Keresés

Részletes keresés

fiu25barna Creative Commons License 2022.06.22 0 0 265

gyerek cipők is

 

https://iconic.hu/

 

Babákok Creative Commons License 2022.01.04 0 0 264

Nagyon nehéz megtalálni a megfelelő első cipőt. Én lejártam a lábamat a városban mire tudtam választani. Gagyit nem akartam. Végül olyan gyerekcipő boltot ajánlott egy anyuka, ahol segítettek a próbában. És milyen jó hogy hallgattam rájuk, tuti rosszat választottam volna. https://www.szazlabugyerekcipo.hu/elso-lepes-cipo

Sueyei Creative Commons License 2021.01.16 0 0 263

Nekem is rémálom a gyerekekkel vásárolni. Ha tudok elmegyek velük gyerekcipő boltba. Ott van egy terepasztal és lekötik magukat, az eladók rendesek és elmondják mire kell figyelni. Ja és csak prémium márkákat tartanak, borsos az áruk, de megéri, van amelyik több gyereket is kibír. Webáruházban is lehet rendelni. www.szazlabugyerekcipo.hu

kolbaszlobalo Creative Commons License 2020.01.22 0 0 262

Sziasztok!
Figyelmetekbe ajánlom az Angyali Cipők gyerekcipő webáruházat.

Azt állítják, csak olyan cipőket árulnak, amiket saját gyerekeik lábára is nyugodt szívvel ráadnának.

Prémium márkákkal foglalkoznak, köztük Primigi, SuperFit és Tommy Hilfiger modellekkel.

A honlapjuk látványos ( https://angyalicipok.hu), a kínálatuk széles, és sokszor náluk még akkor is meg lehet találni a szezonális modelleket, ha máshol már csak maximum mérethiányosan.

Van egy boltjuk Budakeszin (Fő tér 3.), ha személyes tanácsadásra is vágyik valaki, érdemes meglátogatni őket. Úgy hirdetik, hogy gyerekbarát gyerekcipőbolt. :)

karci.viki Creative Commons License 2015.11.27 0 0 261

Nézzétek meg a www.cipodoboz.hu oldalát. Remek kis cipőket találhattok fiúknak, lányoknak egyaránt. Kínálatuk széles, áraik is kiválóak, csak úgy mint a cipőik minősége.

kisbeaa Creative Commons License 2015.06.26 0 0 260

Sziasztok!  Mi DD step cipőt használunk. Elég sok helyen lehet kapni, de kész rémálom a gyerkőccel nekiindulni és próbálgatni. Általában neten rendelem neki a cipőket innen:  http://ddsteponline.hu/

Wasy75 Creative Commons License 2013.05.15 0 0 259

Sziasztok!

Használatlan gyermek bőr szanál eladó 27-es méretben.

 

Akit érdekel, linkje: Link: http://divat-ruha.vatera.hu/gyerek_kamasz_cipo/gyerek_kamasz_szandal/gyerek_kamasz_borszandal/gyermek_bor_szandal_nma_1751974781.html

noncsinoncsi Creative Commons License 2013.04.10 0 0 258

Én szívesen ajánlom ezt az oldalt : www.supergearwebshop.hu

Nagy a választékuk és mindig van valamilyen akció :)

 

dorka3342 Creative Commons License 2012.10.23 0 0 256

Ünnepek előtt választottam egy cipőt a supykids honlapján, és nem hogy nagyon jó minőségű cipőt kaptam a gyerekem részére, hanem megleptek egy 1000 ft kedvezményes kuponnal, amelyt bármikot felhasználhatom dec.31-ig, bármennyi vásárlásnál. így szerintem tudom, hol fogok karácsonyra vasarolniÍ:)))

érveljünk Creative Commons License 2012.05.11 0 0 254

Sziasztok !

 

Én nem ajánlok hanem lebeszélek mindenkit a Corvin áruházban a Blahánál lévő cipőboltban történő vásárlásról. Vettem egy cipőt a gyereknek 2 hónapon belül kívűl belül elszakadt az eladó szerint túlhordta én nem értem hogy lehet egy cipőt túlhordani ami mindennapi használatra van tervezve, de ő állította, hogy ez a túlhordás következménye akkor kértem hogy hozza panaszkönyvet és a főnökét akkor persze rögtön kifizette de közben azt éreztette, hogy az én gyerekem egy nem normális mert hordja a cipőjét elképesztő, hogy milyen embereket alkalmaznak.

sigourney74 Creative Commons License 2012.03.18 0 0 253

Nagyon jó minőségű gyerekcipőket árulnak.www.cipoke.hu

XXI. kerület Kossuth Lajos u. 67

Szamos, szupinált szamos , Line, Falcon cipők

wondergirl1 Creative Commons License 2012.01.19 0 0 252

Nálunk is folyamatos a böngészés, melyik lenne a legjobb, nemcsak minőségben, hanem árban is. Az interneten bukkantam rá a supykids cipőkre, és az áraik is nagyon jók. www.supykids.hu itt meg tudod nézni.

Előzmény: Törölt nick (248)
mezdema Creative Commons License 2011.12.18 0 0 251

Kedves Kata.

Köszönöm véleményét. Megnéztük a boltot Budakeszin, és vettünk is egy kis aranyos cipőcskét! Reméljük beválik, mert első ránézésre nagyon tetszik ez a supykids gyerekcipő. A boltos hölgy is nagyon segítőkész volt, mert nem nagyon tudtuk, hogy milyet is vegyünk!?...

Előzmény: nem.kata79 (250)
nem.kata79 Creative Commons License 2011.12.15 0 0 250

Kedves Mezdema!

Mi csak supy cipőt veszünk a gyereknek. Az óvodában ajánlották, én interneten keresztül rendeltem, a mérettáblázat alapján jól beazonosítható a megfelelő méret. Az újabb modellek pedig már különösen divatosak is. Csak ajánlani tudom.

Előzmény: mezdema (249)
mezdema Creative Commons License 2011.12.05 0 0 249

Nálunk a gyereknek enyhe lúdtalpa van és a supykids gyerekcipőt ajánlották vásárlásra. Van valakinek tapasztalata erről a cipőről? A honlapjuk alapján elég jó lehet. De ha csak nem kell, nem autóznék Budakeszire. www.supykids.hu

Pisces72 Creative Commons License 2009.09.01 0 0 247

Sziasztok!

Egy korábbi, 2008-as hsz szerint még nem kaphatók az országban Clarks babacipők. A kérdésem az, hogy ez még mindig így van? Vagy valahol kaphatóak már, csak én voltam ügyetlen? "Elég sok" bolt forgalmaz már Clarksokat, de akárhogy keresem, first step cipőket semelyikben sem találok. (Mármint így neten keresztül.)

pita007 Creative Commons License 2009.08.22 0 0 246

Sziasztok.

Akkor nekünk szerencsénk volt, mert a Softy kicserélte a cipőt és a szandálunkat is. Bár kicsit többet kellett várni rá,de megérte.

Softy 1 Creative Commons License 2009.07.31 0 0 245

Olyan Softy cipőt valóban ne vegyetek, aminek az orr résznél még nem egy rétegből áll a talpa, mert már nem is gyártják ezt a típust és a volt forgalmazó cég - Softy Marketing Kft. - csak javítást, vagy pénzvisszafizetést tud vállalni, ha gond van a lábbelikkel! Vagyis cserét nem is lehet igényelni!

 

A vásárlók visszajelzései alapján továbbfejlesztett Softy, melynek ENQUIST az új márkaneve az üzletekben már kapható (ld. honlap) és természetesen van rá garancia!

Előzmény: softy tulajdonos (244)
softy tulajdonos Creative Commons License 2009.07.07 0 0 244
Ne vegyetek softy cipőt, mert nem orvosolják a garanciális hibákat!
Az enyémet sem cserélték ki és még sok százat!
--zerge-- Creative Commons License 2009.01.03 0 0 243

Asso-t én itt szoktam venni: http://peterscipok.hu/ Egyébként itt a topikon ajánlotta valaki ezt a boltot régebben. Hogy harántemelős-e: nem tudom. Nem teljesen sima a talpa belül, de nem is annyira emelt, mint pl. a Siesta.

 

Előzmény: sammy_ (242)
sammy_ Creative Commons License 2009.01.02 0 0 242
Köszönöm mindkettőtök véleményét, ha a fiam is járni kezd, megnézem ezeket is. Csak mégegy kérdés, Asso-t milyen boltokban lehet keresni, ill. harántemelős-e (mert emelőst egy darabig még nem akarok rájuk adni)?
Előzmény: --zerge-- (239)
--zerge-- Creative Commons License 2009.01.02 0 0 241
Biztos? Nemrég jártam a Dombóvári úti Salus boltban, 7 ezernél olcsóbb szandál nem volt. (25-ös mérettől legalábbis.) Amúgy nekem is tetszenek.
Előzmény: Shiro (240)
Shiro Creative Commons License 2009.01.02 0 0 240
Én szívesen ajánlom neked a salus cipőket is. Emeltebb a szára, nagyobb a kérge, mint a többi cipőnek, így jobban tartja a bokát. Nincs benne talpbetét, teljesen sima belül, így tornáztatja a talpat, hogy rendesen kifejlődjön a talpboltozat. Ez sem a divatcipő kategória, nem láttam még pillangóst, meg katicabogarasat, viszont szép, könnyű feladni a gyerekre és szvsz nem is drága... 4000-8000,- Ft között mozog, attól függ, hogy szandál vagy bundás téli bakancs.

s.
Előzmény: sammy_ (238)
--zerge-- Creative Commons License 2009.01.02 0 0 239

Nézd meg akkor pl. az Asso cipőket. Mostanában vettem szandálokat 4-5 ezerért, ill. bélelt bakancsot - féláron - 5 ezerért. Tiszta bőr, jól tartja a bokát, és jól bírja a strapát. Szerintem csinosak is. (Nem az az édibédi stílus, hanem olyan cipőkinézetű.)

Előzmény: sammy_ (238)
sammy_ Creative Commons License 2009.01.01 0 0 238
Lehet, hogy nagyon jó cipőmárka, valószínűleg alkalmam nem lesz megismerni, bár ügyelni szándékozom arra milyen cipőt vegyek az ikreimnek. A friss totyogó lányomnak pl. megvettem féláron az elefanten free-t, de évente nem tudom hányszor 20 ezres cipőre nincs pénzünk, hitelből vásárolni, sem mlm-ezni nincs kedvem. Lehet venni rosszindulatnak is akár, de szerintem ez a topic nem a reklámról szólna elvileg (amúgy megfizethető árú cipőkről alkotott véleményekre lettem volna kíváncsi, azért néztem ide be).
Előzmény: Gotika (237)
Gotika Creative Commons License 2009.01.01 0 0 237
Jaj! Ne már! Ez + annyira rosszindulatú volt.
Egy gondos szülő, gyermekének nem csak a lelki és a szellemi fejlődését felügyeli, hanem a testit is, ahhoz pedig szorosan hozzátartozik az is, hogy milyen lábbelit húz a lábára. Szemmel tartja a testtartását, a járásképét és a talp fejlődését. Ha valamit nem talál jónak, akkor azt korrigálja, azokat a problémákat, amik kialakulhatnak igyekszik megelőzni. A Softy ezekre lehet megoldás.
Előzmény: sammy_ (236)
sammy_ Creative Commons License 2009.01.01 0 0 236
Hát ez tényleg csak nagyon enyhén reklámízű 1 db hozzászólással az összfórumon :) Főleg, hogy megnéztem a softy honlapot, mi ez a nagy csoda, és a törzsvásárlói klub semmi más, mint egy MLM-rendszer.
Előzmény: M. Tímea (223)
Gotika Creative Commons License 2008.12.18 0 0 235
Egy átlagos modell 200-230 Euro között van. Szóval kb. ugyanaz a nagyságrend mint itthon, viszont ott már 2,5 éve is lehetett akciósan vásárolni a kifutó modelleket, míg itthon...
De a honlapon minden szükséges információt meg lehet találni.
Előzmény: vargus (232)
eildi Creative Commons License 2008.12.17 0 0 234
Én úgy tudom, hogy Ausztriában drágább az MBT. Itthon az MBT pontokban már vannak kifutó termékek kicsit olcsobban is.
Gbai5 Creative Commons License 2008.12.17 0 0 233

Szia Magdus!

 

Azt ugyan nem tudom, hogy Ausztriában mennyibe kerül az MBT cipő, de az EBay-en most akár 15.000,- Ft ért is lehet kapni újat  a szállítási költség kb.3000,- Ft Magyarországra. Én innét rendeltem Angliából. Igy az 50.000,- Ft-os cipő 18.000,- Ft ba kerül.

Üdvözlettel:

Gabi

Előzmény: vargus (232)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!