Keresés

Részletes keresés

Geza59a Creative Commons License 2018.03.24 0 0 99

Sziasztok!

 

Egy Komfort-ST gáztűzhely fúvóka méreteit tudja valaki? Városi gázra való fúvókáról van szó. A kérdéses tűzhely fúvókáit megmértem, 1 mm-esek (karburátor fúvóka átmérő mérő eszközzel).

 

A másik amit még akartam kérdezni, hogy tudja valaki, hol vehetnék használtan ehhez a tűzhelyhez égőfej alkatrészeket?

 

A 3. kérdésem pedig az, hogy hol lehet ma venni klingerit tömítés készítéséhez klingerit (kb. 1 mm vastag) lapokat? A4-es méretű vagy ahhoz hasonló nagyságú kellene.

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2018.03.06 0 0 98

üdv

 

melyik légkeveréses kombinált tűzhelyet vegyem? nem kell semmi extra funckió...

 

arukereso szerint ez a legolcsobb ami légkeveréses.vegyem?

Gorenje K5341WJ

 

vagy inkább valami mást?

 

meg azt látom hogy van olyan ami Felső sütés és légkeverés, meg olyan ami alsó sütés és légkeverés..

melyik a jobb?

Kartika Creative Commons License 2018.02.10 0 0 97

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni és bocs hogy kicsit hosszú leszek.

 

 

Kérdezném kinek van tapasztalata álló Gorenje GI5126WH vagy hasonló gáztűzhellyel.

1 hónapja vettem a gáztűzhelyet, illetve akkor cserélték azt, amit decemberben vettem, mert gondom volt vele. Most ezzel is gondom van. (és kellemetlenül érzem magam)

Nem tudom bennem van a hiba, vagy a tűzhelyekben?

Igaz hogy ezt január 9-én vettem át, már akkor mindjárt kiderült, hogy a tető nem stimmel rá. A szerelő ráírta, hogy 72 órás garanciában tető csere, nem stimmel a tető, nem lehet rátenni. Azóta csak ígéreteket kapok, de tetőt még mindig nem.

Viszont nem ezzel van az igazi bajom, mert egyszer csak megkapom, járok utána.

 

Gondom a sütővel van. Én rengeteget sütök, előtte egy egyszerű Vesta tűzhelyem volt, amivel csodás tortákat tudtam sütni, és minden más egyebet. (nagy a család, baráti kör) Semmi bajom nem volt vele, csak 17 éves volt és esztétikailag már nem olyan szép, mint én szerettem volna.

 

Viszont ennek a sütőjével van gondom. Míg a régi sütővel megsütöttem valamit 30 perc alatt, és recept szerint is 30-35 perc addig itt dupla annyi idő alatt sütöm meg ugyanazt. Mintha a 170-180 fokon szinte nem is sütne, csak ha 200 fokra teszem. Viszont a piskótáknak az már nem jó. Most egy hónapja tesztelem, és minden sütési idő jóval hosszabb, egy új, modernebb tűzhelynél. Lehet ez?

 

Írtam a gyártónak, aki azt válaszolta, ha úgy érzem nem jó a hőfok, akkor kijönnek bemérik, ez ingyen lenne, mivel garanciás, de ha én tévedek akkor fizetnem kell.

 

Én kis nyugdíjas vagyok, erre a sütőre is több mint 1 éve gyűjtögettem a pénzt. Félek ha kijönnek, rámondják, hogy ez így jó ahogy van és akkor fizethetek.

 

Kérdezném, másnak milyen a tapasztalata a sütő sütési funkciójával, vagy én mit nem csinálok jól?

 

köszönöm szépen a válaszokat!

TheMatador Creative Commons License 2017.12.20 0 0 96

Kombinált gáztűzhelyet szeretnék venni. A keret 100e körül. Méret nem számít. De nem beépíthető legyen. Mit ajánlanátok? 

 

Néztem ezt pl:

https://www.konyha.eu/gorenje-k5341sj-szabadonallo-kombinalt-tuzhely-8401?utm_source=arukereso&utm_medium=cpp&utm_campaign=direct_link

tour555 Creative Commons License 2017.12.07 0 0 95

Sziasztok!

Zanussi ZCG 530 S típushoz keresek hőfok állító gombot.Előre is köszönöm a segítséget.

luci87 Creative Commons License 2017.11.27 0 0 94

Elnézést telefonról pötyögtem.Hőlégkeveréses tűzhelyt?

Előzmény: luci87 (93)
luci87 Creative Commons License 2017.11.27 0 0 93

Holegke eteses sutoju tuzhelyt milyet erdemes ve nni?

gondokkal teli Creative Commons License 2016.12.16 0 0 92

Üdv a hozzáértőknek!

 

Van egy nyolc éves Indesit gáztűzhelyünk, elektromos, légkavarásos sütővel.

Mikor romoljon el? Amikor nyakunkon az ünnepek.

 

A sütő rosszalkodik, beállítom pl 180 °C-ra sütéshez. Felfűt pár perc alatt, majd kialszik a jelzőlámpa, és leáll a ventillátor is.

Egy tepsi sütemény a 15 perc helyett 30 -40 percig sül, mert időközben beindul, leáll, beindul leáll, de inkább néhány csak másodpercekre indul el.

A kérdésem: Hagyományos bimetáll kezeli a hőfokot, vagy valami elektronikus kütyü?

Ha bimetállos, tudom javítrani, de ha elektronikus, akkor hozzá sem merek nyúlni.

A takaró léemezeket sem egyszerű lebontani.

Van valami ötlet, javaslat?

A segítséget előre is köszönöm.

Üdv.

tungsram82 Creative Commons License 2016.08.07 0 0 91

Sziasztok!

 

 

http://www.parafalo.hu/hr745536h/

 

Ez a tűzhely sütő része, most gáz üzemű vagy elektromos, mert egyik helyen gázosként írják, másik helyen meg elektromosnak?

 

Illetve ha gázos a sütő, akkor a légkeverést biztosító ventillátort, mi hajtja meg, ha nem egy elektromos motor?

 

Köszi.

pobeda Creative Commons License 2015.12.13 0 0 90

Melyik márkát 80 ezerig? Gázos, kombinált, hőlégkeveréses? 

pobeda Creative Commons License 2015.12.13 0 0 89

ÜDV! Melyik márkát 80 ezerig? Gázos, kombinált , hőlégkeveréses? 

Sugár97 Creative Commons License 2015.04.16 0 0 88

Szia!

 

Én a Zanussit ajánlom neked, ezzel kapcsolatban van pozitív tapasztalatom, mert a szüleim is most vettek egyet a Mediaban, mert nekik is egy ezer éves volt. Anyukám csak dicséri, azt mondja, hogy sokkal szebben, egyenletesebben süt. Ráadásul az ára is nagyon jó volt. Szerintem ár érték arányban ezzel járnál a legjobban.

 

 

Gábor19880411 Creative Commons License 2015.03.22 0 0 87

Sziasztok!

 

78 éves nagymamámnak szeretnénk venni egy hagyományos pb gázpalackkal  működő gáztűzhelyet.

Idáig Komfort-st gáztűzhelye volt ami felmondta a szolgálatot, a sütő része 20-25 perc után állandóan kialszik.

Tudnátok ajánlani olyan márkájú gáztűzhelyet ami megbízható és a sütő része is remekül süt?

 

A választ előre is nagyon köszönöm!

 

Gábor

 

Honey7222 Creative Commons License 2014.11.23 0 0 86

Gorenje vagy Siemens kombinált tűzhely(60cm es) gondolkodunk.

 

ki melyiket ajánlja?

mcs10 Creative Commons License 2014.04.05 0 0 85

Sziasztok

 

hozzájutottam egy bosch hm44341 sütőhoz, csak jó retkes belül, van ezekben a készülékekben öntisztító funkció?

Seefbacsi Creative Commons License 2012.10.09 0 0 84

Eladó egy kecskelábú ,fehér ,üzemképes tűzhely palack nélkül, ha érdekli tegyen egy ajánlatot.Kérésre küldök képet.(tárolóban áll, nem használtuk, örököltük)

 

mailem publikus

 

lkcar Creative Commons License 2012.08.19 0 0 83

Hello

 

Milyen gáztűzhelyt érdemes venni ami egyenletesen süt és tartós darab?

Amire szükség van négy gázégő és egy légkeveréses sütő, gondolom ez elektromos.

 

Nézegettem a Gorenje és Bosch modelleket de a Bosch nál kissé eltántorít a Katalitikus tisztítás nem lehet hagyományos eszközökkel tisztytani, ill időnként cserélni kell a katalitikus réteget. A Gorenje az AquaClean módszerrel tisztytható.

 

Szóval mit ajánlanátok, ami 4 gázégő, légkeveréses sütő, könnyű tisztythatóság, A energiaosztály

méray Creative Commons License 2011.10.09 0 0 82

Sziasztok!

 

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy van egy Mora Classic 1400- as gáztűzhelyünk. Ha szemből nézzük akkor a jobb oldalán a festék majdnemhogy teljesen lejött és nagyon csúnya. A kérdésem az lenne, hogy ha van valakinek ehhez való eladó oldala, akkor legyen szíves privátban az e-mailemre üzenetet küldeni.

 

Az oldal méretei: magasság: 82,5 cm

                            szélesség: 51,6 cm

 

Üdv méray

''Energy'' Creative Commons License 2011.08.03 0 0 81

Én kerámialapost szeretnék venni, melyik a jó márka ami megbízható, nem túl drága, és milyen részletekre kell figyelni vásárláskor? 

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.06 0 0 80

olyat akarok ami alul villany,felül gáz.

 

ezt néztem ki:

http://www.argep.hu/product_1379143.html

 

egyáltalán a zanussik jók?

 

mi még 10 éve vettünk egy indesitet,de a pokolra kivántuk már pár nap mulva...

egykerdescsak Creative Commons License 2011.01.09 0 0 79

sziasztok!

 

olyan 45-50 cm szléességű kerámialapos tűzhelyet keresek, amin be lehet állítani a sóütés idejének elejét, végét, és amin

felül 2 kicsi és 2 nagy főzőlap található.

 

ezt néztem ki, de ennek felül hátul jobb oldalon nem tudom ráétenni a húslevest főni, ha alul a nagyon palacsintát sütök. vagyis rá tudom, de nem fő teljes felületen.

 

a jobbhátsó is állítható 2 zónáa. iylen kellene, csak nem olvális, hanem kör alakú.

 

http://www.markabolt.hu/aeg/aeg_tuzhely/keramialapos_tuzhelyek/aeg_competence_47045_vd-mn_tuzhely.html

 

 

van ötletetek?

 

köszi

Tusi_ Creative Commons License 2010.08.26 0 0 78
Nyáron nekem is csak a tűzhely a fogyasztó. Napi fözöcskézés, kávé, kaja, tea....
1-1.5 m3
Előzmény: benojeno (77)
benojeno Creative Commons License 2010.06.17 0 0 77
Sziasztok!

Meg tudja valaki mondani, mennyi havi átalánydíjat korrekt kérni az alábbi albérlet esetében. Csak a gáztűzhely (modern FAGOR) megy gázról, egy fő használja, átlagos, napi főzőcskékhez. Vajon kb. hány köbméter szalad el egy hónapban?

Köszönettel!
Jenő
teddy0001 Creative Commons License 2010.01.28 0 0 76
Mindkettő jó lehet azt vedd amelyik neked a kényelmesebb szimpatikusabb.

Mi körülbelül egy éve vettünk egy Nardi szettet, számunkra ismeretlen volt ez a márka, de nem bántunk meg a vételt, valóban professzionális készülékek.

Csodaszép a sütő, illetve főzőlap is, nem találtunk még egy ilyen gyártót, aki ilyen csodálatosan kinéző magas minőségű készülékeket állítana elő. Van weboldaluk is, ott is megtudod nézni őket. ( http://www.nardi.hu )

minerel Creative Commons License 2010.01.10 0 0 75

Sziasztok!

Itt is megkérdezném, hogy nem  tudja valaki a képen látható Bosch sütő típusát?

Kb 7 éves lehet.

sütő
Meriva 1,6 Creative Commons License 2009.02.24 0 0 74
Sziasztok!

Segítség kellene Privileg bratautomat villanytűzhelyhez. Hogyan kell bekötni 230 V-ra? A rajz alapján hol ez, hol az megy. A sütő egyáltalán nem.
Köszi!
LACARAPTOR Creative Commons License 2009.02.17 0 0 73

Szia Jocó!

Az összteljesítmény azt jelenti, hogy minden mező a főzőlapon és a sütő maxigázon megy. Ez elég ritkán fog összejönni szerintem, hisz a felfűtés időszaka után a főzőmezők ki-be kapcsolgatnak a fokozattól függően, a sütő is (azt hiszem).

Másrészt viszont azért kellene energiának maradnia a többi berendezésnek is, hiszen az sem jó hogy ha közben megy a mosógép akkor lecsapja az órát...

Szóval szerintem elindulhatsz 1x32A-el, nagy gond esetén a szolgáltatónál kérj bővítést 3x16A-re. Az ára (3x16A-32A)x3000Ft azaz 48000 Ft lesz. Ezzel már semmi gond nem lehet, még a klíma is mehet a hétvégi sütés-főzés idején :)

Ja, én is hasonló szettet vettem. Ha az árakat nézegeted, ajánlom a www.markabolt.hu oldalt. A jobb oldalon két naponta mindig van új akciós ajánlat, most is épp sütő-főző. (B 5741-5 M + 66331 K-MN - 199.000 Ft).

L.

Előzmény: Törölt nick (72)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.15 0 0 72
Sziasztok!

AEG B 4401-5 M + 66331 K-MN combót néztem ki magamnak, erről érdekelne vélemény, hogy mit gondoltok róla? A problémám az,hogy ez 3 fázisú az új lakásban viszont 1 fázis van(1*32A) Ennek a szettnek az összteljesítménye 7,1 kW, viszont azt mondták, hogy úgy kell kiszámolni a terhelést, hogy ha 1A = 230V akkor 32A = 7360W tehát elvileg el kéne bírnia nem ?
LACARAPTOR Creative Commons License 2008.10.24 0 0 71

Sziasztok!

Valakinek van tapasztalata kombi beépített sütővel?

Most találtam olyant, ami mikrohullámú és légkeveréses sütő plusz grillez is.

Tehát? Vélemény?

Ja, Whirlpool AMW 545 IX

Laca

Robin Creative Commons License 2008.09.22 0 0 69
Ardo Ariston azt hiszem mindkettő olasz, az aristont ismerem kicsit, azzal nekem semmi bajom, de a szerelők nem szeretik igazán. Ardo a villanyboylerem, az is üzemel, több éve gond nélkül, de többet nem tudok róla.
Előzmény: chris2007 (64)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!