Keresés

Részletes keresés

lorke4 Creative Commons License 2010.09.12 0 0 1934
Hello mindenki!

Nagy Darren Shan rajongó vagyok a filmet is megnéztem.Nektek mi a véleményetek a filmről, szerintem elég sz@r lett?
Roger Preed Creative Commons License 2010.09.06 0 0 1933
Hello mindenki!

Darren Shan vámpírkönyveit szeretném eladni!
Megvan a sorozat mind a 12 része az első kiadásból, nagyon jó állapotban. :)

Irányár: 750Ft/darab

Érdeklődni lehet az alábbi email címen:
ildicola@citromail.hu

Előre is köszi
attig Creative Commons License 2010.05.15 0 0 1932
Még fejlesztés alatt van, de remélem tetszik:
www.cirquedufreakfan.mlap.hu
:-D
feketekavics Creative Commons License 2008.11.19 0 0 1931

Az oldal elköltözött:

http://www.mrcrepsley.atw.hu/

_FK

Előzmény: LUUCY (1911)
Forsakennn Creative Commons License 2008.11.18 0 0 1930
jó kérdés :) a két sorozat között sztm mindenképp kapocs a farkasember - a rémségek cirkuszába az a vérfarkas gondolom a Grady családot sujtó átokban szenved - gondolom :D Desmond viszont már érdekesebb... a Démonvilágban csak a Ka-Gash-nak volt akkora ereje h az időben utazni tudjanak a segítségével - és elég nagy felhajtás volt egy ilyennel :) - , Des viszont egyszerűen visszavitte az időbe Darrenéket, szal így érdekes lenne... azt hiszem h csak a farkasember a közös a két sorozatban, de a Démonvilág még nincs befejezve...tartogathat még meglepetéseket :D
Staby Creative Commons License 2008.06.02 0 0 1929
Jah még valami. Gondolom mindenki ismeri a Demonata önyveket is.. Nah lehetséges az h Mr. Destiny a démonvilágből jött lény?
Staby Creative Commons License 2008.06.02 0 0 1928
Az az igazság h a vámpír könyvekből készülő filmeket már régóta beharangozták, csak az a baj h nagy csalódás lesz sztem....
Sok "hamis" szereposztást láttam de mindegyik jobb volt ennél... nem akarom bántani a szinészeket, de egyszerűen 70%uk nem illik a film jellegéhez... Habár átsminkelve ki tudja?....
Előzmény: FionaH (1926)
kis füli Creative Commons License 2008.04.26 0 0 1927
Sziasztok!
Ma volt a dedikálás Budapesten, volt valaki közületek?
Itt írkálja a könyvemet
ez meg... :D
FionaH Creative Commons License 2008.03.06 0 0 1926

Sziasztok

 

Oda vok a vámpír könyvekért, szal ideje volt h keressek egy fórumot :)
Egyébként én sem így képzeltem Mr.Crepsley-t, ezért sem vagyok mindig oda az olyan ötletekért, hogy készüljön film könyvből. Egyrészt a szereplők miatt...te elképzeled magadnak a szereplőket és kész...másik meg az ilyesmi nem mindig jól sül el..legtöbb film rosszabb, mint a könyv amiről mintázzák. De ez csak az én véleményem, lehet, hogy klassz lesz a film majd meglátjuk ^^

SzekelyG Creative Commons License 2008.03.03 0 0 1924


Bővebb info - http://imdb.com/title/tt0450405/
Előzmény: SzekelyG (1923)
SzekelyG Creative Commons License 2008.03.03 0 0 1923
Az első film az első három könyv alapján készül(get)...
Előzmény: Törölt nick (1922)
SzekelyG Creative Commons License 2007.12.11 0 0 1921
Sziasztok!

Mi ez a nagy pangás?
Már létezik a darrenshan.hu is, meg lesz film is.
Lehetne miről beszélni.

Aki szereti még a Darren Shan könyveket, annak ajánlom a következő oldalt:

http://youtube.com/results?search_query=lego+darren+shan&search=Search

Folyamatosan bővülnek a videók!

Üdv: SzekelyG
IRISZKE Creative Commons License 2006.02.04 0 0 1920
pedig az lenne a minimum:P
camats Creative Commons License 2006.01.30 0 0 1919
hát nem várhatjuk el, hogy midnig tökéleteset alkosson:)
IRISZKE Creative Commons License 2006.01.22 0 0 1918
*dobpergés*...siekrült 2 nap alatt kiolvasni a Lord loss-ot angolul(bár ez logikus,mert magyarul más a címe.amúgy tegnap láttam könyvesbolt-kirakatban mikor mentem gitározni:P)....hát...nemtom.sztem nem akkora szám,de azért olvasható:D
Dragon (fire&ice) Creative Commons License 2006.01.21 0 0 1917

Kissé le vagyok maradva....

Bocsika, csak most láttam, hogy van ilyen Topik is - IMÁDOM!!!

 

Előzmény: Toffy (-)
LUUCY Creative Commons License 2006.01.14 0 0 1916

Iriszke! Megint itt vagyok és ÉLET, ÉLET , ÉLET! Végre van valahol, ahol néha írnak Darrenről!

 

Nem reklámozok. Pár hozzáaszólással lejjeb meg lehet találni a weblap címét, ha valakit érekel! De laglább itt van egy kis ÉLET! Még ha nem is sok!

 

 

camats Creative Commons License 2006.01.14 0 0 1915
ihletet adtál, a "Mr Crepsley és a repülőmókus " című könyv megírására:)
IRISZKE Creative Commons License 2006.01.13 0 0 1914
hátööö....ki lenne?...egy repülő mókus?:D
camats Creative Commons License 2006.01.10 0 0 1913

Lehetne az a könyv mondjuk csak 1 szereplős:):)

had ne mondjam ki lenne az az 1 :)

IRISZKE Creative Commons License 2006.01.07 0 0 1912

már hallottunk róla:P

 

 

hmm...hmm...hát ez attól függ:D

LUUCY Creative Commons License 2006.01.07 0 0 1911

tényleg nem lenne rossz húzás Darrentől, hogy megírja Mr Crepsley élettörténetét.   :)

 

Nem tom ti mennyire hallotattaok már erről az oldalról, ha még nem akkor nézzétek meg, ha igen akkor meg nézzétek meg újra!     

 

 

www.mrcrepsley.gportal.hu      

 

 

Ez egy Darren shan fan oldal!    (bocs a reklámért, ha valakit ez zavarna.... :)  ) 

camats Creative Commons License 2006.01.04 0 0 1910
sztem nem meglepő ki tette meg :)
Előzmény: IRISZKE (1909)
IRISZKE Creative Commons License 2006.01.03 0 0 1909

hahhh,gondoltam,hogy vki előáll vmi ilyesmivel:D

.

camats Creative Commons License 2006.01.03 0 0 1908
Lehet, hogy a Larten Crepsley rajongó szól belőlem, aki ugye én vagyok, de én Szívesen veném, ha darrenke megírná larten darren elötti élettörténetét hosszú hosszú részeken át. az se lenne rossz sztem:)
IRISZKE Creative Commons License 2005.12.30 0 0 1907

most kihalunk megint?nemár:)...amúgy tökjó,mert a 12.et angolul annyi idő(4 óra) alatt olvastam ki,mint még anno az 5et magyarul(elsőre...:D).érdekes,de azért tökjó:)

amúgy rájöttem,h bnőmnek megvan angolul a lord loss.másiknak meg magyarul,szval válogathatok,h kitől kunyizzak:D

LUUCY Creative Commons License 2005.12.29 0 0 1906

 

       www.mrcrepsley.gportal.hu

 

 Új  Darren Shan fan oldal! Nézzétek meg! Rajta van a Démonvilág második könyvének (Demon Thief) a rövid tartalma MAGYARUL!!!!!

 

IRISZKE Creative Commons License 2005.12.26 0 0 1905

jóóólvan,most irígykedem egy kicsit:P..n.agyon:P...nemééér:)

amúgy én még mindig le vagyok ragadva ugye és rájöttem,h Darren-nek vannak kááááaari beszólásai:)..pl az a teknősbékás.csak nemtom,h hol a fenében van és ez nagyon idegesít:(((....a lényeg az volt,h a fenébe a vámpírokkal meg a vérszipolyokkal és bárcsak inkább teknősbékák lennénk..vááá,az akkora volt:D csak pontosan jó lenne tudni,de fogalmam sincs hol mondta.sztem vhol 6.könyv környékén.aki megtalálta kiabáljon.vagy más aranyosat látott.engem most ez ragadott meg nagyon.ha megtalálnám elkezdeném idézgetni:D

pharma Creative Commons License 2005.12.26 0 0 1904
Szijasztok! Karácsonyra megkaptam Darren démonos könyvét, most olvastam ki, és szerintem egész jó, sőt... :) Kíváncsi vagyok a folytatásra :)
IRISZKE Creative Commons License 2005.12.26 0 0 1903

hát akkor amint kiolvastam a DS-t,tanultam szünet után esedékes 5 tz-mre és még mindig maradt elég időm,akkor elbattyogok asszem egy könyvesboltba(bár még a DS 12. része sincs meg magyarul,de az ráér.szép dedikált angol elég nekem:P).aztán lehet,h az lesz,mint mikor a DS 11.részét próbáltam megvenni(A:Darren Shan?Az milyen könyv?B:Abból még nem is jelent meg a 11.(pedig igenis megjelent akkormár!) C:Majd jövő héten kapunk D:Próbáltad már nagyobb könyvesboltban?...pfff:D)

aztán meglátjuk...csak arra támaszkodhatok eddig,ami ugye 12.köyvecském hátuljában van...de azért jó lenne,ha egyszer vmikor folytatná a sorozatot,már úgy vámpírok vs vérszipolyok,ilyenek:)...én legalábbis nagyon örülnék neki:)...jóóó,nem most meg nem a végtelenségig,de vmit,amiben minden nagy arc ott van és jó a történet.sztem amúgy ez nem nagy gond Darrennek(mármint az írónak:P)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!