Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

assessmentcenter 2014.11.19 Creative Commons License 71

Szeretnél napi pár perces munkával pénzt keresni? Akkor csatlakozz a www.whitepinsplus.com-hoz! A feladat egyszerű: két kép közül kell kiválasztanod, amelyik jobban tetszik. Ezért kezdetben 2 euróval, majd egyre többel jutalmaznak.

Kezdd el még ma! Azonnali ingyenes regisztrációhoz klikkelj ide:
http://whitepinsplus.com/index.php?c=register_user

Az E-Mail Addresse des Freundes vagy angolul e-mail address of your friend helyére írd be: kulfoldiallas1@gmail.com
Így mindketten plusz mérföldekben részesülünk!:) Ha ezt elmulasztod, akkor mindketten elveszítjük a plusz mérföldeket.:(

Ha kérdésed van, írj bátran a kulfoldiallas1@gmail.com-ra küldök részletes, magyar nyelvű útmutatót! Nem MLM, nem kell semmit befizetni!

misamaci 2013.11.16 Creative Commons License 70

Üdv!

Megváltozott munkaképességű édesanyámnak keresek ilyen jellegű tevékenységet. Összeszerelés, borítékolás, stb. Budapestiek vagyunk. Csak olyan ajánlatokat várunk, amelyek komolyan vehetők és tisztességesek / nem kérnek pénzt érte, és vagy lesz munka, vagy nem /.

Ide lehet írni: wolfkati54@freemail.hu

Tibor Ferenczi 2013.09.25 Creative Commons License 69

érdekelne a dolog. szektorlabda8@gmail. com cimre irjál.

Előzmény: Rika83 (41)
Tibor Ferenczi 2013.09.25 Creative Commons License 68

szia. Lakás cimet kérjél töle. A bankszámlára sose utalj. Üdv: Tibi

Előzmény: Icy87 (10)
tahisi 2013.06.26 Creative Commons License 67
Siasztok Bármilyenn bedolgozás (szerelés borítékolás) érdekelne. Üdv Laci
tahisi 2013.06.26 Creative Commons License 66
Sziasztok bármilyen bedolgozás édekelne.(szerelés borítékolás) Ha valakitud szóljon! Üdv. Laci
leopard8 2012.06.01 Creative Commons License 65

Ne is menjél bele,ahol pénzt kérnek ott nem lesz munka. Ez átverés. 

Előzmény: Coke Girl (-)
leopard8 2012.06.01 Creative Commons License 64

Sziasztok!  Bedolgozói vagy internetes munkát keresek és szélhálmosok kiméljenek.  

bubus79 2012.04.25 Creative Commons License 63

VIGYÁZATOK!!!!!NOVÁKCSILLA@CITROMAIL.HU e-mail cimen valótlan bizsu csomagolás,cimkézési munkát ajánlanak kétt héttel ez elŐTT HORVÁTH ILONA NÉVEN AJÁNLOT MÁSFAJTA MUNKÁT,DE A BANKSZÉMLA SZÁM ÉS A NÉV AKINEK UTALNI KEL 1000- KAUCIÓT AZ UGYAN AZ .MILÁK KRISZTIÁN NÉVRE OTP SZÁMLÁRA NE UTALJATOK ÁTVERÉS AZ EGÉSZ ÉN BELLE ESTEM ABBA A HIBÁBA,HOGY UTALTAM ÉS A MAI NAPIG NEM KAPTAM SEMMI FÉLE CSOMAGOT

Lujza86 2011.10.14 Creative Commons License 62

Figyelem!

Ő egy csaló : csiberozi@gmail.com

"könnyű szaktudást nem igénylő otthon végezhető összeszerelés-csomagolás elvégzésére bedolgozókat keresünk országosan.részletes tájékoztatást küldök.csiberozi@gmail.com"

- ne higgyetek neki!!!!!!!!!!!!

- különböző nevekre, bankszámlaszámlákra kér pénzt, amiért cserébe munkát ígér!!!!!De munka sehol, a pénz meg elvész!

Figyelem!Törvény tiltja, hogy a munkaközvetítéssel foglalkozó cég pénzt kérjen (akár sikeres, akár regisztrációs díj címén) a munkát keresőtöl. Csak olyan iroda szolgáltatásait vedd igénybe, amely semmilyen cseles módon nem kér tőled anyagi ellenszolgáltatást!

Remélem tudtam segíteni!

Ha otthon végezhető bedolgozói munkát kerestek, akkor ezt nézzétek meg: www.bedolgozas.hu

Lujza86 2011.10.14 Creative Commons License 61

szia, ezt olvasd végig figyelmesen, ő is egy a sok 900Ft vagy 990Ft vagy 1900Ft-os közül!- ne higgy neki, faipari bedolgozást ígért!!!!!!

Figyelem!

"könnyű szaktudást nem igénylő otthon végezhető összeszerelés-csomagolás elvégzésére bedolgozókat keresünk országosan.részletes tájékoztatást küldök.csiberozi@gmail.com"

- különböző nevekre, bankszámlaszámlákra kér pénzt, amiért cserébe munkát ígér!!!!!De munka sehol, a pénz meg elvész!

Figyelem!Törvény tiltja, hogy a munkaközvetítéssel foglalkozó cég pénzt kérjen (akár sikeres, akár regisztrációs díj címén) a munkát keresőtöl. Csak olyan iroda szolgáltatásait vedd igénybe, amely semmilyen cseles módon nem kér tőled anyagi ellenszolgáltatást!

Remélem tudtam segíteni!

Ha otthon végezhető bedolgozói munkát kerestek, akkor ezt nézzétek meg: www.bedolgozas.hu

Előzmény: Törölt nick (58)
Lujza86 2011.10.14 Creative Commons License 60

Figyelem!

Remélem tudtam segíteni!

kistas21 2011.09.27 Creative Commons License 59

Sziasztok!

Egy kis figyelmeztetés!

Aki jelentkezett erre a hirdetésre,

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=109986750&t=9126216

annak szól. ( meg persze annak, aki most éppen dolgozik neki, vagy akar ) Az "úriember" neve Kiss Zoltán ( állítólag ) és elmondása szerint külföldön él. Egy apró, de annál bosszantóbb bibi van az egészben. Elvégezteti a munkát, és nem, hogy nem fizet, hanem még ráadásul trágár szavakkal illet mindenkit a munka elvégzése után!

boszorka83 2011.07.27 Creative Commons License 57

Sziasztok!

Sürgösen otthon végezhető munkát keresek.Csak valós bejelentet munka érdekel.Kamu munkák nem.Aki tud ilyet az írjon.

Elöre is köszönöm:

Móni

mit_is_ir 2010.10.11 Creative Commons License 56
Nem tette be a linkeket! :S
Na, mindegy az adatlapomon fent vannak.
Előzmény: mit_is_ir (55)
mit_is_ir 2010.10.11 Creative Commons License 55
Szia!
Elég sok mindent tudok csinálni, ez csak pár mutatóba.
Engem is érdekelne a dolog.
Itt megnézheted a dolgaimat:

Ha téged is érdekel, akkor megbeszélhetjük és olyanokat csinálok, ami a bolt profiljába beleillik.
Előzmény: edocska75 (44)
mit_is_ir 2010.10.11 Creative Commons License 54
Sziasztok!
Ehhez volt már valakinek szerencséje, ha igen, akkor mi a vélemény.

"Az elvégzendő feladat egységekre van bontva. Minden egyes egység 4 dísz tárgyat tartalmaz és mindegyik dísz tárgy több elemből áll. Egy ilyen egység egy hagyományos írólap méretével megegyező,azaz 200 mm x 300 mm. Ennek az egységnek az elkészítéséért a cég 250,-Ft-ot tud adni. Egy ilyen egység elkészítése gyakorlattól függően 10-20 percet vesz igénybe. Azaz, óránként általában 3-6 db-ot lehet elkészíteni. Mivel a gép nagyon gyorsan dolgozik, ezért nagyon sok emberre van szükségünk, akik a termékeket befejezik, sorjátalanítják és lecsiszolják, majd becsomagolják."

Ez csak egy részlet. Fa dísztárgyakat kell csiszolgatni. Persze ez is egy közvetítő és 900 Ft-t kellene fizetni. :(

A volt kolleganőm anyukájának volt több jó bedolgozása. A jelenlegi, hogy megy azt nem tudom, régebben ment.

tikecsaj 2010.09.23 Creative Commons License 53
Szia!

Sajna csak most keveredtem ide a fórumra.Ez egy nagyon régi hozzászólásod.
De ha vagy még,kérlek írd meg nekem ennek a cégnek az adatait,mert engem érdekelne ez a munka.Hátha létezik még,gondoltam egy próbát meg ér!
Köszi!
tikecsaj1980@gmail.com
Előzmény: banyalinda (25)
jégkirálynő 2010.06.25 Creative Commons License 52
öszesen 1db hozzászólás, gratulálok

mai sajtóban jelet meg:

érdekes, és remélem tanulságos olvasmány
zöldikovács 2010.06.09 Creative Commons License 51

Sziasztok! Én számtalan ilyen hirdetésre válaszoltam, de kivétel nélkül pénzt
kértek. Milyen munkahely az ahol nekem kell fizetni? Lehet,hogy létezik valós
munka is de sajnos a sok szemét között nem lehet rátalálni.
danina1987 2010.06.08 Creative Commons License 50
sziasztok ! én még ujj vagyok az oldalon nem igazán tudom hogy hogyis kell kezelni, majd segit nekem valaki ?
adopt29 2009.11.05 Creative Commons License 48
Otthon végezhető munka? Senkihez ne regisztráljatok,sehová ne fizessetek be.Csak megsúgom én rendőrség bevonásával buktattam már le ilyet,7000 ft-om elveszett,mert nevetséges mennyiségű borítékolást küldtek(100 db-ot,amit percek alatt megcsináltam).Nem szeretik felvenni a telefont sem. Nemrég csak úgy feladtam egy hirdetést,hogy valós otthon végezhető munkát keresek(persze csak azért,hogy figyelmeztessem őket ha írnak e-mailt,hogy velem nem lehet szórakozni)és mikor bombáztam őket kérdéseimmel,hogy leinformálható a cég? Személyes találkozó? Nem postafiók,hanem normális cím amit lenyomoztatok,akár rendőrség bevonásával is,akkor el lehet képzelni a kb 30 e-mailemre vagy egy válasz sem jött,vagy ilyen,hogy "a munka nem önnek való".Hát nem persze,mert engem nem tudtak lehúzni pénzzel.
Akár milyen szépen is hangzik amit ajánlanak,ne menjetek bele,mert nekik az a cél,hogy rá tudjanak harapni az emberek.
Törölt nick 2009.11.01 Creative Commons License 47

Üdvözletem!

Én fonással foglalkozom,  eddig csak ajándékba készítettem különböző tárgyakat.

Érdeklődöm, hogy peddignádból készült kosárkákat, ceruzatartókat is terveztek árulni?

megaracska 2009.10.24 Creative Commons License 46
szaisztok

edesanyam szeretne otthonrol valami bedolgozast vallalni. boritekolas, hajtogatas, sorszamozas... ilyesmit. csak bevallt ceg erdekelne, a kamu elorefizetosek nem.
esetleg ha tudnatok segiteni annak nagyon orulne.

koszonjuk!
hobortos01 2009.10.05 Creative Commons License 45
Szia.Azért írok mert mi egyedi üvegékszerek készítésével foglalkozunk családi vállalkozásban,tehát mindenről tudunk számlát adni.Tiszaújvárosban lakunk és ezen a környéken már árulja néhány üzlet az általunk készített ékszereket és nagyon jól eladhatóak,mivel az általunk kért árak elég alacsonyak.Csak egy példa:a neten egy gyűrű 2500 ft.,mi egy gyűrűért és egy hozzá tartozó nyakékért kérünk 1400 ft-ot.A bizományos értékesítés nem gond,ha legalább egyszer tudunk személyesen találkozni.Ha érdekelnek az általunk készített termékek kérlek jelentkezz a hobortos3@freemail.hu címen és küldök képeket az ékszerekről.Minden jót !
edocska75 2009.09.25 Creative Commons License 44
Sziasztok !
Hamarosan megnyitjuk boltunkat a 17-dik kerületben ahol többek között kézműves ékszereket ,ajándéktárgyakat stb is szívesen árulnánk bizományban!Ha valakit érdekel itt jelezze!
Köszönöm .
olahkrisz80 2009.07.29 Creative Commons License 43
Szerintem mindegyik átverés most már rájöttem kiváncsi vagyok,hogy keresel vele pénzt csak úgy lehet ha átvered a másikat!!!nem szép dolog!!!
olahkrisz80 2009.07.29 Creative Commons License 42

Szia én is opus moderátorhoz regeltem már vissza is küldtem a megrendelőlapot és remélem én is tudok vele pénzt keresni és tte mióta dolgozol náluk???

Rika83 2009.05.22 Creative Commons License 41
Szia:Remélem nem túl késő az infó.Én Opus Mediátor tg vagyok és pénzt is keresek velük.Nem bántam meg,hogy bele fektettem egy kis pénz.Megérte!Bárkinek ajánlom.
Előzmény: bela68 (39)
Kopuler:) 2009.03.17 Creative Commons License 40
Hi bela68!

Azt hiszem jobb lesz ha ezt elolvasod:
http://munkahelyiterror.blog.hu/2008/09/25/kamu_bedolgozas
Előzmény: bela68 (39)