Keresés

Részletes keresés

camel1237 Creative Commons License 8 órája 0 0 117414

Nekem van saját tapasztalatom, 2xkettő hét, de már régebbi. Olvastam a facén a friss beszámolókat. Eddig senki nem panaszkodott  gyomorrontásra. Itt tényleg még akár lehetne a csapból is inni. Remélem, hogy ez így is marad. Majd légyszíves írj pár sort az élményeidről.

Előzmény: Andorapu (117413)
Andorapu Creative Commons License 11 órája 0 0 117413

Sziasztok Fórumozók! Október 1-én utazunk bécsből a Citadel Azur hotelbe. Jön ebben az időpontban magyar ebbe a szállodába? A bőröndöket érdemes befóliáztatni oda-vissza? A fáraó átkától kicsit félünk, bár a szállodának saját víztisztító berendezése van... Valakinek tapasztalata erről a hotelről?

zsuzso100 Creative Commons License 24 órája 0 0 117412

Sziasztok!

Azokat kérdezném, akik szeptember 18-24. között Hurghadán lesznek!
Kinek lenne kedve csatlakozni egy két napos Luxor-Asszuán-Abu Simbel programhoz?

evi.b. Creative Commons License 28 órája 0 0 117411

Antinal-t. Ezt minden gyógyszertárban lehet kapni. Ha enyhébb a hasmenés, és rögtön az első hasfájásnál használjátok, akkor 1 nap alatt túl lehet lenni rajta. Lényeg, hogy rögtön az elején be kell venni 2 szemet, aztán 4 óránként 1-et.

wongkok Creative Commons License 30 órája 0 0 117410

Antinal.

De erről már többször volt szó, legutóbb 2 hete.

A városba valamelyik gyógyszertárba érdemes megvenni kb. 2 eu egy doboz (a szállodáknál lévő gyógyszertárakba jóval drágább és valahol csak receptre adnak, azt meg doki ir fel.... szóval lehuzásra megy - mondjuk a biztosító fizeti).

Napi 4x kell szedni max. 3 napig, de van benne angol nyelvű tájékoztató. Érdemes hazahozni is egy dobozzal, volt olyan már , hogy hazaérkezés után jött ki rajtam.... Amúgy max. 2 nap alatt simán elmúlik ha szeded a gyógyszert.

Előzmény: wolfocska (117408)
wolfocska Creative Commons License 1 napja 0 0 117409

Imperial Shams Abu Soma-ban volt valaki?

Előzmény: wolfocska (117408)
wolfocska Creative Commons License 1 napja 0 0 117408

Köszi az infót!

Milyen gyógyszert váltott ki a Férjed? Hogy szedte? na ettől én is tartok!

Előzmény: cinti73 (117402)
Jóskabp Creative Commons License 1 napja 0 0 117407

Mi négy hete voltunk a Siva Grand Beach szomszédjában levő Sinbad Hotelben. Láttuk leendő elegáns hoteleket, de inkább a környezetről tudok írni. Ez egy modern városközpontban van, sétáló utca, sok bolt, áruház stb. A tengerpart is kellemes, homokos. Biztos jól fogjátok érezni magatokat! Jó utat!

Előzmény: Frck (117406)
Frck Creative Commons License 1 napja 0 0 117406

Sziasztok, a baratnommel 31.-en indulunk hurghadaba Siva grand beach hotelbe, esetleg valakinek valami velemeny rola, az etkezeserol a szallasrol es hogy esetleg mire figyeljunk itt? Koszonom elore is.

evi.b. Creative Commons License 1 napja 0 0 117405

A fogmosás is palackos vízzel történjen. 

Előzmény: Péter.701023 (117396)
Levendula125 Creative Commons License 1 napja 0 0 117404

Köszi az infot! 

Még nemtudjuk melyik irodától is megyünk pontosan. Várjuk a jobb árakat hátha dobnak be valamit:). A tui-nak voltak 14 napra de az elkelt már,a karthago egynlőre drága 12 napra vagy ha jól emlékszem nincs is vagy havan nagyon rossz hotellal. Majd csak alakul valahogyan.

Előzmény: cinti73 (117401)
cinti73 Creative Commons License 1 napja 0 0 117403

Szia mi most voltunk kint nyaralni Hurghada Sunny Beach hotelba.Mi biztonságba éreztük magunkat,voltunk kirándulni Luxorba ,sok a ellenörzö pontok,fegyveres emberekkel,De viszont a turistákra nagyon oda figyelnek.

Előzmény: wolfocska (117347)
cinti73 Creative Commons License 1 napja 0 0 117402

Szia mi most voltunk először Egyiptomba.Teljesen más ízvilággal főznek,nem Európai.Mértékkel kell enni,kerülni a salátát.Férjemet így is elkapta a hasmas ,de ki váltottuk a gyógyszert és rendbe jött.A szoba nagyon tiszta volt,minden nap takarították.És csak palackozott vízet inni,és avval öblíteni a szádat fogmosás után is.Meg mossatok sokszor kezet.

cinti73 Creative Commons License 1 napja 0 0 117401

Szia Mi a Anubis Travelnál füzetük be a Hurghadai utunkat!Megbizhatóak,segítőkészek,reptéren is várt minket utazási irodából kirendelt hölgy.Egyiptomba amikor leszálltunk ,ott is vártak bennünket,és segítettek.Mi nagyon megvoltunk elégedve utazási irodával.

Előzmény: Levendula125 (117398)
saválló Creative Commons License 2 napja 0 0 117400

Ajánlatos a csapvízzel mosott zöldségeket kerülni, a többi meg szerintem gyomorfüggő.

Igaz nekem sehol Europában soha semmi gyomor bajom nem volt akármit is ettem, Egyiptom azért más kontinens máshogy főznek, ízesítenek.

De ne a különböző europai országok ételeihez hasonlítsd a szállodák főztjét.

Van akinek semmi baja semmitől sem másnak meg problémája lehet, én azt mondom a mértékletesség az egyik főbb szabály nem össze vissza enni mindent mert teríts-meríts (AI) van.

wolfocska Creative Commons License 2 napja 0 0 117399

Rengeteg kommentet olvastunk mi is, és előbb utóbb összezavarodsz, mert ugyanarra többen  10-est adnak, és minden szuper, mig jön valaki és 2-est ad, sokszor komment nélkül, vagy közli, az 5* 2*os szintű. Nagyon nehéz ezen eligazodni. Persze, ha sokan mondanak negatívot, akkor tényleg el kell gondolkodni.

Előzmény: Maca6 (117397)
Levendula125 Creative Commons License 2 napja 0 0 117398

Üdv! Az Anubis travel-ről mit tudnátok írni? 

Megbízhatóak?

Maca6 Creative Commons License 2 napja 0 0 117397

Igazából a Titanicot már el is vetettem,mert szinte csak negatív kommentet olvastam róla . Csak kíváncsi lettem volna ,hogy járt -e valaki ott és tudna-e mesélni,de azért köszi :) 

Előzmény: wolfocska (117395)
Péter.701023 Creative Commons License 2 napja 0 0 117396

Sziasztok Egyiptomban mennyire kell félni a konyhától, fertőzésektől? Gondolok itt a hasmenéses, stb rosszul létre

wolfocska Creative Commons License 2 napja 0 0 117395

A Titanicot mi azért vetettük el, mert 10 percre van a reptértől, és attól tartunk, hogy emiatt zajos lenne, meg a sok gép miatt rossz a levegő. De egyébként nem ismerjük, mi most először megyünk 09.16-án Egyiptomba, mi az Imperial mellett döntöttünk.

Előzmény: Maca6 (117394)
Maca6 Creative Commons License 3 napja 0 0 117394

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni.A mai napig úgy volt,hogy Törökországba megyünk nyaralni viszont egyre jobban hajlok Egyiptom felé.Pontoabban 2 szálloda megtetszett nagyon.
1.MIRAGE AQUA PARK & SPA CEASAR
2.Titanic Resort & Aqua Park

Van tapasztalatotok ezekkel a szállodákkal kapcsolatban? Minden infot szívesen fogadok és nagyon köszönök :)

galdora91 Creative Commons License 3 napja 0 0 117393

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy Ti melyik utasbiztosítót ajánljátok akivel kössek biztosítást a nyaralásra. Hurghada, Siva Grand Beach hotelben fogunk megszállni.  Leginkább azért érdekel ez, mert ha esetleg kint kórházi ellátásra lenne szükségünk akkor a biztosító elrendezi kint a kórházzal vagy Nekem kell kifizetnem és a biztosítóm visszatéríti az árát később?!

Minden ezzel kapcsolatos információnak örülnék, ha megosztanátok.

Köszi!

voltbull0 Creative Commons License 3 napja 0 0 117392

Air Cairo-val nem volt semmi bajunk januárban s júniusban sem

a Qatar-ral meg pláne február-márciusban

Előzmény: seci (117390)
voltbull0 Creative Commons License 3 napja 0 0 117391

erre megboldogult keresztapám mondása jut eszembe:

"legjobb szakács az éhség!"

Ha indulás előtt nem eszel mondjuk egy napig másként fogod látni a dolgot...

Előzmény: wizzistvan (117389)
seci Creative Commons License 3 napja 0 0 117390

Nem kotekedeskepp, de 15 eve egészen más volt az osszes legitarsasag szolgaltatasi szinvonala.

Ahogy a nagyok viszzavettek minden evben, ugy a charteresek is.

Kivetelek persze vannak, de a trend kb annyi, hogy a repulo olyan mint a vonat: felulsz es elvisz valahova.

Minden mas (kaja/pia) extra.

-seci

Előzmény: wizzistvan (117389)
wizzistvan Creative Commons License 3 napja 0 0 117389

Jahhhh, hát igen! Tudom, tudom! De 15 éve még egy tök jó charter légitársaság volt a TS, mára meg már egy olyan mélységes szintre süllyedt. 2017. 07. 30-án ezt a moslékot sikerült felszolgálni, egy pohár sima víz kíséretében. 

Előzmény: voltbull0 (117388)
voltbull0 Creative Commons License 3 napja 0 1 117388

miért?miért?

hát ezért:

https://www.youtube.com/watch?v=PIAXG_QcQNU

Előzmény: wizzistvan (117387)
wizzistvan Creative Commons License 3 napja 0 0 117387

Én csak azt nem értem, hogy az Anubis meg a Karthago miért az ótvar szutyodék Travel Service-vel charterezik. Annyira hányadék egy társaság lett a TS, hogy akár a wizz-el is charterezhetnének, sokkal jobb lenne. 

voltbull0 Creative Commons License 3 napja 0 0 117386

az  ETI  eddigi 399 EUR ára 418 -ra

gyors volt

Előzmény: Levendula125 (117385)
Levendula125 Creative Commons License 3 napja 0 0 117385

Már drágultak is az utak Egyiptomba a spanyol dolog miatt. A hiénái mindent kihasználnak. Mocskos emberi természet!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!