Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Vexta 2 napja Creative Commons License 2746

Minap volt az első kezelésemen! Nem tudtam mire kell felkészülni így nem is készültem. Ami rossz az a jegelés előtte!. Mivel intim terület így kellemetlenebb, de kibírható, tűrhető fájdalommal jár./Bár ez is függ a fájdalomküszöbtől/ Az a 15perc  hip-hop elszalad:) 

AMit jó ha tudtok előtte lévő nap érdemes borotválni, mert bár azt mondták 2-3 napos a jó, ami  Kb. 2-3 mm, de a kezelést végző hölgy azt mondta, hogy előtte elég leborotválni egy nappal.  5 alkalmas kezelés végéig a gyantát el kell felejteni ! 

lizii192 okt. 12. Creative Commons License 2745

Sziasztok. 
Saját tapasztalataimat szeretném megosztani veletek, ami talán sokaknak a hasznára válhat. Sokáig kerestem a legjobb megoldást szőrtelenítést illetően.Miután kipróbáltam az IPL-t, és egyáltalán nem vált be (illetve pontosítok, tartós szőrtelenítésnek jó, de véglegesnek nem mondható) az elektrolízises szőrtelenítés mellett döntöttem, immár harmadik éve. Nagyon meg vagyok elégedve, ez a megoldás valóban végleges. Nagyon remélem, hogy egyre többen fognak rátalálni erre a módszerre, és egyben egy valóban végleges szőrtelenítésre, nem hiába áldozzák a pénzüket.

Júlia Dr. szept. 11. Creative Commons License 2744

Igen, minden lézeres és villanófényes kezelés előtt le kell borotválni a kezelendő területet. Miért? A nem SHR-es, vagyis nagy energiájú villanásokkal járó eljárásnál könnyen megégetheti a bőrt a felforrósodó szőrzet. Az SHR-nél is valamelyest növelheti a bőrfelszín forrósodásának veszélyét, de inkább gyengíti a dermisbe (bőr mélyebb rétegébe) irányuló fény elnyelődését. Gyengítheti a kezelés eredményességét. Gyakorlatilag minden esetben egy zavaró tényező, rizikófaktor. 

A borotválás ideje pedig optimálisan előző nap, hogy a borotva okozta hámsérülés ne növelje a pirosodás esélyét a kezelésnél. 

Vélhetően az is benne van a kérdésében, hogy úgy tartja, a borotválás erősíti a szőröket. Ezt most nem részletezem, de ez a félelem megalapozatlan, a borotválás nem tudja vastagítani a szőrtüsző által növesztett szőrszál vastagságát.

Előzmény: bellamia (2742)
bellamia szept. 10. Creative Commons License 2743

Kedves Fórumozók!

Szeretném megkérdezni, kinek mi volt a tapasztalata elektrolízises szőrtelenítéssel kapcsolatban? Aki volt Korsós Katinál mennyire volt eredményes a kezelése? Hegeitek milyenek? 

Ha valaki válaszol azt nagyon szépen megköszönöm!

bellamia szept. 10. Creative Commons License 2742

Júlia Dr. Szeretnék érdeklődni hogy a SHR-hez is szükséges megborotválni a kezelések előtt a pácienst? Válaszát előre is köszönöm.
Elnézést ha butaságnak tűnőt kérdeztem de nem mozgok otthonosan ebben. Köszönöm!

kkkkkk77 aug. 17. Creative Commons License 2741

Köszönöm,Írtam privit!

Előzmény: Júlia Dr. (2740)
Júlia Dr. aug. 17. Creative Commons License 2740

Igen, arcon lévő és szőke szőrökre is alkalmas az SHR-es kezelés. Sok türelem kell hozzá, és valószínűleg több alkalom, mint az átlag és mint más testrészen. Alapvetően a bajusz, áll, az hormonálisan terheltebb terület, tehát nehezebb eredményt elérni, de jó technikával lehetséges, sok eredményes arckezeléssel találkoztam.

Elérhetőségemet a 2620-ban megadtam, szívesen segítek.

kkkkkk77 aug. 15. Creative Commons License 2739

Tisztelt Júlia Dr.!

Az arcon lévő szőke szőrök illetve pihék eltüntetésére alkalmas /lehet/ az SRH?

Ha igen, hol lehet önt elérni?

Előre is köszönöm válaszát!

Előzmény: Júlia Dr. (2737)
kkkkkk77 aug. 15. Creative Commons License 2738

Tisztelt Júlia Dr!

Az arcon lévő szőke szőrök illetve  pihék eltüntetésére alkalmas / lehet/ az SRH?

Ha igen,Önt hol lehet elérni?

Előre is köszönöm válaszát!

Júlia Dr. júl. 4. Creative Commons License 2737

Tisztelt Gerőcsné!

Az általunk jól ismert és használt német SHR-technológiával biztonságosan tudunk szőrteleníteni nyáron is és szolárium használata mellett is, hiszen ennek az eljárásnak a lényege sok apró villanásban van, melyek - alacsony energiaszintjük révén - nem jelentenek számottevő fényterhelést a bőrnek, tehát nem ég meg. Csak a frissen pirult bőrt kell kerülni, de napozás és szolizás után 2 nappal már nyugodtan végezhető a szőrtelenítés.

Hol szeretne ilyen kezelést, melyik régióban, városban?

Előzmény: gerocsne (2716)
Júlia Dr. júl. 4. Creative Commons License 2736

Nekünk van tapasztalatunk férfi intim szőrtelenítésről is. Nagyon jól működik, fájdalommentes. Az általunk használt, és korábban már leírt modern német SHR technológiával érzékeny és pigmentált területeket is biztonságosan tudunk szőrteleníteni. A kezelés kíméletes, nem forrósítja fel a szöveteket és nem jár égéssel. Páciensünk potenciálja változatlan.

Előzmény: amexinka02 (2728)
Júlia Dr. júl. 4. Creative Commons License 2735

Tisztelt Gellértné!

Melasma-, pigmentfolt-, öregségi folt kezeléseket végzünk számos bőrgyógyászati praxisban a korábban bemutatott német technológiával. Az Ön májfoltját is nagyon eredményesen és kíméletesen tudnánk kezelni. Klasszikusan 530 nm-es hullámhosszú fénnyel, mely nagyon jól elnyelődik a pigmentekben, de a bőrt is kíméli. Szerencsés esetben egy kezelés is elegendő, de általában 1-3 a szokásos.

Előzmény: gerevi1926 (2731)
Dr. Kádár bőrgyógyász júl. 1. Creative Commons License 2734

Tisztelt Ameximka!

Csak a hagyományos (borotva, epilátor, gyanta) módszereket tudom ajánlani. Nem tudok végleges és sikeres szőrtelenítő módszerről a herezacskónál.

Kádárdr

Előzmény: amexinka02 (2732)
Dr. Kádár bőrgyógyász júl. 1. Creative Commons License 2733

Tisztelt Hölgyem!

Nyáron állandó fényvédelmet javasolunk, míg télen kezelünk. Először 580 nm-es, majd 470 nm-es széles spektrumú fénnyel kezeljük.

Kádárdr

Előzmény: gerevi1926 (2731)
amexinka02 júl. 1. Creative Commons License 2732

Tisztelt Dr. Ur,

Koszonom a valaszat.

Kerem sziveskedjen tanacsot adni, milyen szortelenito eljarast javasol a herezacsko illetve a himvesszo test kezelesere.

Amely vegleges es karositas mentes tovabba lehetoseg szerint fajdalommentes.

Koszonom.

Előzmény: Dr. Kádár bőrgyógyász (2729)
gerevi1926 jún. 30. Creative Commons License 2731

Tisztelt Doktor Úr!

Járok önhöz kezelésre, de közeb felmerült egy másik problémám is. Májfoltok jelentek meg az arcomon és a múltkor említette, hogy tud kezelést ajánlani rá.  Meg tudná írni, hogy milyen kezelés lenne a legmegfelelőbb számomra?

Köszönöm válaszát.

Üdvözlettel:

Gellértné

Előzmény: Dr. Kádár bőrgyógyász (2729)
-Doku- jún. 29. Creative Commons License 2730

Sziasztok.

Rendeltem a páromnak egy RIO SALON 880nm lézeres szőrtelenítő gépet. Mivel én nem értek annyira ezekhez a gépekhez, tudtok róla valamit mondani, használt már ilyet valaki?     Előre is köszönöm.

Dr. Kádár bőrgyógyász jún. 24. Creative Commons License 2729

Tisztelt Ameximka!

Nem tudok kollégáról, aki végezne herezacskón szőrtelenítést nagyenergiájú fénnyel. Ennek az egyik oka, a hő károsíthatja a herét, kettő, az alaposan pigmentálódott, és az erősen ráncolható bőr könnyen megég illetve a kezelés hatásfoka gyenge. Ez hasonlatos a női nagyajakhoz. A szeméremdombon végzünk kezelést.

Az elektrolízisről ezen a területen nincsen információm.

Kádárdr

Előzmény: amexinka02 (2728)
amexinka02 jún. 23. Creative Commons License 2728

Tisztelt Doktor Ur.

Szeretnem megkerdezni mi a velemenye illetve tapasztalata a lezeres szortelenito gepek alkalmazasarol ferfiakon. Ez az eljaras igenybe veheto a genitalis testreszeken? Nem okoz karosodast a herekben illetve a himvesszőn? 

Azert kerdezem mert nehany weboldal arrol ir hogy a lezeres szortelenito alkalmazasakor fellepo viszonylag magas homerseklet karos a herekre.

Onnek mi a velemenye illetve tapasztalata errol?

Illetve szeretnem megkerdezni mi a velemenye az elektrolizises szortelenito keszulekekrol? Ezekrol azt lehet olvasni hogy nem karossak a szaporito szervekre es a hatasuk valoban vegleges.

Dr. Kádár bőrgyógyász jún. 21. Creative Commons License 2727

Az orvosok gyógyításra 1960 óta használják a lézert. Milyen hosszútávú mellékhatására gondol?

Kádárdr

Előzmény: molnarani2 (2726)
molnarani2 jún. 17. Creative Commons License 2726

Tisztelt dr, úr!
Én az alábbi készüléket használom otthon: http://www.mediamarkt.hu/mcs/shop/philips_lumea.html nekem eddig bevált, ez villanófényes, hiszen úgy tudom, a lézeres kezelés hosszútávon káros hatásokkal bír. Ennek az állításnak ön szerint mennyi a valóságalapja?

Dr. Kádár bőrgyógyász jún. 12. Creative Commons License 2725

Sopron, Budapest

Előzmény: gerocsne (2724)
gerocsne jún. 12. Creative Commons License 2724

Tisztelt Doktor Úr! Ha jól olvasom Sopronban rendel? Esetleg más városban  elérhető? 

Dr. Kádár bőrgyógyász jún. 9. Creative Commons License 2723

A Candela cég nem gyárt ilyen nevű készüléket.

Kádárdr 

Előzmény: Szimbaaa (2722)
Szimbaaa jún. 8. Creative Commons License 2722

Kedves Fórumozók!

Valakinek van tapasztalata a Terminator Candela Gentle Laser készülékkel végzett lézeres szőrtelenítéssel kapcsolatban? 

A segítséget előre is köszönöm!

Dr. Kádár bőrgyógyász jún. 6. Creative Commons License 2721

Tisztelt Morte!

Hát...

Ha laikus lennék, akkor természetesen a hármat villanó, legdrágábbat venném. Aztán a műszaki paraméterek mellett az eloszos kis gép is jónak tűnik. Ráírt és mért műszaki paraméterek...

Tudom és megértem, hogy olyan világban élünk, ahol sok területen erős aránytévesztés van. A lézeres, orvosi szőrtelenítés a fizetésünkhöz mérten nagyon drága, luxus kezelés.

Üdv: Kádárdr

Előzmény: morte (2720)
morte jún. 5. Creative Commons License 2720

Tisztelt  Kádár dr. úr!

Tudom, h nem pártolja az otthoni gépeket, de ha mégis választani kellene ezek közül,mint leghatékonyabbat, melyik lenne az?

Egy összehasonlító táblázat:

http://www.mindenamino.hu/cms/hogyan_valasszak.html 

Előre is köszönöm a segítségét!

Előzmény: Dr. Kádár bőrgyógyász (2717)
delve máj. 31. Creative Commons License 2719

24 éves nő vagyok, erős szőrösödéssel hormonális probléma miatt, ezért gondolkozom a bajusz lézeres szőrtelenítésén. Hallottam olyan tapasztalatról, hogy a kezelés hatására erősödött a szőrnövekedés és kisebesedett a bőr. Érdekelne, valóban léteznek-e ilyen kockázatok.

giirl95 máj. 27. Creative Commons License 2718

SZiasztok ! eladó remington i-light essential ipl 4000 ! egyszervolt használva ! Körülbelül 1000 villanás van még benne ! az ár 40000 Ft. Valakit nem érdekel ??

Dr. Kádár bőrgyógyász máj. 22. Creative Commons License 2717

Kedves Gerocsne!

Mint bőrgyógyászként teljesen tiltanom kell a szoláriumozást!

Mint szőrtelenítő, úgy a barnaság csak az adott területre, a kezelendő területre vonatkozik. Tehát takarásban lehet végezni a szoláriumozást.

Kádárdr

Előzmény: gerocsne (2716)