Keresés

Részletes keresés

hadur1 Creative Commons License 2008.08.28 0 0 128
te hue kotsog ee e en is akartom a pakovideot csinolni!
Előzmény: _okoska_ (127)
_okoska_ Creative Commons License 2008.06.16 0 0 127
Fekete Pákó fehér testel:D:D
_kepler_ Creative Commons License 2008.04.10 0 0 125
Miért halt be ez a topic?

http://feketepako.lap.hu
Tidal wave Creative Commons License 2004.10.12 0 0 124
Tegnap volt Pákó a Bagi-Nacsában, azt hittem, hogy berosálok a szar magyarnyelvtudásától (ezt már más is említette itt a topikon), meg azon, ahogy Nacsáék kiparodizálták...
0Venezia Creative Commons License 2004.09.14 0 0 123
ezt a tömény sz*rt!! ez nem normális, azt hiszi, ő sz*rta a spanyolviaszt?? hihetetlen
Előzmény: Törölt nick (118)
rali Creative Commons License 2004.09.14 0 0 122
ha nem lennének erre a szarra fizetőképes keresletet megtestesítő barmok, akkor nem is létezne.
Előzmény: hoppa_hoppa (121)
hoppa_hoppa Creative Commons License 2004.09.14 0 0 121

ja, aki a nagy semmit úgy csomagolja be, hogy ennyire jól eléldegél belőle, az tényleg tudhat valamit. egyébként - Super Spájz Me - ez annyira jól hangzik, én valami nagyobb dobás szlogenjének is el tudnám képzelni. dehát vagyok én egy termékmenedzser? :)

Előzmény: rali (120)
rali Creative Commons License 2004.09.14 0 0 120
Nemaz.
Előzmény: Snipper (119)
Snipper Creative Commons License 2004.09.14 0 0 119
fekete Pákó egy nagy 0.....
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.14 0 0 118
Tidal wave Creative Commons License 2004.09.02 0 0 117

Sziasztok,

Nem tudja (akarom mondani nem tudzsa) valaki, hogy honnét lehet Fekete Pákó mp3-kat letölteni ???

krapek2 Creative Commons License 2004.07.21 0 0 116
ad ide a didit a didi az enyém !

MERLINN Creative Commons License 2004.07.07 0 0 115
Jól tudom, hogy közeledik Pákó új lemeze?? :)
Mrs Tremond Creative Commons License 2004.07.07 0 0 114
Szerintem az egyetlen dolog, amiért bocsánatkéréssel tartozik Producer, az az egyik hozzászólása végén olvasható primitív rasszista kirohanás.
Előzmény: Producer (113)
Producer Creative Commons License 2004.03.03 0 0 113
Most már EX!

Azt hiszem fontos, hogy mindazokat amiket anno leírtam azt nem azért tettem, mert azt akartam, hogy bárki is sajnáljon mindazért ami történt velem ezen produkció kapcsán, csak ki akartam adni magamból.

Valahol magamnak is köszönhetem a történteket, viszont ami miatt elkezdtem leírni mindezt az közben elsikkadt. Ez pedig az, hogy NAGYON NAGYON SAJNÁLOM, hogy valaha egyáltalán az ötlet felmerült bennem. Ha most a középkorban lennénk, akkor jogosnak találnám, ha egy nyílvános kivégzésen venének elégtételt midazért a károkozásért amit a magyar zeneipar, és a jóizlés ellen tettem.

BOCSÁNAT.

Haszika Creative Commons License 2004.02.08 0 0 112
én nem háborodk rajta fel, inkább azokon akiknek tetszik..........

persze h nem direkt nem változtat a kiejtésén; jó szar duma részéről, egyszerűen egy buta majom aki nem tud beszélni se; és az ilyenek szaporodnak, ez a szomorú!

a Dr. Albanos hasonlítgatásról nem hallottam, de most szedem fel a földről az állam, hogy van arca ehhez?

na mindegy, tulképp annyira nem mozgat ez a senki

Előzmény: Spanci (110)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.06 0 0 111
Ne haragudj, megérdemled. Aki fantáziát lát egy buta majomban. Süt róla a sötétség, és az, hogy minden "tanácsot" meghallgat. Javasolni kéne neki a klasszikus "ugorj fejest a kútba" dolgot, mert biztos, hogy megtenné. Ha meg bejött volna, neked is ő lenne az isten. Magadnak köszönheted/köszönhetjük.

Előzmény: Producer (98)
Spanci Creative Commons License 2004.02.06 0 0 110
Én nem tudok felháborodni a fickó "művészetén" Ugyanolyan iróniával kell kezelni szvsz, mint pl. Uhrin Benedeket. Mindenki tegye oda, ahová értékitélete szerint való.
Egyébként a kiejtésén szerintem nem direkt nem fejleszt, egyszerűen kőhülye szegény, asszem kb. 10 éve él nálunk, ennyi ragadt rá, ennyire tellett. Jellemző rá, hogy úgy dicsekszik a nemi kapacitásával, mint egy bunkóparaszt a kocsmában.
Ami speciel nagyon csípte a szemem, hogy valahol Dr. Albanhoz hasonlította magát. Na ezért viszont megérdemelne egy jó nagy picsán rugást.
Előzmény: Haszika (109)
Haszika Creative Commons License 2004.02.06 0 0 109
ez kurvajó:)
pont ezt hallottam vmi idióta BPTV műsorban asszem, véletlenül odakapcsolatm és megláttam, gondolam megszaszerolom a művész urat mit......

fel akartam tenni egy kérdést, ami így hangzott volna: Vajon ha pákó büszke rá hogy egyedi amit csinál, ez a kiejtés, DIREKTE AZÉRT nem változtat ezen, azért nem fejleszti tovább magyar tudását és kiejtését, mert ettől ÉRDEKES -> akkormiakurva anyjáért pléjbekkel??????????????????????????????

jó lett volna erre választ kapni, de érvényét vesztette a kérdés a Producer írása után, akit mingyá negyon sajnálni fogok h jól járt.............

Előzmény: Spanci (105)
FOCUS Creative Commons License 2004.02.06 0 0 108
Akkor tulajdonképpen mégiscsak van szórakoztatóipari értéke :)

Előzmény: Spanci (107)
Spanci Creative Commons License 2004.02.06 0 0 107
Én majnem mindennap berosálok. Fiam ugyanis az iskolai mikulásajándékozáskor megkapta Mp3-ban valakitől. Még jó, hogy más zenék is vannak rajta. Mindenesetre a fiam valami frenetikus tehetséggel adja elő, mi meg fetrengünk a röhögéstől:o)
Előzmény: FOCUS (106)
FOCUS Creative Commons License 2004.02.06 0 0 106
Egyszer hallottam, majd berosáltam a röhögéstől :)

Előzmény: Spanci (105)
Spanci Creative Commons License 2004.02.06 0 0 105
Médá gózósz, médá gózosz Kánizááááárááááá, kánizáji, kánizáji állóóóóóómááááááászra, elolúúúúúúúúúlá mászinisztááááá, kijágózóóóóószt, kijágózóóóóóóóóóószt igáziiiiiicccsá.
FOCUS Creative Commons License 2004.02.06 0 0 104
A tesztet amúgy értékelném, de már számtalan hasonlót lehetett látni a kultúrmocsok kategóriából.
Nem tehetsz róla hogy a média futtatja? Valóban, de ha nem szülted volna meg, nem lenne mit futtatni.

Valóban nem ildomos helyesírási hibákat kiemelgetni és ítélkezni, de ezek nem szokványos hibák, sokkal inkább tudatlanságot, olvasatlanságot sugalltak. Gondolom, hogy nem vagy szellemileg gyenge, ne haragudj ha megbántottalak.

Előzmény: Producer (101)
Labor Creative Commons License 2004.02.06 0 0 103
Kedves Producer,

Úgy látszik, beszoptad a fekete dákót.

A sajnálatom meg majd másra tartogatom, ha nem haragszol.

carbonara Creative Commons License 2004.02.06 0 0 102
mégsem
utána
Előzmény: Producer (101)
Producer Creative Commons License 2004.02.06 0 0 101
Nézd Hard!

Úgy látszik nem olvastad el figyelmesen amit írtam.

1. Pákó, elsődlegesen egy teszt eredménye, ami, ha jól sül el akkor még talán kereshettem volna rajta valamit.
Én nem tehetek róla, hogy a média ennyire futtatja. Az is történhetet volna, hogy a szemétbe dobják. Nem ez történt, és hidd el ENNEK NEM ÉN VAGYOK AZ OKA!
Az, hogy az igazi értékek elsikkadnak, meglehetősen szomorú. Én régebben részt vettem egy olyan produkcióban, amiről mindeki azt mondta, hogy nagyon igényes, még sem kellett senkinek. Ki a hibás?
2. Te nem ismersz engem. Ha találkoznál velem, és leülnél csak 10 percre beszélgetni, és utánna azt mondanád, hogy gyökér vagyok akkor elgondolkoznék rajta, de hogy kiemelsz 2db helyesírási hibát... nem hiszem, hogy ettöl szellemileg gyenge lennék.

Előzmény: FOCUS (100)
FOCUS Creative Commons License 2004.02.05 0 0 100
Nem szoktam nekitámadni senkinek és előre is ne haragudj, de az őszinte véleményem a következő:
1. Az ilyen szaroktól (és ezeknek a kitalálóitól) is hanyatlik a kultúra...illetve formálódik a közizlés valami mélységesen mélysötét irányba...
Attól, hogy van egy bizonyos réteg aki szart eszik, én azt mondom ne adjuk a szájukba.

2. Emellett nem csodálkozom semmin úgy, hogy ilyeneket írsz: "dopta" ill "fel vetődhetne"

Producer Creative Commons License 2004.02.05 0 0 99
Bocsánat,így utólag átolvasva kiderült, hogy mindez nem is Pákóról szól, hanem rólam, ill. egy kicsit talán Pákóról is.

Minden esetre azt tanácsolom mindenkinek, hogy soha az életben ne kezdjen fekete emberrel, vagy elötte alaposan vizsgálja meg, mert a feketék 90%-a nem tisztességes ember, és ez különösen az afriából jöttekre igaz.!!!!!!

Producer Creative Commons License 2004.02.05 0 0 98
Ne Tudom, hogy valakit érdekel-e, vagy sem, de el árulok pár dolgot Pákóról.

Azzal kellene kezdenem, hogy mindenkitől, bocsánatot kérek, hogy létre hoztam ezt a produkciót, de nem teszem, hiszen még is egy színfolt, még ha nem tetszik akkor is.

A nevem direkt nem árulom el, bár nem nehéz kideríteni (sajnos).

Pákó egy kísérlet eredménye. Jó magam és pár barátom (egy bukott lemez és számos próbálkozás után) arra gondoltunk, hogy le kéne mérni, hogy valóban a "gagyi" kell-e a közönségnek, ill. az Őt kiszolgáló médiának.
Eredetileg nem Pákó lett volna az alany, hanem egy másik fiú, de ő bedopta a törölközőt.

Be kell vallanom, hogy nem gondoltam volna, hogy ennyire ráharap a média. Miután elkészült a lemez, több mit fél évig akinek megmutattam mindenki azt mondta, hogy jó az ötlet, de nem kell, vagy inkább csak parkoló pályára állítottak.

Egy a lényeg! NEM Ő találta ki hogy mit csináljon, hanem én. A NEVÉT tőlem kapta, én készítettem el neki a lemez anyagot, a barátaimmal közösen, és minden egyebet is.

Fel vetődhetne a kérdés, hogy akkor minek írom el mindezt, hiszen gennyesre kerestem magam az általam kreált "sztárból".

Nem így történt.
Pákóval már az elején problémáim akadtak. Az első komoly eset az volt, hogy kölcsön kért 80.000 Ft-ot, hogy kifizesse azt a büntetést amit egy szabálysértés miatt kapott. Különben börtönbe kell vonulnia. Azt gondoltam még akkor hogy ez befektetés.

Eleinte örültem, hogy a Firestarter tulajdonosa, ki akarja adni a lemezt. Ráadásul ez lett az első komoly kiadványuk.
Be kell vallanom, hogy jól eset amikor beütött a krah. Egyik napról a másikra hirtelen mindenkinek Pákó kellett. A munkahelyemen már komoly konfliktus helyzetek alakultak ki emiatt.

Emellett Pákó megvadult. Keveselte a pénzt amit a fellépések után kapott, pedig még abba is belementem, hogy addig amíg be nem indul a szekér a részesedésem is neki adom, nem hogy a tartozását levonom, pedig ebben állapodtunk meg.

Sajnos segítség címen olyan emberek szólta bele a produkcióba, akik ugyan barátok, de semmi közük nem volt hozzá. Pákó mindenkinek meghallgatta a jó tanácsait, amit aztán nekem kellett tisztázni.

A legtöbbet, talán a Firestarter kiadó vezetője okozta, aki jobbnál jobb tanácsok mellett, azzal szédítette, hogy ha ő lesz a producere, akkor több pénzt kap.

Midenesetre úgy alakultak a dolgok, hogy 2 választásom van, miután befotott a produkció 1 vagy eladom, vagy eladom. Ennek hangsúlyozására, miután tettem egy gyenge kisérletet, hogy esetleg másnak értékesítem, ha már lehetetlenné tették a munkámat, a Firestarter kiadó vezetője megfenyegette az egyik barátomat, nem is akár hogy egyenesen egy "frissen borotvált vállalkozó"-val karöltve. Mid ezt csak azért mert ő neki több veszteni valója van.

Minden esetre métányosan kifizetett 900 e ft-ot a teljes Pákó projectért.
Rettenetesen jól jártam. Az összes pénzt kifitettem azoknak akik segítettek abban, hogy létrehozzam ezt, mivel akkor nem kértek semmit, és meállapodtam velük abban, hogyha keresek valami akkor rendesen kifizetem őket.

Nekem nem maradt semmi azaz 0 Ft. Ennyit kerestem FEKETE PÁKÓBÓL, akit én találtam ki, én hoztam létre.

A történethez még az is hozzá tartozik, hogy mint amikor elkezdtem, bérből-fizetésből élek amiért havi 210 - 300 órát dolgozom. Jelenleg albérletben lakom egy kb 35-40 nm-es lakásban köbányán.

De a mai napig nem tudom, hogy ki veszített többet, én vagy az a szubkultúra aki szárnyai alá vette azt az embert aki a mulatós zene afrikai királya.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!