Keresés

Részletes keresés

jrf600r Creative Commons License 2015.06.21 0 0 38

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni!

Ha Szlovénia felé megyek Bibionéba,ahogy átlépek az olaszokhoz onnét hány fizetős kapu van és mennyibe kerülnek amíg leérek Bibionéba?A34-E70-A4 felé mennék!

Köszi előre is!

Pancsi1 Creative Commons License 2009.08.11 0 0 37
Sziasztok!
Eddig 4 évben nyaraltunk Bibionéban, ami felejthetetlen élmény marad számunkra. Minden évben ugyanabban az apartmanban voltunk - a Bravo-ban (ami ma már Kristal néven fut). Idén is oda szerettünk volna menni, de nem volt hely!!! :-(
Augusztus 21-én indulunk Lignanoba, a VILLA LIGNANO apartmanba. Járt már ott valaki? Ha igen, írna pár sort az apartmanról ill. arról, hogy milyen messzi van a parttól, sétáló utcától... A szállást Bibionéban foglaltuk le az Agensia Sabinánál, Szondi Gabriellánál!
Előre is köszönöm!
Liloboc Creative Commons License 2009.08.07 0 0 36
A dugót mi úgy kerültük el, hogy délután 6-kor indultunk haza. 10-kor átadtuk az apartmant, cuccainkat bepakoltuk a kocsiba és irány a part. Haza Ausztrián keresztül jöttünk és sehol nem volt már dugó, de azért forgalom még így is volt. Reggel semmiképpen nem indultam volna haza, 8-kor már rendőrök irányították a forgalmat bent a központban, akkor el sem merem képzelni mi lehetett kifelé.
Előzmény: subinho (32)
subinho Creative Commons License 2009.08.03 0 0 35

Szia Norrbit!

Köszi az eddigi infókat is, nagyon nagy segítség! Két kérésem lenne még, ha nem zavarlak vele:

1., Délután 5 órától vehetjük át a kulcsokat az utazási iroda szerint, viszont írták páran, hogy megy ez hamarabb is (főleg, hogy leadni meg 8-ig kell!!!). Érdemes odamenni hamarabb??? 4-kor indulunk Pestről Szlovénin keresztül, vagyis remélem dél körül odaérünk...

2., Tudnál nekem esetleg küldeni pár képet??? Mondjuk vagy hármat: udvar (parkolás miatt), nappali, háló.

Köszönöm szépen!!!

Előzmény: norrbit (27)
subinho Creative Commons License 2009.07.30 0 0 34
és neked is köszi!!! :)
Előzmény: HENZA103 (30)
subinho Creative Commons License 2009.07.30 0 0 33
Köszönöm!!! :)
Előzmény: norrbit (27)
subinho Creative Commons License 2009.07.29 0 0 32
Írtátok néhányan hazafelé a dugót... Ez elkerülhetetlen gondolom, mert mindenki reggel indul vissza... Mikor érdemes haza indulni, hogy elkerüld a dugót??? Reggel 7-8 között??? Illetve szlovénia felé és ausztria felé is be szokott dugulni??? Kérdezem amiatt, hogy ha hazaindulunk hajnalban, szlovénia felé nem nagyon érdemes megállni, de pl. ausztria felé ott a wörthi-tó!!! Valakinek esetleg valamilyen tapasztalat???

Köszönöm a segítséget!!!

HENZA103 Creative Commons License 2009.07.19 0 0 31

http://kepfeltoltes.hu/090719/bibione_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Apropo egész bibione pineda- n INGYENES a parkolás !

Előzmény: subinho (23)
HENZA103 Creative Commons License 2009.07.19 0 0 30

Szia !

Ha bibione pineda- n van akkor itt voltunk tavaly- elég elfogadható, luxusra azért ne számíts. Több utazási irodával állnak kapcsolatban éppen ezért a szobák is többféleképpen vannak felszerelve. 80- 90% ban az épület " földszíntjén" lehet  parkolni a szoba számod a parkolóhely száma. Ha mégegy autó van az " udvarban " parkolhatsz/ az épület körbe van kerítve és kb 5-6 elektromos kapun lehet bejutni/-  vigyázz nem a kulcs rossz- csak fent már a  több irodát említve elöbb, nem mindegyik kaput nyítja majd a kulcsod vagy mágneskártyád. Érdemes a helyed az épület alatt fenntartani- bár a házmester egy két nap alatt rendet teremt az új lakókkal- ugyanis elég szép jégeső ért el bennünket- nem bántam a fedett részt- barátaink fél éjszaka takaróval védték az autójukat...a spiaggiatól azért távol van oda érdemes autóval bemenni- de mindent kint is megtalálsz és aki nem vágyik a hömpölygő tömegre- annak ideális.Éjfélig. 1 -óráig azért itt is mozognak.

Mi ausztria felé mentünk érdi barátainkkal- de ha mégegyszer alkalmam lesz szlovénia felé veszem az irányt.

Reny1986 Creative Commons License 2009.06.23 0 0 29
Volt már valaki a Marina Piccola nevű apartmanban,Bibionéban?
Reny1986 Creative Commons License 2009.06.22 0 0 28

Sziasztok!

Egy picit visszaolvastam a fórumon :),és láttam,hogy júli 18.án sokan indulunk Bibionéba :).

Remélem jó időnk lesz.Mi Veszprém,Ajka-ról megyünk egy hétre 4-en.

Tervbe van véve a jesoloi aquapark,Velence...vki tud vmi közelmúltbeli élményt mondani,hova érdemes menni még?

Mindenkinek további esőmentes nyarat.

norrbit Creative Commons License 2009.06.22 0 0 27

Szia !

Mi két éve ebben az apartmanban voltunk. Próbáltam anno én is sok infot gyűjteni előre róla de senki nem tudott semmit. Kettő kétszintes házból áll amiknek az alagsorában van a parkoló, tehát fedett helyen. Valószinű, hogy egy apartmanhoz egy parkoló járna, mégis megesett hogy estére már nem volt szabad hely. Ennek ellenére az apartman területén volt még szabad hely (nem fedett) ami abbol a szempontból biztonságos volt, hogy a bejáratot egyelektromos kapu választja el az utcától amit csak bentről ill. kivülről csak kulcs segítségével lehetett nyitni.  Bent tágas viszonylag egyszerűen berendezett az apartman mindegyikhez tartozik erkély. A konyha felszerelt, takarítani mindenkinek maga után kell. Az udvaron nagy úszómedence található, valamint egy kisebb amibe egy csúszda is bekötődik. Ja, van még egy jakuzzi is. A parttól picit messze van, mi autóval jártunk strandra a gyerekek miatt (ezért  foglalták el néha a mi parkolónkat). Szerintem lehet úgy parkolni 2 autóval, hogy mindig legyen helyetek csak jól kell helyezkedni. Egyébként senki nem fog rátok szólni e miatt. kb. ennyi ha van kérdés írj !

Csá

aszti72 Creative Commons License 2009.06.18 0 0 26
Hi
Ausztriába a 10 napos matrica 7.60euro.
Szlovániában a 7 napos matrica 15 euro.
szombattol-szombatig 8 nap tehát a szlovén felejtös szerintem.Én julius elején megyek és ausztria felé.
eranikó Creative Commons License 2009.06.16 0 0 25
Nézzetek,olvassatok bele a Bibione-Fun/Mila3/,vagy a Lignano,Bibione ,Caorle topicokba;-)
dneandi Creative Commons License 2009.06.16 0 0 24

Sziasztok!!

Mi most júliusban megyünk először Bibionéba nyaralni. A Sirio apartmanházban lesz a szállásunk, a terra reisen katalógusból néztük ki. Szeretném a segítségeteket kérni, ha valaki tudna valami információt, képet küldeni róla. Mivel egy 11 és egy 14 éves gyerekkel megyünk, szeretnénk többet megtudni az ottani programokról, látnivalókról, akár a környéken is. Köszönöm.

subinho Creative Commons License 2009.06.08 0 0 23

Sziasztok!

Segítsetek légyszives! Augusztusban utazunk Bibione-ba. Ismeri esetleg valaki a SPLENDID APARTMANT??? A TUI-n keresztül foglaltuk. Volt már valaki ott???

Érdekelne továbbá útvonal (Pestről). Olvastam, hogy többen is szlovénián keresztül ajánlottátok az utazást. Ausztrián keresztül, vagy Horvátorszáron keresztül nem jobb??? Nem ismerem egyiket sem, nem tudom melyik miért jobb, vagy rosszabb???

Ezen kívül olvastam azt is, hogy Apartmanonként 1 parkolóhely van! Nos, mi is 2 autóval megyünk... Mit jelent az, hogy a parkolás elég borsos??? Kb. mire lehet számítani parkolás tekintetében???

Előre is köszi a segítséget!!!

Little Ladybird Creative Commons License 2008.10.25 0 0 22
Sziasztok! Úgy látom, augusztusban megállt az idő...na jó mindenki elfoglalt.De azért időnként nézzetek bele a webcam-ba. Én végigkövettem a napernyők ..."betakarítását". Tavaly csak szept.közepéig müködött, így ezt nem láttam. Szomorú látvány volt, a nagy esőben az első pár sor napernyő még vízben is állt. Még a járólapokat is felszedték, úgyhogy mostanság a homokban lehet sétálgatni. Meglepődtem , hogy jelenleg rengeteg homokkupacot vittek a partra, a Sole rész felé.Szóval nagy munka van a strandszerviz mögött.
irisz2008 Creative Commons License 2008.08.26 0 0 21
Sziasztok! Mi Pécsről indulunk jövő héten. Még nem döntöttünk az útirányt illetően, segítene a jó döntést meghozni, aki a közelből indult? Köszike!
almica Creative Commons License 2008.08.22 0 0 20
Szia!
Felháborító ami veletek történt! Ezt A Szondi Gabriellát jól megkellett volna dádázni! Én biztosan megrendeztem volna a frizuráját!
Előzmény: payesz74 (15)
payesz74 Creative Commons License 2008.08.19 0 0 19
Szia Hajni! Jól emlékszel,ez az az iroda!Tényleg nem vesztettél semmit,az én katalógusom a kukában végezte!Nekem is van Boreálos katalógusom,de azért itt foglaltam,mert az ismerőseink közül páran már voltak náluk.Hát nekünk nem jött be!!Csak az a baj,hogy ilyen gusztustalan módon tette SZONDI GABRIELLA!! Jó nyaralást nektek! Szia.
Előzmény: Szhajni (18)
Szhajni Creative Commons License 2008.08.19 0 0 18
Szia.Már valami rémlik az utazási irodáról.Azt hiszem hogy ez a Szondi Gabriella reklámozta hogy ha márciusig foglalod le az apartmant 50,illetve 100 euro kedvezményt kapsz.Nincs meg a katalógus,de ezek szerint nem vesztettem vele semmit.
Előzmény: payesz74 (17)
payesz74 Creative Commons License 2008.08.19 0 0 17
Szia, Szhajni! Hát tényleg borzalmas volt,mi sem hittük,hogy ez előfordulhat,de mégis!Ez az Agenzia Sabina iroda volt!!
Előzmény: Szhajni (16)
Szhajni Creative Commons License 2008.08.18 0 0 16
Szia.Hát ez tényleg borzalmas lehetet.Mi 23-án megyünk Bibioneba és bele sem merek gondolni hogy velünk is ez megtörténhet.Mi az Agenzia Borealnál foglaltunk szállást ,most is és tavaly is.Ez a Szondi Gabriella melyik irodánál van?Tavasszal mi is kaptunk tőle katalógust de kölcsönadtam és már nem emlékszem melyik irodától kaptuk!Sya Hajni!
Előzmény: payesz74 (15)
payesz74 Creative Commons License 2008.08.18 0 0 15
Sziasztok! Mi is Bibioneban terveztük a nyaralást,kb. 3 hónappal ezelőtt lefoglaltuk a Tivoli apartmant,2008 08.09-08.16-ig.Én az első telefonos beszélgetésemkor elmondtam Szondi Gabriellának,hogy mi szombat helyett csak hétfőn tudunk menni.Azt mondta semmi gond, de a teljes hetet ki kell fizetni,amivel mi tisztában is voltunk.Még azt is hozzátette,hogy a csekken amin az előleget befizetjük, a megjegyzés rovatba írjuk be, 11-én érkezünk.Így is tettünk.Azt hittük minden ok,azt ,hogy mi fog történni véletlenül sem gondoltuk volna!Múlt hétfőn hajnalban elindultunk,két autóval,nyolcan,köztük egy 7 éves gyerek,leautóztunk 650km-t. Fél 1 körül értünk az irodához,az öcsémmel mentünk be,aki szintén beszélt nyaralás előtt a hölggyel.Ránézett a visszaigazolásunkra,és annyit modott,az apartmant kiadták, a 300 euro előlegnek meg annyi.Azt hittük rosszul hallunk,pofátlan módon a szemünkbe hazudott,azt állította nem tudott róla,hogy mi hétfőn érkezünk,sőt mikor mondtam,hogy mi beírtuk a megjegyzés rovatba,azt mondta ilyet nem szoktak.Az öcsém utolérte az üzletvezetőt,akinek angolul elmondta mi történt,aki visszajött,és kb.fél órás veszekedés után,miközben ők egymással olaszul beszéltek(amit mi nem értettünk)250 eurót ugyan visszakaptunk.Ami még érdekes,hogy a keresztanyám,aki előttünk 3 héttel,ugyanott nyaralt rákérdezett a mi foglalásunkra.Akkor a Gabriella még tudott a hétfői érkezésről,amikor odaértünk,már nem volt bennt a naptárában!Ezt is elmondtam neki,de úgy ahogy minden mást ezt is letagadta!!A lényeg még,hogy du. 2 órától, a létező összes utazási irodát végigjártuk,este 6-ig,mikorra kiderült,hogy egész Bibione tele van,és egy szem szabad apartman sincs.Sőt a környező városok is tele vannak.A 7 éves kisfiamat sajnáltam a legjobban,aki annyira várta ezt a nyaralást!Aztán,hogy ne menjen kárba minden,felhívtam egy ismerősömet,akinél véletlenül volt hely,fürödtünk egy órát,és este fél 10-kor visszaindultunk Zalakarosra NYARALNI.Nem kívánom senkinek,hogy 8 órás vezetés,és egész napos gyaloglás után,éjjel újból nekivágjon!!Ez volt a mi Bibionei nyaralásunk!A véleményem megvan erről az egészről!Arról,hogy SZONDI GABRIELLÁRÓL mit gondolok nem is beszélve!!
dj49 Creative Commons License 2008.08.14 0 0 14
sziasztok volt már valaki a Villaggio Aceri apartman házba milyen kellene valami info?
Babica Creative Commons License 2008.07.31 0 0 13

Szia Krysztyna!

Szerinted mindennapos turnusváltáskor a dugó, vagy volt valami építkezés? Mi jövő7en szombaton megyünk, hajnali 5 órai indulással terveztük (Bp-ről), de ahogy kalkulálom, pont 13 körül érünk Olaszba... Szerinted korábban kell ezek szerint menni?

Köszi a segítséget! :-)

B.

Előzmény: krysztyna (11)
krysztyna Creative Commons License 2008.07.26 0 0 12

Már akinek kerülendő!"világutazó"...:):):)

Előzmény: vilagutazo (1)
krysztyna Creative Commons License 2008.07.26 0 0 11
Sziasztok! Most értem haza Bp-re Bibiből,esetleg írnék 1-2 infót az ezután indulóknak.Mi Ausztria felé mentünk:Graz,Klagenfurt,Villah stb.(mondjuk mi mindig erre megyünk).Kifelé tökéletes volt,sehol egy akadály stb.,csak elkövettük azt a hibát,hogy du.1 körül értünk Olasz o-ba.A leágazástól jóval előbb már állt az autópálya,végig lépésben tettük meg a bekötőutat Bibionéig,nem mondom hány óra alatt.Vagy korán kell még odaérni:max reggel 8 vagy jóval később.Hazafelé viszont elsőként adtuk le a kulcsot,ma reggel 7-kor, és szuper volt hazafelé az út,gyönyörűen haladtunk végig ugyan azon az úton.Szemben már szállingóztak befelé.Az idő sajnos elég ócska volt.8 éve járok minden nyáron Bibiónébe,de ilyen még sosem volt.Az utolsó 2 nap(tegnap és tegnapelőtt lett csak az igazi bibionei nyár).Ma,hogy eljöttünk már reggel forróság volt.Bibione ugyan olyan klassz,mint mindig.Figyelembe véve a pár napos rossz időt(zuhogó esőt) és hogy belénk jöttek hátulról Punta Sabione előtt,Velencébe menet˙(egy svájci)most is azt mondom:BIBIONE FOREVER
ari70 Creative Commons License 2008.07.24 0 0 10

Helló z2r25t!

Látomaz Agenziánál intézted a szállást. Minden rendben volt? Mikor kaptatok kulcsot? Ezekről ha van időd írj egy pár sort légyszi. Mi jövő héten indulnánk és jó lenne még egy két infó indulás előtt mert a foglalás nem volt valami megnyugtató és az alapján nem nyerték el a bizalmamat. Remélem nem lesz semi gond. Előre is köszi az infót. Ari

Előzmény: z2r25t (9)
z2r25t Creative Commons License 2007.02.27 0 0 9
Szia Norby!

Útvonal:
Gödöllőtől Bibione Ausztrián és Szlovénián keresztül kb. ugyanakkora távolságra van. Az autópályadíj is megegyezik. Nekem (BP. indulással) Szlovénia szimpatikusabb volt. A szlovén autópályákra a tavalyi időszakban nem volt annyira jellemző a forgalomelterelés, torlódások. Ez persze percről percre változik, érdemes indulás előtt utánanézni a közlekedésnek.
A szlovén és ausztriai pályainfókról a linket az oldalamon megtalálod
http://gihasz.extra.hu/linkek.html
Mi odafelé Szlovénián, visszafelé Ausztrián át utaztunk. Szlovénia csendesebb, nyugodtabb haladást ígér, csak ajánlani tudom, be lehet tervezni egy Trieszt városnézést is. Visszafelé Ausztria, pihenőt tartottunk Klagenfurt mellett Maria-Wörthben a Wörthi tónál. Semmiképpen ne hagyjátok ki :) Klagenfurt és Graz közt 2 órát álltunk a pályán (közel 20 km-es felújítás, hasonló hosszúságú kocsisor)
Az üzemanyagárak is Szlovénia mellet szólnak.
Feltettem az oldalamra egy útvonalajánlót is, elég kezdetleges, de igyekszem bővíteni
http:gihasz.extra.hu/informaciok.html

Szállás:
A mi szállásunk 306 euro/hét volt. Nem kacsalábon forgó palota, szerény volt a szinvonal, de 2 fiatalnak tökéletes, közvetlen a parton. Egy kicsi info a szállásról:
http://www.agenziamc.com/dettaglio_risorsa.asp?IDrisorsa=101
Nem ajánlom elvakultan, nehogy miattam csalódjatok :) de bőven megfontolandó. Spórolni lehet a strandszervízen. 40 euro

Programok:
Még a héten frissítem az oldalt, meg fogsz minden hasznos infót találni. Mi programunkban Verona, Velence, Trieszt, Aqualandia Jesolo volt. Egyiket sem bántuk meg. Nagyon sok látnivaló maradt, sajnos az egy hét kevés mindenre :(

Üdv!
Előzmény: Norby99 (8)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!