Keresés

Részletes keresés

blueye Creative Commons License 2007.09.03 0 0 349
Reggel óta nem tudok belépni. :O((((((
ijedos Creative Commons License 2007.04.30 0 0 348

ügyfél azonosító:

otpdirekt szerződés kiegészítés-igénybeveői adatlap az otpdirekt ..........szerződés kiegészítése lapon van egy olyan, hogy igénybevevői azonosítók, Internet és ott egy 6 jegyű azonosító.

aztán kezdődhet a homokórás sux otp direkt.....rémes! Fel is mondtam...

Előzmény: Prometheus01 (347)
Prometheus01 Creative Commons License 2007.04.28 0 0 347
Üdv!
Kérdésem lenne hogy pontosan hol taálom meg az ügyfélazonosítót a szerződésen.
1 hete nem tudok rájönni
napalm. Creative Commons License 2007.04.12 0 0 346

Érdekes, hogy a CIB minden évben megnyeri az év internetbankja címet

persze, mert sokkal átláthatóbb, kezelhetőbb a felülete.

tudom, voltam otp-s én is.

Előzmény: Híd (343)
blueye Creative Commons License 2007.04.11 0 0 344
Épp most sem tudok belépni...
Előzmény: Híd (343)
Híd Creative Commons License 2007.04.11 0 0 343

Akkor jó, nekem semmi bajom vele, talán egyszer nem jött meg az sms eddig. Minden számlát onnan menedzselek, a hitelkártyát is. Szerintem jó, meg biztonságos is az sms miatt. Ha valaki megtudja a jelszómat, akkor se megy vele semmire.

Érdekes, hogy a CIB minden évben megnyeri az év internetbankja címet, közben meg csak egycsatornás azonosítása van, így az adathalászok elég könnyen felnyomhatják.

Előzmény: blueye (342)
blueye Creative Commons License 2007.04.10 0 0 342

Az.

Én is mentem az Űrlapokat, ha nem lenne ez az opció már léptem volna.

 

Este lehet, hogy "zárás" van. Én ilyenkor már nem használom.

Előzmény: Híd (341)
Híd Creative Commons License 2007.04.02 0 0 341
Ez ugyanaz, mint az OTP Direct? Nekem többnyire jó szokott lenne, este fél 10-10 körül azonban valami gebasz van a szerverükkel, olyankor piszkosul lelassul. A sok begépelés ismételgetését én úgy úszom meg, hogy utalásoknál mentem az űrlapot.
blueye Creative Commons License 2007.04.02 0 0 340

Ma még nem sikerült belépnem.

SMS megjön, de mire a weboldal feljön, hogy bekérje, már elévült lesz a jelszó.

Csak én vagyok így vele?

garvan Creative Commons License 2006.08.20 0 0 338
Én az üzletszabályzat és a hitdetmény átnézése előtt még a lábamat sem teszem be a fiókba! Az a tuti! De minden esetben, nem csak az OTP esetében!
Nemrég a kormányhivatal ügyfélszolgálatát hívtam egy nem igazán egyszerű de nem is bonyolult hiteles kérdéssel. A kérdést követően visszahívást ígértek (4 nap) sikerült visszahívni, sajnos egy teljesen rossz válasszal. Úgyhogy szerintem sehol nem tökéletes!
Előzmény: nyman (337)
nyman Creative Commons License 2006.08.20 0 0 337
Az egyik unokatesom az OTP-nel dolgozik, de nem a pult mogott. Idonkent vannak erdekes belso utasitasok. Ez is egy ilyen lett volna.

Mongyuk nem volt 1xru menet. Mivel ertekpapirszamlam is volt, kerdeztem a kolleganot, hogy nem kellene ezt elotte megszuntetni. Szegeny nem ertette, majd megkerdezett egy kolleganot. De mint kesobb kiderult, csak annyit kerdezett, hogy at kell e mennem a szamlavezeto fiokba. Termeszetesen nem kellett. Mikor huztam egy uj sorszamot, meglatta a no, hogy mar le van zarva a szamlam az egy honapos turelmi idovel, akkor el kezdett szentsegelni. Vegul uj szamlat kellett csinalni, osszekotni az ertekpapirral, majd megszuntetni. Mondta a no, hogy en voltam a hatodik ebben a honapban, igaz mar a honap vege volt. Na most ez nem ment ot perc alatt. Nem tudom miert nem csinaljak meg szoftverbol a dolgot, hogy nem lehet lezarni a szamlat az ertekpapir szla nelkul. Bar azt sem ertettem, miert nem lehet a zarast feloldani. Lehet, hogy az ilyen muveletekhez magasabb szintu jelszo kell es akkor be kellett volna avatni a fiokvezetot? Igy is jott valami kollegano jelszot gepelni. Vagy ilyen alapokbol tarthatnanak tobb oktatast.

De mar volt olyan is, hogy nem tudtak atvezetni a ket szamlam kozott. A csaj azt mondta, hogy problema van a rendszerrel. Szerintem a rendszerproblema a szek es a klaviatura kozott volt. Ezert papiron kp.-t kellet felvennem es ugye ennek eleg borsos dija van, majd befizetni a masik szamlara. Amit mondjuk a reklamaciomra jovairtak ugy egy honappal kesobb.

A masik. Mivel devizaszamlabol csak a kanadai dollart vezetem az OTP-nel, ezt is azert mert keves mas bank foglalkozik ezzel. Eurot akartam felvenni, ugye 2%-ert meg lehet csinalni. Hat a csaj azt akarta, hogy elobb a dollart valtja forintra, majd elad nekem eurot. Ezzel eleg rendesen lehet bukni. Mikor mondom, hogy ezt nem igy kene csinalni, akkor mondja, hogy a masik varit nem ismeri o csak par napja dolgozik, a fonoke mar hazament.

Ilyen sztorikat meselhetnek meg egy darabig. Mondgyuk en rendszeresen reklamaltam es a feleslegesen lenyult parszaz, 1-2 ezer forintot mindig jovairtak kesobb. De gyanitom, hogy a munkatarsak hibai, vagy tajekozatlansagai miatt az ugyfelek tejelnek rendesen.
Előzmény: garvan (336)
garvan Creative Commons License 2006.08.20 0 0 336
HIhetetle, hogy néha mit tudnak művelni! Igazából elég a személyi igazolvány meg a fő számlához tartozó kártya, ha meg akarod szüntetni. Néha nem értem a fiókos dolgozókat! De mindegy!!!! Hát akkor nem irigyellek!
Előzmény: nyman (335)
nyman Creative Commons License 2006.08.20 0 0 335
ja bocs, hogy a kerdesre is valaszoljak, a szamlamegszunteteshez.
Előzmény: garvan (333)
nyman Creative Commons License 2006.08.20 0 0 334
Az webkartyanak nevezett papirdarab. Ugye adnak egyet, amin rajta van a kartyaszam lejarat, cvc es adnak egy masik papirdarabot amire ha akarod rairhatod ezeket az adatokat. Na ez utobbit. Ha tudni akarod, probald meg megszuntetni az internetkartyadat. :o)

Itt van a kep: https://www.otpbank.hu/OTP_Portal/online/BH01010102030000.jsp

Egyeb info:http://www.bankkartya.hu/?oldal=kartyak&kartyaid=101

A cibnel sokkal kulturaltabb, mert ott egy magnescsik nelkuli plasztik kartyat adnak.

Előzmény: garvan (333)
garvan Creative Commons License 2006.08.19 0 0 333
Nem értem mihez kértek tőled milyen papírdarabot?
Előzmény: nyman (332)
nyman Creative Commons License 2006.08.19 0 0 332
ja a cegen belul
;o)
nyman Creative Commons License 2006.08.19 0 0 331
Nem nagyon lehettel az elsok kozott egy eve. A telebankot 94 ota, az internetbankot 99 ota hasznaltam. Onnan emlexem, hogy mindket esetben suliban jartam. ( Amikor meghirdettek az elektronikus csomagot 2002-2003 korul, akkor valtottam ra.)

Az altalad felsoroltakat a napi egyenleg kivetelevel adott esetben olcsobban nyujtja pl. a CIB bank, de gyanitom mashol is meg vannak erre a lehetosegek. Oda meg a kartyaert sem kell bemenni, az internetbank azonositot, helybe megcsinaljak.

Par hete szuntettem meg a szamlaimat, (elektronikus szla, ertekpapirszamla) Le akartak nyulni 5000 Ft-al, mert nem vittem magammal csak azt a papirdarabot, amin az internet kartya szama volt es ok a masik fecnit kertek. Azt mondtak a kartya letiltasi dija. Majd a holgy hozott egy kondicios listat, abbol kiderult, hogy 2500. Meg az is, hogy a potlasa ingyenes. Ugyhogy ha valaki meg akarja szuntetni es nem talalja a papirdarabot, inkabb kerjen egy masikat. Mivel az ugyintezo tevedett, ugy dontott, hogy ir egy masik papirt, es rairta, hogy leadtam.

Egyebkent a kezelofelulet tenyleg jo. De a szolgaltatasok eleg dragak lettek az OTP-nel az elmult idoben.
Előzmény: Törölt nick (327)
garvan Creative Commons License 2006.08.19 0 0 330
Szerintem is ez egy nagyon jó dolog, főleg , hogy most már egyre több mindent el lehet a HB-n intézni. Nemrégiben is találtam új dolgokat mint például az ATM-limit azonnali változtatása, ezidáig 2-3 nap volt, most azonnal.
Úgyhogy összességében nekem bevált.
Degeczi Creative Commons License 2006.08.17 0 0 328
az első és a második mondatod közti ellentmondás rögtön látható a topikból: több, mint 6 éves az első bejegyzés, hiszen maga az OTP házibank 1999-ben indult - így 2005-ben már távolról sem lehettél "a legelsők között"...

a többi rendben van: összességében, ha voltak is néha rossz időszakok, nagyon pozitív a kép
Előzmény: Törölt nick (327)
mallecka Creative Commons License 2005.12.08 0 0 326
Nalam hibatlanul mukodik a Firefox. Fontos, hogy a legfrissebb Java verzio legyen fenn.
Egy idoben nem akart meg bejonni sem az OTP netes cucca. Aztan egy Java frissites utan tokeletes lett.

A CIB netes bankja pl. elszallt, amikor a Firefox-ot probaltam volna hasznalni, de egy Java frissites ott is megoldotta a problemat.
Előzmény: Lebenstod (325)
Lebenstod Creative Commons License 2005.12.07 0 0 325
Van valakinek azóta vmi érdekes tapaztalata?
Roke Junior Creative Commons License 2005.02.08 0 0 324
Tud valaki valami bővebbet a decemberi hackelésről?
zz9pza Creative Commons License 2004.11.24 0 0 323
Mostanság a neten elég nehéz bármit is csinálni...ti mit tapasztaltok?
NetAktív Creative Commons License 2004.11.23 0 0 322
Az otpbanknak állítólag tegnap délután óta nem működik az internetes bankja, de erről elfelejtik tájékoztatni az ügyfeleket. Az ügyfél csak akkor szenbesül ezzel a hibával, ha gondos munkával kitöltött egy átutalást, és esetleg szeretné a tranzakciót végrehajtani.

A telefonos ügyfélszolga nem lát a dologban kivetni valót, csak annyit mondott, hogy majd megjavítják és akkor lehet használni... :)
guydem Creative Commons License 2004.11.05 0 0 320
Ez tetszett!
Előzmény: Törölt nick (317)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.04 0 0 319
:o)) nem, csak gondoltam kitakarom a nevem, hátha vki gonoszkodni próbálna :o)
Előzmény: Degeczi (318)
Degeczi Creative Commons License 2004.11.04 0 0 318
"Tisztelt quark steak Úr!"

nebazz, nick alapján is leveleznek?
ha ez vmi extra, előfizetek rá :)
Előzmény: Törölt nick (317)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.04 0 0 317

sziasztok, na telefonra nem volt szükség, mert reggelre meg is jött a válasz emil:

 

Tisztelt quark steak Úr!

 

Köszönettel vettük az OTPdirekt Internetes szolgáltatáshoz küldött levelét, melyben a túlhívott összegre vonatkozóan érdeklodik. Érdeklodésére az alábbiakról szeretnénk tájékoztatni:

 

A "túlhívott összeg" megjegyzéssel akkor kerül terhelésre költség, ha a B-, vagy C-hitel számlájához rendelt hitelkeret nem teszi lehetové a havi kamatok terhelését a hitelszámlán.

 

Az OTP Bank Rt. szolgáltatásaival kapcsolatban a továbbiakban is állunk az Ön szíves rendelkezésére.

 

Tisztelettel:

 

et cetera, et cetera

 

tehát ezt jelenti :o)

Törölt nick Creative Commons License 2004.11.03 0 0 315
hmm, akkor tényleg nem várok, megcsörrentem holnap őket (bár ha jól rémlik 24 órás üfsz van?)
Előzmény: sz (314)
sz Creative Commons License 2004.11.03 0 0 314
nekem kb. 3-4 nap alatt válaszoltak a mailemre fél éve - bullshit dumát toltak. konkrét problémával egyébként se szeretnek foglalkozni a bankok emailben tapasztalataim szerint...
Előzmény: Törölt nick (313)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!