Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.08.24 0 0 119

rendetlenség: Oroszlánosan ez úgy hangzik hogy átlátjuk a káoszt:)))))

de ha rendetlenségen a ruhák,stb szanaszéthagyását érted akkor azok nem Oroszlánok hanen hiénák voltak:DDDD

kosz? 80%-ban irodai munkám van de imádok targoncára pattanni,autót szétbontani,
kapálógépet,fűnyirót szétdönteni,magyarul nyakig olajos-gépzsiros lenni.
de komolyan imádom ezt,jóérzés egy gépzsirszagú 1hónapja ki nem mosott overallban dagonyázni:DDD

na ugye hogy nem hülyeség ez a horoszpóóóók:DDD
Előzmény: Törölt nick (118)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.24 0 0 118
nono.. nekem oroszlánból 3 volt :)
ebből 2 kedves értelmes intelligens imádtam őket, becsületesek de de nagyon koszosak és rendetlenek voltak.
a harmadik tiszta volt, ellenben olyan alattomos és hazug hogy azt nem nagyon űberelte senki.

de alapvetően jó a véleményem róluk :)
Előzmény: Törölt nick (115)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.24 0 0 117
csíp csíp csóka ? :))))))
mondjuk azt hogy a vele való szex az inkább olyan szex light-nak mondható :)
kímélő egyhangú de rettenetesen :)
Előzmény: brekkancs (116)


brekkancs Creative Commons License 2007.08.24 0 0 116
Biztos mert csíp. (Bocsi, nem tudtam kihagyni, éretlen vagyok rettentően:( ) hihi
Előzmény: Törölt nick (114)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.24 0 0 115
2 Oroszlán exem van.sose volt bajunk egymással,mindkét kapcsi 1éves volt.

az egyik azért ért véget mert a kedves szülök belebuggyogtak,fősuli,stb,"neked most nem kapcsi kell,neked a suli a fontos...."

a másik azért ért véget mert nem volt pénzünk kezdeni(lakás,távolság,ki váltson ki miatt,100km).

magyarul az Oroszlán reális: ne erőltesd azt ami eleve halálraitélt.járj a földön

és mindkettő több évvel ezelőtt végetért.de ha arról lenne szó hogy segitség kéne a régi extől,tudom,hogy segitene.mert nem vertük át egymást.de ez áll forditva is.az Oroszlán-becsület létezik
Előzmény: Bébike1 (111)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.24 0 0 114
ahhoz képest hogy skorpióm van eléggé hiányos a szexuális életem :)
Előzmény: Bébike1 (106)
brekkancs Creative Commons License 2007.08.24 0 0 113
Kinek? :)
Előzmény: Bébike1 (106)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.24 0 0 112
ez szerintem nem elnyomás kérdése. kezelni kell tudni ezeket az embereket..

Én mondjuk bak vagyok, és eléggé morgós meg balhézós de minden csak rövid ideig tart nálam :)
Előzmény: Törölt nick (105)
Bébike1 Creative Commons License 2007.08.24 0 0 111

Nekem mindenki azt mondta, hogy ugyanaz a horoszkópú nem illik.

Mert a két Rák nyafog, hisztiz - a két Oroszlán egyformán küzd és akar.

 

Nálunk én átvállaltam a hisztit : ) A küzdés meg megfér.

Törölt nick Creative Commons License 2007.08.24 0 0 110
persze,főzve:))))
Előzmény: semmt (107)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.24 0 0 109
Bébike mindeki ahhoz illik akivel a legjobban érzi magát.:)))

én jólérzem magam egy duplaszemélyiségű Ikrekkel,akire negyedévente rájön a dili de imádom és azért van egy anyám aki pályát tévesztett mert 0-24ben a pénzt a fogához kéne vernie mert Szűz de mégis az anyám:DDDD

na nesze horoszpóóóóók:)))

egy hüe Oroszlán:)))
Előzmény: Bébike1 (106)
Bébike1 Creative Commons License 2007.08.24 0 0 108
Szerintem bármi :)
Előzmény: semmt (107)
semmt Creative Commons License 2007.08.24 0 0 107
Akkor nekem csak rák jöhet szóba? )
Előzmény: Bébike1 (106)
Bébike1 Creative Commons License 2007.08.24 0 0 106

A Rákok és Skorpiók a legtutibb jegyek szekszuális szempontból. :)

Miről folyik itt a vita? Összeilünk vagy nem illünk?

Törölt nick Creative Commons License 2007.08.24 0 0 105
Kedves Énsetudom


nézd én inkább azt mondom tegyenek meg értem feleannyit,de könyörgöm ne tegyék pokollá egy család életét heti 2-3 veszekedéssel,"házkutatással" ,"miért csak ennyit hoztál,tudom hogy többet adtak",hülye a szomszéd a Jóska bácsi,stb mert nem nekem ad igazat".
és ezt egy Kos viseli el aki az Oroszlán és a Nyilas vértestvére.

egyáltalán illik a Szűzhöz valaki? van aki elviseli azt az elnyomást amelyet eme jegy szülöttei képviselnek?:D

egy adalék: a hugom Bika.kedves anyámnak(Szűz) sikerült vele olyan bensőséges viszonyt kialakitania hogy 5!!!! évig felé se nézett,a sógorom(Bak) meg majdnem letörte anyám derekát.pedig a Bakok nem éppen durva jegy....
Előzmény: Törölt nick (103)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.24 0 0 104
Várpalota

a földrajzi szélességet hosszúságot számold ki,ezt kb 10 éve megtették horoszkóp topicban itt az indexen.:DDD
Előzmény: brekkancs (102)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.24 0 0 103
nezzuk:
munka : szűz jegyű ügyfél. értelmes normális, és ha korrektek vagyunk vele ők is korrektek. férfiban.

szűz jegyű nő: anyagiasság igaz, de a szexuális életről inkább annyit hogy a legjobbak között van. legalábbis nekem, bár idáig a bikák viszik a pálmát :)

Mindenesetre igaz hogy sokan betegesen anyagiasak, lusták, de nagyon precizek és hiú emberek, ha kicsit dícsérjük őket sokmindent el lehet náluk érni, és sok szűz jegyű ember ha kell sokat megtesz a családjáért..

ettől függetlenül nem kellene de ezt tapasztaltam pedig nem vagyok nagy horoszkóp mágus :)
Előzmény: Törölt nick (96)
brekkancs Creative Commons License 2007.08.24 0 0 102
Jó fej vagy! Melyik kórházban születtél? Nem hiányzik már más a részletes anamnézishez. :)
Előzmény: Törölt nick (101)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.24 0 0 101
a horoszkópot annyiból tartom valahol "komolynak" hogy azért valahol többszáz vagy ezer éves megfigyelések lehetnek egyes személyiségjegyek mögött.
elmesélek még valamit:

a 90-es években több 1hónap-3hónap-félév időtartamú kapcsim volt,ami mind végetért.akkor még igazán nem foglalkoztam ilyen horoszkóp izékkel.
hanem amikor érdeklődés szintjén beleástam magamat,és elolvastam egyes jegyek jellemrajzát,rájöttem hogy volt 8 kapcsolatom,ami kisértetiesen hasonló módon ért véget.
tömören: az emlitett 8 lány egy idő után elkezdte hülyének nézni az embert,nem volt megbizható,egyik pillanatban tündéri aranyos volt a másikban meg lehetett volna fojtani egy kanál vizben.
és kiderült hogy a 8 lány egyazon jegyben az Ikrek jegyében született.az Ikrek kettős személyiség egy testben két ellentétes lélek lapul.
az Oroszlánt viszont vonzák mint a mágnes.

lényeg a lényeg: kb 6éve megfogadtam hogy Ikrek az nuku,engem egy sem fog kiidegelni többet.:))))

a sors fintora: a barátnőm akivel 2,5éve együtt vagyok Ikrek,igaz hogy tavaly volt egy döcögős félév sok veszekedéssel,de túléltük,sokat tanultunk belőle,és kész más nem kell egyikönknek se,egymás féldarabjai vagyunk.:)))

szóval a horoszkópot szerintem el lehet fogadni mint személyiségjellemzést,nem úgy kell kezelni hogy "lottóötöse lesz a héten gyorsan töltsön ki egy szelvényt" hanem az emberi kapcsolatoknál egyfajta útmutatásnak,segédeszköznek lehet figyelembe venni.de nem 100%-ban.

most mondjam a saját jegyem amit tudok?:DDD

1973 azaz a kinai szerint Bivaly éve.
hónapra augusztus 23,du fél4,azaz Oroszlán Nyilas aszcendenssel.az azték horoszkóp szerint meg Halál jegye(rémitő,de az aztékoknál ez nem jelentett rosszat).
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.24 0 0 100
sajnos ilyenek a Szüzek.persze az Oroszlánok se hibátlanok,ez tény.
Előzmény: .kaktusz (97)
brekkancs Creative Commons License 2007.08.24 0 0 99
Nem irigyellek. :(

A horoszkóp dolog is talán csak egyfajta karakter-tipizálás, hol bejön, hol nem. Mindazonáltal én is olvasom (hihihi), de talán ezekben a Kiskegyedes/Nőklapjás horoszkópokban sok igazság nem lehet. Néha magam is megdöbbenek rajta, hogy jé, ez pont én vagyok, sokszor meg röhögök jó nagyokat rajta. Biztos hajlamos az ember szelektíven emlékezni rájuk. Aszerint, hogy hinni akar-e bennük vagy sem. :)

Egy kapcsolatban meg annyiféle buktató van, olyan nehéz összekovácsolódnia két embernek, hogy egyszerűbb a horoszkópra kenni. Sima ügy: megírta a horoszkóp, hogy nem kellett volna kezdenem Bikával/Kossal stb.-vel, nem is tudom, minek öltem bele ennyi energiát. Úgyis Bika/Kos marad. Vagy vmi más. :)
Előzmény: Törölt nick (96)
Bébike1 Creative Commons License 2007.08.24 0 0 98

Szerintem ölég nagy hülyeség. Rák/Oroszlán nőneműnek (én), minden horoszkóp Skorpiót, Bakot, Halakat esetleg Bikát ír összeillősként. Skorpió volt ex-férj, Bak volt kettő, akiknek eltökélt szándékuk volt, hogy összetörjék pici dobogó szívemet, Halak volt egy kolléga, aki kis híján az őrületbe kergetett az elvetemült és kitartó udvarlásával (azóta viszont a legjobb barátom).

 

Aztán jött egy srác, szintén Rák/Oroszlán és szépen elvagyunk, mint a befőtt.

 

.kaktusz Creative Commons License 2007.08.24 0 0 97
Ilyenek lennének a Szüzek? azért ez általánosítás, mert úgy tudom minden jegynek van pozitív, és negatív megfelelője. (lehet, hogy tévedek) Habár egy ilyen Szűz ismerősöm nekem is van, aki harminc évig ráült a családjára, a gyerekeinek minden kapcsolatát szétverte. Mostanra egyedül maradtak, vagyis a fiú harmincon túl összeköltözött az egyetlen barátjával. Gondolom, mert neki is tartoznia kell valakihez.
Előzmény: Törölt nick (96)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.24 0 0 96
szia Kriptaszökevény

Te is Oroszlán vagy? mert én igen.Szűz barátnőm még nem volt és nem is lesz az életben sose az alábbiak miatt:

"filléreskedő anyagiasság, igénytelen szexualitás, magasabb szintű érzelmek szinte teljes hiánya, jéghideg szív"

amiatt nem lesz sose Szűz barátnőm,mert amiket itt leirtál ezek egy az egyben anyám tulajdonságai( a szexualitását nem tudom,de van róla sejtésem pár benyögéséből hogy megállhatja a helyét).

nézzük:

-filléreskedő anyagiasság: ha felakar nála váltatni az ember egy 1000-est 2db 500-asra akkor szánjon rá negyedórát.eddig forgatja,keveri,kavarja azt a rohadt pénzt.
apámtól mindent elszed az utolsó fillérig,számára apám egy "pénztermelő gépezet".
dolgozz és tedd le,ez a jelszava.képes zsebeket átkutatni,ha az ember pl 1995Ft-ot fizetne és odaad 2000-et az a szemében egy tragédia.és képes ezért órákig szinte ölve a szemével veszekedni.

-magasabb szintű érzelmek szinte teljes hiánya: itt is a pénz a ludas.aki képes a gyerekének azt mondani hogy "mibe kerültél ennyi meg ennyi év alatt" az ne szüljön gyereket.életemben nem hallottam tőle pl azt hogy "szeretlek ám kisfiam".pedig 34 vagyok!!!!! ellenben hogy mibe került ez+ez a játék az 1982-es karácsonyra azt még 20-onév után is felemlegeti.

-jéghideg sziv: megáll ez is.sőt! mindenki hülye csak ő az okos.ha valaki ellent mer mondani az kész,az elvágta magát.

apám is ludas persz: hagyta hogy ilyenné váljék,ez csontosodjon bele,illetve az udvarláskorban nem cserélte le még garanciában.
Előzmény: Kriptaszökevény (95)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2007.08.22 0 0 95
én kiröhögtem a horoszkópmániát amíg össze nem hozott a sors egy Szűz nővel. Életem talán legnagyobb csalódása volt. Gyakorlatilag a jegy összes tulajdonság magán viselte: filléreskedő anyagiasság, igénytelen szexualitás, magasabb szintű érzelmek szinte teljes hiánya, jéghideg szív. Sajnos vak voltam, elvakított a szép Szűz külső, Oroszlánként lángolóan szenvedélyes és örülten szerelmes voltam belé, óriási lelki és testi energiákat indított meg bennem de egyszerűen képtelen volt befogadni azokat és nem azért, mert nem lettem volna neki szimpatikus, erről szó sincs, szimplán csak azért, mert a szűz nő így van összerakva gyárilag.
szomorce Creative Commons License 2007.08.18 0 0 94
Én is észre szoktam venni egyezéseket egy jó horoszkóp és az életem között...
Előzmény: hazaspar 1 (93)
hazaspar 1 Creative Commons License 2007.08.18 0 0 93
Szerintem lehet valami benne,nálunk semmi komolyabb gond nincs,de megnéztem egy ismerős pár horoszkópját,és tényleg az van ahogy leírja a horoszkóp.Lehet hogy véletlen,lehet hogy a nagy számok törvénye,nem tudom.Csak nagyon feltűnő amit leírtak és a valóság.
szomorce Creative Commons License 2007.08.18 0 0 92
Januárban tettem be ezt a linket, most meg a nyári horoszkóp van rajta.
Előzmény: szomorce (91)
szomorce Creative Commons License 2007.01.03 0 0 91
Purusa Creative Commons License 2003.04.25 0 0 90
Adalék az asztrológia valóban tudományos vizsgálatához ITT.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!