajnos elég érzékeny a bőröm és nem nagyon bírja a hidrogént, pedig szeretném kimelírozni, azért van egy két jól bevállt hajfesték, amitől nem úgy fog kinézni a fejem, mint egy vörös rák :) de kipróbálnék valami újat. Bevallom lusta voltam elolvasni a sok hozzászólást, hogy ki mit ajánl... 

Én a szőke színt szeretem, főleg jön a nyár szeretnék kicsit kiszőkülni, a nap is kiszívja. Télen mogyoró barnás volt a hajam, de ki szeretném világosítani. Nem nagyon járok fodrászhoz, de páran rám hozták a frászt, hogy a hajat világosítani sokkal nehezebb, mint egy sötét színt rávinni a világos hajra. Azt persze nem szeretném , ha foltos lenne mindenfele. Szerintetek mennyire vállalhatom be fodrász nélkül?

h.alexa 2011. máj. 13. Creative Commons License 38

Köszi csajok.

Igen, az jó, hogy nem kell arra figyelni, hogy jut-e midnenhova fetsék, és így gazdaságosabb és pénzkímélőbb is:)

Apropó pénz..milyen árban mozog?

Vampira99 2011. máj. 13. Creative Commons License 37

Azért az óvatosság kedvéért festés előtt mindent eltávolítottam a 3 méteres körzetemből, amit féltettem. :D De nem volt rá végül szükség, mert egyáltalán nem folyt le semennyi.

A vállig érő hajadhoz egy dobozzal tökéletesen elég lesz venned. Ahogyan az előttem szóló Alexandra is mondja, van benne anyag rendesen. Nem baj. Sokkal jobb, mintha tök kevés lenne a dobozban és mindig úgy kellene ügyeskedni vele, hogy mindenhova jusson. :)

Előzmény: h.alexa (35)
alexandra27 2011. máj. 13. Creative Commons License 36

Mivel váll alá érő, dús hajam van én 2dobozzal vettem, de festés közben kiderütl, hogy elég lett volna egy is...

De nembaj, legalább következő hónapban nem kell újat vennem:)

Amúgy tényleg nem csöpög, és sokkal jobb, mint az eddigi ecsetes, mindent összefestékező hajfestékek...

Előzmény: h.alexa (35)
h.alexa 2011. máj. 11. Creative Commons License 35

Na, és csak a hajadat festetted be? Úgy értem nem csöpögött? :)

Szerinted egy vállig érő, dús hajhoz elég egy doboz?

Nagyon jól hangzik, erősen gondolkodok, hogy kipróbáljam-e..

Előzmény: Vampira99 (34)
Vampira99 2011. máj. 11. Creative Commons License 34

Nnna. Megvolt, kipróbáltam. A feketét.
Alapvetően nem csalódtam, megfelelt az elvárásaimnak és tényleg könnyű volt felvinni. Igazából az eddigiekhez képest kifejezetten üdítő tevékenységnek tűnt. :D Na jó, azért azt mégsem... de mindenképp kényelmesebb volt. Ami még kellemes meglepetés volt, hogy bőven van hozzá festékanyag és balzsam is, nem sajnálták tőlem.
Már csak arra lennék kíváncsi, mennyire szedi szét a hajam a fekete...

Előzmény: Vampira99 (32)
Törölt nick 2011. máj. 9. Creative Commons License 33

Üdv!

Én néhány napja festettem be a hajam kékesfeketére. Ugyanis kékes "beütést" akartam a hajamnak. Hát nem dobtam hátast az eredménytől, mert nem lett olyan mint amire számítottam. De most sikerült kék hajfestéket találnom (mixton) ami a legjobb tudomásom szerint keverőszín. Nos esetleg tudok valamit kezdeni most vele vagy nagyon nem kellene egy újabb vegyi támadást indítanoma hajam ellen? (Mert ha mixtont magában viszem fel az gyönyörűen visszaköszön majd az első hajmosásnál a zuhanytálcán :/, ergo be kell keverni feketével. De mi lenne ha csak 1/4 feketét raknék 3/4 kék mixtonhoz? Az elég lenne, hogy kicsit intenzívebbé tegye a kékes árnyalatot? Vagy mehet akár a 1/3 / 2/3 os arány? 

(Tehát mindent összegezve azt akjarom tudni, hogy a nemrég festett hajamat tudná-e kicsit a kékes tónus irányába eltolni ezzel a módszerrel, és ha igen akkor csináljam-e, mert nem akarok kopasz lenni :D)

Nyáron fogok világosíttatni a hajszínemen, hogy sima kék színező is elég legyen, de mot egy tartósabb eredményt szeretnék, és nem is akarok olyan húde kék hajat, csak szeretném ha erősebb lenne a mostani árnyalatnál.

Vampira99 2011. máj. 6. Creative Commons License 32

Na, pont erre a problémára találtam ki, hogy kipróbálom ezt az újfajta, habos festéket. Állítólag nem kell ecsettel babrálni és nem csöpög meg ilyenek, csak felviszed a hajadra kb úgy, mintha hajat mosnál.
A jövő hétre terveztem az első alkalmamat vele, úgyhogy drukkoljatok! :D

Előzmény: gyikházi (31)
gyikházi 2011. máj. 6. Creative Commons License 31

"Minden festéskor átszínezem kicsit a fürdőszobát." :DD Na igen, én is hasonló kaliberű problémáktól tartok... Vagy attól, hogy magamat színezem át, márhogy nem csak a hajamat.  Erre én is szívesen vennék valami jó tippet :)

A barátnőmet viszont mindenképp áthívom, legalább csinálunk egy lányos délutánt...

Előzmény: Cseszirka (30)
Cseszirka 2011. máj. 4. Creative Commons License 30

Én is hívok segítséget, amikor csak lehet, mert a fodrászt indokolatlanul drágának tartom, de én meg csöppet ügyetlen vagyok. Minden festéskor átszínezem kicsit a fürdőszobát. :D Na, például erre jönne jól valami kreatív megoldás...

Előzmény: gyikházi (29)
gyikházi 2011. máj. 4. Creative Commons License 29

Sziasztok!

Látom sokan kísérleteztek otthoni hajfestéssel. Kíváncsi vagyok arra, hogy mennyire macerás a művelet? Nekem eddig fodrász festette a hajamat, ha színt szerettem volna módosítani, de most csak hetek múlva lenne időpont és már nem bírok magammal :)

Egyedül is meg tudom csinálni vagy hívjak segítségül egy ügyes barátnőt? Milyen festéket válasszak? Nektek mi vált be?
Nincsen ezen a téren tapasztalatom, érdekel mit gondoltok! Köszi

fruzsyca 2011. márc. 7. Creative Commons License 27

Sziasztok!

Fodrásztanuló vagyok a Clips Nemzetközi Fodrász Akadémián.

Hosszú hajú lányokat  keresek egyhossz hajvágásra (a haj a vágás után mindenhol egyforma hosszú lesz), március 10-re és március 17-re (csütörtöki napok) kb. 9:45-14 óráig.

A gyakorlat szakképzett oktatók felügyelete alatt zajlik, kellemes környezetben.

Helyszín: Budapest, VI. ker. Hajós u. 22. ( pár percre az Operától )

Telefonszámom: 0670-362-5067

e-mail címem: dudusss@freemail.hu

Szeretettel várom a jelentkezőket!

waterfalls 2011. febr. 26. Creative Commons License 26

Szia,

Szuper:)

Igen, sztem is büdös, de ha megszárad, szinte nem is érezni.

A hatása számomra is rejtély... :)

Előzmény: Kuldkala (25)
Kuldkala 2011. febr. 26. Creative Commons License 25

Szia!

Köszi az ötletet! Megvettem, már egy ideje használom, és egyszerűen el sem merem hinni, hogy tényleg működik!

Eltűntek az ősz hajszálaim!!! :-)

Úgy örülök, hogy mégsem kell befesteni a hajamat! :-)

Mondjuk egy hátránya van: eléggé büdös a termék.

De kit izgat, hiszen fél óra alatt elpárolog az illata, az ősz hajszálaim hajszínét azonban tényleg a régire varázsolta vissza!

Előzmény: waterfalls (24)
waterfalls 2010. nov. 25. Creative Commons License 24

Sőt, mostanra nincs ősz hajszálam :) Na ezt nem gondoltam volna bő 2 hónappal ezelőtt.

Előzmény: waterfalls (22)
ktrudern 2010. nov. 13. Creative Commons License 23

Én csak néha belerakatok egy-két csíkot, azt kész:)

Előzmény: waterfalls (22)
waterfalls 2010. nov. 11. Creative Commons License 22

Szia,

Én sosem festettem, most, hogy rátaláltam erre a hajszesz féle termékre, örülök, hogy nem vagyok annyira ősz, mint korábban.

Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick 2010. nov. 10. Creative Commons License 21

Én egy fél éve hagytam abba a hajfestést (kb 10 év után), mert elkezdett hullani a hajam. Ma már szinte teljesen ősz vagyok, a családom és a barátaim véleménye nagyon változatos. Én néha nagyon élvezem, de van amikor kifejezetten öregnek érzem magam. Nem tudom mit tegyek, sodródok a hétköznapokkal...

Előzmény: waterfalls (18)
waterfalls 2010. nov. 9. Creative Commons License 20

Szia,

Én Bp-en, Zuglóban vettem, de keress rá a neten pl. www.argep.hu -n

2990.-volt akkor

Előzmény: Kuldkala (19)
Kuldkala 2010. nov. 9. Creative Commons License 19

Szia!

Köszi a választ! Még egy kérdés: hol lehet ilyet kapni? :-)Nagyon tetszik az ötlet, még soha nem hallottam ilyenről, de pont erre van szükségem! :-) 

waterfalls 2010. nov. 7. Creative Commons License 18

Szia,

Én bő 1 hónapja kezdtem el használni a NOGREY-t, és nincs már ősz színű hajszálam.

Ne kérdezd, hogyan, de ez mindenkinek az eredeti hajszínét adja vissza. Nekem gesztenyebarna az eredeti hajszínem, és ahol nagyon ősz voltam, ott most aranybarna, de a korábbi barna szín is sötétebb lett.

Előzmény: Kuldkala (17)