Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

ervin+ildi aug. 17. Creative Commons License 5319

Köszi-köszi,mindenkinek!!!!!!!!! akkor türelmesen várok. :)csak 22-én indulunk Korfura és gondoltam elolvasgatom a leirásait,dehát akkor elmarad úgy tünik,de azért reménykedek.

Pierr_Kardán aug. 17. Creative Commons License 5318

Jogos!

Előzmény: geodo1 (5316)
Pierr_Kardán aug. 17. Creative Commons License 5317

Na, hülyeséget beszélek, nem a hozzászólások feletti szürke szín jelzi a kitiltást, hanem ha rákeresel a nevére és ott szürke a nevének a színe, akkor inaktív.

A hsz feletti szürke szín, csak azt jelenti, hogy már ránéztél a az adataira...

Előzmény: Pierr_Kardán (5314)
geodo1 aug. 17. Creative Commons License 5316

dehogyis. :)

Előzmény: Pierr_Kardán (5314)
geodo1 aug. 17. Creative Commons License 5315

valóban nem jön be az oldala, vmi elromolhatott és mivel nyaral, érzésem szerint nem tudja a távolból megreparálni. talán nem is tud róla. a neve pedig azért szürke, mert rákattintottál korábban a nevére. ha rákatt máséra is, az is olyan lesz majd. 

sztem várjál még pár napot, a hellasz alapján napokon belül haza kell érkezniük. majd csak akkor kezdjünk aggódni, azt javaslom.

Előzmény: ervin+ildi (5313)
Pierr_Kardán aug. 17. Creative Commons License 5314

A szürke név a hozzászólások felett azt jelenti, hogy az illető véglegesen kitiltásra került.

Előzmény: ervin+ildi (5313)
ervin+ildi aug. 17. Creative Commons License 5313

Kedvess Geodo1,köszönöm a gyors választ,de sajna nem nyugtat meg mivel nem tudom megnyitni az eddigi látogatott odalakat,és csak ülök itt aggódva hogy mi történt.A Bea eddigi oldalaira kattintva EROR404-et ír ki és ennyi,vagy csak Én vagyok béna?igaz nemvagyok a gép ördöge,de eddig mindég sikerült mindent megnézni a gazdag-okos infókból,sőt a forumon mindenki neve pirossal van feltüntetve csak a Beáé szürke.Emailt is írtam Neki de arra sincs válasz???üdvözlettel   

geodo1 aug. 14. Creative Commons License 5312

nyaral.

Előzmény: ervin+ildi (5311)
ervin+ildi aug. 14. Creative Commons License 5311

Sziasztok kedves fórumozók! nem tudjátok véletlenül hogy hova "lett" balazsbea a fórumról, sehogy nem tudom elérni, még emailen sem :(  kérlek ha tudtok segítsetek , remélem h nem történt valami baj velük!?

easy77 aug. 11. Creative Commons License 5310

Az első kép a kerti sütő, ami a szálláson volt, a második kép pedig az Aliki strand.

A tavernákból a Captainről csak pozitív véleményem van. Tényleg az a part legtömöttebb tavernája, érdemes foglalni asztalt. Volt amikor várni kellett, de a picérek tök normálisak voltak, és foglalták nekünk a felszabaduló asztalt, ameddig mi sétáltunk.

Az árak drágák, mint mindenhol. Pl.: kagyló héjában főzve 6,5,  a királyrákos tészta 12, pohár ouzo 2, korsó Mythos 3, gyümölcslé 2,5, kardhalfilé 10, stb.

Viszont vacsi végén ajándék süti, fagyi.  Plusz van magyar nyelvű étlap is... ( meg román, bolgár, török, szerb, orosz és talán görög is :)) 

easy77 aug. 11. Creative Commons License 5309

Sajnos túl vagyunk ezen is..., de messze még a jövő nyár.

Idén először voltunk a sziget kedveltebb oldalán. Nekem nagyon zsúfolt, maradunk Limenaria környékén. A szállás tökéletes volt : tiszta szoba, fejenkét két törölközővel amit 3 naponta cseréltek a takarítások alkalmával. A strand 60 lépésre volt a ház kijáratától. 4 éve épült a ház, de tényleg nagyon szépen kivitelezett.

Skala Potamia volt a hely. Aki szereti, hogy rengeteg magyar, román és bolgárral legyen azok imádhatják. Én hiányoltam a görögöket. Olyan érzésem volt, mintha Romániában lennék ( a rendszámok miatt )

A szálláson nem volt magyar.., kicsit beszélgettem a tulajjal. Mondta, hogy ahová mennek a magyarok, oda közvetítőn keresztül mennek, akik viszont lenyomják a szállásadó árait. Értsd : a tulaj kiadja a szobát pl. 70 Euroért, a közvetítő odamegy és azt mondja, hogy szerez vendégeket, de csak 45 Eurot fizetnek. ( A 70-45 =35 Euro megy a közvetítő zsebébe ) Nincs ezzel semmi baj, hiszen mindenkinek meg kell élni valamiből.

A Golden beach csalódás volt a koszos vizével, de nem baj, hiszen ezért is járunk kocsival, hogy mobilok legyünk. A Paradise beach tökéletes, Aliki tökéletes.

Viszont lassan nem marad part ahol nem kényszerítenek a napágy, ernyő használatára. Már lassan az összes strand nagy részét ezek uralják. Van ahol ingyenes ( csak a horror áron lévő büféből kell vásárolni érte ), de van ahol a napernyő, 2 ágyért 7 Eurot kérnek.

Képeket is töltök majd fel kicsit később.

Előzmény: easy77 (5292)
Bambusznád aug. 7. Creative Commons License 5308

Angol nyelvű értékelés azért van a Tripadvisoron, és a Bookingon is.

Előzmény: hamvasbarack1 (5307)
hamvasbarack1 aug. 7. Creative Commons License 5307

Sziasztok! Segítséget, illetve némi információt szeretnék kérni! Szeptemberben utaznánk a szigetre, a kiválasztott szállásunk a Makryammos Bungalows-ban lesz. Tudna valaki néhány információt róla, esetleg volt e már itt valaki? Sajnos nem nagyon találok szöveges értékeléseket róla. Válaszokat előre is köszönöm!

balazsh aug. 3. Creative Commons License 5306

Augusztus utolsó hetében már biztosan találtok valamit....

15-e környéke a nehéz dió!

Előzmény: na-raa (5302)
easy77 aug. 2. Creative Commons License 5305
Tavalyhoz képest szerintem kevesebb ember van.
Előzmény: dasziszi2 (5300)
easy77 aug. 2. Creative Commons License 5304
Azért gyonyoru felhoszakadas volt tegnap éjjel, délelőtt csomó helyen takarítottak az utakat
geodo1 aug. 2. Creative Commons License 5303

booking.com-on sok van, 4 felnőttre 450 eurótól.

Előzmény: na-raa (5302)
na-raa aug. 2. Creative Commons License 5302

Kedves Balázs. Lehet még foglalni szállást 4-5 főre Thassos-ra, augusztus utolsó hete, szeptember első hetére, 1 hétre, vagy ez már teljesen reménytelen?

Nagyon köszi :)

Előzmény: balazsh (5301)
balazsh júl. 29. Creative Commons License 5301

Kérdés, hogy melyik időpontban? Hány főre? Milyen igényekkel?

Előzmény: dasziszi2 (5300)
dasziszi2 júl. 29. Creative Commons License 5300

Sziasztok!

Azoktól kérdezném, akik már jártak a szigeten, hogy mennyi az esélye annak,hogy ha lemegyünk, akkor ott helyben találunk kiadó apartmant.

Itthonról szinte lehetetlen már foglalni.

balazsh júl. 27. Creative Commons License 5299

A thasos.hu -n az elérhetőségek közt megtalálod a telefonszámot....

Előzmény: vbobolya (5298)
vbobolya júl. 27. Creative Commons License 5298

Szia,ha telefonon beszéltél Ágival, akkor el szeretném kérni a telefonszámát, ha megadnád, megköszönném. üdv Ibolya

Előzmény: Ildoszka (5277)
kojonó júl. 19. Creative Commons License 5297

Mi esténként jókat sütögetünk. A halas öt perc járásra van. FELPUCOLVA ad mindent ha kérem.. Nagyon tetszik a hely nekünk.

Előzmény: Ildoszka (5295)
kojonó júl. 19. Creative Commons License 5296

Itt vagyok Skala Potamiában a Villa Mariában. A Suzuki Jimi 50euró egy napra. Jó terepjáró négy fóre.

Előzmény: Vicici (5294)
Ildoszka júl. 4. Creative Commons License 5295

Szia! Autókölcsönzőben nem jártam, de itt olvastam már valahol róla. Lapozz vissza szerintem. A Villa Maria? Csendes helyen van, Skala Potamia utolsó apartmanja. Hát a szoba... mi 3-an mentünk, a 3 ágyas borzasztó szűk. Kis terasz, szigorúan 2 személyes, a háló 3 ágy egymás mellett, némi bútor, de alig fértünk, mert a szobában az ágy végére lehetett leülni, és akkor viszont nem lehetett járkálni, csak ha egyikőnk felhúzta a lábát. Volt egy kis fürdőszoba és ennyi. A konyhát kinn lehetett használni, az elég jól felszerelt volt, bármit lehet ott főzni. A szoba ami nagyon szűkös volt.

Előzmény: Vicici (5294)
Vicici júl. 2. Creative Commons License 5294

Megszeretném kérdezni,hogy nem-e tudod véletlenül mennyi most az autóbérlés?Bár gyanítom,hogy ti saját autóval mentetek,de hátha mégis tudod.Milyen volt a Villa Mária?Tavaly mi is oda terveztük.

Előzmény: Ildoszka (5293)
Ildoszka júl. 2. Creative Commons License 5293

Mindenkit üdvözlök Thassosról! Múlt kedd óta vagyunk a szigeten Scala Potamiaban, a Villa Maria apartmanban. Nyugodt csendes környék. Rengeteg szép helyet láttunk, sajnos holnap reggel indulunk haza. Autóval sok szép helyre elmentünk, a legnevezetesebb strandokat is megnéztük, egy dolog maradt ki, ami be volt tervezve, az Ypsario csúcs. Mind2 lábam megcsípte egy bögöly, s mind2 lábfejem, bokám duplájára dagadt, nagyon fájt :( A Genna tóig felmentünk, de sajna a csúcs kimaradt. Ági azt mondta, aki nem akar sokat gyalogolni Maries felől ha fölmegy, kb. 3 km amit gyalogosan kell megtenni. Nagyon szimpatikus település Panagia, Theologos, nekem a prinosi piac nem jött be, ennél voltam már jobb piacon, pl. Nafplioban. A strandok közül a Paradise, az Agios Ioannis beach, és egy pici strand Scala Marionban. A kis márványpart napközben illúzióromboló, tömeg van, alapvetően biztos szép, de ezzel a tömeggel... A nagy máránystrandon alig volt valaki, ott jót strandoltunk :) Mindenhová autóval mentünk, nem kíméltük a Ford Fusiont.Bírta a nem túl vészes földutakat. Ha van valakinek kérdése, s ha tudok, szívesen válaszolok.

easy77 jún. 26. Creative Commons License 5292

Meglatjuk. Igazából apartmanba nem szoktunk menni. A kempingezés jön be nekem nagyon, de most a feleségemnek is legyen igaza és pihenünk. Tavaly is Thassoson voltunk, es meglepődtem, hogy mennyire megváltozott az összetétele a nyaralóknak az előző 10- 25 évvel ezelőttihez képest.  Próbáltam a Thasos.hu-n keresztül is foglalni, de már lecsúsztam az ottani helyekről. Így fogtam magam, és írtam,  majd felhívtam a szállást. Pár nappal később megyünk,  de addig se fogunk unatkozni, Szaloniki mellett leszünk,  ahol tavaly is eltoltottunk pár éjszakát.  

De hosszú hónap következik...

Előzmény: szalámi (5291)
szalámi jún. 25. Creative Commons License 5291

Skala Potamia jó választás.

Előzmény: easy77 (5290)
easy77 jún. 25. Creative Commons License 5290
Sikerült foglalni szállást. Tehát idén is Thassos a célpont. A Sunrise Stúdióban, tengerre néző . Termeszetesen foszezonban...jobb lett volna előbb, de csak ekkor lesz szabi.