Keresés

Részletes keresés

Annmar Creative Commons License 2017.02.02 0 0 5367

Ami a szálláslehetőségeket illeti, én hadd csinálják reklámot Sardinia Emotionsnak: www.sardinia-emotions.com

Náluk is lehet apartmant, hotelt vagy barmilyen szállást foglalni. Nekünk is ők foglalták az apartmant és nagyon meg voltunk elégedve. 

bbmagdi Creative Commons License 2017.01.30 0 0 5366

Szeptemberben utazunk Szardíniára. Segítségeteket szeretném kérni abban, hogy melyik részre kb. hány napot érdemes szánni. Algheroba érkezünk és onnan jövünk haza, 11 éjszakát töltünk a szigeten. Terveink szerint Algheróból Cala Gononéba utaznánk, ott 4-5 éjszakát töltenénk, egy napra bérelnénk hajót, hogy körbejárjuk az Orosei öblöt. Következő szállás valahol a sziget észak keleti csücskében 3-4 éjszaka, majd végül Castelsardo környékén 2-3 éjszaka.

Szeptemberben gondolom már nem annyira zsúfolt a sziget. Van-e olyan nap, pl. szombat amit célszerűbb kihagyni utazás szempontjából, beállnak az utak stb.?

kirirgu2 Creative Commons License 2017.01.28 -1 0 5365

Ezen a linken http://kirirgu.5mp.eu/web.php?a=kirirgu&o=RwZhIysZt3   megtudhatjátok, hogyan lehet a legolcsóbban eljutni a szigetre. 

kirirgu2 Creative Commons License 2017.01.02 0 0 5364

Kedves Fórumozók !

Az ünnepek alatt - a Fórumra hivatkozva - nagyon sokan kerestetek meg bennünket a kirirgu@kirirgu.it e-mail címen szardíniai szállásfoglalással kapcsolatban. Szeretnénk tájékoztatni mindenkit, hogy mi csak a saját apartmanjainkat kínáljuk kiadásra a Castelsardo melletti falucskában, Terguban.  Az egész szigetre vonatkozó magyar nyelvű ajánlatokat, az apartmanoktól a szállodai elhelyezésig, a  szardinia-szallas.hu -n találhattok.

Boldog Új Évet Mindenkinek !  

Pipe28 Creative Commons License 2016.12.27 0 0 5363

3-an megyünk, a feleségemmel és a 4 éves kisfiammal. Nem vagyunk egy helyben ülős típus. Szeretünk mindig új helyeket felfedezni. Nem akarunk mindig ugyanazon a strandon feküdni. Sznorkel szempontjából sem árt, ha jó a hely. A kisfiam is már 2,5 éves kora óta nyomja pipával. 

Előzmény: abdul2 (5362)
abdul2 Creative Commons License 2016.12.24 0 0 5362

Szia, hát attól függ :) Mi a fő igény? Hányan mentek? Milyen tengerpart a preferencia.

Ha még Cala Gonone-ban nem jártatok, akkor oda mindenképpen menjetek el pár napra. 

Előzmény: Pipe28 (5361)
Pipe28 Creative Commons License 2016.12.24 0 0 5361

Köszi szépen a választ. Látom, hogy tapasztalt vagy a szigettel kapcsolatban. Régen 2 hetet voltunk. Villasimius bázissal a déli partot teljesen bejártuk, valamint Santa Teresa Gallura környékét jártuk be. Mit ajánlasz következő uticélnak (10 napot lennénk a szigeten)?

Előzmény: abdul2 (5360)
abdul2 Creative Commons License 2016.12.24 0 1 5360

Szia, nekem mindkettővel volt tapasztalatom. Igazából nagy különbség nincs, nagy hajók, kabinok ugyanolyanok, parkolás ugyanolyan, éttermek és választék is hasonló... Külső szín eltérő:) és a szigeten a sárga komp Olbiától 10km-re köt ki. 

Ügyfélszolgálatuk szerintebb jobb a sárgáknak, velük még nem volt problémám (e-mailekre is gyorsan reagálnak), Mobyval már volt vitám. 

Előzmény: Pipe28 (5359)
Pipe28 Creative Commons License 2016.12.23 0 0 5359

Sziasztok!

Nyárra tervezzük, hogy ismét Szardínián nyaralunk. A kérdésem az lenne, hogy valakinek van-e tapasztalata a Corsica feriess-el?

Most ők adják a "legjobb" ajánlatot.

Anno 2009-ben Moby-val mentünk. Az teljesen rendben volt.

bokor.istvan Creative Commons License 2016.10.28 0 1 5358

http://www.flickr.com/photos/bokoristvan/albums/72157655026630289

Szardínía mindig vonzó marad számomra, nagyszerű hely, nagy élmény.

Visszavágyom

kehes2 Creative Commons License 2016.10.27 0 0 5357

AVIS_ BUDGET három hete Lisszabonban: minden rendben, Wizzair-kedvezményt (-5%) is jóváírták: abszolút ajánlom, már a jövő évi Szardínia-útra is náluk foglaltam.

Előzmény: cartranscar (5345)
Schaan Creative Commons License 2016.10.25 0 0 5356

Bármilyen szép is Szardínia, és legszívesebben minden évben visszamennék, de nem gondolom, hogy a téli szezon lenne a megfelelö idöszak a nyaralásra/telelésre...egy barátom pont két évvel ezelött volt januárban, az ö elbeszélései szerint majdnem minden nap esett az esö és amikor nem esett, akkora szél volt, hogy alig lehetett kint maradni, a hidegröl ne is beszéljünk... 

Előzmény: kirirgu2 (5355)
kirirgu2 Creative Commons License 2016.10.21 0 0 5355

Hajóúttal kombinált  szuper szilveszteri ajánlatot találtok itt: https://www.facebook.com/Szardiniaszerelmesei/?fref=ts,  vagy itt www.kirirgu.5mp.eu .

P.Patricia Creative Commons License 2016.09.06 0 0 5354

Az előző posztról lemaradt.

P.Patricia Creative Commons License 2016.09.06 0 0 5353

Szeptemberre rekordhőmérséklet várható Szardínián! A déli szelek kellemessé teszik a kora őszi nyaralásokat, ilyenkor már a tengerpartok is élvezhetően kiürülnek az agusztusi csúcsforgalom után.

A képen a Speranza strand látható, Alghero legdélebbi partja melynek homokjában júliusban, a ráják ívási időszakában gyakran megfigyelhetőek a nőstény egyedek.

Algheroi BB, szállás, fakultatív program: patricia.petretto@gmail.com

kirirgu2 Creative Commons License 2016.08.31 0 0 5352

Egy fantasztikus, akciós ajánlat szardíniára: www.kirirgu.5mp.eu

tucsok13 Creative Commons License 2016.08.24 0 0 5351

Biztos jobb mint otthon:) Én nem hezitálnék, mennék..

(tegnap jöttünk haza.. de bármikor mennék vissza!)

Előzmény: Adri&Csabi (5348)
logisztika Creative Commons License 2016.08.21 0 0 5350

Ilyen kérdésre nem lehet normális választ adni, mert bármi lehet. Azért mert valaki már volt akkor és jó, vagy rossz idő volt, nem biztos, hogy ugyanaz lesz. Átlagról lehet beszélni, 25-30 fok, meleg víz és , ha szerencséd van, nincs eső.

Flower2000 Creative Commons License 2016.08.21 0 0 5349

Pont ilyenkor voltam én. Teljesen jó minden csak feküdni a homokon kicsit hűvös vigyázni kell fel ne fázz, mert közben a víz és a levegő meleg. A helyiek gyakran ülnek kis székeken a homokon és úgy napoznak. Menjetek.

Adri&Csabi Creative Commons License 2016.08.21 0 0 5348

Sziasztok,

Mi szeptember 26-án tervezünk menni Szardíniába, de az időjárás miatt kicsit vacilálunk. Milyen az időjárás és a tenger szeptember végén, október elején?

köszi

kirirgu2 Creative Commons License 2016.08.20 0 0 5347

Sziasztok !

Fantasztikus nyár végi akciókat találsz itt https://www.facebook.com/Szardiniaszerelmesei/?fref=ts szardíniai utazáshoz.

dundalk Creative Commons License 2016.08.19 0 0 5346

ez igy nem igaz. Alapbol nem viszed el az autot mig minden sérülés nincs jelölve .teljesen mindegy milyen kolcsonzio mind átfogja nézni. Es igen nem fognak a parkolóban kísérgetni sem ok sem mas. Utolag nehéz

magyarázkodni elotte kell .

Előzmény: cartranscar (5345)
cartranscar Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 5345

A Budget és az Avis sem adja át bérléskor az autókat. Ki sem kisérnek a parkolóba. A kissebb karcolásokat, és egyéb köfelverődéseket sem egyeztet. Visszavitelnél átszörözik, kötekednek és szigoruan vonnak a letétből. Ki vagy nekik szolgáltatva, AVIS_ BUDGET- abszolut nem ajánlom

logisztika Creative Commons License 2016.08.18 0 1 5344

Elfogadják. Nincs fizetős autópálya.

Előzmény: dfku (5343)
dfku Creative Commons License 2016.08.17 0 0 5343

Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek!

Szardínián kell autópályadíjat fizetni valahol?

Illetve nekem dombornyomott kártyám van, melynek bal felső sarkában szerepel a "debit" szó. Ezt ugye el fogják fogadni?

Nagyon köszönöm a sok segítséget!

Kata

logisztika Creative Commons License 2016.08.17 -1 0 5342

Egyébként szívesen!

Előzmény: dfku (5338)
tucsok13 Creative Commons License 2016.08.16 0 0 5341

Mi ma jöttünk ki, miután az összes bérlős oldalt végigböngésztem a wizz oldalán foglaltam, pontosabban telefonon mert Algherot nem lehetett választani.

Alamo/Enterprise volt, Locato a helyi cég akivel szerződtek. Jó az autó, meg vagyunk elégedve, jó volt az ár is, nullázó bizti 16e volt egy hétre. (egy kőfelverődés több)

A kaució 1100 Eur, elég magas, de mivel van hitelkártyánk ez nem szempont.

dundalk Creative Commons License 2016.08.16 0 0 5340

Teljesen jó. A Budget is jó tőlük, mert nincs őrült nagy letét csak úgy 400 euró.

Egyébként van egy "okosítójuk" is a témában: http://www.autoberlesonline.hu/gyik/olaszorszag/

igen kapsz egy visszaigazolást azt kinyomtatva+vezetői engedély+hitelkártya.

Amit itt látsz árat+letét mellett az autó elvihető, ennyi. Ha akarsz további biztosítást is köthetsz ugyan nem kötelező, de szerintem ajánlott. Ha online kötöd, akkor az valahol napi 8 euróra jön ki, ha pedig ott helyben, akkor úgy 25 euró körül mérik naponta.

logisztika Creative Commons License 2016.08.16 0 0 5339

Jó. Vagy ott a rentalcars.com is. Kifizeted, kapsz egy visszaigazolást, abban nagyjából leírnak mindent. Biztosítás van az árban, kivéve az üvegre és a gumikra. Azt a helyszínen tudsz kötni és ebben az esetben nem zárolnak letéti összeget sem a kártyádon. Létezik még önrész visszatérítő biztosítás is, azt a foglaláskor tudod kötni. Szerintem felesleges.

dfku Creative Commons License 2016.08.16 0 0 5338

Sziasztok!

Egy gyors és szakszerű segítségre lenne szükségem!

Szeretnék autót bérelni

Erre a célra megfelel autoberlesonline.hu felület? Természetesen egy nagyobb közvetítő autóit néztem. Konkréten a Budget-et. Amit árat kodob rá azt fizetem és kész is? Kapok róla valami e-mailt és azt viszem a helyszínen? Természeten biztosítás is kell rá! Azt elég a helyszínen megkötni?

Tudom buta kérdések, de még autót soha nem béreltem!

Köszönöm

Kata

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!